2732

  • FLeT
    #451
    Ja...(én kérek elnézést!!!
    azért thanx!
  • csgj
    #450
    és lehet vhogy 2 részre szedni az iso-t (úgy hogy később egybe is lehessen rakni)? mert akkor 2 dvd-re ki tudom írni... ááá, de mindegy, nemtom mi fenét lehet ezzel kezdeni...
  • Lyan Kyj
    #449
    végülis csak 15 hsz-el lejjebb írták, h nem kell leszedni......


    MÁS:

    Kiszedtem a menü zenéjét, biztos másnak is megtetszett:)
    KATT
    Sajnos az előadót még mindig nem tudjuk:(
  • FLeT
    #448
    És akkor az extrát(DVD2)-t nem muszály leszedni ahhoz hogy menjen a gém?
  • gyuri12
    #447
    hejj de a kérdésemre még mostse válaszoltatok!!! mi a minimum gépigény?:)
  • Rusy
    #446
    Nekem nem indul el, kiírja hogy az exe hibárt észlel ezért leáll, pedig úgy csináltam mindent ahogy az nfoba le van írva, de atim van, ez attól van?
  • Alwares
    #445
    A Razor elvileg angol és van benne még egy extra DVD...
  • FLeT
    #444
    csá nép!
    Melyik verzió jobb és mi a külömbség?(Razor1911, GERMAN-SiLENTGATE)
  • csgj
    #443
    igen, de úgy se ment
  • Skyline
    #442
    Az oké azt énis láttam csak hátha vki leszedte és tud nyilatkozni.:)
  • Alwares
    #441
    Próbáltad úgy hogy rendesen írod ki az image megnyításával nem pedig az imaget a DVD-re?
  • csgj
    #440
    a razorosat, a 2 dvd-éset, de abból csak az elsőt. És neronak nem 4,4 giga, hanem 4,58, de még úgy sincs szerinte elég hely az üres dvd-men :( :O
  • wedge31
    #439
    Azért röhej,hogy mindig az atisokat szivatják.
  • ricsa008
    #438
    az nfo annyit ír hogy extrák
  • ricsa008
    #437
    miért milyen imaget szedtél le?
  • Skyline
    #436
    Mi a rák van a 2-es dvd-n?:)
  • csgj
    #435
    azt meg tudja vki mondani, hogy hogyan tudom kisebb méretre tömöríteni az iso fájlt? csak hogy fel tudjam tenni egy 4,7 gigás dvd-re...
  • Johnny23
    #434
    yeah
  • csgj
    #433
    működik az 1.2-es patch crack, lehet szedni! (piratebay) Csak ki kell nyomni az internet kapcsolatot, beírni a serialt, kéri, hogy aktviáld a produkciós kódot, és beírod a phone activationbe a serialt. És így menni fog tutira!... Csak, hát nekem rendesen akad a game :( Ha meg lehúzok mindent, borzalmasan ocsmány lesz. De úgy legalább nem akad annyira :P Hát, egy DVD9-et nem ér meg a játék, majd vhogy becsomagolva kiírom egy sima dvd-re
  • Grove4
    #432
    Sziasztok,mi a game minimum gépigénye?
  • Johnny23
    #431
    hát sztem mindenképpen érdemes megvárni azt a fránya 1.2-es patch törését,mert az orvosolja az ATIs problémákat is többek között...meglássuk
  • timantes
    #430
    valaki kitöltötte már a regisztrációs lapot hogy elhessen networkon nyomni ? ha igen akkor jár valami kötelezettséggel ?
  • Radian
    #429
    Az én gépem AMD athlon 2400+ Ati 9600 pro 128 MB 1GB RAM.Érdemes letöltenem???
  • Lyan Kyj
    #428
    aha
  • Johnny23
    #427
    gyerekek ,akkor most a RAZOR1911-es verzábol csak az első DVD kell
  • timantes
    #426
    aki a lovaglás miatt akaraj elszedni a játékot az ne tegye!!! hihetetlenül szarra sikerült!!! DARABOS és IRÁNYÍTAHTATLAN a ló!!! van amikor beragad a tisztsá közepén és nem tud mozogni!!! több kárt okoz a ló mint hasznot!! amugy jó kis játék
  • xido
    #425
    mintha azt olvastam volna a weblapon,hogy az 1.2 patch az ati ilyen hibáit orvosolja..
  • Johnny23
    #424
    ...hali

    nekem annál a bizonyos copdec telepitésekkor azt irja,ki,hogy : nem kompatibilis a jelenlegi-vel ?! vmi ilyesmit (win media player11) ,aztán kiirja,hogy telelpités successfull.....érdekes (de a videjokat lejácca)

    ...egyébként K-Lite codec van fenn

    ...nálam is az a jelenség,hogy mikor indulni lehet a muksával a várba,v. hol, kivvág a szarba hibaüzivel

    A karcsim: ATI 9800 pro
  • gyuri12
    #423
    akkor már esélyem sincs,ugye?:( amúgy jó-e a játék? nincs kedvem most végigolvasni topikot:)
  • csgj
    #422
    hú, hogy milyen igazad volt :D kösz, mindjárt kiderítem, hogy jó e...
  • kHares
    #421
    Swedish site? Nagyon pirates bay. És valóban, hogy kamu vagy nem majd elválik de lehet tölteni
  • grebber
    #420
    Ha lesz 1.2 fenntlesz gcw-ön is !
  • csgj
    #419
    "There's a working 1.2 crack on that swedish site, unsure if it's the ATI or original version* but it seems to work like it should."
    Áhá! Csak nem tudott az nforce-os srác linket adni... kár
  • csgj
    #418
    de jó, megnéztem és csak activation védelem van rajta... ami azt jelenti gondolom, hogy serial number védelem... És ezek szerint akkor nincs semmilyen progi, amivel ki lehetne iktatni a védelmét :( csak a rohadt crack van, ami még nincs is :P
  • csgj
    #417
    hát, pfff...az már nagy szívás. Én próbáltam becsomagolni winrarral, de az több órát vesz igénybe :P Most viszont meg se próbálom kiírni, amíg nem megy a game...
  • dante3
    #416
    Tudom,nem azért írtam,mertnem hiszem el!Én sem tudtam kiírni, ráadásul nem is tudok mást írni csak sima dvd-t!
  • csgj
    #415
    de nem fér rá, és én csak az első lemezt szedtem le...
  • dante3
    #414
    Azért fura, hogy kijön egy 2 dvd-s változat és mégsem fér rá két sima lemezre!
  • csgj
    #413
    bahh...én is így vok vele a francba! És még ha csak ez lenne baj! Dvd-re se lehet kiírni... csak a 8 gigásra.. ÁÁÁ [csúnyaszó, csúnyaszó, csúnyaszó, csúnyaszó] !!!!!
  • dante3
    #412