1032
  • Szeszmester
    #192
    Olvass vissza.
  • Firerock
    #191
    letöltöttem a securom loader 1.2-t
    de csak forgott a CD
    és utána kíírta amit szokott
  • Firerock
    #190
    vki tudna segíteni a Clone CD-s változathoz??
  • Szeszmester
    #189
    Ne írd be, h format c:.
  • GHOST7
    #188
    Help kellene van 1 olyan problémám mikor befejezem az instalt utána töröl mindent:((
  • yuri1
    #187
    Indítás: én egy ilyen start.bat-ot használok:
    START /WAIT daemon.exe -securom on -mount 0, M:\ISO\GAMES\Caesar.IV\CD1\ccd-cr4a.mds
    START /WAIT Pr0t.St0pv1.0.exe /h
    START /WAIT asr.exe -r D:\Games\Caesar_IV
    START /WAIT Pr0t.St0pv1.0.exe /r
    START /WAIT daemon.exe -unmount 0

    Ahol a dameon könytárát betettm a PATH-ba, és a pr0t és az asr progi is a PATH-ban van
  • yuri1
    #186
    Pár válasz:
    A vízvezeték működtetéshez közepes szintű házakban élő emberek kellenek, tehát egyszerű munkásemberekkel nem fog menni. Mihelyst építesz ilyen házakat, megindul a víz.

    Az első tutorialban azt hiszem egy házba 70 ember fér, tehát 8 ház kell az 500 emberhez, és mindnek jó környezet kell. Aki panaszkodik a környezetére: kell egy sövényt tenni mellé, vagy egy szobrot.
  • Bucser
    #185
    az első pálya elég egyszerű.. tegyél le 5-6 házat még az elején be fognak telepedni... ÉS csak ezután építs munkahelyet.... Nem tudom valami bug miatt szerintem de ha előbb lerakom a farmot és csak utána a házakat basznak beköltözni:D szal a sok munkanélküli csóró jön a városba és csak utána kapnak melót majd.
  • Laczy
    #184
    Nekem is ua. a problémám,amúgy simán megy de ez elég nagy probléma.
  • Sonajk @:o)
    #183
    Talán azt, hogy 7000x kell elindítanod, hogy végre fusson :)))
    Viccet félretéve: sajna nem tudom, de az első mondatot nem lehetett kihagyni ;)
    Elnézést érte.
  • overtkill
    #182
    én végigpróbáltam mindet, mégse megy
    a hibaüziben szereplő szám nálam mindig 7000
    Ez jelent valamit?
  • Sir David Bówli
    #181
    Uraim, nekem rendszeresen kifagy ha kereskedelmi utat akarok megnyitni, de olyan faszántosan, hogy csak a nagyreset segít. Mással is volt ilyen, vagy csak én vagyok ekkora "mázlista"? Bár jelzem, más szitukban is előfordult már, de útnyitáskor konzekvensen fagy.
  • magus
    #180
    ha éptítesz egy házat és nem akarnak jönni akkor alakítsd plázává sztem az utat, rakj le sövényt, rakj le fát, nem árt, ha van a közelben (mármint a plebsnek) közszolgálati cucc (tűzoltóság vagymi)
  • Hatjen
    #179
    A készítők szépen megoldották a Balaton vízutánpótlását

  • Dexantreal
    #178
    Csinosítsad szerintem:S. Mármint a várost és akkor jönnek, vagy gőzöm sincs.
  • Tockos
    #177
    Az elso városomat csinálom a tutorialban 500 lakost kell elérnem eddig van 420 és nem akar tobb lenni pedig már mindent építettem ami kellet.Mit kel csinálnom hogy még az a 80 ember eljojjon?
  • Szeszmester
    #176
    Őrült vagy bazze :D
  • Szeszmester
    #175
    Nem tudom, írta-e valaki, nem olvasom vissza:

    -Van egy Pr0t.St0p nevű prog. Először ezt indítsátok el és hide (játék után restore!), ez elrejti a virtuális meghajtót.
    -Utána KRKSecurom_Loader_1_2, más néven asr. Ez legyen külön mappában. Elindítod és rátallózol a caesar4 exe-re, nemtom pontosan, már töröltem.

    Így gond nélkül fut. De minek?
  • Scenn
    #174
    Sztem lehet, hogy nincsenek előkelőbb házaid, azoknak a lakói dolgoznak a vizes munkahelyeken.
  • donatus13
    #173
    remélem énsem fogok :)
  • csgj
    #172
    hmm... nem értem, eddig mindig működött, de most vmiért nincs víz a csatornákban.. pedig megvan a normális összeköttetés
  • Scenn
    #171
    Háát, eddig nem csalódtam benne..
  • Bucser
    #170
    Sztem megéri.. a tutorial végigjátszása után normalon elég jól el lehet szóürakozni a republic kampánnyal.
  • Beagie
    #169
    Kérdés hogy megérte-e a játék az elindítására szánt időt ?
  • Scenn
    #168
    Sziasztok!

