35048
  • Solt
    #31161
    Ez oké, csak az ilyeneket az ember akkor képzeli el, amikor az alap dolgok rendben vannak.
  • DancZer
    #31160
    Sztem ez a mód lehetővé teszi azt, hogy az szerkesztett küldetések hiányosságati valós időben meg lehessen oldani. Úgy képzelem el, hogy aki csinál egy küldetést az legyen a zeus. Látja, hogy a játékosok hogy játszanak és aszerint tud rajta módosítani. Pl. ha valahova túl sok ellenfelet tesz akkor ad a csapatoknak támogatást, ha kevés az ellenfél akkor meg jön erősítés.

    Sztem határozottan hozzátesz a játékhoz, csak ahogy Hogthar is mondta, publikus szerveren felejtős mert egy trollkodó elronthatja az egészet.
  • Sith
    #31159
    Igen ezzel nem is vitatkozom, de legalább az ARMA moddolható szóval idővel kiforrja magát ez is (remélem) Sajnos ez a szép új világ nézd csak meg mit lett a taktikai lövöldék öregapjával a Rainbow six el :(
    Én próbállok optimistán hozzá állni a dolgokhoz, még mindig jobb ez a Mod mintha valami sokkal nagyobb hülyeséget tettek volna bele.
    A Day Z ről csak annyit hogy valaki elindít egy szerver keresést most arma 2 ben akkor talál 5000 dayz szervert 100 üreset és 20 at ahol valami normális játék folyik (ezzel a helyzettel sajnos nehéz vitatkozni)
  • Hecker007
    #31158
    ArmA2-ben is be lehet pakolni cuccokat menet közben, de úgy tudom, hogy ezt csak az admin teheti meg. Az a baj, hogy ilyen értelmetlen dolgokat raknak bele ahelyett, hogy a valós problémák megoldására koncentrálnának. Pl.: szerver és kliens oldali optimalizáció, hitbox, hitreg, sebzésrendszer, lövedékek átütése... tudom hogy utóbbiról volt videó érdekes módon a játékban ezt még nem sikerült megtapasztalni, az ai-ra is ráférne némi alakítás és még sorolhatnánk a problémákat. :(
  • Sith
    #31157
    Én azt látom hogy manapság nem a jól megcsinált missionok a nyerők hanem a sandbox cuccok.
    Volt már hasonló sandbox és folyamatosan generált mission mod, nem egy itt most annyi az újítás hogy ezt a generálást és a pályába nyúlást le egyszerűsítik kicsit.
    Szerintem is van ebben lehetőség, nem is rossz, de sajnos itt is igaz mint minden multi játéknál hogy 1-2 gyökér el tudja rontani az egészet.
  • Solt
    #31156
    Teli áron tuti nem... majd valami 1 USD-s akcióban, ahol azt is kiköthetem, hogy ez az összeg ne nekik menjen! :D
  • Hecker007
    #31155
    Szerintem is lehetne máshogy, a következő játékukat biztos, hogy nem veszem meg és szerintem nem csak én vagyok így ezzel... Bezzeg a DayZ-t tudják nyomatni, de van egy olyan érzésem, hogy a végén az is bukta lesz.
  • Solt
    #31154
    Az a fő gond, hogy szerintem kizárólag az érdekli őket, hogy anyagilag mi a végeredmény. Az, hogy menet közben elveszítik azt a réteget, akiknek gyakorlatilag köszönhetik a létüket, magasról leszarják...

    Pedig lehetne ezt másképpen is csinálni... szerintem.
  • Hecker007
    #31153
    Szerintem ezzekkel a marhaságokkal akarnak nagyobb piacot szerezni csak azt nem veszik észre, hogy az eddigi vásárlókból meg elvesztenek egy csomót...
  • Solt
    #31152
    Akkor nem vágom, hogy ezek az ötletek honnan jönnek! :) Egyébként nem ezzel van a baj, mert egy szót nem szólnék, ha a játék többi része rendben lenne, és látható lenne a folyamatos fejlődés. ( még, ha lassan is )
  • bakvarnyu
    #31151
    F1-F12-vel tudsz parancsokat osztogatni, bal egérgombbal pedig lelövöd őket.
  • Morpeus
    #31150
    Sziasztok!
    Tegnap végre kézhez kaptam az ARMA 3-at(eredeti). Előtte az ARMA 2-vel játszottam, de viszonylag keveset. Az lenne az első kérdésem, hogy van-e tutorial misszió, és ha van akkor hol? Ha véletlenül nem lenne, akkor lenne-e olyan bátor emberke, aki segít beletanulni a játékba?
    Köszi előre is!
  • Hecker007
    #31149
    Nem jön be :(
  • Hogthar
    #31148
    Ez hasonló mint a szerepjátékoknál a kalandmester, ha jót fogsz ki jó lesz a játék, ha rosszat rossz lesz.
    A gond, hogy limitált a jó irányító, főleg egy ilyen komplex játéknál.
    Ha még egy játékhoz talál is a csapat egy olyat aki tényleg a többiek játékát és annak jó hangulatát tartja szem előtt, akkor is rá kell éreznie a megfelelő arányra, nehézségre és elég gyorsnak is kell lennie hogy a játékosoknak ne legyen túlságosan feltűnő hogy hirtelen generált a környezete.
    Tehát a villám belecsap a tankba abszolút kilőve a részemről, lehet egyszer mosolyognék rajta de elveszi a játék komolyságát.
    Na most egy olyan játéknál ahol nem konkrét csapattal játszol, pl felcsatlakozol egy másik szerverre ahol egy teljesen közömbös Zeus van felejtős.
  • Paladin
    #31147
    Nem értem mit fujjoltok. Ugyanaz lesz a helyzet, mint az mcc-vel - idióta kezében szarrá változtatja a játékot, gondos GM meg isteni küldit csinál.
    Ha nem tetszik, nem megy az ember olyan szerverre és kész.

