46641
  • Mr Manson
    #647
    igen igen már leszedtem én is tegnap hajnalban
  • Mr Manson
    #646
    addig van értelme míg nem jön b2 vagy rc
  • adsa
    #645
    még csak 6.35 van mert a Pacific Time-ot kell nézni...
  • Carloska
    #644
    jah hülye vagyok innen bocs :DD

    http://www.microsoft.com/windows/windows-7/
  • Carloska
    #643
    http://technet.microsoft.com/en-us/subscriptions/downloads/default.aspx?pv=36:350

    innen éritek majd el!
  • Carloska
    #642
    nah lassan kezdünk :D

    amerikában 9:22 van most

    jó lesz az a kulcs mert augusztusig érvényes és legalább frissit is majd ha lesz mit :D
  • Narxis
    #641
    Nem kapsz kulcsot, annyi a különbség, van már aktivátor.
  • bodajoci
    #640
    Mindegyik free, amit torrentről szedsz az is, de csak 30 napig
  • skateout
    #639
    Szóval ha jól láttam az időzónákat olyan 7-8 óra plusz nekünk, náluk délben, nálunk este 7-8 kor lesz elérhető.
    Nagy lesz a versengés érte. De egy kérdésem lenne, ha leszedik mások, mi nem tudjuk leszedni mert betelt a pohár, akkor ha feldobják megosztásba vhova, akkor az már nem lesz legális free test példány?
  • Newfronter
    #638
    Windows 7 beta letöltési lehetőség
    Még nem tudjátok, csak ott van alatta az hogy:
    "Partners with a MSDN or TechNet subscription can download Windows 7 Beta now. All other partners can download Windows 7 Beta starting January 9, 2009 at 12:00 P.M. Pacific Time."
  • Evin
    #637
    Szerintem bőven elég. Meg talán az a trükk, hogy ennyien engedményt kaphatnak a teljes árból, és nem érné meg nekik, ha mindenkinek olcsóbb lenne. Ez is egy elmélet.
  • Narxis
    #636
    Az biztos, de akkor se értem ezt a korlátozást.
  • [HUN]FaTaL
    #635
    Úgyis terjed tovább torrenten, ha nem ez a build volt fent, nem tökmindegy?
  • Narxis
    #634
    Amúgy miért csak 2,5 millió? Ennyi ember visszajelzéseit tudják csak elemezni? Vagy mi? Nagyon kicsi szám ez.
  • [HUN]FaTaL
    #633
    Holnap.
  • dashed_
    #632
    ha reggel felrakjak akkor meg vmikor napkozben ,ha csak este , akkor mi itt ejjel tudjuk majd csak szedni..
  • mflex #631
    a holnap az éjfélt jelent? vagy ki tudja?
  • adsa
    #630
    értem, köszi:)
  • Dave000
    #629
    Állítólag holnaptól elérhető lesz, korlátozva van 2,5 millió letöltésre ha jól emlékszem.
  • jaraid
    #628
    Hi,
    Én is kipróbáltam a Windows 7-et, egy kérdésem lenne: most a 7000-es buildot használom. Ha megjelenik újabb, akkor frissíthetem arra úgy, hogy megmaradnak a beállítások/telepített programok?
  • adsa
    #627
    vki nem tudja h publikus béta mikor lesz, vagyis olyan amit mindenki le tud tölteni a microsoft.com-ról és nem kel torrentről?
  • [HUN]FaTaL
    #626
    Lassú, zabálja a procit, átláthatatlan. Winamp jobb, de az sem a legjobb, lehetne jobb is, foobarnak meg nem tetszik a felülete. Remélem a WMP12 jobb lesz mint a winamp :)
  • Evin
    #625
    Nagyon egyszerű, és olyan könnyen elszállhat minden adatod is. Szóval ha nem létkérdés, ne particionálj olyan vinyót, amin pótolhatatlan adat van. Én már túl vagyok pár komolyabb eseményen(partícionálás, BIOS frissítés stb), de SOHA nem partícionáltam olyan vinyóm, aminek az adata ne lett volna máshova is elmásolva.
  • Evin
    #624
    Szerintem nyugodtan elindíthatod a WMP12-t, beállíthatod, miegymás, amíg nem nyitsz meg pótolhatatlan mp3-at, nem fog gondot okozni. Meg ha felrakod a lent belinkelt javítást, szerintem már semmi ilyen jellegű bajt nem fog okozni.

