46641
  • bodajoci
    #687
    Áh valszeg a contact lesz az, de beállítani...na mind1
  • [HUN]FaTaL
    #686
    Semmit, regisztrálni szeretnénk...
  • bodajoci
    #685
    Az az érdekes, h felraktam a régebbi gépemre, abban 2 giga ddr400-as kingston ram van(4x512), és 10 giga ramot lát a 2 helyett. Hozzáteszem, ezen a gépen anno a vista is ezt csinálta, de csak azután, h feltoltam rá a service pack 1-et. A másik meg az, h a sevenben hol a levelező kliens? Mármint ami xp-n az outlook express, a vistában meg a windows mail volt?
  • Narxis
    #684
  • Carloska
    #683
    de könyörgöm kivan irva hoyg oceáni idő szerint 1 óra mulva lehet tölteni akor mit akartok ti már most tölteni?
  • mflex #682


    buzik ezek
  • Sunaszaft
    #681
    most mivan? Én kitöltöttem a kérdőívet! erre kijön hogy meg kell bizonyosdniuk a mail címem valódiságáról! Küldenek egy malit azt csináljam ami le van írva benne! Monodok OKÉ, erre még nem jött mail!:)
  • [HUN]FaTaL
    #680
    Csak a torrent 7000es buildje szvsz nem a legjobb mert a régi betaból van összetákolva a telepítője.
  • Sunaszaft
    #679
    Akinek kellett az már rég letöltötte torrent oldal(ak)-ról! Én is torrentről töltöttem le! Innen meg csak a kulcs kell azt jeeeee! Ennyi! Abban rossz a rendszer hogy egy mappa ami tele van DivX-el! pl D:\Movie mappa! Megnyitod! Azt valami kib*szott lassan nyitja meg és amire elindítasz egy filmet lemegy a nap! Amúgy nagyon zsír a rendszer mer klassz gyors!
  • bon
    #678
    Elképzelhető.
  • [HUN]FaTaL
    #677
    Nekem is ez van, szerintem hétfőig nem lesz semmi.
  • bon
    #676
    Én tovább jutottam, de a megjelenő oldal hibát konkrétan ezt: Error
    The site is currently experiencing technical difficulties, please check back in the next business day. Ennél tovább még nem jutottam.
  • [HUN]FaTaL
    #675
    Várni kell, aztán előjön egy kérdőív azt kitöltöd utána continue és utána kiírja hogy túlterhelt a szerver várjál hétfőig :D
  • fravik
    #674
    de vártál, vagy rögtön bejött? frissítgetted az oldalt?
  • adsa
    #673
    nekem tovább ment előjött egy kérdőív én cancelt adtam mert azt írta h azt is lehet és az jött elő h Page Not Found...
  • fravik
    #672
    én vmi ilyennél elakadtam, hogy Test drive the Windows 7 beta...
    csak forog egy zöld jelző, de nem látom, hogy csinálna vmit (én már nem most regisztráltam)
    vkinek hasonló? frissítgessem, vagy hagyjam, hogy fusson? thx
  • [HUN]FaTaL
    #671
    Nem lesz ebből ma semmi:



    Error
    The site is currently experiencing technical difficulties, please check back in the next business day.
  • Carloska
    #670
    még 2 óra
  • [HUN]FaTaL
    #669
    Szét van esve az egész beregisztrálni sem tudok :D
  • [HUN]FaTaL
    #668
    Ez így van de az MS szemszögéből nézve, ha akár 10$-nyi profit is van a 32bites verzión már megéri.
  • kirol
    #667
    Kár. :(
  • Narxis
    #666
  • L7wy
    #665
    Én nem találtam, de van egy jobb... Váltogatja a háttereket...
  • L7wy
    #664
    Innen
  • kirol
    #663
    Ebben a betaban van dreamscene?
  • bon
    #662
    Áttérni se lenne kötelező minden gépen 64bit-es oprendszere.
  • [HUN]FaTaL
    #661
    Nem dosos progiról beszéltem, hanem 16bites windowsosról (több könyvelő szoftver a mai napig ilyen), ezért hülyeség 64bit + vpc-vel szarakodni, egyszerűbb a 32bites win.
  • Narxis
    #660
    Itt nézitek? Vagy hol?
  • bon
    #659
    Nem biztos mert döglődnek a Microsoft szerverek. Gondolom nem bírják a terhelést.
  • Narxis
    #658
    Na lesz már letöltés? :)
  • bon
    #657
    16bit-re megoldás: Virtuális gép, mi is így futtatnunk egy két dos-os progit. Igaz még nem 64bit alatt, de ott is lehetne. Laptopoknál én nem a régebbi típusokra gondoltam, hanem az újakra, vagy a jövőben megjelenőkre és matricával lehetne megkülönböztetni.
  • [HUN]FaTaL
    #656
    Nem hiszem hogy az a korai cerka ami az ASUSokban van, lenne 64bit támogatása, meg a régi 945 chipset miatt sem. Cégeknél egyébként rengeteg 16bites alkalmazás van még, ami nem megy 64biten.
  • bon
    #655
    Miért 64bit-es támogatás van azokon is. Vagy a kissebb memeória mennyiség miatt? De ez is könnyen orvosolható lenne. Lehetne egy Windows 64bit support kategória vagy Windows 7 64bit support aranyos kis matrica formájában.
  • [HUN]FaTaL
    #654
    Pontosan, én is. Csakhogy a netbookok miatt kénytelen a 32bites változatit is piacra dobni.
  • bon
    #653
    Pontosan, én a Windows 7-et is csak 64bit-es változatban fejleszteném már.
  • Mr Manson
    #652
    drasztikusan meg kéne húzni a 64bites vonalat és nem csak hezitálni mellette.
  • Carloska
    #651
    ezt még nemis olvastam:



    Még meg sem jelent a Windows 7, máris itt vannak az első találgatások a Windows 8-cal kapcsolatban.

    Minderre egy felmérés adott alapot, amelyben a Microsoft többek között a 64 bites OS támogatásról kérdezi a fejlesztőket, a már kifejlesztett, a fejlesztés alatt álló, és a jövőben kifejlesztésre kerülő szoftverekkel kapcsolatban. A kérdőívben egy 2011-es dátum is szerepel, amely – ha a redmondi cég tartani tudja az ütemtervet – akár a Windows 8 megjelenési dátuma is lehet. A legutóbbi információk szerint a Windows 7 ugyanis 2009 végén jelenhet meg, s már azt is tudni lehet, hogy az utána következő Windowst a Microsoft 2-3 éven belül szeretné piacra dobni.

    Az információk összekapcsolásából arra lehet következtetni, hogy a Microsoft mérlegeli annak lehetőségét, hogy a Windows 8 csak 64 bites verzióban jelenjen meg. A 64 bites verzió egyik fontos előnye, hogy 4 GBájt memóriánál többet is tud kezelni, s ezt a rohamosan csökkenő memóriaáraknak köszönhetően egyre többen tudnák kihasználni.

    (Az már biztos, hogy a Windows 7 kliensváltozata 32 és 64 bites változatban is meg fog jelenni, de eldöntött tény az is, hogy a Windows 7 Server már csak 64 bites verzióban lesz elérető.)
  • Narxis
    #650
    Le.
  • fravik
    #649
    basszus, most látom, hogy nem is 9-ig kell várni, hanem 12PM-ig... (akkor lemaradtam?)
  • fravik
    #648
    Pacific Time szerint ott most 7.33 van, ami azt jelenti, hogy még várnunk kell kicsit (9-ig 1,5 órát)... :(
    De ami késik, nem múlik! ;)