    Végre siekrült elindítanom, el sem hiszem...
    Okulásként, hogy hogyan ment:
    először ugye próbálkoztam securom 1.2-vel, curerom-mal, antiblaxx-szal, securom burnerloader-rel, de mindegyikkel hibaüzenet jött ki.
    Ezek után turkáltam a registryben külföldi fórumok útmutatása alapján, eredménytlenül...
    Majd egy másik fórumon rátaláltam erre:
    To fix this, please download and install a tool called ‘SubInACL’ under http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=E8BA3E56-D8FE-4A91-93CF-ED6985E3927B&displaylang=en.

    We recommend installing this tool into your Windows™ installation path (e.g. C:\Windows\) to make the further steps easier for you.

    Next please download the following batch file http://www.securom.com/support/fixreg.bat or – more convenient - this VB-Script http://www.securom.com/support/fixreg.vbs from our web site.

    Under a user account with administrator rights double-click (start) the downloaded ‘fixreg.vbs’ or ‘fixreg.bat’. Please note that we are not liable for any problems caused by doing so.

    Ezek után a játék kérte az eredeti CD-t a fizikai Cd meghajtómba, így hát kiírtam a képfájlt.

    Ezt azonban nem fogadta el, felismerte, hogy másolat.

    Így, hogy ne a fizikai CD-meghajtóba kérje a CD-t, az Eszközkezlőben TÖRÖLTEM a Cd-meghajtókat, így csak a virtuálisak maradtak, ezért csak oda kérhette a CD-t, amit be is mountoltam, és a JÁTÉK ELINDULT....
  • Bucser
    #167
    ha visszaolvasnál.. nekem nincs securom loader problémám.. Sőt én már előtted postoltam hogy ne legyen a game könyvtárában a sec loader és ne legyen bekapcsolva a securom emuláció.

    Egyébként pár kép





  • DragonReborn
    #166
    Bucser

    Ha a "security module cannot be loaded" problemad van, lent irtam:

    "© DragonReborn ma 02:58 | Privát | Válasz | #146
    Ja es a daemon-tools securom opcioja NE legyen bekapcsolva.

    © DragonReborn ma 02:35 | Privát | Válasz | #145
    Sziasztok, nekem is ez a problemam volt:

    A required security module can not be activated.
    This program can not be executed (12004)

    Megoldas:

    az asr.exe-t NE a Caesar 4 konyvtarabol futtassatok :D
    Masoljatok valahova mashova, onnan elindit, kivalaszt Caesar4.exe, es mar emgy is.
    Leizzasztott mire mindent kiprobaltam, ez mukodott nalam erre a problemara."
  • Borg
    #165
    Próba megvolt, várost építettem, uninstalltam.
    Feeling = 0.
  • Scenn
    #164
    nem
  • Bucser
    #163
    Securom loader ugye nem a játék könyvtárában van?
  • Scenn
    #162
    Kezdem feladni....
    próbáltam securom 1.2-t, curerom-ot, antiblaxx-ot, securom burnerloadert, de egyikkel sem megy... Van vki, aki wan*doo-ról töltötte le? Hogy sikerült elindítni?
  • Flashy
    #161
    odbc-t nem muszáj feltenni, de a dotnetből ha nem az volt fenn ami a játékkal jött, nem indult el
  • Bucser
    #160
    Egy valami viszont nagyon el lett baszva:D

    A nbépesség kezdeti növekedése:D HOgy van az kérem, hogyha van szabad munka és szabad hely akkor nem jönnek a lakosok. Viszont ha nincs munka csak szabad hely van özönlenek a városba:D Az a rpohadt ingyenélő plebs:D pusztulna ki mind:D
  • Yossarian
    #159
    igazad van, a 3. jobb volt. Ez a rész arra volt jó, hogy páran megint elővegyük az előző részt.
  • Yossarian
    #158
    ja, ez engem is kikészít. Óriási kedvencem volt a 3. rész, de ez...
  • Borg
    #157
    Azt tudnám miért akar nekem ez a szenny dx9-et, odbc-t, meg dotnet 2.0-t telepíteni, mikor fentvan mind a három. És ha cancelt nyomok, akkor meg ugy veszi, mintha az egész caesar installt vonnám vissza... 2006...
  • bw
    #156
    szvsz a 3. rész szebb, irányíthatóbb stb. Kicsit csalódtam.
  • Bucser
    #155
    Hát hogy vacak nem mondanám inkább csak rengeteg idegesítő dolog van benne amit talán a patchekkel havítanak. Mert a gazdasági rész egész jól ki van találva ésa fő kampány első pályája (Syracuse) már elég nagy lett:)
  • Szeszmester
    #154
    Nagyon vacak ez a játék.

    Nem olyan szép, mint a Glory of the Roman Empire, viszont legalább akad rendesen (pedig elég jó vas van alatta). A főmenü eleinte tetszett a puritán egyszerűségével, nem is kezdtem gyanakodni. De aztán eszembe jutott: még a DOSos időkben láttam ilyet!
    A tutorial egy fos, ha meg elkezdem a rendes játékot, van 1001 épület, el se tudok indulni. A GoRE messze jobban sikerült.
    Vki írta az akváriumot, amiben a városunk épül, teljesen igaza van!

    A Caesar III szintjét meg sem közelíti. Az jó kis játék volt.
  • Sonajk @:o)
    #153
    ATI REDEON 9800 pro-val fut. A driver Omega 3.8.231