1156
  • [NST]Cifu
    #394
    Eredetileg úgy volt, hogy a multi utólag jön ki az első részhez, az Emergence-hez. Most olyasmit olvasni, hogy a második részben lesz benne, ami az év vége fele várható.
  • kirol
    #393
    Igen lehet, de hány év telik el addig, mire a 9. rész is megjelenik, amivel meglesz a 36 -óra?
  • Vlala #392
    Volt az előző részben pár ultra ötlet. Pl. a járművek, a HQ céllövöldéje sem volt akármi, a két főszereplő állandó egymás-szívatása, meg a zseniális történet (az első pályán azt hittem, végig ilyesmi rendőrködés lesz, aztán meg mégse :) )

    Egyet áruljatok el: mi lett a vége? Amikor vissza kellett változni szörnyből emberré, beléptem abba a gépbe, és mindig kilépett hibával. Aztán megnéztem a végintrot, Elexis elmenekül, épphogy eltűnik a golyó elől... de közben? Mennyi maradt ki?
  • Drizzthsz
    #391
    Áhhh, A Sinben volt eddig szerintem a legjobb multi, ami a Sin City pályán volt. Nem felejtem el, amikor egy vr-klubban játszottunk haverokkal, a srác a daru mellett ugrált, én meg pont jókor lőttem a pisztollyal, pont fejbe, s már loccsant is szét az agya. :DDD Meg amikor valakinek meglőtted a lábát, s egy ideig fél lágbon ugrált. Multit akarok az új SINbe! :'( Esetleg HL2-höz nem csináltak Sin City-s pálya modot? :D
  • Istencsászár
    #390
    Viszont van idő ujra és ujra nagy izgalmakat hozó, nem allaposodó részeket csinálni... pl nem unom szét az agyam ebbe mint a hl2be a kocsikázás meg a hajókázás részeknél ami töb mint sok lett.
  • Gabe18
    #389
    9 rész?Na ez igy már nem hangzik valami jól.2-3 még azt mondom.De 9 részen át húzni ezt a dolgot.Ez már olyan lesz mint a szappanoperák....
  • [NST]Cifu
    #388
    Részleteiben: Szerintem nem szerencsés ez az episode osztás, játékosok mindenképpen kevesebbet kapnak, MINDEN szempontból!.

    Nem értek egyet. Egyfelől a SiN esetén ha tudják tartani a terveket, fél évente jön egy-egy epizód, az Episodes-ről először egy éve hallottunk, akkor kb. fél éve fejlesztették már. Emlékezzünk vissza a HL2 fejlesztési idejére. Ráadásul az epizódrendszer előnye, hogy folyamatosan fejlődhet a játék (új technikai megoldások támogatása, a játékmenetnél a rajongók véleményének figyelembe vétele, stb.). A magam részéről örülök ennek a megoldásnak. Sajnos nincs annyi szabadidőm, hogy Oblivion szintű játékokat nyomjak végig, ellenben tökéletesek az ilyen viszonylag rövid, de szórakoztató játékok. Kétlem, hogy a Ritual befürödne vele...
  • NitroX
    #387
    feltettem maximum nehézségre, na azért így már más, nem tudom osztani a fejeseket, mert sokkal jobban mozognak, megvárják a msáikat és együtt támadnak, sokkal jobban használják a tárgyakat és persze jobban sebeznek. Na így már van benne kihívás. Az alap beállítást nem ajánlom mert úgy 1 élettel nekifutásból végig lehet játszani...
  • FLeK0
    #386
    En inkabb csak a mostani evekig fejlesztett single player fps jatekokhoz hasonlitanam; tobbek kozt se a doom3, se a hl2, se a cod2 nem nyujt aranyaiban tobb jatekidot, mint ez. Azok mind 10-15 orasak (ha nem rohan az ember), es 55 dollarba kerulnek a megjelenesnel. Ebbol 3-4 epizod kiad annyi jatekidot. 5-25 dollarral fizetunk tobbet, es 2-3 evvel varunk kevesebbet.
    Szerintem jobb ez a jatekosoknak is, foleg ha a kov. sin epizod melle lesz multiplayer is.
  • Sheltem
    #385
    Látvány/Gépigény így értettem.
  • Sheltem
    #384
    Sajnálom a dolgot, mert a Source motort mai napig a legjobbnak tartom(látvány/teljesítmény terén), ezért minden Source játék érdekel.
  • Kandurex
    #383
    Részleteiben: Szerintem nem szerencsés ez az episode osztás, játékosok mindenképpen kevesebbet kapnak, MINDEN szempontból!. Fejlesztői és kiadó szemmel nézve viszont aranybánya.

    Fullba nézve:

    Számoljunk, egy minőségibb játék 45 dolcsi árral megközelítőleg 20 - 40 óra játékidőt garantál (nem beszélünk a többszáz órás oblivion -ról, Heroes V -ről).

    Ez közel 200 dodo -ért nyújtja ugyanezt.
  • Istencsászár
    #382
    Nagyon madár, 9 részből fog állni, ez az első rész volt, szvsz ha 4 óra lesz minden rész akkor a teljes sorozat 9*4 = 36 óra játékidő!
  • Sheltem
    #381
    4 óra játékidő?

