46641
  • Narxis
    #727
    Fel is lehet rakni mert úgy tudom működik a 120napos trükk.
  • bon
    #726
    Regisztráció után (ami jelnleg nem műkődik) megkapod az augusztusig érvényes kódot.
  • md88
    #725
    szuper! köszi! ezekhez milyen módon jár serial, vagy anélkül lesznek jók augusztusig?
  • Carloska
    #724
    jah a lényeg :D
  • bon
    #723
    Már "csak" a kód beszerzése van hátra.
  • bon
    #722
    Direkt link az image-ekhez: x86 x64
  • Carloska
    #721
    jólesz ezzz mondommm :D
  • Carloska
    #720
    Sajnáljuk, a kért oldal nem található.
  • Carloska
    #719
    Service Unavailable
  • bon
    #718
    Egyébként egy helyre mutatnak a linkek. Én próbálkozok a német Microsoft-al is és az is oda van írányítva mint a többi.
  • bon
    #717
    Nem.
  • bon
    #716
    Microsoft szerver parkja se piskóta, csak nem erre van beizzzítva az egész erőforrása.
  • md88
    #715
    Nem úgy volt hogy erre a honlapra teszik ki?
    http://www.microsoft.com/windows/windows-7/

    Amivel ti próbálkoztok az nem a fejlesztőknek van? (naiv kérdés)
  • Carloska
    #714
    Adatátvitel megszakadt

    Server is too busy


    Error

    The site is currently experiencing technical difficulties, please check back in the next business day.




    vistánál is ezvoltt éjfélre jólesz majd sztem
  • Inquisitor
    #713
    Ugyan már, ugyan ez volt Vista Beta1 meg XP esetén is.
    Vennék bérbe a Google szervereit ... :P
  • bon
    #712
    Szerintem a Microsoft erősen alábecsülte az érdeklődést vagy a szerver kapacítást.
  • fravik
    #711
    Már csak ezt írják:
    Windows® 7 Beta coming soon!
  • adsa
    #710
    már nem is írja ki h Server is busy...
  • [HUN]FaTaL
    #709
    Biztos oka van, amibe mi felhasználók nem látunk bele.
  • bodajoci
    #708
    Jól beszélsz
  • Narxis
    #707
    Vagy az. Ahogy olvastam, szinte mindenki ezt szeretné, ment is a feedback rendesen, valamiért még se így akarják MS-ék. Mondjuk ezért már nem is perelhetnék, viszont benne lenne a telepítőben, tényleg nem értem miért nem így csinálják.
  • bodajoci
    #706
    A 8-asban má nem lesz paint se meg számológép sem...csak a kopasz vindóz
  • bon
    #705
    Szerintem így meg rosszabb. Én inkább választható összetevővé csináltam volna meg a telepítés elején mint a win98/Me időkben.
  • bodajoci
    #704
    Mondjuk ez nekem is eszembe jutott, anno a media player miatt is ment a baxtatás, igazatok van.
  • bon
    #703
    Pontosan
  • Narxis
    #702
    Google miatt találták ki ezt az egész live egybegyúrást. Amúgy szerintem így jobb, ne erőltessék rám amit nem is használok.
  • [HUN]FaTaL
    #701
    Mert perlik, baszogatják az ms-t érte, hogy monopólhelyzet blablabla...Nem véletlen lett már a messenger is kivéve a vistaból...
  • bodajoci
    #700
    Csak azt nem értem, h ezt az egész live hülyeséget, mért nem lehetett alapból beépíteni a windózba, ha a régebbi verzsönökben benn van a múviméker, mail, stb...
  • md88
    #699
    Hol van máááááááááááár? :D:D
  • bodajoci
    #698
    Nah pont a plus miatt nem akartam, engem nem érdekelne annyira, de a gyerkőcöket igen
  • [HUN]FaTaL
    #697
    Igen, ha nincs fent, egyébként frissíteni akarja. De holnap lesz állítólag az új msnhez beta plus.
  • bodajoci
    #696
    Hát én úgy néztem, h azt alapból frissíti, az nem választható.
  • bodajoci
    #695
    Nem akarom még feltenni a 2009-est
  • bon
    #694
    A messenger választható komponens
  • Carloska
    #693
    micsoda probléma de télleg
  • bodajoci
    #692
    Lehet nem teszem fel mégsem, mert frissíteni akarja a messengert is, én meg azt még egyenlőre nem akarom.
  • bon
    #691
    Külön elérhető a Windows Live 2009 programban. A Movie Maker-el és Photo Gallery-vel együtt.
  • mflex #690
    Nem lehet, hogy engem még jobban "utál", hogy mac-ről próbálok belépni basszameg ? :DDDD


  • bodajoci
    #689
    Oks megpróba
  • [HUN]FaTaL
    #688
    Nincs benne alapból levelezőkliens, le kell tölteni a windows live suiteot és akkor fel tudod tenni a windows live mailt.