35048
  • DancZer
    #31321
    Jövő héten kiderül, addig talán kibírjuk nélküle. :D
  • repvez
    #31320
  • Fehercsoki
    #31319
    Kivéve ha titokban újraírták az enginet és az is benne lesz a 20-ai patchben.
  • repvez
    #31318
    És azt a hatalmas csatát ha tényleg az lesz , senki nem fogja tudni végigjátszani mert megfekszik a gép töle.
  • Fehercsoki
    #31317
    Március 20-án jön a 3. kampány DLC vadászgépekkel(+showcase) és egy hatalmas csatával.
  • Fehercsoki
    #31316
    Köszi majd megkeresem őket.
  • DancZer
    #31315
    Arma3.hu-n rendszeresen van játék. Estefele indul Coop ezekhez esemény is szokott kiírva lenni(pl. Lángoló afrika) meg VS-ek is vannak minden nap.
  • Fehercsoki
    #31314
    Amúgy van valamilyen "komolyabb" armás közösség ami még keres új tagokat és rendszeresen játszanak?
  • Hogthar
    #31313
    Nem tudom miért de elsőre azt olvastam ki, hogy
    Good bye BIS! :D
  • DancZer
    #31312
    Mai change log:
    Tank crew should no longer use 'magic radar'

    Good guy BIS! :D
  • Solt
    #31311
    A látótáv zabálja meg a gépet... legalábbis az én tapasztalataim szerint.
  • repvez
    #31310
    Hát ha az AI eszi meg a gépet akkor használjanak több scriptet, igy javulhatna a katonák ténykedése is, gondolok itt a változatosabb akadály leküzdésekre vagy a csoportos mozgásokra.
  • Fehercsoki
    #31309
    Arma 3ban akkor megy le igazán az fps ha "sok" AI van, szóval nem hiszem hogy a sziklák miatt van.
  • DancZer
    #31308
    Mert ez marketing videó aminek pont ez a célja. Detto ugyan ez a crynegine meg a frosbite.

    Ha arma tipusú játékot szeretnél játszani, akkor elég gáz lenne, ha a szikla ami mögéelbújtál eltűnne vagy ha azt mondják "a domb tetején a szikla melleti fánál van az ellen" és nálad máshol lennének a fák mint annál aki nézi. Kis távolságokon ez nem jön elő, mert arra van tervezve.
    Amikor a hegyek felett megy a kamera ott ha pár méterrel lejebb repülne akkor sorra jelennének meg a böszmenagy sziklák a hegycsúcsok tetején. Elég kiábrándító volt(zöld helyen jelennek meg olyan sziklák mint amik a pirosban is vannak). Na most ha egy helivel keresel landolási helyet elég nagy bajban vagy, mert nem tudsz előre tervezni.

    Nem véletlenül terheli meg a gépet annyira az arma engineje. Ott minden fa 3D-s, fontosabb épületek, sziklák, kerítések ott maradnak mindig. Még, akkor is ha nagyon messze van. Az éles szeműek kiszúrják azt az egy pixelt ami "fut" az erdőben. Könnyű azt mondani, hogy nincs optimalizálva.

    Ez is egy olyan dolog ami ránézésre nem látható, de emiatt Arma az Arma és van még pár ilyen.
  • repvez
    #31307
    azon a videon tényleg elég rosszul fest , hogy ugy előbukkannak a tárgyak a távolság csokkenésével, de igy legalább biztositott, hogy folyamatosan fusson a játék , mellesleg ebben a videoban ezt nem igen vettem észre, hogy igy feltünedeznének az objektumok.

