46641
  • KranaZoli #567
    Értem. Köszi!
  • dashed_
    #566
    legalissan meg nem lehet tolteni, szal ne ilyen helyen keresd es akkor megtalalod:)

    torrent pl , minden nagyobb nyilt trackeren fentvan( 7000-es verziot keresd)
  • KranaZoli #565
    Még nem néztem sehol körbe, de Ti honnan töltöttétek le a Win7-est?!
    Van egy szabad HDD-m, szeretném kipróbálni....
  • High end PC #564
    Hello !
    Tuti, hogy 13.án jön a hivatalos Beta 1? Csak mert akkor már kivárom, és a hivatalos 64 bites verziót töltöm le.
    Más: van progi, amivel utólag tudok particionálni?
    Kössz
  • [HUN]FaTaL
    #563
    Ezért beta és ezért publikus hogy aki tesztelni akar tesztelhessen és a véglegesbe ne kerülhessenek be ilyen hibák. Aki béta oprendszert telepít, számolnia kell ilyen hibákkal.

    U.I: Én sem használok WMP-t :)
  • nenad
    #562
    windows 7 nem installalodik usb meghajtokon.
  • bon
    #561
    Ezért teszt változat, hogy az ilyen hiábák kiderüljenek.
  • L7wy
    #560
    Én sem használok WMP t :P
  • Nekrofil
    #559
    még jó hogy nem a hulladék media playert használom...
  • kuci06
    #558
    basszus :S

    tehát ezért hiányzik egy csomó számnak az eleje?????

    és én még azt hittem, hogy csak a hangkártya driver nem kompatibilis a win7-tel :S

    oh shi-
  • L7wy
    #557
    RED ALERT

    NAGY FIGYELMET NEKI!!!!!!!!!!!!!
  • Örm
    #556
    Kösz a segítséget mindenkinek!
  • skateout
    #555
    A 3D asztalról már volt szó nemrég.

    Windows billentyű+Tab.
  • dashed_
    #554
    kmplayer.. codec se kell hozza, mindent visz ,feliratokat is
  • adsa
    #553
    VLC Media Player
  • Örm
    #552
    Hello!
    Tudnátok mondani olyan mediaplayert ami tudja kezelni a felíratot? Nekem a WMP a szokott codeckkel nem kezeli a felíratot.
  • Örm
    #551
    Hello!
    Hogy lehet beállítani azt, hogy a megosztott meghajtót az asztali gépen tudjam csatlakoztatni? A laptopon tudtam a Vistás asztali gép megosztott meghajtóit csatlakoztatni, de fordítva nem. A 3d-s asztalt hol lehet bekapcsolni? Kösz a segítséget!
  • strebacom
    #550
    Nem baj inkább kétszer mint egyszersem...
  • tommygiant
    #549
    Ezt már belinkelték: [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1138780836&no=453]#453[/URL]
  • lacy86
    #548
    szerintem miután felraktad mehet is ! :)
  • Örm
    #547
    Hello!
    A 7000-es verzióhoz a cracket telepítés után kell használni vagy akkor mielőtt lejárna a próbaidő? Kösz a segítséget!
  • strebacom
    #546
    Windows7 teszt......
  • [HUN]FaTaL
    #545
    Jah HDD :) Eszközkeleőben a vinyónál kapcsold be a cachet és mérjél újra, mert ennél még az IDE vinyó is gyorsabb. Van amikor magától bekapcsolja van amikor nem, nem értem ezt, SCSI vinyónál csinálta nekem ezt :D
  • lacy86
    #544
    Nem hiszem hogy a videókari! :) Gigabyte 4850 1Gb

    Bocsika az előbb 2x ugyanazt linkeltem! :)

    [IMG][/IMG]
  • [HUN]FaTaL
    #543
    Nézd meg hogy mire kaptál ennyit, bár sztem a vga karira.
  • lacy86
    #542
    Nekem nem valami jó az élményindexem! XD



    Nem tom mitől lehet! Pedig van olyan hogy 12 órát is megy! :) XD
  • Sunaszaft
    #541
    http://windowshelp.microsoft.com/Windows/hu-HU/help/0a522b50-983b-4b6f-8e07-b33471e027c01038.mspx


    Így nem lehet ahogy a Vistát lehet???
  • dashed_
    #540
    Megformazod az E particiodat, majd xp cdrol bebootolsz es ott a recoveryt valasztod.Ezutan gepeld be a fixboot parancsot. Elviekben mar jo is lesz..
    Ha megse menne valamiert akkor fixmbr es fixboot parancs, es a bootcfg parancsal is lehet ugyeskedni.
  • Sunaszaft
    #539
    Hy All! Lenne egy kérdésem! A Win 7 6956 egy E:\ partición van! C:\-n van XP SP3! Az lenne a kérdésem, hogyan tudom eltávolítani a Win 7-et? Mer ugye gépinduláskor annak a választómenüke van, hogy melyik oprendszer induljon el! Ezért ha simán formázom a particiót nem lesz jó! Valaki segítsen pls!!!
  • [HUN]FaTaL
    #538
    x86, x64ből asszem a 6936 a legújabb.
  • Lambo fan
    #537
    Nekem egy 64 bites kéne, amelyik a legújabb 64 bites.
    Az melyik verzió?

    Más: utólag is fel tudom osztani a vinyóm két particióra? Csak nehogy megsérüljön a Vistas, amint kihasitok egy szeletet a vinyóból.
  • Jimanszky
    #536
    Ja ige, x86 a 32 bites:).Csak 2 giga ramom van, szóval kihagyom a 64bitest akkor.
  • Lambo fan
    #535
    Oks, kösz, és a 7000 verzió 64 bites?
  • Evin
    #534
    Egyébként ez nem hülyeség, aki meg akarja magát kímélni az egyik rendszer törlése utáni plusz munkától, az így csinálja.
    Ha nem kell az egyik, format és kész.
  • [HUN]FaTaL
    #533
    7000
  • Lambo fan
    #532
    Én még csak pénteken vettem meg a Vista Ultimate 64-bites Windows-ot is (persze XP 32-bites verziót mindenképp fennhagytam), gondoltam mivel már Service Pack 1-es, csak érdemes már kipróbálni. Erre most nézem már van Windows 7 béta :)
    Lehet letöltöm ezt is, melyik a legújabb verzió?
  • Örm
    #531
    Hello!
    Ezt a verziót próbálta már valaki?
    Windows 7 M1 Build 7000 x86

    Különbözik valamiben az első kikerült változattól? Kösz a segítséget!
  • [HUN]FaTaL
    #530
    x86 a 32bites, ha 4 gb vagy több ramod van akkor tedd a 64bitest, egyébként felesleges.
  • Jimanszky
    #529
    Köszi szépen és bocs a hülye kérdésekért!
  • adsa
    #528
    köszi megvan, január 13