2732

  • grebber
    #11
    A kiadó oldalán a megjelenési dátum 03/2006,de teljességgel kizárt hogy ekkor jönne.
    Jólenne tudni mikor jön.
  • grebber
    #10
    Two Worlds: Ork Dzsihád

    Sogun, 18:41 - PC - Játék: RPG


    (Gameguru) Aziraal, a háborúisten lemészárlása a Délvidékre szorította híveit, az Ork hordákat. Hosszantartó béke köszöntött a Két Világ népeire. Több ezer év telt el és az isten sírjának pontos helye feledésbe merült. Nemrég egy törpe bányászcsapat ősi templom romjaira bukkant a föld mélyén. A felsőbbrendű lény, akinek az oltárt szentelték, ismeretlen. A leghatalmasabb klánok rögtön spekulálni kezdtek, hogy a hely biztosan a lemészárolt isten temploma. Megtudták ezt az Orkok és azonnal reménység költözött durva szívükbe. Hadsereget toboroznak és szent háborúra készülnek.

    Harci rendszer ismerős lesz már a Star Wars: Knights of the Old Republic remekműből. Falloutban tapasztalt szabadságot kapjuk. Egyszerű kezelőfelületre számíthatunk, gazdag, eseménydús, elágazó történettel.

    info: Hardwired
  • Broafka
    #9
    hát a képeken szép a grafika, kíváncsi vok valójában hogy valósítják meg :)
    mindenesetre sok sikert a játékhoz, én asszem ki fogom hagyni :)
  • grebber
    #8
    Release dátum gondolom 2007-be valamikor.Gépgényre kiváncsi leszek.
    Epekedve várom az első ingame videokat.
  • Thanatos
    #7
    van ahoz is magyarositás...., ha nem is teljes :)
  • KILROY
    #6
    Jó játék. Ahogy elnézem pl: a fenyő leveleinek és az állat szőrzetének részletességét grafika terén nem lesz gond, ha a játékmenet is legalább olyan jó lesz, akkor már csak a gépigény miatt kell aggódni.
  • grebber
    #5
    Kinek melyik jön be jobban és a Gothic 1-2 vel toltam számomra etalon ezen a téren Morrowind is biztos jó de ahhoz nincs magyarositás és angolul első feladatnál elakadtam :D
  • Thanatos
    #4
    akkor inkább már tes4 stilusu legyen :)
  • sweech
    #3
  • grebber
    #2
    Graika terén hiszek nekik az Earth 2160ban csodálatos.
    Remélem Gothic tipusu lesz mert kell is a gothic 3 meg a TES4 mellé ellenfél mert ez sem csúnya ahogy nézem a képeket.
  • Istencsászár
    #1
    Készülőben van 1 RPG game a Earth 2160 készítőitől... szokásos igéretek: realisztikus élethű világ, igényes filmszerű story valamint teljes szabadság és gyönyörű grafika:
    4db kép