1032
  • Yossarian
    #1
    Most olvastam itt, hogy készül a Caesar IV. Nekem anno nagy kedvencem volt. Kiváncsi vagyok, milyen lesz az új.
  • Akos 001
    #2
    én is
  • akyyy
    #3
    Lerántoma leplett: olyan mint a warcraft 3!
  • Yossarian
    #4
    vagyis?
  • dr Kotász
    #5
    Én is szerettem...
  • BBird
    #6
    Szabadna megkérdeznem, hogy Caesar -nak mi köze a Warcraft -hoz?
    Azon kívül, hogy játék mindkettő, stratégia?
  • Augustus Gigo
    #7
    Hát ez olyan hasonlat volt, mintha a Sim Cityre azt mondanád , hogy olyan mint a Red Alert.
  • Zsolo007
    #8
    Erre én is kíváncsi leszek! a 3-at szerettem...
  • akyyy
    #9
    köze semmi, de úgy lesz, elhiheted! Legalább is sokban fog hasonlítani... sajnos:(
  • BBird
    #10
    De azt nem értem még mindig, hogy mi köze hozzá? Az, hogy 3D lesz teljesen? Pharaoh és Children of the Nile -nál is 3D váltás volt, mégsem mondtuk rá, hogy War3. És szerintem ez természetes, hogy 3D lesz... lényeg, hogy jó legyen.

    Remélem azért azt tudod, hogy a WarCraft 3 RTS, míg a Caesar sorozat inkább a "városépítős-tájkónos" kategóriába tartozott mindig is...
  • FrezeR
    #11
    kiváncsian várom:) sokat játszottam a 3. résszel
  • Láma!
    #12
    remélem lesz olyan jo mint a 3!
  • BBird
    #13
    Hát hogy lesz-e olyan jó...
    Azon töprengtem, hogy az előző részeket az Impressions Games csinálta.
    Most 1: vagy új névvel jelentkeznek, és így dobják piacra, vagy
    2: más cég csinálja ezen a Tilted Mill néven, akik a Children of the Nile -t is.

    Ha emlékezetem nem csal, ez ugyanaz, csak kiváltak emberek, meg jöttek újak. Más biztos jobban tudja ezt. :-)
  • Botond #14
    Settlers 5ből is sima tucat RTSt csináltak,míg ugye az első 4 része a jól kialakított gazdasági szintek egymásra épüléséről volt híres.De én is kiváncsian várom,hátha ezt nem rontják el.
  • 3P
    #15
    Őőőő, izé, ő, ezt most nem értem!
    Hogy jön ez össze?
    Ja igen mindkettő stratégia és mindkettő 3D, ja és mindkető számítógépes játék.

