1032
  • skate punk
    #432
    kössz
  • GHOST7
    #431
    Küld el a mailemre és megnézem ! [email protected]
  • GHOST7
    #430
    Sziasztok
    Nem bug valamit te szursz el.
    követelmény minimum:1.6 giga 512ram 64 megas kari ami 6800 megfelel


    Fagyas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!444
    Felhivtam a magyar forglmazot és lekelett töltenem 1 WSE run time akármit a microsoft oldalárol és azota nem fagy!!!

    http://www.microsoft.com/downloads/thankyou.aspx?familyId=8070e1de-22e1-4c78-ab9f-07a7fcf1b6aa&displayLang=en
  • skate punk
    #429
    heló!

    letudná valaki írni a minimum rendszerkövetelményét, mert sehol sem találom.
  • Lord Zax
    #428
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem.
    2. pályán tartok, még nincs háboru, csak követelményeket kell megcsinálni. mindenem megvan ami kell, böven a követelmények felett, csak 1 nem. A security. Az 0-án van, pedig teljesen körbevettem a várost falla, tele van örtonyokkal, rajta soksok ember, van 5 regimentem is. Crime az magas azt irja, de nemtudok neki mit csinálni. Van a piros házbol, me ga kékböl is egy rakat.
    MIt lehet csinálni ilyenkor? Ugye ez nem egy bug, és kezdhetem elörröl?
  • jonny01
    #427
    Sziasztok! Nem tudtok vmi net címet ahonnan le lehetne tölteni a magyarosítást?Pls
  • GHOST7
    #426
    http://kepfel....es.hu/061119/4-5_www.kepfel...es.hu_.jpg
  • GHOST7
    #425
    leiras a megszokott feltöltesi helyen megtalalhato képfe....hu
  • 3P
    #424
    Igen, de csak 100 MB-os fileokban, tehát ha nagyobb, akkor érdemes darabolni, amikor be lesz csonmagolva.

    Egyébként tényleg rettentő hálásak lennénk, ha felkerülne oda.
  • stein
    #423
    Strong Dc++ -re a magyar használati utasítást szerintem a megosztásodban fel lehetne rakni.
  • Gipsz75
    #422
    ha akarod elküldheted nekem...igaz most Vista alól "nyomulok", tehát a játékot nem igazán tudom kipróbálni mert várom az nvidia drivert...de nagyon:))
  • Gipsz75
    #421
    tényleg..oda fel lehetne rakni..
    persze kérdés mekkora a sávszélességed, és hogy szánsz-e rá időt...

    és gyakorlatilag nincs semmiféle elismerés, csak az erkölcsi...

    azt még meg lehetne tenni, hogy ha esetleg oda feltöltöd, aki onnan leszedi, az köszönje itt meg neked a feltöltést...
  • GHOST7
    #420
    hát angolt nem igen vágom ezért vettem meg a magyart!
  • 3P
    #419
    Esetleg feltőlteni valami file megosztóra? Pl. ide?
  • GHOST7
    #418
    advisort viszont lehet hogy lehetne küldeni mert csak 2 mega es azért az sokat segit
  • Gipsz75
    #417
    az tényleg sok lenne e-mail-on:((
  • GHOST7
    #416
    és nem kevés
    201 mega meg 39 mega
  • GHOST7
    #415
    az a baj hogy szerte szét vannak szorva a filék!!
  • Gipsz75
    #414
    Kösz, jó 5let, engem érdekelne a dolog, csak tudod, ha magyar, akkor az igazi...bár nagyon alap szinten elboldogulok az angollal, és főleg ezekkel az "egyszerűbb" szavakkal, de engem akkor tud lekötni 1 játék, ha full magyar, és nem kell "gondolkodnom" közben, hogy ez mit is jelent pontosan:))

    És tudom, szemtelen kérdés, de az nem megoldható, ha azokat a "bizonyos" magyar file-ket, is csatolni lehetne? :)
  • Laci82
    #413
    És valahogy nem lehet kicselezni a dolgot?
    Úgy értem hogy a magyar fájlokat rámásolni az angol verzióra?
    Elég lenne a felirat is ha magyar lenne.
  • GHOST7
    #412
    407#
  • savafan
    #411
    Magyarítást nem is akartak csinálni. Pont amiatt, hogy megjelenik teljesen magyarul Én azon csodálkozom, hogy sehol sincs fent a magyar változat. Más változatot már találtam de magyart nem:(((((
  • stein
    #410
    Félek, hogy a megjelent magyar változat miatt már nem foglalkoznak vele.
    Talán karácsonyra leértékelik, igy hozzálehet majd jutni.
  • miki36
    #409
    mikor jelenik már meg az a rohatt magyaritás?
  • GHOST7
    #408
    sajnos a képfeltöltés.hu rol nem engedélyezett a link berakésa
  • GHOST7
    #407
    Ha össze gyűjtötök pára mailt küldök nektek 1 használatit magyart igaz beszkenelt.11mega
  • stein
    #406
    Kérdésem lenne .....Mi a szerepe a képernyő jobb sarkában levő táblában a " Next realted figure..... utasításnak ? Kösz !
  • GHOST7
    #405
    olcasgatni kell !!
    De valoszinű hogy valami driver hiba
  • csodabogár
    #404
    [IMG][/IMG]
    Valaki tud segíteni ezt írja ki és nem tudom mi lehet a baj..
  • GHOST7
    #403
    NEM
  • Laci82
    #402
    Szisztok.
    A full magyart lehet tölteni valahonnan már?
  • GHOST7
    #401
    van már magyar sőt meg is vettem!!:)
  • stein
    #400
    Ez a "pici" segitség nagyon sokat jelentett, ezért csak köszönet érte. Igazán a magyarítás elkészülése, vagy a megjelent magyar változatból valami megoldás is nagyon jól jönne.
  • GHOST7
    #399
    pici segítség másoknak is
  • GHOST7
    #398
    NARBO valaki tud mondani valmit róla??
  • GHOST7
    #397
    Hát srácok ez nagy szivás .
    Van 1 pálya 4 szer mentem neki de olyan nagyok a követelmének ,hogy nem tom valahogy teljesíteni:(
  • kokeszkk
    #396
    i
  • kokeszkk
    #395
    Caralis pályán azt hiszem a harmadik, mit kell teljesíteni? Lakosom 1300 körül kevés a kaja sajna, a csapatommal megtámadom az ellenséget de már városon belül, nyerek és utána a játék kifejezi, hogy valamit nem jol csináltam, mert ha akarom kezdhetem ujra. Van falam de nem teljesen körbe, van rajta torony, kapu, mászkálnak is rajta. Mi kell még?
  • miki36
    #394
  • miki36
    #393