1156
  • Piko888
    #474
    "na, közben nekem is lejött a Steam-ről, lehet, hogy az 1-et végig kellene tolni előtte."
    Akkor most ez hányadik rész?
  • reaper4
    #473
    csak a realtekkel :) semmi mással :)
  • strebacom
    #472
    Köszi a válaszokat ép erre számitottam,én azt vettem észre, hogy némelyik játéknak nem mindegy hogy melyik van fenn, ez ugy derült ki, hogy pl. robbanáskor, megtorpant egy pillanatra a kép, ha viszont letiltottam a hangkártyát, illetve drivert cseréltem, megszünt a megtorpanás, ilyenkor mi a helyzet, az nvidia-val nem lehet 5.1-et használni, csak a realtekel????
  • [NST]Cifu
    #471
    Én az nVidia egységes alaplapi driverét használom 4 hangfalas felállásban.
  • szaharin
    #470
    realtek ac97-et mert a masik kaki, nem mukodott vele 5.1ben a hangfalam, es nemvoltjo a mikrofonom sem...
  • strebacom
    #469
    Lenne még egy kérdésem töletek: akinek nforce4 alaplapja van és nincs külön hangkártyája melyik drivert használja....az nvidia-t, vagy a realtek ac97-et....
  • strebacom
    #468
    Ja, már közben én is rájöttem...
  • RelakSfromhome
    #467
    Sin 1-el az a bajom, hogy akadozik! Megoldás: Felbontást kell váltani. Akármire... Az megoldja. De hogy miért? O_o
  • artschi
    #466
    igen, a fali ágyúkat én is gyűlöltem, a pókok annyira nem vészesek.
    na, de ON, mindjárt kipróbálom ezt a Sin-t.
  • RelakSfromhome
    #465
    Nemtom, nekem a Ground Zero nem jött be. Folyton lőnek a fali ágyúk, meg a rohadt pókok is rettentő erősek :(
  • artschi
    #464
    na, közben nekem is lejött a Steam-ről, lehet, hogy az 1-et végig kellene tolni előtte... ÁÁÁÁÁÁÁ Q2 és kiegészítői
  • szaharin
    #463
    Nah mar sikerult...:)
  • szaharin
    #462
    Fatal Error:
    Could not acquire necessary game files because the connection to Steam servers was lost..
    jaccok 1szer ezzel kidob, azota nemtom elinditani..Miert?:( Mi a megoldas?:(
  • RelakSfromhome
    #461
    Én meg most kurvaanyáztam, mert azt a rohadt Mancini-t alig bírtam leszedni :D

    De nem rég játszottam végig a Q2-őt, a Ground Zero-t, meg a The Reconing-et, szal ilyen problémám lehet, hogy nem lesz :)
  • veri5
    #460
    #453
  • veri5
    #459
    DE ém megpróbáltam vagy 4x-szer tesómnak meg egyből ment!
  • FLeK0
    #458
    sietni
  • strebacom
    #457
    Segits már nekem légyszi, mit kell a hökamrában(vagy miben) csinálni, ott ahol elötte le kell szabályozni a hömérsékletet, hogy bemehess...Köszi...
  • SNAKE01
    #456
    na skacok végeztem vele énis!
    az én véleményem szerint a játékkal semmi probléma nincsen ez úgy tökéletes ahogy van.a graf nagyon szép a játékmenet jó,a story idáig jó.tehát nekem nagyon bejött.csak azt sajnálom hogy 5 óra játékidő volt!várom a folytatást!
  • Gabe18
    #455
    Ja ez a #453-ra ment
  • Gabe18
    #454
    #419,#422,#433 = #434
  • szaharin
    #453

    Itt mitkell csinalni?:D elmondja a szoveget aztan nemtortenik semmit..
  • hykao #452
    Én még emlékszem olyanra is, hogy volt valami csodálatos atmoszférájú tengeri (vízalatti) pálya a visszaváltozás után, aztán le kellett valakit lőni távcsövessel...valami ilyesmik...a sorrend lehet, hogy fordítva van. :)

