1032
  • Sonajk @:o)
    #152
    igen
  • donatus13
    #151
    ugye már le lehet szedni a teljest?
  • savafan
    #150
    A magyar nyelvű megjelenési időpontról van valakinek infója?
    Jól tudom, hogy nem csak a feliratok lesznek magyarok hanem a szövegek is?
  • Hunor1
    #149
    Hi. Akinek fut, mondja el hogy milyen codekja van fenn plz....nekem nem akarja az FX fájlokat olvasni !!!
    Köszi
  • Sonajk @:o)
    #148
    Köszönöm! A megoldásod segített és fut a játék.
  • Hunor1
    #147
    Hi mindenkinek! Talán elindulna nekem a gáma de betöltés előtt kiírja hogy a
    DATA\Graphics\Effects\e_drawmovie filét nem tuddja megnyitni......akkó valamilyen codec kell?? plz help!
  • DragonReborn
    #146
    Ja es a daemon-tools securom opcioja NE legyen bekapcsolva.
  • DragonReborn
    #145
    Sziasztok, nekem is ez a problemam volt:

    A required security module can not be activated.
    This program can not be executed (12004)

    Megoldas:

    az asr.exe-t NE a Caesar 4 konyvtarabol futtassatok :D
    Masoljatok valahova mashova, onnan elindit, kivalaszt Caesar4.exe, es mar emgy is.
    Leizzasztott mire mindent kiprobaltam, ez mukodott nalam erre a problemara.
  • Bucser
    #144
    nekem mindig másik könyvtában fut a securom loader. asr.exe-n 2-szer kattintas megkeresem az exe-t. indít és megy.
  • Scenn
    #143
    Sziasztok!

    Nekem is hasonló a problémám: akár emulálom a 4.06-os Daemonnal, akár nem, akár használok securom 1.2, akár nem, a következő hibaüzenetet írja ki: A required security module can not be activated.
    This program can not be executed (12004).(a szám változik)
    Valaki le tudná írni RÉSZLETESEN, hogy kell a Securommal meg a Daemonnal variálni, hogy elinduljon (pl. a játék könyvtárában legyen-e a Securom, fusson-e a Daemon, kell-e a kompatibilitással szórakpzni stb.)?

    köszi: Scenn
  • Thanatos
    #142
    win2k kompatibilitási modot probátlad? régen erre az volt a gyóógyir asszem, igaz ezzel az üzivel már elég rég nem találkoztam :P
  • Sonajk @:o)
    #141
    Úgy legyen. ÁMEN :)
  • Bucser
    #140
    lesz hozza törés 1-2 nap szerintem...
  • Sonajk @:o)
    #139
    Sajnos nem indul el ez a "dög". Lehet, hogy meg kell várnom a törést? :( Esetleg meg kell vennem.
  • Bucser
    #138
    én 2 féle üzenetet kaptam amíg nem indult el:

    Nem sikerült azonosítani a cd-t a meghajtóban adott idő alatt.

    A másik meg hogy nem sikerült securommal eldönteni, hogy eredeti-e a cd. forduljak a gyártóhoz.

    MÁsról nem tudok nyilatkozni

    Ja 64 bites windows-t használok és az szokott egyedi hibákat is generálni meg sok dolog nem jön elő ami egyébként winXP-n megvan.
  • Sonajk @:o)
    #137
    Ez normális?
    A required security module can not be activated.
    This program can not be executed (12004).
  • Bucser
    #136
    Ez igaz:D

    Na kaptam privátot, hogy hogyan indítottam el:

    NOS: Semmi extra egyszerűen leszedtem a cloneCD verziót kicsomagoltam. Daemon tools 4.03ba bemountoltam daemonban kikapcsoltam a securom emulációt aztán 1.2-es securo loaderrel indult. ennyi. Semmi bonyolult.. Játékról a benyomásom egyenlőre A Kingdomban játszom tulajdonképpen a tutorialt... Hogy is mondjam. Vegyesek az érzelmeim.. A Caesar 1 megjelenése óta követem a sorozatot... a 2-3 tetszett a jó nagy építhető városok miatt (2-ben hozták be a hadsereget tulképpen jó kis 15k-s 25K-s városokkal)) hát itt az 1000-es popu elérése már jó lépés... lehet később változik de jelenleg olyan kicsi és buzi módra megszerkesztett pályák vannak, hogy hihetetlen... Szinte csak egyféleképpen lehet rajtuk építkezni mert vezetik a kezedet a pálya szélei.. másik amit nem értettema kamerakezelés.. Csak egérrel lehet meg a nyílgombokkal irányítani.. AZ egérrel a rotációt a billel meg a mozgást a képernyőn. MÁsik idegesítő dolog az irányítással kapcsolatban: A pálya szélén mintha egy fal lenne.. a kamera nem képes jobban lecsúszni.. minta egy üvegdobozba lenne a város és ha beleszakadsz sem tudsz oldalról belenézni...

    Egyenlőre tolom majd a republic módot is kipróbálom milyen lehet egyenlőre csalódás... nem gondoltam, hogy ilyen picik lesznek a városok de ez valszeg majd változik...

    MAjd 1-2 hét múlva szélesebb véleménnyel fogok rendelkezni.. Egyenlőre anyázok a helyszűke miatt..
  • Thanatos
    #135
    azért nem tedd hozzá hogy ez nem az a aktegóriás game amit vért izzadva is muszály fullon nyomni mert az a lényege :P
  • Bucser
    #134
    Fullra felnyomva 1024x768 32 bit 9 fps egy nemtúlközépkategóriás gépen és nem is a legnagyobb pályán... Baromi szarul lett optimalzálva... bár tény, hogy szép:D A B&W2- is volt ilyen szép...
  • MattH
    #133
    A full mennyire szaggat???
  • cicamisa
    #132
    Megtaláltam,ha valakit érdekel...
  • Beagie
    #131
    A 3-as volt az a játék amivel képes voltam hajnal 2-3ig játszani, de olvasgatva a fórumot azt látom hogy még mindig az a trend erődödik hogy ha 2D-ből 3D-be áll át egy RTS akkor annak annyi. Nagy kár érte :
  • Serpa
    #130
    a magyar verzió megjelenési dátumát ismeri vki?
  • Faterx
    #129
    Az enyémen a demót félig le kellett butítani...
  • valaminick
    #128
    Hali! gondolom ez sem megy el egy geforce4 mx440-el ugye?:)
  • DannyL
    #127
    Caesar.IV-CLONECD 1.27 GB

    Ezt próbálta már valaki? Elindul vagy mahinálni kell vele?
  • Sonajk @:o)
    #126
    Én + nem adok érte pénzt :)
    P2P
  • redflag
    #125
    én is nagyon vártam már és végre tölthetem ezerrel!! egyébként ha más is ki van éhezve rá akkor én innen töltöm
  • Sonajk @:o)
    #124
    Neked van igazad ;)
  • FrezeR
    #123
    szupi :) nagyon kiváncsi vagyok rá!
  • Yossarian
    #122
    jelenleg anyósom után ez izgat legkevésbé...
  • miki90
    #121
    de mér nem DVD-s?
    mer a hiv. honlapon a boriton DVD van!
  • Yossarian
    #120
    bezonyám
  • Sonajk @:o)
    #119
    Megérkezett. Már töltöm is ;)

    Caesar.IV-CLONECD 1.27 GB (1,365,761,443 byte)
  • Serpa
    #118
    már nincs messze ...

    hamár az első patch kinnt van
    v1.1 patch
  • lammaer
    #117
    Jajj neeee.... ebből is 3d-t csináltak... brühühühü... kedvenc cézáromat is benyelte a 3d-s szörny :)
  • Yossarian
    #116
    így van
  • Gerbill
    #115
    Szerintem lemaradt, idén nyáron már két hasonló témájú játék is megjelent, és a demó alapján nem jobb mint a GotRE, sőt.
  • csuszi
    #114
    Ezt nem értem. A valaha volt legnagyobb strategy, és csak enyi hozzászólás??? Amúgy nemsoká lehet a fullt nyűni:D
  • Serpa
    #113
    arany