35048
  • Wreck86
    #31481
    Tényleg?
    Ezt nem tudtam. :S
    Gondolom Steam+paypal?
  • DancZer
    #31480
    3000Ft a teljes Arma2 CO+DLC-ért szinte már ingyen van!
  • Wreck86
    #31479
    Arma2 CO/OA lenne jó ingyen. :P
  • rtfmZoli
    #31478
    Ingyenes Arma 3 hétvége steamen:
    http://www.bistudio.com/anniversary
  • Wreck86
    #31477
    Flashpoint! :D
  • tpM
    #31476
    lol mi ez a zene xD
  • repvez
    #31475
    15 éves a BIS és komoly akció van a steamen ezért az összes programjukra: ehun-e
  • Feró Flex
    #31474
  • tpM
    #31473
    Vargosznak (ha él még egyáltalán :D) :

  • tpM
    #31472
  • DancZer
    #31471
    Ha nem tudsz nekik küldeni(mert le van tiltva), próbáld meg Dwarden-nek. Úgy tudom ő a community tag. Ha neki se tudsz, akkor twitteren vagy fórumon kérdezz. Kis szerencsével talán kapsz választ a BIS-től.
  • tpM
    #31470
    A fejlesztők avatara felett oda van írva, hogy "BI developer".

    http://forums.bistudio.com/showthread.php?149636-Development-Branch-Changelog/page29
  • repvez
    #31469
    Akkor majd kérdezek :) tudja valaki, hogy a hivatalos fórumon milyen nickel szerepel olyan emberke aki tényleg a fejlesztő csapatban van vagy hivatalos email cimet amire ha küldök üzit akkor talán válasz is érkezhet rá ?
  • tpM
    #31468
    Mi ez a csend? :)
  • Gascan #31467
    egy ujabb alaplapot mar kapsz 20+ ezer forintert ... ennyit meger ej uj lap es abba mar johetnek az uj cuccok
  • Fehercsoki
    #31466
    Nem.
  • Scottt
    #31465
    Tekintve, hogy AM2+-os foglalatú alaplapom van,szerintetek megérné beruházni ebayről ~140dollárért egy Phenom II X6-osba(ez a legerősebb ami még passzol bele) meg valami videókártyába amit kibír még hajtani,meg egy SSD-be?
  • tpM
    #31464
    Miért ne vehetnéd fel? Eddig is felvehetted, csak azok a fegyverek kisfelbontású texturával (64x64 asszem :D) rendelkeztek.
  • DancZer
    #31463
    A3 ban a gránátvető levehető a fegyverekről. Próbáld ki szerkesztőben hogy mire lehet rátenni. Tegyél le egy embert, utána pedig az empty kategóriában weapon boxokat. Ezekből ki tudod szedni az összes lehetséges fegyvert.
  • repvez
    #31462
    Hát van vagy 2-3 hete még az 1.14es patchnél jutottam el a kampányba az üzakocsi ellopásáig és ott a sötétbe nem sikerült kilöni a városban a lámpákat.
    Meg lehet, hogy én nem figyeltem akor eléggé vagy nem kerültem olyan szituba,de nekem ezek nem tüntek fel , legalábbis nem olyan szinten mint más régebbi játékoknál.

    Nekem bármilyen kalibernél hiányzik ez a fajta visszajelzés
  • generalGGabe
    #31461
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy Arma 3-ban vannak gránátvetős gépfegyverek. A gránátot is fel tudom venni hozzá, csak az lenne a kérdésem, hogy a gránátvetőt mivel lehet használni?
  • DancZer
    #31460
    Mikor játszottál a játékkal utoljára? Ki lehet lőni a lámpákat, van üveg csörompölés is meg fa recsegés is. Ha fölötted egy AH gépágyúzik a töltények földreesését is hallani. Ablaküveget is ki lehet lőni.

    A nagy kaliberek grafikai visszajelzése nekem is hiányzik. Majd jelezni kell a marksman dlc nél.

