1032
  • MattH
    #232
    Nekem egyetlen egyszer elindult, aztán többet soha.
    Mindent a leírtak szerint csináltam, 2 Securom Loadert is kipróbáltam.
  • a.carkey
    #231
    Detto. Nem is értem. Tegnapelőtt kipróbáltam, megnéztem pár épületet, de két perc után kékhalál volt. Leszedtem. Ma újraraktam, és nem indul. Pedig mindent uúgy csináltam, mint amikor elindult ...
  • Iceman89
    #230
    na hát én ezt nem értem :(
  • Kope
    #229
    Na itt a megoldás:

    1. Uninstall the game as normal
    2. Manually delete the game directory (typically ....)
    3. Go to Start>Run and type "Service.msc" (without quotes) and press enter
    4. Go to the 'Securom User Access' Service, double click on it, click stop and then set it to Disabled.
    5. Go to \Windows\System32 directory and delete the UAService7.EXE file
    6. Go to Star>Run and type "sc delete useraccess7" (without quotes) and press Enter

    Note: This Service may be recreated by one of your other SecuROM games, in which case you will have to keep it running to play them.

    The following steps are very rsky and only for people who are certain none of their currently installed games use or need SecuROM:

    7. Go to \Documents and Settings\All Users\Application Data\ and delete the SecuROM sub-drectory
    8. Go to Start>Run and type "Regedit" (without quotes) and press Enter. Then find the [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\SecuROM] key and delete it if possible
  • Szeszmester
    #228
    Hogy így?
  • Kope
    #227
    Nekem telepités után működött tökéletesen, de tegnap óta nem hajlandó elindulni, vagy az eredeti lemezt kéri a secureRom vagy időtullépés miatt nem indul el. Szóval eléggé érthetetlen és megüt a guta, mert már eléggé előre jártam a játékban. Kicsit körülnézek asszem külföldi fórumokon.
  • Iceman89
    #226
    hát érdekes... így sem jött be...
  • Iceman89
    #225
    képzeld, visszaolvastam mielött írtam...
  • mitabrev
    #224
    Nem kell semmiféle securom loader. Annyit kell tenni, hogy az eszközkezelőben letiltod a rendes CD/DVD meghajtót, majd bemountolod daemonba a képfájlt. Ennyi.

    Kb. 5 kattintás a letiltás és másik 5 visszaállítani.
  • Szeszmester
    #223
    Miért nem lehet visszaolvasni?
  • Iceman89
    #222
    nem kell még vmit csinálni a telepítés után???
  • Iceman89
    #221
    és mit pipáljak be a daemon tools-nál? options-be miket? és az emulation-be?
  • Iceman89
    #220
    még most se megy... felraktam újra a játékot, és a securom loadert, de megint ugyanaz...
  • Iceman89
    #219
    beraktam mind2-t :)
  • Birokingdom
    #218
    Iceman 1-es CD-t rakjad be ne a 2-est...
  • Iceman89
    #217
    bazz... ezt nem hiszem el... mit tudok ezen még mindig elszúrni??? felraktam már újabb daemon tools-t is, még azzal se jó... GRRRRR
  • Iceman89
    #216
    hali!
    hát én is megcsináltam azt amit írtatok a securom loader-el, de nekem is ugyan azt írja ki még mindig....
  • donatus13
    #215
    crack ? nem lessz?
  • juharfalvi
    #214
    "rendszeresen kifagy ha kereskedelmi utat akarok megnyitni"

    Nekem is ugyanez van... :(
    Mással nincs gondom, de ez totál fagyás, ezután csak kikapcsolni tudom a gépet.
    Talán egy patch javítja majd... (?)
  • mitabrev
    #213
    Kódokat tud valaki mondani? Csak mert sehol sem találok.

    Ami a játékot illeti: szerintem maga a játék nem lett rossz, csak nem kellett volna átállni 3D-be...
  • donatus13
    #212
    random map generator van?
  • CyrSyS
    #211
    Ja az is ilyen secure rom-os! nem szóltam
  • Firerock
    #210
    törés?
  • CyrSyS
    #209
    Sziasztok! Nemtudom lehet hogy tudjátok de van törés hozzá a gamecopyworld oldalon. nézzétek meg lehet működik!
  • Birokingdom
    #208
    áááááááá vazze sikerült...:)
    Tudom, aki hülye haljon meg...:D
  • Birokingdom
    #207
    ja és securom emulálás kikapcsolva
  • Birokingdom
    #206
    Hello Bucser!
    valóban csinál egy dll-t, de azzal mit kell csinálnom? Egyébként ahányszor próbálom a securomot, annyiszor csinál egy ujabb dll-t.
  • Bucser
    #205
    A securom loader létrehoz egy dll-t abba a könyvtárban ahol futtatod. Ha korűábban a caesar IV könyvtárban futtatad a securom loadert akkor töröld k ia dll-t amit létrehozott ott. Ha ott nincs semmi olyan ami nem oda illik akkor még a daemon tools-ban kapcsold ki a scurom emulálást.
  • savafan
    #204
    október közepe vagy november eleje. ha jól emlékszem
  • Firerock
    #203
    nem:D
  • 17
    #202
    Helló. nem tudja valaki hogy mikor fog megjelenni a játék magyar nyelven is?
  • Birokingdom
    #201
    Sziasztok!
    Hát szétvág az ideg!!! Mindent úgy csináltam ahogy lentebb le van írva(secuROM1.2 külön könyvtárból futtatva), de még ezek után is azt írja ki hogy: "This program can not be executed (12004)"!!!!
    Most akkor mi van, tud valaki segiteni????
    Előre is köszi
  • donatus13
    #200
    ezt a securom okozza szedle egy loadert
  • Kope
    #199
    Köszi, közben én is megtaláltam. :-)
  • Bucser
    #198
    A tanácsadóknál a resources gombnal van egy trade gomb ott átváltassz és megállapíthatsz egy limitet, hogy mennyit akarsz behozni vagy eladni éves szinten. Majd a trade postnal beállíthatod, hogy egyidejűleg mennyi áru legyen a trade poston tárolva adott áruból.
  • Kope
    #197
    Szerintem jó a játék, a gazdasági modell méltó utódja a korábbi Cézár sorozatnak (én végignyomtam az összes Caesar 3 alaput), viszont rettenetesen rossz lett a kamerakezelése, 2 napi folyamatos játék után sem tudom megszokni. Még ami nem az igazi, hogy az importálásnál nem lehet pontos mennyiségü árut beállítani, bár lehet, hogy csak én nem találtam meg. A Republic kampány 8. pályáján tartok.
  • Sonajk @:o)
    #196
    Neked van igazad ;)
  • Bucser
    #195
    ?

    Szerintem meg nem. Mondjuk én minfig a gazdálkodós kereskedős városokat vállalom (utálom ha csatázni kell).
  • Yossarian
    #194
    akkor inkább keresd meg valahol a Caesar3-at, mert ez egy ratyiság ahhoz képest...
  • grebber
    #193
    Na frankó már készül a magyarítása!

    Valaki leirná nekem mit kell ebben a gameben mert nem ismerem ezt a sorozatot?