    Bocsánat de kár volt egyáltalán kiadni így.
  • MerlinW
    #380
    Valljuk be nem hülyeség, sem nekünk(anyagilag sem, ill kreativitás terén is többet tudnak így nyujtani a fejlesztők) sem marketing szempontból.
  • [NST]Cifu
    #379
    A Ritual elképzelése az, hogy nem 3-4 éves fejlesztés után adnak ki egy 15-20 órás játékidejű gamet, hanem félévente folyamatosan egy-egy 3-6 óra játékidőt nyújtó fejezetet.
  • [NST]Cifu
    #378
    Mivel ilyenkor a fizikai engine keményen dolgozik. Ez nem videokártya, hanem a cpu/memória függő.
  • NitroX
    #377
    hát ennyi volt, alap beállításon kb 4 óra játékidő :(
    igényesen megcsinált szép játék, tetszett..
  • Kandurex
    #376
    Hát ez szörnyű!
  • szaharin
    #375
    nem akadozik be amikor granat robban, vagyis eg.., es kozben sok katona van..? vagyha szabad teren vagy neha? hmm, en 1280*1024ben jatszom, atlag 250fps:D de ha granatot dobnak lemegy 50re..megha sok katonavan, meg nemtommi, akkor neha meglejjeb:(nemtom miert..
  • Maxtreme
    #374
    1024, max, 2XAA+4XAF
  • szaharin
    #373
    Mien felbontason jatszol, mien beallitasokkal?
  • Maxtreme
    #372
    itt is :)

    1ébként nem rossz a game, "enyhén" emlélkeztet a hl2-re :D









  • grebber
    #371
    Oblivionnál is van ez a hiva!
  • Gabe18
    #370
    Minden kilépésnél "Sin exe hibát észlelt és..." ,nálam is.
  • szaharin
    #369
    Kiprobaltam, nagyonjo, jol optimalizalhato, es kompatibilis G15el, nekem nagyon bejon..:D Csakha kilepek a jatekbol mindig utanna kidob valami hibat, nahde mind1..:)
  • Sly06
    #368
    egész jó lett a game..
  • mucsácsó
    #367
    vagy autoexec.cfg-be, hogy ne kelljen mindig írogatni:

    ai_disable "0"
    ai_norebuildgraph 1
    ai_resume

    és jó is lesz...elvileg...amúgy a norebuildgraph az benne is van, szóval elvileg azt hiába írod, nem segíthet, mert ezeket a konzolparancsokat indításkor beírja magától a game, amik az autoexec.cfg-ben vannak :)
  • haxoror
    #366
    Öszintén szólva fogalmam sincs hogy ez mit csinál de utána többen is megköszönték neki és mondták hogy így működik :)
  • FLeK0
    #365
    Nyilvan engine bug, ha neki kell ra updatet kiadnia, es nem a valve-nak :)... Ezek szerint megint sikerult regi fileokat hasznalnia hogy elobb mukodesre birja a jatekot, es kiadta ugy hogy bele se nezett.
  • haxoror
    #364
    Még csak most szedem de nézelődés közben egy ilyenbe futottam hátha segít:

    16:36] <MaddoxX> for people who are having problem in the game
    [16:36] <MaddoxX> that it doesnt respond anymore
    [16:36] <MaddoxX> save the game
    [16:36] <MaddoxX> open the console
    [16:36] <MaddoxX> and enter
    [16:36] <MaddoxX> ai_norebuildgraph 0
    [16:36] <MaddoxX> now load the save you justm ade
    [16:36] <MaddoxX> and it should continue the game
    [16:36] <MaddoxX> stupid engine bug
  • NitroX
    #363
    hülye kijelentés vagy sem, ez van

    közben megcsináltam: az SE1/cfg/autoexec.cfg-t nyissátok meg és benne az "1"-et írjátok át "0"-ra, ennyi

    Jó játékot.
  • Newfronter
    #362
    Na én is megtaláltam... :)
  • icewolf
    #361
    a frászt nem... Alyx annál a rohadt liftnél a mai napig is csak ritkán akar bemenni. Tudom, mert az eredetivel is végigvittem 5-ször... warezzal 4-szer, mert nem volt netem...
  • FLeK0
    #360
    dehogy jott elo.. ez tipikus warezolt steames jatekok hibaja lehet legfeljebb, de ilyen 'köcsög bugos steam' kijelenteseket tenni kifejezetten hulye dolog emiatt.
  • icewolf
    #359
    volt erre egy steam-es trükk... valami "ai_disabled 0".
    Én anno betttem egybe (ai_disabled 1) aztán vissza: nulla, ha ez sem vált be, akkor anyáztam és lestem a fórumokat. :D
    amúgy valszeg itt is lesz egy "map ai bugfix" a warez verióhoz, mint anno a HL2-höz volt. Ez épp a fenti hibát javítja... De még az is lehet hogy a HL2-est át lehet írni ide is... majd ha meg lesz nekem is akkor megnézem.
  • NitroX
    #358
    Nem megy ez arréb hogy b....ná meg köcsög bugos steam anyját. Már amikor a katonáknak mondja hogy legyen készen a subja azok meg csak lesnek (no respect) már láttam hogy itt a vége a mai játéknak. Eddig tetszett....
  • NitroX
    #357
    Pont ott vagyok én is Viktor Radek pofázik aztán a feje megficcen és megáll a játék, mint a HL2 nél az AI probléma volt, pont olyan. Azt mondjátok töltesem be megint? Jó próbálgatom...
  • icewolf
    #356
    Ez tipikus Steames játék hiba... töltesz vissza aztán kész... a poén hogy még eredit HL2-nél is előjött néha...
  • grebber
    #355
    A sebesség torrentnél nem igazán programfüggö hanem feltöltök/letöltök arányától és hogy aktiv-e vagy passziv-e vagy.