    Realee: Pontosan azért csinálják, hogy legyen bevételük. Így képesek évről évre továbbfejleszteni. A folyamatos fejlesztések és patch-ek rákényszerítik a PC usereket, hogy megvegyék ahelyett hogy letorrentezze. Lásd mmok, csak ott havi díj van. Szvsz inkább fizetek egy arma dlc-ért mint Sims, Cod, Bf ért. Mert tudom, hogy hónapról hónapra stabilabb játékot kapok. Kevés ilyen(nem mmo) játék van a piacon.
  • repvez
    #31459
    Egyrészről igen ezt már régen meg kellett volna lépniük, hogy egy egy DLC-ben csak egyvalamire koncentrálnak ,de arra nagyon.
    Mert ahogy irtam , a táj és a mérete m ár igy is untig elég,de az interaktiv tárgyak nagyon hiányoznak.
    Gondolok itt arra kapcsolodva a fegyverek különböző sebzésére, hogy nincs egyetlen egy tárgy az egész játékban amit akát a Hiuz 50es kalibere odébblökne vagy szétvinne.
    LEhet hogy több HP-t levesz egy kocsi életéből mint egy 5.56-os,de azt én hol látom?
    Ezek a grafikai visszajelzések hiányoznak nekem, hogy ha egy faviskóba beleeresztek egy tárat akkor repkedjen a forgács és essen darabokra , ugyan igy a kisebb tárgyak viselkedjenek a fizikának megfelelően , A lámpákat ki lehessen löni ha lopakodni akarok stb..
    Hanghatással egyetemben. Még én nem hallottam akár üvegcsörömpölést sem a játékban ,nemhogy különbözö hangokat ha különböző tárgyakat lövök.
    Az meg megint hülye megoldás lenne, hogy nem vehetném fel azt a fegyvert ami a DLC-ben benne van ,de nálam nem.Az életben mi akadályozna meg , hogy egy AK helyett egy M16-ost felvegyek semmi.Vagy akár egy mesterlövész fegyvert , lehet, hogy nem lövök el vele 1,5km-re pontosan ,de közelebre ugyan ugy tudok löni mint bármi mással.
  • Neoncsoves
    #31458
    Nyilván nem kényszer, de gondolom emlékszel még azokra a "régi szép" időkre, amikor a kiegészítők amikért elkértek pénzt, TELJES ÉRTÉKŰ kiegészítők voltak. Nem csak új contentet raktak a játékba, hanem esetleg új küldetéseket, új pályákat, stb. Most meg jobb esetben 15 euroért kapsz 3db pályát, 4db fegyvert meg valami szar fegyverskint (ez most nem Arma-s példa volt).

    Itt is ez lesz. Azt, amit mások már rég megcsináltak modként (ACE), megcsinálja a BIS és eladja jópénzért a sok kis szart. Undorítónak tartom ezt az üzletpolitikát, hogy a félkész szart kiadják 30-35 euroért, utána meg majd 200 euronyi DLC jön ki a játékhoz...
  • DancZer
    #31457
    Sztem a DLC az úgy lesz mint A2ben, frature-t mindenki megkapja egy rossz minőségű contentel a jobb minőségű contentet pedig fizetős.

    Sirpalee a render engine olyat tud amit az arcade engine-k nem, ezert ilyen lassu. Olvass vissza kicsit, linkeltem videot is róla.

    Nekem azért tetszik ez a roadmap, mert a DLC-k egy-egy dologra fókuszál. Így nekik is kényelmesebb fejleszteni, nekünk pedig visszajelezni, ha valami nem tetszik.

    Realee: nem kényszer a disznótor.
  • sirpalee
    #31456
    Márcsak az lesz a kérdés, hogy hogyan oldják meg a kompatibilitást a különbözö DLC-ket használoknál.

    Rather, these improvements contribute to Arma 3 as a whole; they're available automatically to everyone who owns the game. In short, features are free, content is paid, and our objective is to prevent any split in the MP player-base.

    Ebből én azt veszem le, hogy a fejlettebb model mindenkinél elérhető lesz, esetleg nem használhatod az új fegyvereket. (ennek így is van értelme, két külön fizikai model nem működik jól egymás mellett)


    De majd később kiderül ez :

    Again, for the purposes of clarity and brevity, further details on our DLC strategy will be offered in the next few weeks.

    különbözö kaliber máshogyan sebzi a tárgyakat is

    Öö, a különböző kaliberek már eddig is máshogy mentek át a tárgyakon, kaptak gellert. Vagy mire gondolsz?

