1032
  • doggy dogg
    #312
    Jó kérdés kowajano én se tom :( pls segítsetek. Mér gyulladdnak ki a házaim ?
  • doggy dogg
    #311
    Jó kérdés kowajano én se tom :( pls segítsetek. Mér gyúlladdnak ki a házaim ?
  • kowajano
    #310
    valaki árulja el viztározot meg a szivattyúházat hogy kell bekötni hogy fojjon is rajta a viz?
    Tó mellé raktam a szivattyuházat öszekötöttem a viztárolóval de marhára nem akart fojni rajta a víz .
  • juharfalvi
    #309
    Pénz beírása úgy megy, hogy amikor a játéktér látható, akkor nyomsz egy Entert, majd beírod:

    denarii 50000 (Enter)

    Ennek hatására átíródik a rendelkezésedre álló pénz.
    A dolog hátránya, hogy mivel ez a hivatalos cheat, ezért a játék végén kiírja... Egyébként az 50000 nem olyan sok, annyi simán elmegy a város fejlesztésére meg a vásárlásokra.
  • Zoltanus
    #308
    Letöltöttem..felraktam + törés nem ment.
    Windows SP 2,és a legújabb grafikus driver tökéletesen megy.
  • Carlos
    #307
    Köszönöm!
  • MattH
    #306
    Igen!!!
  • Carlos
    #305
    A RELOADED féle warez verzió elindul és jól müködik?
  • acsati
    #304
    hali. tud vki pénz kodot hozzá?
  • Carlos
    #303
    Valaki tud valamit a #298-ra?
    Akinek elindult a patch-es dologgal, annak nem irta ki a hibaüzenetet ennél a résznél?
  • Alwares
    #302
    Még mindig össze-vissza megy magától az egér....
  • T1
    #301
    nekem is ez a gondom jó lenne ha vki segítene
  • Hunor1
    #300
    Amigos...scroll kicsit lejjebb a #293-ra, ez nálam bejött
  • tibor16
    #299
    bocsi, - véletlenűl tévedtem csak ide, de ha az egér magától megy akkor valószínű engedélyezve van a joystick - csak ötlet - és ha van is a géphez kötve akkor mint nem beállított - kapar az egér valamilyen irányban... gondolom
  • Carlos
    #298
    Nos. Én feltettem a játékot, majd az 1.1-es patch-et, hozzá a crack-et.
    Elindult. Kezdtem örömködni. Elinditottam a Tutorialt és a pálya betöltése után kiirta, hogy invalid save meg ilyesmik, majd desktop. Ezek után Runtime error. Valakinek van valami 5lete?
  • Amigoss
    #297
    nekem is az a gondom mind neonx-nek!
    Valaki megoldás?
  • Alwares
    #296
    Én leszedtem ezt a cracket igy legalább megy a játék csak az a baj vele hogy össze-vissza akad az egér és megy magától.... Szal használhatatlanul akad pedig a demo jó volt rendesen...
  • juharfalvi
    #295
    Még annyit kifelejtettem, hogy átírás és mentés után vissza kell állítani a "csak olvasható" tulajdonságot a NewConstants.txt fájlon.
  • Hunor1
    #294
    sorry ez neox - nak ment...
  • Hunor1
    #293
    @ ayus, nekem is ez volt a problémám! De megoldva.Naszóval nekem 2 meghajtóm van ( C: és D: ) Először a D:\Játékok könyvtárba installáltam.Majd miután sehogy sem ment uninstall és beraktam a C:\Programfiles- ba. securom -ot máshova .Így indult gond nélkül.Sok szerencsét!
  • juharfalvi
    #292
    Találtam az angol fórumon egy megoldási javaslatot az "Open Trade Route"-nál bekövetkező fagyásra.

    Ezt a fájlt kell szerkeszteni: (játék mappája)\data\NewConstants.txt
    (Először le kell venni róla a Read-Only tulajdonságot)
    Ezt a karaktersorozatot kell megkeresni: EmpireLevel/TradeRoutePolys;bool;1
    A sor végén levő 1-et kell átírni 0-ra, és el kell menteni a fájlt.

    Állítólag a dolognak az a hátránya, hogy a küldetés befejezésekor kiírja, hogy "You Cheated!".

    Ez engem nem zavar, mivel így beállítva legalább nem fagyott le a kereskedelmi útvonalak megnyitása után sem!
  • donatus13
    #291
    onlinba mien lehet kiváncsi lennék
  • neonx
    #290
    Igen a legujabb, és 3X reinstall volt és mindig ezt irja.
  • Firerock
    #289
    sztem 1 reinstall megoldaná
  • Firerock
    #288
    Daemon Tools(a legújjab)
  • cicamisa
    #287
    Nekem semmivel nem akart elindulni,csak ezzel
  • ayus
    #286
    Hy neharagudjatok de dobnátok eggy uj exe-ét mert amit viszább találtam nem jön le. és nagyon rávagyok izgulva már a játékra.
  • neonx
    #285
    [IMG]http://[/IMG]

    És ez MIÉRT lehet egyszrüen nem jövök ré aki tudna segítsen a kártyám 6800 gt és próbáltam már vagy 3-4 driverrel de semmi.
  • neonx
    #284
  • Kope
    #283
    Hunor1, akkor te jo elore jarsz benne, en meg csak a Karthagonal jarok de megoldhatalan dologba meg nem szaladtam bele. Ezek szerint csak idő kérdése...:-)
  • Sonajk @:o)
    #282
    Ha valakit érdeklelne:
    törés
    Patch v1.1
  • Hunor1
    #281
    "nem jön össze az 50 egység egy év alatt"

    Próbáld meg azt, hogy a Tanácsadóknál kipipálod a "Stockpile"-nál, így nem fogják felhasználni, hanem szépen összegyűlik, és akkor el tudod küldeni.

    Kösz, természetesen megpróbáltam..de így is kevés lett, napersze a fegyver meg kéne a gallok ellen is+ kereskedni vele hogy pénz legyen...aztán kér 50 páncélt stb..szóval qrva nehéz...ha valaki megcsinálta már írjon plz.thx.
  • Bucser
    #280
    Tudod mit? Szedd le azt a verziót és szedd ki a törést belőle.. Most csak a te kedvedért nem fogom leszedni, lévén nekem megy rendesen öcsi...

    Nem otthon anyáddal beszélsz b+
  • MattH
    #279
    Nem az kell öcsi, hanem a klasszikus tört EXE file.
    Caesar IV (c) Sierra RELOADED - ebből a verzióból kellene kiszedni!!!
  • Bucser
    #278
    már fent van csak keresni kéne...

    A szögeletes zárójel miatt a tag nem működik

    http://m0005.gamecopyworld.com/games/pc_caesar_4.shtml#Caesar IV [MULTI] No-CD/Fixed Image
  • MattH
    #277
    Valaki a crack-elt indító filet dobja már fel a netre!!!
  • donatus13
    #276
    mit használsz deamon vagy alchohol?
  • Firerock
    #275
    ezt írja ki
    megcsináltam a securom loadereset is
    plz help
  • Firerock
    #274
  • donatus13
    #273
    én pl már cracket