    Visszakanyarodván az új SIN-hez: szvsz az eddigiek alapján akkor lehetne rámondani, hogy nem rossz, ha nem lett volna SIN1 és nem lett volna HL2...sajna nekem eddig egyáltalán nem volt "SIN" érzésem a játék kapcsán, sokkal inkább, mintha valami HL2 mod lenne az egész...odáig rendben van, hogy HL2 motoros, de attól még nem kellene, a helyszíneknek, a textúráknak, a játékmenetnek, egyszóval mindennek HL2-szerűnek lennie!!! Lépten-nyomon a HL2 elemei köszönnek vissza eddig. (nem tudom mennyi van még hátra - nemrég "akadt" a kezembe a második fegyver -, de kétlem, hogy túl sok változatosság várna rám, akár helyszín, akár játékmenet tekintetében)
    Legalább az elején lehetett volna egy "mi történt az előző részben" dolog, egy visszaemlékezés-szerűség, nem egyből fejest ugrani a közepébe...
    Biztosra veszem, hogy fog készülni olyan rajongói HL2 mod, ami jóval kevésbé lesz ilyen HL2-szerű, mint sajnos ez a játék...annak ellenére, hogy az ingyen letölthető lesz, ez meg csak törvénytelen úton tölthető le ingyen...
    Eddig 1 szem NPC-vel találkoztam (a játékeleji kiscsajon kívül), és 0 fejtörővel...0 tárgyakkal kapcsolatos interaktivitással, stb.
    Plusz szomorúság, hogy eddig egyetlen fényforrást sem sikerült szétlőnöm...
    Azt kell, hogy mondjam, hogy az eddigiek alapján a játék - a grafikán kívül - minden más tekintetben messze alulmarad az elődhöz képest!!!
    Hol a jó kis SIN hangulat, a becsempészett humor elemek? Hol az eredeti játékból megismert változatosság, mind helyszínek, mind játékmenet szempontjából? (...hogy nem csak lődőzni kell, de néha tárgyakat, számítógépeket használni - az agyunkat -, és némiképp alakítható a történeti szál???)
    Ha ezeket meg tudták oldani '97-'98 körül, akkor most miért nem sikerült-sikerül? Holott ezek a dolgok ma már egyáltalán nem újdonságok, mint akkor voltak.

    Sajnos nem tudok úgy tekinteni a játékra, mintha nem lett volna SIN1, és nem lett volna HL2...a maradék remény, hogy a további epizódokban talán realizálódik valami a SIN1 örökségből... :)

    SZVSZ jobban jártunk volna egy fullos SIN1 remake-kel, mint ezzel így most.
  • [NST]Cifu
    #451
    A CS:Source és a HL2 is ugyanígy belassult robbanásoknál, és ez a fizikai motor miatt van, mivel számolni kell, hogy melyik objektet hogy ér a robbanás, és merre, milyen messzire repül el...

    Nem véletlen, hogy jönnek a fizikai gyorsítókártyák. :D
  • szaharin
    #450
    De jaccotam folyamatosan jaccok CSS el is , meg minden Valve jatekkal, csak akkoris vanamikor annyira leeisk hogy belassul, es nagyon idegesit:(
  • [NST]Cifu
    #449
    Ezek szerint nem sok Source játékkal játszottál eddig... :D

    BTW mi bajod van az 50fps-el? Én Vsync On-al játszom, és a TFT miatt ugye ez max. 60 fps (nálam az első a grafika minősége), ami olykor-olykor a keményebb akcióknál leesik 40-re. Tökéletesen folyamatos, ideális játékhoz...
  • [NST]Cifu
    #448
    Na, akkor csak ennyi lett volna a probléma, így legyen 5-ösöm a lottón... :)
  • szaharin
    #447
    FLeK0 mondjmar valamit:D Neked nem zuhan le az fpsed amikor robannasok vannak, meg sok katonalo meg mittomen?:( Olyan idegesito...
  • szaharin
    #446
    Hat de akkor is vicc bazz, 2 giga ram, 3.4es p4 nehogyma ilyenlegyen..
  • JohnnySmith
    #445
    ai_norebulidgrap-os megoldás működik a "tengeralatjárós" résznél!
  • [NST]Cifu
    #444
    Én is elkezdtem, másfél órát nyomtam, de nem volt lelkierőm folytatni. :)
  • Istencsászár
    #443
    Még mindig a Steam-ról...
  • [NST]Cifu
    #442
    Két héttel a megjelenés előtt bankkártyával kifizettem a Steam-en, majd preload, és május 10.-én este szépen hazamentem, újraindítottam a Steamet, az kikódolta a játékot, majd nekiálltam játszani. Ennyi.
  • RelakSfromhome
    #441
    Steam! Nekem is megvan, csak előbb végigtolom az első részt ^^
  • veri5
    #440
    De honnan van eredetid ilyen hamar?
  • RelakSfromhome
    #439
    sok. Visszaváltozol, követed a bigét a kéróján keresztül, majd jön egy 10emeletes szörnyike, ami sok atomot kíván. Azután jön az intro. Lehet, hogy mégsem olyan sok? Viszont a környezettől össze akartam magam fosni, mikor god nélkül jártam arra :D
  • RelakSfromhome
    #438
    Én csak local-ban nézegettem a sin multi pályákat, de az egyiken szénné röhögtem a fejem. Az volt a felállás, hogy ha bementél egy teleportba, a másik oldalon lehet, hogy a plafonon, vagy az egyik falon kötöttél ki, és számodra az lett a padló :D Persze a gránát innentől fölfelé, vagy oldalra esett a te szemszögedből, ha meg valakit kiszúrtál, az lehet, hogy a "plafonon" kavart

    (Valaki csinált is egyszer ilyen festményt, ahol egy kaotikus épületben a leg különbözőbb irányokban járkálnak az arcok)
  • [NST]Cifu
    #437
    Nem, de nekem eredeti játék van meg, nem tört verzió.
  • veri5
    #436
    neked ilyen bekövetkezett?
  • veri5
    #435
    nem