46641
  • High end PC #767
    :D
  • Carloska
    #766
    sztem direkt csinálja 35 ször leirtuk oldalra ....
  • Dark Angel 666
    #765
    Hol is lehet a kulcsot igényelni ?
  • High end PC #764
    :D
  • High end PC #763
    ok, köszönöm a segítséget :)
    jah és még egy kérdés: kell magam valahol regisztrálnom ahhoz, hogy kulcsot kapjak?
  • Carloska
    #762
    salut nekedis :D
  • bon
    #761
    igen.
  • High end PC #760
    jah látom már alul van link. Az X64 a 64 bites ugye? :D Az X86 meg a 32 bites. Bocs, kicsit láma vagyok :D
  • Carloska
    #759
    http://download.microsoft.com/download/6/3/3/633118BD-6C3D-45A4-B985-F0FDFFE1B021/EN/7000.0.081212-1400_client_en-us_Ultimate-GB1CULXFRE_EN_DVD.ISO
  • bon
    #758
    olvass vissza kicsit.
  • High end PC #757
    valaki adjon direklinket a 64 bites verzióhoz please!
  • Carloska
    #756
    a letöltők egézségére hogy ne kapjanak szívrohomat mikor 98% nál áramszünet vagy meghal a letöltés mint nekem tavaly ezért most itthon töltök egy kis vörösboros kolát
  • bon
    #755
    igaz.
  • adsa
    #754
    az igaz h csak az első 2,5 millió kap kulcsot?
  • Carloska
    #753
    nah jó már kocsmába se meek le mert éjfélkor zár mostmár megvárom a kulcsot nehogy aztán pont fröcs melett kezdjék el osztogatni :D
  • tommygiant
    #752
    Jó neked, gondolom azt jóval kevesebben töltik. Nekem a 32bites 200KB/s-el jön csak.
  • [HUN]FaTaL
    #751
    Nekem száguld lefelé a 64bites :)
  • chuck
    #750
    32 bites letöltés mar le is állt
  • adsa
    #749
    ok, kösz a választ:)
  • [HUN]FaTaL
    #748
    Csak a DownloadStatusbar nevű kieg. van fent, ami kirakja alulra a letöltéseket, ennyi.
  • [HUN]FaTaL
    #747
    Firefoxal, nem használok letöltésvezérlőt.
  • adsa
    #746
    te mivel töltöd, mert nekem a DAP minden 5 percbe megáll s azt mondja h nem kapja a fájlt de mikor újraindítom akkor megint tölt...
  • bon
    #745
    Creative-ot ismerve valóban előfordulhat, hogy csak az X-Fi-hez lesz support. De szerintem ezen még kár agyalni, még messze a végleges változat és a megjelenés.
  • [HUN]FaTaL
    #744
    Köszi már jön az x64. :) Ami torrenten van állítólag a telepítője a régebbi verzióból volt összetákolva, amitől persze lehet ugyanaz, de én jobban bízok a hivatalos megoldásban, pláne hogy itt csak a letöltési sávot viszi el és szépen jön most 650k-val :) Remélem pár óra és a regisztráció is menni fog, akkor fel is teszem. Már csak egy daemon-tools meg egy audigy control panel kéne :/ Hang van, 5.1 is van, csak stereo-surround nincs mert az audigy panelban a 10fülből kb. 2 van win7 alatt. Bár compatibility módot még nem próbáltam, no meg a 7000es buildet se. Az a baj, hogy tartok tőle, hogy a véglegeshez nem is lesz support, creativeot ismerve :/ Ha így lesz azt hiszem végleg megválok az SB kártyáktól, mert ezért nem veszek X-FIt.
  • md88
    #743
    Nem gond ;)
  • Carloska
    #742
    jah bocs nem neked ment md88 csak bent maradt a válasz gomb :DD
  • adsa
    #741
    és kösz a linket, már töltöm is
  • Carloska
    #740
    Hivatalos információ: Nagyon nehéz forgalom miatt, amit a Windows 7 Beta iránti érdeklődésnek eredményeképpen látunk, hozzáadunk egy kevés további infrastrukturális támogatást a Microsoft.com tulajdonokhoz, mielőtt feladjuk a nyilvános bétát. Biztosítani akarjuk, hogy a vevők rendelkezzenek a legjobb lehetséges tapasztalattal mikor letöltő a béta, és én hamarosan megint feladó leszek itt, amint a béta élővé válik. Maradj hangolt! Mi izgatottak vagyunk, hogy izgatott vagy! HWSW-en írta FlowM@N
  • md88
    #739
    Kösz Carloska, reméljük ebből is csinálsz majd annak idején olyan stabil relaseket mint az xpből!
  • adsa
    #738
    kösz az infót:)
  • chuck
    #737
    köszönjük, szuper !
  • Carloska
    #736
    http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/dd353205.aspx

    majd itt kapsz serialt
  • bon
    #735
    Hivatalos info: "Due to very heavy traffic we’re seeing as a result of interest in the Windows 7 Beta, we are adding some additional infrastructure support to the Microsoft.com properties before we post the public beta. We want to ensure customers have the best possible experience when downloading the beta, and I’ll be posting here again soon once the beta goes live. Stay tuned! We are excited that you are excited!" HWSW-en írta FlowM@N
  • md88
    #734
    még egy kezdő kérdés... Melyik linken lehet regelni, már ha működik?
  • Carloska
    #733
    ezek a szerencsétlen win whore-ék csinálhatnának valamit :D
  • bon
    #732
    a lejön majd kiderül, a torrent 32bit-es már megvan. De most a 64bit-et szedem éppen, az jobban érdekel.
  • Carloska
    #731
    de már van torrenten 64 bites is pár napja

  • LMNO
    #730
    Úgy látom ez full ugyanaz, mint amit torrentről lehet beszerezni nem régóta...
    Legalábbis a 32 bites, 64-es asszem nem volt
  • Carloska
    #729
    sztem 95 % nak már fentvan csak serial kéne nekik mint nekemis
  • bodajoci
    #728
    Megoldható