    Tényleg jó lenne kipróbálni, hogy milyen a saját gépen futás közbe.
  • DancZer
    #31306
    Olvasd el és kiderül. :) Új hangok, CTD javítások, netkód javítás, AI animációk javítása(anim refact), analóg kormányozás, küldetés és modul javítások, új és javított funkciók, új tank, PhysX javítások. Robbanóanyagok, gránátok tweekelése, páncélok tweekelése. Állatok viselkedése más lett, meg ott is egy csomó javítás. Tovább nem írom mert nincs kedvem belemenni a részletekbe.
  • Hogthar
    #31305
    Egyébként hova tűnt a parallax map arma 3 ból?
    Alfába még működött ha jól emlékszem.
  • Gascan #31304
    szep nagy list van az uj tapaszhoz... de amugy mi valtozott? :)
  • DancZer
    #31303
  • DancZer
    #31302
    A 40km es látótáv marketing szövege annyit jelent, hogy kirajzol valamit ami 40km-e van, de nem mindegy, hogy ellenséges helikoptert vagy egy hegy domborulata.
  • DancZer
    #31301
    Azért én fentartásokkal kezelem míg nem látom a saját szememmel. Arma 2 bemutatóban is láttunk ajróberúgós animációt gránátbedobással meg fedezékbe ugrást a játékban mégsem kaptuk meg.
  • repvez
    #31300
    itt lehet kipróbálni, hogy mit bir a gépen .
  • repvez
    #31299
    Azt nem tudom, hogy milyen gép kell hozzá,de gondolom, ha van 60hz-es modja akkor vbalahogy csak megoldották, hogy ilyen frissitéssel is menjen .Állitólag valahol van játszható demója is .ott meg lehet nézni hogy megy.
  • Hogthar
    #31298
    Gépigénye is van gondolom, a táj kidolgozás nagyon üt, az apróbb sziklák elég részletesek, viszont, itt az épületek zártak armával ellentétben, de jól használják a textúrákat legalább.
  • repvez
    #31297
    Csak úgy ..


    Ebbe minden benne van amit az ARMA motor is és még több is. 40kmes látotáv 260km2 es táj valós domborzat , és nagyon részletes, patakok tavak és színek stb.
  • SgtChris
    #31296
    Nálam se a a dev-es változat fut...egy kampány közben nem biztos, hogy sok értelme van az ilyen-olyan béta fejlesztéseknek, újításoknak. A multi részt még nem próbáltam, így inkább a stabil működést preferálom.. :-) Most feltettem a 13.12 helyett a 14.2 v1.3 Catalyst-ot, ettől visszatért a régi sebesség, bár lehet, hogy csak simán elállítódott valami a driverben...
  • DancZer
    #31295
    Egy kattintással ilyen bázis:

    Meg akarják úgy csinálni, hogy ezeket előre megszerkeszthetők legyenek és el lehessen menteni. Aztán játékban meg elő lehet kapni.
  • beci43
    #31294
    Én csak válaszoltam,egyébként nem a devet használom.Mostanában nem néztem,mert már vagy egy hónapja nem játszottam vele.
  • DancZer
    #31293
    Melyik verziót használod? A dev-esre minden nap megy frissítés, de ott nem garantált a hibamentes működés.
  • beci43
    #31292
    Biztos megint "javítottak" rajta...
  • SgtChris
    #31291
    Sziasztok! Volt mostanában valami frissítés? 2 napja még folyamatosan futott, most meg akad, mint a régi szép időkben... :-(
  • Gascan #31290
    nem nagyon jonnek be nekem ezek az uj fegyverek... hianyoznak az ARMA2 ACE modos stukik
  • Gascan #31289
    van arra lehetoseg, hogy a kampany missziokban lecserljem a fegyvereket valamelyik addonban talalhato fegyverre?
  • repvez
    #31288
    Szépnek szép,de értelme nem sok van.Ha legalább normális járműbeszállás animációval társulna vagy ki lehetne rajta löni akkor asztmondom jó.Meg a gépbe ha ugy be tudna menni mintha egy sima akadály lenne ,mert 40cm csak tudna lépni már egy katona.DE amig egy löszeres ládát nem tud átlépni addig ilyet ne is várjak.
  • tpM
    #31287
    Alfában benne volt, csak aztán kivették.
  • Hogthar
    #31286
    Nagyon durván jó, kár hogy csak pár járműre vonatkozik.
    Az Ifritnek amikor kinyitod az ajtaját eléggé elragadó, ha sok pénzem lesz szerzek egyet a kertbe, bár lehet azért tetszik annyira mert kicsit DMC-12 es hangulatot kelt.
  • Solt
    #31285
    Vote up... :)
  • DancZer
    #31284
    Aki tud angolul véleményezze a radar rendszer módosítást. http://forums.bistudio.com/showthread.php?173657-Vehicles-radar-system
    Fontos, hogy az egyszerű módszert ajáld mint gyors megoldásnak a BIS kevés idejére hivatkozva. PVP-ben ez megoldana minden fejfájást.
  • DancZer
    #31283
    Az a durva, hogy nem mód. Ezek benne vannak az alapjátékba, csak egyelőre ki vannak kapcsolva.
  • Hogthar
    #31282
    Pipa