    Viccet félre téve a két játék műfaja nagyon messze esik. A Ceasar inkább gazdasági menedzser a Warcraft meg egy fantasy harcorientált RTS jóval gyengébb gazdasági résszel.
    Nem hinném, hogy olyan mértékig egyszerűsítenék a Ceasar-t, hogy "WarCraft"-os lenne. Sokan inkább azt mondják, hogy csak a valós 3D-ben lesz több a nagysikerű III-nál. Ha megnézed a képeket felfedezheted, hogy továbbra is a város menedzdzselése lesz a legfontosabb, számos stratégiai épület is rajta van, ami megnyugtatóan hat. Szóval semmi pánik! :)
  • Zsolo007
    #16
    [MOVIE] Caesar IV bejelentve
    [2005-08-19 @ 07:40 - Mantis] (kommentek: 1)
    A VU Games a mai napon jelentette be a Sierra Entertainment legújabb cosdájának készülőben létét, ez pedig nem más, mint a Caesar IV. Noha ennyi nem volt az illető úrból, a játékból kiadott képek és videó mindképp további érdeklődésre ad okot. Igen jól néz ki ugyanis... Mással nem is húznám az időt, a képeket és a 16 megás videót erre találják meg az érdeklődők!
    Forrás: GSO
  • ZsirosKenyer
    #17
    hát ahogy a képeket nézem engem olyan túlságosan nem fogott meg. PEdig a III. részt volt hogy 8 órát nyomtam anno egyhuzamban, de itt valahogy túl üresnek hatnak az utcák.. alig van rajtuk élet. Az előző részben a sűrű tömeg, a piaci hangulat stb, igazi város feelingje volt az embernek. Ettő lfüggetlenül én még reménykedem! AVE!
  • BBird
    #18
    Mivel még csak be lett jelentve, s csupán néhány kép meg egy intró látott napvilágot, így feltételezhető, hogy korai stádiumban van még a dolog, s a karakterek még odébb vannak, mármint a tömegek.
    Children of the Nile -ban azért voltak páran. Gondolom itt sem kihalt utcákkal találkozunk. :-)
  • 3P
    #19
    Messze van még a full, hogy éljenek az utcák...
  • Hmuda
    #20
    Jah. Majd a Kolosszeum gyártja az ork gruntokat, a gyógyszerész meg majd csinálja a pósönöket. :P
  • BBird
    #21
    Mindig is sejtettem, hogy valamelyik játékfejlesző cégnek dolgozol titokban. Most lebuktál!! Belső információkat osztottál meg, húú... :-))
  • magus
    #22
    imadom a caesar fele jatekokat, de hat ez a jatek iszonyat ganyul nez ki. ha elkepzelem h ezt meg fel is turboztak a sajtonak akkor a vegeredmeny eszmeletlen csunya lesz
  • Yossarian
    #23
    Jó előre nem aggódok az üres utcák miatt. Nekem a képek is a régi városok hangulatát idézik, szal bizakodok, hogy emberek is laknak majd benne :D
  • Realtibi
    #24
    nem kell aggódni
    jó lesz a játék
    vagyis én bizok benne
  • rinyavas
    #25
    Sziasztok

    engem is érdekel a Caesar! :)
  • rinyavas
    #26
    Megnéztem a képeket és elég jónak tűnik!

    És a 3d kívül mi lesz még új benne házak, pályák?
  • Yossarian
    #27
    kb annyit tudunk mint Te :D
  • Dankó
    #28
    Szerintem a képek alapján abszolút profi lesz, csak egy dolgot remélek, hogy kijavítottak pár szörnyen idegesítő bug-ot ami a 3-ban megtalálható volt.
  • rinyavas
    #29
    Mire gondolsz?
    Mi volt idegesítő a 3-ban?
  • Beagie
    #30

    Új képek

    Mennyi időt el fogok én ezzel cseszni a nyáron
  • ZsirosKenyer
    #31
    még mindig kevés az ember az utcákon :(
    hol van a római tömeg?
  • Voltan
    #32
    Otthon.
  • kisviku
    #33
    Simcity az ókorban.
    Nem isgondoltam volna, hogy egyáltalán folytatják.Ezt is a Sierra fejleszti?
  • Pluskast
    #34
    Igen az fejleszti. Egyébként meg ezen kívűl még 2db ilyen játék készűl.
  • Kope
    #35
    Állítólag nyárra megjelenik. A CotN nem volt rossz, de mint ahogy a készítők is írták, az leginkább csak a 3D átálláskoncepciója miatt jelent meg. Bizakodhatunk egy jó folytatásban...
  • donatus13
    #36
    Hallod és mi az a két játék?
  • donatus13
    #37
    vagy melyek azok és milyenek ? pharaos,zeus?
  • Beagie
    #38
    ez lehet az egyik szerintem amelyikre gondolt: Civcity-Rome
  • Pluskast
    #39
    Igen az egyik a Civ city rome a másik meg Rome Hearts of the empire.
  • Beagie
    #40
    a gamespot-on találtam egy új videót ami alapján
    nem lesz rossz ez szerintem, itt már népek is látszanak az utcákon.