1032
  • miki36
    #392
    Már 4 órája játszok a játékon és még nem támadt az ellenfél mit csináljak?
  • Gipsz75
    #391
    Megvette már esetleg valaki?
    Nem lehetne kideríteni, hogy melyik file-ok tartalmazzák a magyarítást?

    És persze ha lenne 1 jó lelkű emberke, aki felpakolná:)

    Tudom, ne reménykedjek, de nekem sajna most nincs rá 9.990.- Ft-om :(
  • miki36
    #390
    A katonákat sikerült kiképezni de elfogyot a fortba a kaja mit kellene tennem hogy ne foggyon el? melyik katona alegjobb? az íjász?
  • Lord David
    #389
    A cd galaxis-ban már kapható magyarul.
  • miki36
    #388
    az én játékom francia! magyar nyelven kéne nekem mikor lehet ltőlteni magyaritást ez a legjobb játek cézár négy
  • Khalid
    #387
    Katonákat kétféleképpen lehet képezni. Lehet úgy is, hogy építesz egy Mess Hall-t, és elküldöd őket tréningezni, a másik lehetőség az, ha igazi csatába küldöd őket.
  • miki36
    #386
    Sziasztok
    Nem mondanátok meg, hogy hogy lehet a katonáimat kiképezni?
    Mert elég idegesítő, amikor kikapok simán az ellentől...
    help pls
    előre is thx
  • Kjetil
    #385
    Sziasztok. Visszaolvasva láttam, hogy többeknek volt olyan problémája, hogy az egér a játék alatt szakadozva mozog. Nekem is ez volt a gondom, de sikerült megoldani. Nekem az egérhez külön driver (gyári) is fel van telepítve, amely a háttérben fut. A kis ikonja a tálcán van. Ha ezt lekapcsoltam, teljesen megoldódtak az akadozási gondok még full grafikán is. Üdv.
  • savafan
    #384
    ha jól emlékszem november 10 körül
  • 17
    #383
    Helósztok. Azt az infót szeretném megtudni hogy mikor jelenik meg magyarul is ez a király game? Ha valaki tudja akkor szoljon.
  • zolee25
    #382
    Hali!
    A játékot hogy lehet elinditani, a prg figyeli a virtuális cd meghajtót? mi az a prg ami elrejti a cd-t, én alkohol 120 probáltam installalni, de a prg kiirta hogy ez nem gyári progi. Tudnátok segiteni,előre is kösz: Z
  • Kope
    #381
    A későbbiekben lehet majd gyakorlóteret épitened a katonáknak, ahol gyakorlatoznak és képzettségi pontokat kapnak illetve a csaták után is növekszik az erősségük. egy teljesen feltréningezett 4-5 csatát megélt nehézgyalogság gyakorlatilag legyözhetetlen.
  • Rastalessman
    #380
    El szeretnék oszlatni egy tévhitet. A resources menüben az export/import beállításnál, hogyha az export limit egy árucikknél 0, akkor elvileg az összeset exportálhatja, tekintet nélkül a lakosság(piac) szükségleteire. Ha beállítasz valami értéket, akkor csak abban az esetben fog importálni belőle, ha a beállított értéken felül van raktáron. Az alatt csak a piacok férnek hozzá.
    (Én legalábbis így fordítottam le)
  • Elessar20
    #379
    a másoldik küldetésen mennyi militaryt kell kiépiteni..eleinte simán megvédtem a várost 2x20 fővel..de aztán váratlanul egy hatalmas sereg lepett meg és szarrá rombolták a várost. minél több annál jobb elven kell akkor katonákat csinálni?:)

    kösz!
  • stein
    #378
    Mi a szerepe a képernyő jobb sarkában levő táblában a " Next realted figure..... utasításnak ? Kösz !
  • WartHogSon
    #377
    nekem is ugyanezt írja ki ha elindítom

    van rá vmi megoldás?