    Csak azt remélem, hogy Shay_gman nem gondolja komolyan, hogy ezután nem lesz szükség a modjára, ahogy elnézem a zeus csak egy szeletét képviseli az mcc lehetőségeinek.
  • Solt
    #31146
    Lehet, hogy csak öregszünk, a mai fiataloknak meg ez jön be...
  • denevérember
    #31145
    Ezzel a Zeusszal lesz vége az arma szériának figyeljétek meg..
  • repvez
    #31144
    Ebből semmi más nem lesz mint anyázás. Pont az ilyeneket szokták bannolni a játékokból akik más szórakozását szétb@ssza egy mozgulattal.
  • DancZer
    #31143
    Szerintem marhajó lesz, de sok múlik majd a zeus-on.
  • Solt
    #31142
    Zseniális... ettől lett kerek a mai napom... hogy szarnának sünt!
  • Gascan #31141
    elkepzeletonek tartja valaki, hogy UPC-s internetnel egy oregebb wifi routerral nem tudok 2-nel tobb kutyut nethez csatlakoztatni?

    felhivtam a UPC helpdesket, azt mondjak naluk wifi routerrel annyi mindent csatlakoztatok amennyi jol esik ... bar a srac akivel beszeltem nem hangzott tul szakinak ...

    elmekszem h, korabban be kellett regisztralni MAC cimeket ... 2tot lehetett ....

    ugy mukodik most h, vagy a PC meg laptop van neten, vagy PC es TV, vagy PC es telefon.. tehat a masodik kutyu valtozik .. de harmadikat mar nem tudok csatlakoztatni
  • Feró Flex
    #31140
  • tpM
    #31139
    Kapásból ami eszembe jutott (erről a valós idejű objektum pakolgatásról), hogy bezzeg 3D editor nincs, pedig már azóta sírunk érte, mióta láttuk azt a VBS1-es videót 2006 környékén. :D

    Szét kéne rúgni a seggüket.
  • Paladin
    #31138
    Első ránézésre MCC mod BI változatban? :)
  • repvez
    #31137


    Sztetek az normális, hogy egy realisztikus FPS-be ilyeneket fejlesztenek, miközbe még csomo olyan dolog van amit értelmesen lehetne fejleszteni? A valóságban is igy müködnek a dolgok nem, hogy egyszercsak kinő elöttem egy útblokád meg felrobbant egy villám?
  • repvez
    #31136
    Az armalightot hogy lehet letörölni a steamről? elég ha csak a mappáját törlöm a gépről?

    Amugy hogy van a steam? ha telepitek egy játékot és ujratelepitem a wint vagy más gépen jelentkezek be akkor még látnom kéne az összes játékomat vagy csak azt ami azon a gépen is megvan.
  • bakvarnyu
    #31135
    Hogy mi ? Én kettőt vettem a galaxistól , cimborám Németországba aktiválta :P
  • macleody
    #31134
    Nincs szerintem, haver is ilyet vett, játszottunk már sokszor együtt. Én steamen vettem.
  • Razzer
    #31133
    Csak annyi hogy itt aktiválhatom,más hátránya nincsen?
  • Razzer
    #31132
    De pontosan mit jelent ez a régiózár?
  • macleody
    #31131
    A mellékelt kép alapján az. Ott van piros sávban. Magyarország, Lengyelország, Bulgária és Románia szerepel rajta.
  • DancZer
    #31130
  • Fehercsoki
    #31129
    Veheted igen, nem régiózáras, tudod használni...
  • Razzer
    #31128
    Mi az hogy régiózárS?:D
    Akkor vehetem itt?
  • macleody
    #31127
    Gondolom mert nem fogy, meg régiózáras.
  • Razzer
    #31126
    Sziasztok!
    Arma 3-at érdemes lenne itt megvenni?

    http://cdgalaxis.hu/PC/20894/arma-3.html

    Miért ilyen olcsó?
  • Fehercsoki
    #31125
    CDgalaxisban még mindig 2k, de egyébként sokszor leárazták már, volt 3.5k és 5k is, mindig beírom ide ha akciós a dobozos.
  • Hecker007
    #31124
    Az CDGALAXIS!!! De már mondtam neked, akkor nem kellett...
  • V43 1105
    #31123
    Közben rájöttem nem is kettőt akartam írni, hanem hármat ..
  • Feró Flex
    #31122
    Kedvenc Arma2 kampány vagy küldi kinek mi jött be?

    Az Én ajánlatom:Operation Mighty Justice by bardosy