    kuci06
    A WMP7-től tartó lejtmenet miatt szerintem sokan áttértek másra, és kinek van kedve megint visszaszokni. Az meg hogy mindenki szidja, miközben talán nem is használja, már mondhatni megszokásból megy. Elvégre vagy 2-3verzión át döglassú, össze-vissza és funkciótlan volt. Most ezzel a 12-vel sem teljesen képben kódek terén, de eddig ugye MPEG és néhány régi tömörítésű videókat vitt csak magától. Miközben a VLC, MPC, MPlayer legalább 5-6félével megbírkózott. Ha ez nem változott(mert még a bétát nem láttam), szerintem semmivel sem érek vele többet, mint eddig.
  • bon
    #623
    Ha amatőr vagy akkor a partíciónálással óvatosan, mert csúnya adatvesztéssel járhat.
  • High end PC #622
    mondjatok légyszi egy megbízható progit, amivel utólag tudok partícionálni már meglévő vinyón amin a Vista van. Csak nehogy elkúrjam, mert amatőr vagyok még. Meg menjen a telepítésnél is minden simán, mert még sose raktam fel Windowst :) Melyek a kritikus pillanatok? Vagy egyszerű mint az egyszeregy?
  • bon
    #621
    Kötet zsugorítás nem műkődik (még nem probáltam)
  • kuci06
    #620
    elmondom, a mióta kint van a Vista, WMP 11-et használok. (és ahogy kutakodtam a neten, rengetegen teszik ugyanígy)

    Mi benne a szar? A zenémet tökéletesen átlátom, többféle módon rendezhetem, vannak intelligens playlistek, ugyanúgy hallgathatok onlány rádiót, többféle nézet közül lehet válogatni, és nem utolsó sorban egyszerű, átlátható kezelőfelülete van...


    Mióta fent van a Win7, WMP12-t használok. Nem sokat fejlődött. inkább csak a kinézetét tuningolták. (okok, tudom mik az újdnoságokat, de nem használom ki ezeket... sorry, nincs külső lejátszóm, amire streamelhetném a zenét :P)
  • Narxis
    #619
    Szerintem az a probléma, hogy más rendszere nem igazán készítik el a játékot. Én szívesen használnék Linuxot (is) ha az 2 maximum 3 játék menne -mondjuk az Ubuntun- amivel néha játszom.
  • [HUN]FaTaL
    #618
    "Apple reklámkampányában a Windows-os gépekről beállított képet, vagyis, hogy a Windows unalmas és csak munkára lehet használni."

    :DDDDDDDDDD Valószínűleg ezért használják több millióan játékra a Windowst :D
  • [HUN]FaTaL
    #617
    Hát a beépítettel ritkán fogsz adatvesztés nélkül particionálni egy vinyót, aminek a teljes területe már le van partícionálva.
  • etele34
    #616
    Windows7 beta. Egy kis olvasnivaló.
  • bon
    #615
    Holnap elérhető lesz. Lehet utólag is particiónálni, jó pár progi van rá, a beépítettet nem is számolva.
  • [HUN]FaTaL
    #614
    Holnap.

    Utólag csak különböző programokkal tudsz adatvesztés nélkül.
  • High end PC #613
    Már csak pár nap, és a Microsoft weboldalán is kint lesz a hivatalos Windows 7-es 64-bites Beta 1 változata, ugye? Mert akkor már megvárom.

    Más: utólag is tudok particionálni, hogy már van Vista a vinyómon? Nem akarom leformázni a vinyóm :)
  • [HUN]FaTaL
    #612
    Nem. Mondjuk használ még valaki WMP-t?:D Bár az új ha elkészül nem lesz rossz, lehet, hogy akkor majd cserélem a winampot, de a 11 és az alatta lévő verziók szerintem ritka szarok :D
  • Narxis
    #611
    De ha nem nyitom meg WMP12-őt Win7 install után akkor nem lesz gond elvileg, ugye? Mert mindig az első indulásnál kell neki megadni adatokat(Expressz vagy Egyéni install) és utána állítja be a rendszer alapértelmezett programnak.
  • Evin
    #610
    Az alényeg, hogy az MP3 a fájl elején tárol olyan infókat, hogy ki az előadó, kiadás dátuma stb, és ha az X méretnél nagyobb, akkor akar beleírni. Akinek sok mp3 van a gépén, abban biztos lesz legalább egy ilyen, "ideális" fájl.
  • Nekrofil
    #609
    ja és amúgy is csak bizonyos mp3aknál van a gáz,amelyiknek a nemtomminek a mérete nagyobb x nél...egész érthetetlen lett ez a post tudom :D
  • Nekrofil
    #608
    csak akkor bassza el mp3at,ha írni akar a TAg jébe,mert rossz helyre ír...