    Amúgy szvsz ezek a dlc-k nagyon is jól hangzanak, a fegyveres különösen. Amit én hiányolok a roadmapból, az az elbaszott render engine lecserélése... (jó lenne végre ezt a minőséget normális sebességben látni, mint bármilyen modernebb technél - mert a modellek és a textúrák odavernek mindennek)
  • Neoncsoves
    #31455
    Húzzunk le még pár bőrt a gamerekről! Azt hiszem egyáltalán nem bánom, hogy az asztali gépemen nem fut ez a játék rendesen...
  • repvez
    #31454
    Meg végre talán ráncbasedik a fizikai hatásokat is . Mert ugy ér valamit ha a sérülések is javitva lesznek.
    Remélem ezután már normálisan táraznak és a különbözö kaliber máshogyan sebzi a tárgyakat is.Hamár van benne fizika.
    Márcsak az lesz a kérdés, hogy hogyan oldják meg a kompatibilitást a különbözö DLC-ket használoknál.
    Mert addig rendben, hogy mondjuk a heli DLC-nél csak az tud ezekután majd repülni akinek megvan, de a marksmannál ott elvileg mindenki használhat fegyvert.ÉS esetleg hátrányban lehet akinek realisztikusabban viselkedik a fegyvere annál aki az alapot .

    Ahogy nézem, minden szimulátoros társaság ebben az irányba mozdul, hogy adnak egy alapot és a részletes bövitményeket meg külön.
    ÉS hamár külön DLC lesz a heli akkor remélem nemcsak a repmodellt hanem a kabint is javitják és a célzást is, hogy ne ilyen egyszerü legyen.
  • DancZer
    #31453
    Várom, várom! Főleg a DLC-ket, végre lehet majd heliből lőni! :D
    A marksman-esben meg remélem lesz a szél és letámasztás!
  • Hogthar
    #31452
    Mi a szösz?
  • marja
    #31451
    Bárhol leszálló vadászgép. :)
  • Solt
    #31450
    Egy napig INGYENESEN tölthető a RO2!!
  • Susarc
    #31449
    BATTLE ROYALE A BEST!!! valaki szokta nyomni?



  • lac coo
    #31448
    Hat en mar legyalult, de majd egyszer megnezem .....bar nalam kepes volt random belassulni egy hangarban allva is.
  • Solt
    #31447
    Is-is... mindkettőt 1500m-re állítva nálam a legmagasabb beállításokon is megvan a fix 60 fps.
  • Fehercsoki
    #31446
    Ezt a látótávot a "sima" látótávra vagy az objektum látótávra érted?
  • lac coo
    #31445
    Ertem koszi. Akkor felejtos. Amugy ok, hovy messze ellatni, de aztan poligon attol meg nem igen van, szoval szerintem ez eleg rossgul fut barhigy is nezem. :)
  • Solt
    #31444
    Tény, hogy futhatna jobban, de, ha megnézed a többi nagy címet, a látótáv mindenhol alig van 1km, úgy "könnyű" jól futtatni valamit... A több kilométeres látótáv, plusz a normális grafika együtt meghaladja a mai API-k, és a BIS képességeit is. :) Majd a Mantle és a DX12 segíthet ezen.

    Egyébként nekem a [email protected] + GTX780 pároson is sok helyen van olyan orbitális CPU limit, hogy az döbbenetes... 1500 méteres látótávval ez 99%-ban megszűnik.
  • Fehercsoki
    #31443
    Hát igen ezt benéztem, viszont azért elvárható lenne hogy i5 2500on is játszható legyen, azért annyira nem régi proci. Nálam i5 4570en is sokszor lemegy 25-30 fpsre, meg az az érdekes hogy hiába van alapból akár 80-90 fpsem ha egy jármű felrobban akkor másodpercekre 25-30ra is lemegy az fps.(úgy hogy közben semmi más nem történik)
  • Solt
    #31442
    Nem K-s a procija, az ennyit tud... viszont így még a 770 mellé is kevés sajnos.