35048
  • Solt
    #31401
    Olyan amiket ott írnak? :)

    "MI útkeresésének javítása. A fizikának szerepe lesz benne, ha karakterünk elesik, vagy eszméletlen ill. halott embereket vonszol maga után."
  • DancZer
    #31400
    Fizika van Arma 3-ban is.
  • Solt
    #31399
    A 64-bites frissítés, a fizikai dolgok, és a hó nekem újdonság... :)
  • DancZer
    #31398
    Nemkem úgy tűnik inkább A3-as dolgokat visznek át DayZ-be, de majd meglátjuk. :)
  • Solt
    #31397
    Ezeket megkapjuk mi is vajon?
  • Solt
    #31396
    Április 1...
  • Fehercsoki
    #31395
    Április 1 van.
  • Hogthar
    #31394
    Amúgy kicsit se, Jean Claude Van Damme kamionos reklámjának az utánzata
  • Hogthar
    #31393
    Az első fizetős DLC:
    Kart racing
    Az első "uram isten, már megint mi ez a f**" után végig gondolva ez talán még hasznos is lesz, mert talán ezzel beletesznek egy használható jármű fizikát a játékba.
  • Hogthar
    #31392
    Hát ha bele is unnak lesznek azért újak.
    Elég sok egység mód készült arma 3 alá és van pár fizika javító is, például ez 2 napja jelent meg.
    Viszont az új módok közül sok inkább külcsín, egységek, taktikai mellények, sapka verziók, arc verziók, szemüveg verziók és egyéb.
    Vannak azért egyéb módok is de ritkábbak, és nem terjednek úgy el mint arma 2 nél.
  • repvez
    #31391
    Sajnos én is ezt gondolom,de mégha ez is lenne a helyzet akkor legalább a "lenyult" modokat épitették volna be a következő verziókba,de nem nagyon tünik úgy.
  • Hecker007
    #31390
    Mert a modderek nagy része megunta szerintem, hogy ők javítják ki a játék hiányosságait ingyen, a bohémia meg röhög a markába....
  • repvez
    #31389
    Ma megpróbáltam tematikusan összeszedni, hogy mi az amit lehetne javitani és esetleges javaslatokat rá,de aztán elolvastam a hivatalos forumon az idevonatkozó topicot és rájöttem , hogy felesleges.
    MÉg a 2010-ben összeirt listát is egy az egyben be lehetne nekik másolni,mert még mindig ugyan azok hiányoznak belöle mint az elöző részekbe is.

    Csak azt nem értem , hol maradnak el a moder csapatok és a modok.Az elözö részeknél ennyi idővel a megjelenés után már tonnányi értelmes mod jelent meg ami uj dolgokat vagy a meglévőket javitott,de most sehol sem.
    Hol van az A.C.E mod vagy hamár van benne physicx és ragdoll akkor miért nem áltak még neki feljavitani vagy kiterjeszteni a hatásokat?
    A toolokat ki adták,de mégsincs semmi mozgás etéren.
  • Feró Flex
    #31388
  • Hogthar
    #31387
    Vote up
  • DancZer
    #31386
    Azért reménykedni lehet. A radart is kivették mert kértük, utólag is köszönöm mindenkiek aki szavazott a ticketre.

    Szavazzatok erre a subpieles cuccra is: http://feedback.arma3.com/view.php?id=18100
  • Neoncsoves
    #31385
    nem de kapunk majd zeus 2-t
  • Hogthar
    #31384

