2732

  • wedge31
    #291
    Hát nálam teljesen hozza a G3 grafikai szinvonalát de a grafika teljesen másodlagos számomra,ami a lényeg,hogy a programozás nem olyan gyalázatosan amatör mint a G3-ban.
    Három óra játék után egyetlen egy komoly buggal nem találkoztam mig a G3-nál ennyi idö alatt már vagy egy tucattal...
    Az összehasonlitás itt meg is áll nálam mivel még keveset toltam de mondjuk hangulatban nehéz lesz a gothic sorozatot verni / a G3-at csak ezért nem dobtam azonnal kukába /
  • cain
    #290
    bocs, ennyire nem érdekel a téma. csak azt tudom, hogy az aegia physx egy fizikai hatásokkal foglalkozó kártya drivere. ahhoz, hogy az általa biztosított hatásokat érezd, szükséged van egy fizikai gyorsítókártyára.
  • rotator
    #289
    De jó is lenne, ha a Gothic 2-re emlékeztetne. :)
  • KobeSoprano
    #288
    a kidobás ellen van :D
  • LegionarR
    #287
    Nem hiszem el hogy játékosok létére nem tudjátok :D A ragdoll azt jelenti, hogy a hullákra is hat a fizika, szal valamennyire élethűen esnek össze, és nem lógnak bele nagyon semmibe... De már meg is van a játék, szal látom hogy nincs benne ragdoll :S De akkor meg mi a ráknak támogatja az Aegia Physx-et???
  • csgj
    #286
    nincs benne semmi értelmes küldetés, csak henteltek össze-vissza? :D Mert nem sok mindent látok itt a sorok között... És miért ilyen borzalmas a grafika? A képek alapján pedig tök jól néz ki :O És most már kezd nagyon idegesíteni, hogy reggel óta még mindig nem jött le, és még éjszaka is tölteni fogom
  • xido
    #285
    az amikor véletlenszerűen többféleképpen esnek össze az elhunytak és nemcsak eldőlnek mint a sózsák:D
  • cain
    #284
    talán ha elmondanád, mi az a ragdoll...
  • ricsa008
    #283
    megjött a TWO WORLDS v1.0 & v1.1 ENG/FRE/GER NO-CD FILES
  • timantes
    #282
    nem akarom senkinek se elvenni a kedvét de ez a játék engem a Gothicc 2-re emlékeztet , a grafika 100szor szebb volt a Gothic 3ban ( shader modell 3al ) , bár ezt a játékot is maximális grafikai részletességel toltam mint azt. Meg valamit furcsálok benne csak nem tudom hogy mit , biztos tolni kellene még egy pár órát.
  • LegionarR
    #281
    physx drivers? Szal akkor van ragdoll meg minden? Na az okk... Csak mert senki nem volt képes válaszolni nekem...
  • KobeSoprano
    #280
    "if game crashes after the first screen, make sure you install the physx
    drivers, vc++ runtimes and the video codec from the autorun." razor nfo-ba van, próbáld ki hátha segít!
  • KH
    #279
    interjuhé fordítás
    bár nem tudom érdekel-e valakit, hisz ti már a játék lázában égtek
  • Lyan Kyj
    #278
    megnéztem a játékot, és sajnos nem jött be. A menüben a zene valami eszméletlen jól sikerült, szívesen hallgatnám bármeddig, csak sajnos a játék nem tud olyat nyújtani számomra, ami miatt megérné az időt.
    Ettől függetlenül szerintem egy próbát megér!
  • ricsa008
    #277
    és akkor jó lesz mer ha netán a gép nem elég neki(hsz 253) akkor inkább letörlöm
  • Newfronter
    #276
    Kell hozzá az 1.2-es patch de ahhoz még nincs crack. :(
  • ricsa008
    #275
    az miért van hogy rányomok a new game re és mikor bejön a játék 1ből kidob?
  • timantes
    #274
    szinte tök ugyanaz a mint a Gothic 3 , de a Gothic 3nak mintha sokkal szebb lett voln a grafikája , mindegy ma meglesem ezt is és összetudom hasonlítani
  • rotator
    #273
    Az animációról pontosan ez a véleményem nekem is...
  • grebber
    #272
    Nekem a G3 jobban futott ezt csak mindent legalacsonyabbra butitva fut elfogadhatóan de igy meg már már a mario kinezetéhez tudnám hasonlitani :(
    Mindegy majd ha lesz komolyabb gépem meg magyarítás előszedem.
  • LegionarR
    #271
    Jól hangzik nagyon! Mostanábab túl sok játékot csesztek el, szal pesszimista lettem... Na de RAGDOLL van????? Ha nincs attól még persze lehet jó a game, de ha van, sokat dobhat rajta... Szal van?
  • dante3
    #270
    Nekem tetszik, kicsit gagyi a harc,de nem rossz a játék!
    grafika maxra húzva elég kellemes! Legalább nem szaggat, mint a Gothic3!
  • LegionarR
    #269
    Tényleg, ragdoll gondolom nincs benne... Tévedek?
  • LegionarR
    #268
    Na mi van? Semmi "basszus de pocsékul van optimalizálva" vagy "de unalmas" vagy "már le is törlöm olyan gagyi" szerű üzenet? Akkor jónak tűnik a játék :D
  • dante3
    #267
    A két dvd-s verzióból sem kötelező leszedni mindkettőt, a másodikban csak extra van az infója szerint!
  • xido
    #266
    kicsit idegesítő,hogy 15 lépést nem tudok menni,hogy 5 farkas vagy egy nagy medve ne akarna legyilkolni...a lovaglás jópofi:)
  • hapi
    #265
    Hát azért oblivionban van némi befolyásom a harcrendszerre lásd speckó ütések nyomvatartott egérrel, lefegyverzés, block, a deadly reflex moddal meg lefejezés kettévágás...
    itt csak klikk ezt nehezményezem. miért visszafelé fejlődünk?
  • Tatyla
    #264
    na erre kiváncsi leszek,de már csak holnap...
  • Newfronter
    #263
    2DVD-s, de kihozta a csapat 1 DVD-sen is.
    NFO
  • MrAndree
    #262
    Ánglius? Bár a razor alapján annak tűnik szóval yeah! :)
  • Newfronter
    #261
    ( GAMES )...( Two_Worlds-Razor1911 )...

