1156
  • mucsácsó
    #354
    jaja, ez a hibaüzenet nekem is van!
  • Gabe18
    #353
    Ez a Provision-os változat érdekes dogokat művel nálam.
    Kb 2-3 órát ment hiba nélkül.Aztán az előbb egy helyen szereplő dumál,egem bezárnak egy 2x2 méteres területre,a szöveg végén csávónak távozni kéne gondolom én de nem történik semmi.Én ott vagyok beragadva,senki nem mozdul.Visszatöltöm vagy 3x mire egyszer továbbmegy.Mondom kis bug,semmi gond.
    Utánna megyek kicsit,erre kivág a játékból valmi "...steam server lost" vagy milyen hibaüzenettel.Inditanám ujra,ezt a Nvidia logo után eljátsza megint vagy 3x.
    Most betöltötte megint,talán továbbmegy...
    Lehet nálam van valami bajd,de fura...
  • dudlibond
    #352
    Milyen programokat tudtok, amivel torrentekről lehet szedni? Tudom elég béna kérdés, de én például Morpheust használok,de az iszonyú lassú 43 byte/s!!!!- mal szedi.
  • Istencsászár
    #351
    Számold ki a fájlméret és a sebesség függvényében
  • dudlibond
    #350
    mennyi idő alatt jön le?
  • RelakSfromhome
    #349
    NA jó, lesz :D 15%-nál tart
  • RelakSfromhome
    #348
    Mitől nyilvánvaló? Nekem pl onnan van meg :P
  • grebber
    #347
    Szedd le azt az egyet torrentről ennyi!
  • dudlibond
    #346
    Nekem már megvan,-a nagy része- csak egy k***a fájl kéne
  • grebber
    #345
    PL Innen (torrent)
  • dudlibond
    #344
    A wanadoo-n fennvann, csak szar a 9-es darab, az utolsó, én meg már regisztráltam, és nem akarok máshol is regisztrálni, úgyhogy meegvárom míg felteszik. De ha nem...
  • mucsácsó
    #343
    nyilván nem...
    én spec torrent, de már nincsen olyan warez, ahol ne lenne...sztem...
  • dudlibond
    #342
    steam-ról szedtétek?
  • dudlibond
    #341
    Nektek honnan van meg a gém?
  • RelakSfromhome
    #340
    elnyelte a tetszésedet? Nem elnyerte? :)
  • mucsácsó
    #339
    huhuh, na emberek gamzoltam ezerrel! :D
    most jöttem meg a gameből, nyomtam 2 órát kb...
    van már 2. fegyver, shoti!
    tetszik a game, csak külső tereken néha beszaggatott...amúgy szépen megy :)
    headshotok tetszenek, hogy az ember feje szétrepül darabjaira :D
    amúgy eddig két Secret "helyiséget" találtam:
    -még az elején eléggé, mikor beszakat alattad a móló, és vízbeesel..arrafele talátam egy halat, így fénylik össze vissza, bamba arca van, nagyot röhögtem :D
    jobb alsó sarokban kiírta, hogy Secret location...vagy vmi ilyensmi..már nem emléxem konkrétan :) nem bánt a hal, nem is tudod te sem sebezni, bántani...csak ottvan, és hülye fejjel néz ki a világba :D
    -másik meg mikor abban a konténerben emelgetnek, és leérkezel a másik oldalra, ott van egy kapu, ami úgy néz ki hogy be van ragadva, de nem is...ott is kiírja, de ott viszont egy rakat lőszer található, és élet :)

    van még 1 dolog, amire rájöttem, hogyha az italautomatát megnyomod 5x, első 4 sima kis üdítő lesz, de az 5. életkapszula :)
    ezt meglehet csinálni olyan 3x talán, utánna már rohadt adni :D
    na és itt az a hal, amit mondtam:

    ti is megtaláltátok? :D
  • veri5
    #338
    Tesóm most játszik vele,mindjárt kiírja!Hát nekem elnyelte a tetszésemet,de inkább a mimikára adtak mint a grafra!A HL2 szebb volt.Nem baj!
  • grebber
    #337
    Az alsó képen milyen kéjenc feje van a csajnak!
  • SNAKE01
    #336
    már jön lefelé!!de várom már!
  • j0nNyKa
    #335