    Ezt természetesen arma 3 hoz nem kapuk meg....
  • repvez
    #31383
  • DancZer
    #31382
  • Hogthar
    #31381
    Na igen ha domb tetőre kiállsz mindenhonnan rád látnak.
    De sajnos a bokrok sem rejtenek, van az a nagyon sűrű bokor rendszer A3 ban, tedd magad oda és a bokor túl oldalára az Ait úgy hogy rád néz, 2 másodperc és halott vagy.
    Ha lehet én kerülöm a bokrokat, zavar a látásban de az ai kilő mögüle, hamarabb választok épületet fedezéknek mert masszív és a model ami kitakar és láthatatlanná tesz az ai számára nagyobb és egységes.
    Egykét bokornak abszolút nincs is, aminek meg van hiányos nem takar ki teljesen, és az ai meg lát téged 2 levél között is.
    Ha dombot kerülök kb a 3/4 ről indulok a túl oldalról és jobbra vagy balra kerülve olyan szögbe haladok, hogyha átérek a túl oldalra pont az aljára érjek.
    Így mindig a kis szögre amit kapok haladásom során jó rálátom van ráadásul kevés is látszódik belőlem, könnyebb visszavonulni és ha sikerül átérnem nem leszek annyira látható mintha a dombtetőn lennék.
  • DancZer
    #31380
    Arma 2:OA óta tud 32 szálon futni, de az nem azt jelenti, hogy minden szál egyenlően terhelődik és ezáltal 32x gyorsabb a játék.

    Először veteránon kezdtem a kampányt, de utána visszaléptem regular-ra mert még nem vagyok elég pro. Pl. múltkor egy squad leader ellenség egy lövéssel leszedett, mikor kinéztem a domb mögül. Én meg WTF? Aztán elgondolkoztam, hogy neki volt acog-ja. Újra nekifutottam ezúttal már bokorról bokorra mentem és én lőttem elsőnek. Nekem is volt acog, headshot és mentem tovább. Ekkor gondolkoztam el azon, hogy lehet nem is az AI val van baj, hanem a játékstílusommal. :D
  • Gascan #31379
    en nem is lottem a helire... el kell bujni elole, elmegy aztan utana mar szarik ra h mit muvelek :D
  • Hogthar
    #31378
    Én ezt a küldetést nagyon egyszerűen megoldottam, persze én is anyáztam sokat a társak miatt.
    Eleve elvittem a gép puskás 4x4 és a konvojt az épületeknél vártam be.
    A társak fedeztem hátulról, később kiderült hogy jogosan kellett, és szabad tüzelést és cselekedetet kaptak, én meg gép puskával kilőttem minden járműnek a kerekét és lelőttem minden ellent aki kiszállt.
    Persze a 4x4 es tönkre ment, de az egyik társ szerelő vele megszereltem az ellenség járműjét és a odaadtam a teherautót a társaknak.
    Amikor jött a Heli leszedtem a gránát vetős járművel amit elkoboztam az ellentől.
  • Fehercsoki
    #31377
    Nálam 4 magot "egyenlően" terhel.
  • beci43
    #31376
    Igen,de az ArmA 3 nem támogatja a nyolc szálat.Még azt is megkérdőjelezem,hogy 4 magot támogat-e egyáltalán.
  • repvez
    #31375
    Én meg ugy oldaottam meg, hogy az AT-s katona bármennyire is gyözködtem, hogy a lerakott aknák között nem lesz jó helyen az ut közepén, mégse mozdult. ezért a többieket a keritésmögé tereltem ezt meg fejbepattintottam a 45össel és elszedtem a rakétát meg a cuccait.ÉS egymagam a házmögül kiszedtem a 2 páncélost és csak ezután szoltam a többieknek hogy jöjjenek elő a maradékot likvidálni.

    DE az meg megint agyf@sz, hogy utánna 1 szem emberre 2 helikoptert küldenek és raksikkal lönek rám, de gondolom napokig elbujhatnék a helikopterek akkor sem fogynának ki az üzából és a raksiből.
    Azért az ilyen eszement dolgokra figyelhetnének a küldetések készitésekor.
    Egyszer kiváncsi lennék rá, hogyan tesztelik vagy egyáltalán , hogy játszák végig anyázás nélkül a fejlesztők.
  • Gascan #31374
    en ugy oldottam meg, hogy mindenkinek kuss :) .. stealth mode and hold fire...

    aztan amikor szoltak h mindenki celon van es meggyozodok rola, h nem lesz csetepate akkor tuzparancs, es ha mindenkit eltalaltak akkor megint kuss :)

    mindig en megyek elore ... korbenezek, aztan biztonsagos helybe mozditom oket a move paranccsal

    amikor tankkal talizok, akkor az AT sracnak meg kiadom a parancsot h loje ki...