    Hoppá!
  • MrAndree
    #260
    Az oblivion meg a gothic 3 is csupán diablo klónok 3dben. Attól még jók. :)
  • Newfronter
    #259
    Én pont ilyenre vágyok. "ez 1 diablo klón 3dben "
  • hapi
    #258
    Senki ne várjon csodát ez 1 diablo klón 3dben picit több rpg beütéssel.
    Persze ettől még lehet jó nem fikázom csak szólok hogy mire számítsatok.
    A lovaglás eléggé bugos és nehézkes irányítású. Ami a leginkább nem tetszett az az animáció. A főhős csúszkál vagy inkább korcsolyázik a térképen, a harci animáció meg 1 röhej de komolyan ha már semmi beleszólásunk a harcba akkor azért szebben meg lehetett volna animálni.
  • Newfronter
    #257
    Patch 1.2 megjelent
    ftp://2Wupdates:[email protected]/2W_UPGRADE_10_to_12.exe
    ftp://2Wupdates:[email protected]/2W_UPGRADE_11_to_12.exe

  • rotator
    #256
    Durva, milyen ütemben nyomják ki a peccseket!
  • MrAndree
    #255
    Engem igazából az érdekel, hogy angolul beszélő verzió mikor lesz végre.
  • Newfronter
    #254
    Érdemes, az 1.2-es patche-el, csak sajnos ahhoz kell majd crack is, de még az 1.1-hez sincs. :(
  • ricsa008
    #253
    Szasztok szerintetek hogy fog futni a gépemen (érdemes 1áltlán leszednem)

    P4 2.8 GHZ, 768 Ram, Ati 9600 XT
  • Newfronter
    #252
    We become this evening a new update 1,2 releasen. Already times for this a few information. Radeon 9600, 9700.9800 + 1900XT: these maps do not support “helped precision floating POINT calculation”. This Shader function constitutes all that thing 20% the Performanz. Therefore we cannot generally remove it. The update will thus ask with the installation for the diagram map. MP: this evening we become the MP servers reseten. Unfortunately through it all past characters are lost - therefore we make dearer today than later. However it a new feature gives. Starting from the update one can play in such a way MP missions also alone (assure to practice or leveln).

    Azthiszem ez jó hír, ma jön az 1.2-es patch és ezeket javítja.