1032
  • Alwares
    #272
    Én kipróbáltam egy csomó módszert. Nem müködtek. Mondjátok már meg melyik a jó és ti melyiket használjátok!
  • Bucser
    #271
    Nekem is feltűnt, hogy először le kell tennem a város indulásakor 4-5 házat az út mellé. Ilyenkor max egy well-t rakok. Majd mikor megteltek akkor idő stop és akkor kezdhetek el grain fieldet, grain farmot letenni food store-t meg grannary-t és innentől, ha ezek megvannak már beindul a város működése rendesen.
  • acsati
    #270
    hellotok
    az miért van hogy lerakok egy házat és nem költöznek be? pedig rakok szép járdát sövényt vizet de akor se jönnek. miért?
  • juharfalvi
    #269
    "nem jön össze az 50 egység egy év alatt"

    Próbáld meg azt, hogy a Tanácsadóknál kipipálod a "Stockpile"-nál, így nem fogják felhasználni, hanem szépen összegyűlik, és akkor el tudod küldeni.
  • Laczy
    #268
    Nekem továbbra is fagy,ha kereskedelmi utat akarok megnyitni. A patch nem segít,amúgy is online dolgookat javít. Hiába nyitnákmeg 1x 1-t akkor is fagy.Már olyat is olvastam,hogy lentébb kell venni a grafikát,mert vkinek úgy ment.Nekem ez se segít.
    Ha valaki olvas/talál megoldást írja be ide is plz.
  • Hunor1
    #267
    Ave kormányzók!
    Segítség kéne..Birodalmi módban vagyok Burdigala városban.Valakinek sikerült már megoldani? Hardban nyomtam párszor, de mindíg lerohantak a római seregek...Aztán feladtam, és csak normálon próbáltam..eredmény ua. Tehát van valakinek használható tippje? ( ez az a város,ahol a császár állandóan 50 fegyvert, vagy 50 páncélt követel..vasat meg importálni kell, woolt szintén, hiába wan vagy 5-6 fegyverműhelyem, nem jön össze az 50 egység egy év alatt)
    Köszi!
  • Hunor1
    #266
    Ave kormányzók!
    Segítség kéne..Birodalmi módban vagyok Burdigala városban.Valakinek sikerült már megoldani? Hardban nyomtam párszor, de mindíg lerohantak a római seregek...Aztán feladtam, és csak normálon próbáltam..eredmény ua. Tehát van valakinek használható tippje? ( ez az a város,ahol a császár állandóan 50 fegyvert, vagy 50 páncélt követel..vasat meg importálni kell, woolt szintén, hiába wan vagy 5-6 fegyverműhelyem, nem jön össze az 50 egység egy év alatt)
    Köszi!
  • savafan
    #265
    szerintem volt ilyen én legalábbis úgy emlékszem, hogy voltak olyan pályák ahol földrengések meg bizonytalan alapok voltak. ott dőltek rendesen:))
  • csgj
    #264
    hát kezdem nem szeretni ezt a játékot... szép meg minden, de a caesar III-ban nem emlékszem, hogy lett volna olyan eset, amikor hirtelen szinte az összes házam leégett vagy összedőlt... és mégis tele volt tömve a város építészek házaival, meg tűzoltókkal :O ja, és volt bazisok lakos is építésznek meg tűzoltónak. úgyhogy ha így folytatódik ---> UNINSTALL!!
  • acsati
    #263
    ti ennyire vágjátok már? nekem még bonyolult a játék mer nem tok angolul
  • juharfalvi
    #262
    "probléma a kereskedelmi utak megnyitásával":

    Nekem részben megoldódott a totális fagyás. Egyrészt feltelepítettem az 1.1-es patch-et (ez önmagában nem változtatta meg), másrészt ha egyszerre csak 1 utat nyitok meg, akkor nem fagy. Ha egy darabig visszamegyek a városba, akkor később meg tudtam nyitni a 2.-ik és 3-ik keresk. utat is (egyszerre mindig csak 1-et). Így nem fagy le.
  • Laczy
    #261
    Ha jól látom,akkor valakinek nincs problémája a kereskedelmi utak megnyitásával, valakinek meg van?Mert a#197-198-ban a kereskedelmről beszélgetnek. Csak azért kérdem mert nekem továbbra is kifagy,és ha valaki talált megoldást kíváncsi lennék rá.
  • Bucser
    #260
    2-es pontban service.msc helyett services.msc
  • Bucser
    #259
    Fordítás ehhez:

    1- uninstalláld a játékot
    2- manuálisan töröld a könyvtárat amiben volt a játék.
    3.- menj Start menü -> futtatás. Írd be service.msc és nyomj entert
    4.- itt menj a securom user acces szolgáltatáshoz klikkelj a stoppra és állítsd disable-re
    5.- menj a Windows\System32 könyvtárba és töröld a UAService7.EXE fájlt
    6.- menj a Start menü-> Futtatás pontba és írd be sc delete useraccess7 majd enter

    megjegyzés: ezt a szolgáltatást más securom-.os játékok újracsinálhatják

    a következő lépések veszélyesek és csak akkor folytasd ha biztos vagy benne , hogy nem használ más játékod ami installálva van Securom védelmet

    7.- menj a Documents and Settings\All Users\Application Data és töröld a SecuROM alkönyvtárat
    8.- menj Start menü->Futtatás írd be regedit majd enter keresd meg ezt a bejegyzést [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\SecuROM] és töröld ha lehetséges.


    Ez a TELJES UNINSTALL és innentől lehet előlről kezdeni a próbálkozást!!!
  • cicamisa
    #258
    #136 by Bucser tokkal-vonóval
  • Gerbill
    #257
    Tehát csít. Hamár csalni akarsz, legalább próbáld meg megkeresni, bár ha nem vagy képes önállóan végigjátszani, akkor nemcsoda hogy cheatet sem találsz. Szerintem azzal csak elrontod a játékélményt.
  • Bucser
    #256
    működő gazdaságba nem kell pénzkód. építs normális várost...
  • mitabrev
    #255
    Nem telepítési kód kellene, hanem elsősorban pénzkód.
  • Bucser
    #254
    Fogadjunk nem csináltál meg mindent... Ha leírnád mit próbáltál mert a lentiek alapján eléggé sokféle variáció van... Harmadrészt ha segítséget kérsz ne neked álljon feljebb ha már a 15-ször kitárgyalt dolgok után már unjuk esetleg ugyanazokat a kérdéseket meg a felkiáltás szerű "segítség nem megy" mondatokat...
  • Thanatos
    #253
    jaj...
  • Bucser
    #252
    azt hogy milyen lesz nem tudod befplyásolni.. Megy 1 típus a plebsnek egy az equites-nek egy pedig a patríciusoknak. Ezt tudo letenni aztán fejlettségtől függ hogyan néz ki.
  • I.C.ram
    #251
    idegesító ez a sok egyenház.. :(
  • cicamisa
    #250
    Én sem!Pedig neked még vissza sem kellett lapoznod,hogy elovasd!Azt írtam a LENTIEK!!!! alapján.... Ha nehezedre esik segíteni ne írj,főleg ilyeneket.Örülj,hogy neked már megy fa..án!!!
  • acsati
    #249

    a vizet a hidakon elég ha elviszem a házak mellett?
  • Thanatos
    #248
    csatlakozom :P ugytünik már emgalakithatjuk a mázlisták klubját...
  • Bucser
    #247
    Szintén.
  • acsati
    #246
    én mázlista vok hogy securom loaderrel betalloztam az exe-t és már ment is?
  • Bucser
    #245
    nem értem... visszaolvasni nehezedre esik?
  • cicamisa
    #244
    Feltelepítettem.nem tudom a lentiek alapján nem indul.Azt írja,hogy:
    Wrong disc inserted.
    Please insert the original "Caesar IV" CD/DVD.
    HELP!
  • acsati
    #243
    tanulok én angolt de nem ennyire :D
  • Gerbill
    #242
    Ha CD-keyre gondolsz akkor az mindig az nfo fájlban van, amit a TotalCommanderben F3-al kell megnyitni.
  • mitabrev
    #241
    kódot senki sem tud?
  • Iceman89
    #240
    :D meg kell tanulni angolul :D
  • acsati
    #239
    hu nekem ez tul angol nincs magyarositás?
  • cicamisa
    #238
    Köszi a segítséget!
  • a.carkey
    #237
    *Voila:

    JYR3-BER8-LYM6-JED5-5662
  • a.carkey
    #236
    Volila:

    JYR3-BER8-LYM6-JED5-5662
  • cicamisa
    #235
    Sziasztok!Telepítésnél azt írja ki, hogy írjam be a kódot.Honnan lehet ilyet szerezni?
  • Iceman89
    #234
    ELINDULT!!!
    csicska Anti blaxxal akadt összee... kinyomtam és rögtön elindult... úúúúúúúúúúúúúúúhh ez fájt....
  • Iceman89
    #233
    nem tudom mi lehet a baj, de nekem még 1x se indult el