35048
  • tpM
    #31121
    Jó, tudom, hogy túl obviózus voltam, de na...
  • tpM
    #31120
    Ebben amúgy az a csapda, hogy nincs is már egyforintos. :(
  • Solt
    #31119
    Tudom, azért írtam, hogy "fokozzam a hangulatodat", ergo még mérgesebb lehessen, hogy ingyen is volt, és lemaradt róla! :D
  • Fehercsoki
    #31118
    Az már rég nincs meg.
  • Solt
    #31117
    Csak, hogy fokozzam a hangulatodat... Tessék! :D Nézz körül PH-n, hátha akad még valakinek... nyomi... :D :D
  • Solt
    #31116
    Repvez be is linkelte! :D

    ArmA Gold + ArmA2 + ToH + ArmA Tactics volt 1 USD valami bundle keretei közt... :D
  • V43 1105
    #31115
    Paszmek ne szopass..
  • Solt
    #31114
    Mán sehun... pár hete 1 USD volt... :D
  • V43 1105
    #31113
    Hol óccó az Ármá káttú most ?
  • Hogthar
    #31112
    Fejlesztők szerint a net alapnak számít a mai kórban, nem a BIS az első aki ilyet csinál, pl a Cliffs of Dover is ilyen, nem is beszélve az olyan játékokról amik folyamatosan igénylik a net meglétét.
    Ha jól emlékszem volt is ebből valamikor botrány valamelyik assassins creed résznél, akinek meg volt eredetibe nem tudott játszani mert behaltak a szerverek, így legelsőnek a feltört warezesek tudtak játszani.
  • repvez
    #31111
    Köszi.És azokkal mi a helyzet akik olyan gépre akarják feltenni amin nincs net és csak singlében akarnak játszani? Ők hogyan telepitik és játszák?Vagy már ilyenekre nem is gondolnak a fejlesztéskor,mert annyira alapnak számit?
  • Hogthar
    #31110
    Nekem lemezes verzióm van.
    A lemezen nincs semmi csak pár alap fájl, a többit letölti.
    Nincs semmi értelme, csak azoknak előnyös akik nem szeretnek online vásárolni.
    Az egész játék nálam 12 giga, ez naprakész, tehát tartalmaz minden új dolgot.
  • repvez
    #31109
    Kérdésem a következő aki lemezes verziót vette meg az A3at azt hogy lehet lemezről telepiteni ha lehet egyáltalán?Mert a telepitéskor 9gb ot akar letölteni a steamről.Akkor mit telepit még ?Meg mekkora a kampányok és a javitások mérete ?
  • DancZer
    #31108
    Jobban játszunk mint 4 éve! :-D Standardized damage of tank tracks - invulnerable up to 7.62x51mm and hand grenades, otherwise can be damaged
  • DrRadon
    #31107
    Azt nem lehet elfelejteni! :)
  • tpM
    #31106
    Jaja, C47-ből ugrunk éjszaka, aztán a lámpával morzézunk a többi szakasznak, hogy itt vagyunk, aztán persze az ellenség szúr ki. xD

  • Amery
    #31105
    De a legjobb az volt, mikor szurkoltunk a még életben lévőknek :)
  • Amery
    #31104
    :) T e jó Isten, hányszor nekifutottunk... :D
  • Feró Flex
    #31103
    Elemlámpás téma a sötétben?
  • tpM
    #31102
    Emlékszel még az Op. Mongoose-ra? :)
  • Feró Flex
    #31101
    ArmA3 1990ft!
  • DancZer
    #31100
    Sztem inkább a videó alá írd, mert nem hiszem hogy olvassák ezt a fórumot. :)
  • Hogthar
    #31099
  • repvez
    #31098
  • tpM
    #31097
    A mai dev changelogból:

    Fixed: CTD when a rabbit opens a vehicle’s inventory

    :'D
  • kifli
    #31096
    néztem már az oldalt de nem nagyon láttam eventet.
    coop helyett inkább pvp-re gondolok. 60-80 fővel :)
  • DrRadon
    #31095
    A video alapján nem sokat változott ArmA1 óta a co-op lényege. Kopasz hegyoldalban hasalva, körpanorámás (ami egyenlő a nulla fedezékkel) távcsöves céllövölde többnyire mozdulatlan bábukra (igen bábu, katonának nem nevezném). Ezt is csak az AI ellen lehet eljátszani:)

    Srácok! Fontos, csak a spotternek lehet körpanorámája (ergo feje a szabadban, fedezék nélkül), mert az ha nem lő nem bukik le. Aki tüzelni fog az egy fedezék takarásából tegye (kőszikla, domborulat) úgy, hogy csak a a célpontjai lássák, ne az összes faluban dekkoló enemy (kb 20:29-kor látható módon) A lényeg: nem egy embernek kell belátnia az egész falut, hanem az egész szakasznak. Nem mindegy, hogy 1-2-3 lő rád vissza, vagy 16-an. 26:40 környékén gyönyörűen látszódik az eredmény.

    Igaz AI ellen nem kell nagyon erőlködni, de ez a harcmodor egy valódi játékosok ellen egyenlő a rövid játékkal és a sok respawn-al.

    ui.: nem flémet akarok gerjeszteni. Béke!
  • beci43
    #31094
    Fut az rendesen,a gépem megvan hozzá,csak nem érzem azt a feelinget,amit az eddigi részeknél.Folyton hiányérzetem van vele kapcsolatban és nem jövök rá miért.
  • Feró Flex
    #31093
  • DancZer
    #31092
  • DancZer
    #31091
    www.arma3.hu
  • Feró Flex
    #31090
  • kifli
    #31089
    Arma 3-ba vannak nagyobb szervezett eventek? Gondolok itt a nagy nemzetközi csatákra, lengyelekkel, olaszokkal stb, mint ahogy ez arma 2-nél volt korábban.
  • Fehercsoki
    #31088
    Szerintem többet is ér ha olyan géped van amin fut rendesen.
  • beci43
    #31087
    Nem is ér többet,én már nagyon megbántam hogy ennyi pénzt kiadtam érte.
  • Fehercsoki
    #31086
    Szerintem érezhető a változás, viszont ha eddig játszhatatlan volt akkor nem valószínű hogy most játszható lesz.
  • repvez
    #31085
    Én is megrendeltem,csak hogy nyugodt szivvel fikázhassam :)
  • Scottt
    #31084
    Kb amikor kijött a béta akkor próbálkoztam a warezzal,azóta mennyit optimalizáltak?(Szarból építenék várat, gyenge a konfigom.)
  • Fehercsoki
    #31083
    Raktak ki olcsón Aliens CM és Dead Island Riptide gyűjtői kiadást is.
  • Musicking
    #31082
    Jelen állapotában ennyit talán megért, de csak a multi miatt. A steamen jelenleg 45 Euró.