  • dudlibond
    #334
    Nektek va r.09-es rar állományotok? Mert a neten a Provisionos verzióban van elméletben egy r.09 fájl is, de gyakorlatilag 0byte-os, és a flashget le sem suedi( mert nincs mit).
  • miki90
    #333
    pfff
  • szaharin
    #332
    Semmi gond a prok is tevednek
  • Istencsászár
    #331
    Igen ezt most beszoptam, mer megnézhettem volna, mivel az infot elsőnek szedte le
  • Glpetyus
    #330
    :DDD
  • szaharin
    #329
    biztos hogy nincs installja, ugyanis az nfo-ban ez all:
    1. Unpack the release with WinRar or anything else
    2. Run SinEpisodes.exe
    3. Enjoy!

    :)
  • grebber
    #328
    Miért ne lehetne kiirni,ezt te sem tudod mi?
  • Istencsászár
    #327
    :)))

    miki90, ha installos akkor ird ki simán:) ha nem akkor ugyse fogod tudni... ( én nemtudom melyik mer még nem (( jött le ))... de mivel steamos sztem nem installos.
  • szaharin
    #326
    Este 20:30kor probald, akkor tuti sikerul
  • miki90
    #325
    és akkor mikor lehet kiirni DVD-re??
  • RelakS
    #324
    Pénztárnál kihúzod a fiókot, sztem akkor mondja rádióba a kiccsávó
  • szaharin
    #323
    :DDD Istenem par embernek van fogalma itt a dolgokrol...D:D
  • FLeK0
    #322
    nem lehet, eltörik a dvd amikor rá akarnád írni
    !!!
  • dronkZero
    #321
    Anno egyik kedvencem volt a SiN.
    Tényleg felturbózták az első részt?
    (A legelső pálya hangjai közt találtam olyat, hogy "We're here to _save_ the bank, not to _rob_ it!", ez valakinek sikerült esetleg? Mármint kirabolni a bankot?)
  • miki90
    #320
    ezt ki lehet irni vhogy DVD-re???
    a PROViSiON-os van meg!!
    és ugy h fel tudjam installálni??
  • haxoror
    #319
    Ja sry azt hittem a mostaniról beszélsz

    Még senki nem írta hogy mennyi idő az első epizód, remélem azért mert hosszú és nem értek még a végére :)
  • Istencsászár
    #318
    Persze hogy hasonlit mivel az a motor, fizika... ez már önmegában elég...
  • Newfronter
    #317
    Igazad lehet, mert ugyebár ez csak az első epizód, de mindenképp hasonlít a hl2-re, de nem kell összekeverni azzal. Viszont aki azt szerette, szerintem ezt is fogja...
  • Newfronter
    #316
    Mekkora jó, az ellenfél mellett volt egy hordó, belelőttem, kigyulladt és ő meg próbálta felémrúgni, csak az volt a bibi hogy a hordó előbb robbant :D
    Nem volt script mert ugyebár a hordókat lehet mozgatni...
    Egyébként hasonlít erősen a hl2-re, mert ebben is meg lehet fogni tárgyakat, vinni... eddig még "csak" katonák jöttek...

    Tetszik hogy az élettöltő falon is van, de ahhoz kell ilyen cső, ami a healthet tárolja, van amikor szerezni kell egy olyat, de ha nincs a falon élettöltő szerkezet, akkor beleütsz a csőbe, az szétoszlik a levegőbe és úgy is gyógyulsz...
  • Istencsászár
    #315
    Ez csak 1 része a teljes játéknak... tehát felesleges hasonlítgatni a teljes hl2őhöz.