    nekem nem volt kulonosebb gondom
  • DancZer
    #31373
    Azzal én is sokat szívtam. Nem akarlak elkeseríteni, de az még a kevésbé sz*atós része volt.
    Nekem sem volt türelmem az AI val szenvedni. Én úgy oldottam meg, hogy kivettem a barát táskájából a satchelt és lepakoltam az összeset. Aztán pár load után sikerült felrobbantani az első és az utolsó kocsit. A supportból meg kilőttem az embert.
  • repvez
    #31372
    Hát megint idegbe vagyok :)
    Remélem nem spoiler ha leirom hogy a 2. kampányba a supply kamion megszerzésénél ,mennyire telelett a hócipöm, hogy ennyire bonyolult és önállótlan egy bagázst még nem láttam.
    Ha van egy eligazitás akkor a minimum, hogy tudja mindenki, hogy mni a dolga és nem nekem kell minden egyes bakának külön-külön a szájába rágni, hogy ezt és ezt és most lődd.Arról nem is beszélve hogy ezidő alatt én nem tudok semmit sem tenni.
    Tehát vagy én lövök és akkor a maradék ember nem csinál semmit vagy az embereket irányitom és akkor magamat nem tudom megvédeni.
    Egyik sem jó .
    Hamár Rajtautés akkor az emberek elhelyezése után elégnek kéne lenni egy olyan parancs , hogy a jelzésre szabad a lővés és mindenki a célnak megfelelően tevékenykedjen. DE most ha nem mondom hogy AT-vel küldje oldalba a tankor akkor csak néznek mint a moziban.
  • papi08
    #31371
    Végre már én is tudok rendes screenshot-ot lőni :D

  • DancZer
    #31370
    Nemtudom, kérdezd meg egy hozzászólásban.
  • repvez
    #31369
    Hát elsőkörben a fejlesztőknek kellett volna olyan küldiket késziteni,mert mégis ők értenek a legjobban hozzá és elvileg azért is adták ki később, hogy jó legyen , hát....
    Az hogy Élet legyen a pályán az nem abban merül ki hogy több ember mászkál.

    Hol vannak a sérüléstől jajveszékelő és forgolódó sérültek, az összerezzenő civilek vagy katonák ha a közelükben valami eldurran ?
    A parancsnok életszerübb utasitásai, karjelzései?A társat fedezékbe vinni a társnak stb..
    Ezek mind olyan dolgok amik már benne voltak régebben ACE vagy más modon .
    Talán ezeket kéne kiadni standalon játékként vagy módként nem a DAyZ marhaságokat.

    Ami most van ahhoz NEm kell AI ,mert mindegyik csak az elöre beállitott utvonalon végigmegy bármi történjen.
    Ja hogy ahhoz többet kéne scriptelni , én kérek elnézést.
  • Gascan #31368
    kivulrol nezet nem ilyen kozeli.. ezt mivel lett beallitva?
  • DancZer
    #31367
  • DancZer
    #31366
    Az léletet a küldetés szerkesztőnek kell megcsinálnia, mivel ez egy sandbox játék. Van rá modul amit le kell tenni a szerkesztőben és már van is élet.
  • Solt
    #31365
    Csak nem ArmA3-ban... :) Nekem a 4770K 4.4GHz-n is CPU limit van elég sok helyen! :)
  • repvez
    #31364
    Ez mind szép és jó egy sims játékba,de itt nekem vajmi keveset ad hozzá, ha semmi élet nincs a vrosokban és nincsenek az épületekben tárgyak nem látszik háború nyoma a területen stb..

    Mint irtam, egy kicsit olyan mint mikor a srácok kimennek vadászni az erdőbe egy lakatlan szigeten . csend és hullaszag meg madárcsicsergés
  • DancZer
    #31363
    Felturbózták kicsit az Altis-t(eredetileg is ilyenre tervezték, csak aztán egyszerűbbre csinálták, hogy kiadhasság előbb):
    http://dev.arma3.com/oprep-altis-updates
  • beci43
    #31362
    Azért ha megrángatja a 4670K-t,az még egy 780 Ti-t is kihajt.De igen,Veled én is egyetértek.