    (reinstall nem segített)
  • WartHogSon
    #376
    hi!

    az miért van, hogy ha felteszem utána egyből letörli?
  • 3P
    #375
    Az itthoni megjelenésről senki nem tud semmi közelebbit, mint hogy idén ősz?
  • Kope
    #374
    Úgy látom sokaknak van gondja a tüzvészekkel. A megoldás egyszerű; nem szabad túl sok épületet egy tömbe rakni, ez fokozottan évényes az ipari területeken. Érdemes az épületek közé némi növényzetet telepíteni. Ipartelepekre mindig tegyünk egy-két kutat (nem szökőt, csak simát, mert abba nem kell munkásember). Én eszerint épitkezek és gyakorlatilag sosincs tűz, ha van is, pik-pakk eloltják és nem tud átterjedni más épületekre.
  • doggy dogg
    #373
    Köszi Rastalessman:)
  • maggi
    #372
    valoszinu az ekezetekkel van a baj, ne hasznalj ekezeteket konyvtar- ill. filenevekben
  • Rastalessman
    #371
    Doggy dogg! A tutorial asszem a Campaign menüben a Kingdom menüpont. mindenképpen a küldetéssorozatokból a leg(f)első.
  • Bucser
    #370
    nekem is sokáig nem vitték el a cuccot amit el akartam adni.. a tanácsban a resources között az export sorban az eladando cucc mellett lehet 0-án van.. ugyenis a kikötőben csak tárolják a cuccot:) de a statisztikai képernyőn kell beállítani mennyit adhatnak el.
  • Khalid
    #369
    Elessar:
    Prosperityt a plebejusok és a lovagok házai is növelik nagyon kis mértékben észrevételem szerint, de igazából ez elhanyagolható. A patrícuisok házai növelik meg észrevehetően (és persze abból is a magasabb szintűek)
    A kereskedelemben az lehet a gond, hogy vagy nincs hely, vagy már túl sokat adtál el a termékből (egy év alatt limitált készletet lehet eladni)
  • doggy dogg
    #368
    Csak annyit mondjatok, hogy hol van a toturial..:D
  • Elessar20
    #367
    Sziasztok!

    végigtoltam a scenarokat és most kezdtem el az igazi gamet,de már az első pályán elakadtam.:)

    - A prosperityt,hogy tudom növelni? Már 1500lakos van(Talán már sok is) és szinte minden ház felfejlődött). És 0-án van még igy is.
    - a kereskedelem a másik gondom..hibá álltiom be a dolgokat és viszik a munkások a kikötőbe a jahó nem viszi el se a gabonát se a gyapjút vagy mit pedig a selling be van állitva..bezzeg nekem hozzák a pottert meg a székeket

    egyébként nagyon tetszik a játék!

    előre is köszi!
  • nesto
    #366
    ha #341 nekem szól akkor nem, nem vagyok sehol elindítom az első pályát csak simán és ahogy építenék valamit a házak az út minden kék valami hiba lehet. nem azzal van a gond hogy tengerpart vagy kövek, hanem valami géphiba vagy ilyesmi.
  • savafan
    #365
    valahol lentebb írnak vele kapcsolatban, asszem
  • nesto
    #364
    heló, felraktam a játékot miután letöltöttem, meg írták hogy kell valami frissitést csinálni minden megvolt, az a problémám hogy a játékban az út és az épület helyén kék szín van és nem látszik semmi. köszi előre is /valami bug lehet?/
  • savafan
    #363
    Akkor várd meg a magyar verziót. Már itt van a kanyarban Asszem októberben jelenik meg. És még a szövegek is magyar hangokkal lesznek:))
  • doggy dogg
    #362
    Nem bántottál meg, igazad van:))
  • Rastalessman
    #361
    Bucser! Ha a doggy dogg elkezdené a tutorialt, amiben jönnének az angol!!! instrukciók, akkor gondolom egy picit sem lenne előrébb. Gondolom, ha jobban vágná az angolt, akkor nem kérdezne olyat, ami szinte triviális (ha megérti). (Ezzel nem megbántva a doggy dogg-ot)
  • Rastalessman
    #360
    Mindenkinek, akit érinthet, vagy nem tudta, ha van a parton (benne a tengerben) egy hatalmas szikla, hiába tudod a szárazföldön a falat elvinni a vízig (vagyis a szikláig, ami már a vízben van), úgy jár mint én, azaz azt hiheti hogy nem lehet átjutni a falán, ami igaz is, de a játék nem így gondolja. Hát végül is csak sikerült:)
  • Bucser
    #359
    MI lenne ha végigjátszanád azt a szerencsétlen tutorialt? Ott mindent elmondanak...
  • doggy dogg
    #358
    A Small Vila az mire jó?
  • doggy dogg
    #357
    ok Bucser kösz.
  • Rastalessman
    #356
    Mindent letakarítottam, vannak gatehouse-ok, 3 vastagságnyi a fal, nincs kő, nincs fa, nincs semmi. De köszi
  • Bucser
    #355
    olvass vissza.. mothball..
  • doggy dogg
    #354
    És leállítani, hogy tudom egy időre a gyáramat?
  • doggy dogg
    #353
    Ok kössz:)