35048
  • Hogthar
    #31281
    Köszi, már rég vártam egy ilyen módot,igazából arma 2 óta :D
  • DancZer
    #31280
    Értelmetlennek nem mondanám, mert kitakarással meg lehet oldani, de jobb lenne ha alapból nem tenné oda a járművek radarképét.
  • Neoncsoves
    #31279
    Reg nélkül nem lehet voteupolni mi? Egyébként ez mennyire kabaré már, gyakorlatilag minden PvP küldetés így értelmetlen... Nem baj, legalább van Zeusunk.
  • DancZer
    #31278
    Légyszi vote up-oljátok a radar újratervezését. A ticketet azért csináltam, mert armában a járművek radarjai detektálnak minden fajta járművet még akkor is ha nincs radar az adott technikán. http://feedback.arma3.com/view.php?id=17515
  • Paladin
    #31277
    A kampány első felében legalábbis a korábbi fegyvereid egy külön ládában találod az amroryban. Ahhoz meg, hogy ne az alap felszereléssel indulj, annyit kell tenni, hogy a briefing után szerelkezel fel, és kész.
  • DancZer
    #31276
    Hoppá! Rejtett funkciók armában:
  • Hogthar
    #31275
    Ez egyébként arma 2 ben működött még, behívta az előző küldetésből a fegyvereket.
    Például a into the stormból behívta a tárat és a felszerelést és csak a hangtompítós fegyvert cserélte le simára.
    De az egyik patch után már rögtön a 2. küldetés után mindenki megkapja a nehézfegyvereket.
    Bizonyára sok hibának a forrása lehetett ezért kivehették.
  • repvez
    #31274
    Meg is bukott az a rendszer :) Inkább az ilyen dolgokra figyelnének oda,ne ilyen zombis meg dinós meg zeusos szarokra.
    Ez is egy lehetőség lenne a taktikázásra, hogy ki hogyan szerzi be magának a felszerelést, elég lesz e a löszere a következő kldetésre is stb..
  • DancZer
    #31273
    Ez egy ilyen rendszer, volt már rá példa régebben is. Minden küldetés után be kell adni a közösbe ami maradt, majd újra szétosztják. :D
  • tpM
    #31272
    evvan

    legalább van kampány xD
  • repvez
    #31271
    Valaki felvilágosítana engem arról, hogy milyen ráció van abban, hogy minden küldetés után elveszik a felszerelésem? Ha elvileg folyamatos a kampány és én felszedtem magamra 3 eü csomagot és csomó tárat akkor a következő küldibe miért kezdek 1 eü csomaggal és 3 tárral és alap felszereléssel?
  • DancZer
    #31270
    Itt:
  • Solt
    #31269
    :DD

  • Hogthar
    #31268
    Ez bár szerintem jó élmény lehet kipróbálni, de ezzel játszani borzalmas.
    Egyrészt nem hinném hogy túl sokat le fognak futkosni 5-6 kilométereket, de ha még ez nem is akkora nagy gond, a gyalogsági célzás helyezkedés nem lesz olyan jó, gondolok itt például a lövész ülésre vagy a hasalásra, nem véletlenül hagyta ki a srác, nem nagyon van rá mód és hát Armában rengeteg helyzetben szükséges.
    A Másik, Armában futás után remeg a kéz, na most itt ha futsz nem elég hogy te is elfáradsz még a játék is rátesz amit kompenzálnod kell.
    Vagy ha úgy oldották meg hogy ne remegjen ezzel a programmal, akkor lesz egy kiskapu csalásra.
    A Helikopter használatot szerintem le se kell írnom, a tökéletes bot kormány és pedál használata itt kivitelezhetetlen. Szintén repülőknél.
  • beci43
    #31267
    Ez a kép hol készült?
  • Feró Flex
    #31266
    F-48!:O)
  • DancZer
    #31265
    Hamarosan jön az új vadászgép:
  • DancZer
    #31264
  • DancZer
    #31263
    Hiba, vannak ennél viccesebb hibák is. Emlékszek mikor meséltek egyetem a Crytek fejlesztők egy vicces AI bugot. Ugye Crysis-ben ki lehet lőni a fákat és fel lehet őket venni. Az AI meg nem látott ha a kezedben egy fával futkostál(elbújtál mögé). Meg kellet neki "tanítani", hogy a futkározó fa nem normális jelenség! :D
  • Hogthar
    #31262
    Na használati utasítással egyből világos. :D
    Hát ez elég gáz.
  • tpM
    #31261
    Ha tűzfokozatot váltasz, a hangját oda pozicionálja ahol épp állsz, és utána csakis ott azon a szent helyen játssza le. Édi.
  • Hogthar
    #31260
    Ezt nem értem, ha mozogsz elkezd váltakozni a tűzváltókar?
  • tpM
    #31259
    http://www.youtube.com/watch?v=NwDOgo53aWg
  • tpM
    #31258
    Kedvenc fejlesztőcsapatunk néhány hónappal ezelőtt leprogramozta, hogy legyenek hangok a tűzváltókarhoz. Persze úgy, hogy hozzátették, hogy ez csak engine-beli változás, és magukra a hangokra még várni kell, szóval türelem. És akkor ma végre bekerültek a hangok:



  • Hogthar
    #31257
    Ha megnyitod az ellen felszerelését nem jeleníti meg a ruha és a taktikai mellény tartalmát, külön rá kell kattintani kétszer hogy megnyissa, általában a ruhán belül van tárolva a firts aid csomag.
  • repvez
    #31256
    Alapból igen,de ez nem olyan kerités volt hogy müködjön ,ez csak egy kerités beton alap volt .Az időgyorsitást meg nem szeressem,mert az életben sem hasznáűlható és ugy kevesebb időd is van felderiteni ha van valahol egy katona és ugyan ugy lelőnek.
    Eddig a lelőtt elenfelektől még egy EÜ csomagot sem találtam se pót tárat mindig csak a teljes fegyvert pakolja át de plusz tárat nem mutat az inventori. A bal oldali ablaknál az ALL van kiválasztva.
    Én jobban örülnék ha pörgösebb lenne,de akkor sokkal jobban kijönnének az AI hibái. Sokkal jobb lenne ha több városi vagy épületen belüli harc is lenne benne a nyilt tereken meg tényleg nagy létszámú csapatok harca. Az ilyen hosszú hely változtatásokat máshogy oldanám meg .

    OFP ota játszok vele,de sajnos nem tudott azóta sem a kedvencemmé válni
  • hülyegyerek
    #31255
    A kerítést alapértelmezettbe asszem a V-vel tudod átlépni. Az időt meg fel lehet gyorsítani asszem a számok meletti gombokkal. 4-es gyorsításban km eket is gyorsan le lehet futni. A megölt ellenségtől meg rengeteg EÜ csomagot lehet szerezni ha megsebesülnél. Amúgy ez egy ilyen játék megcsinálhatnák úgy, hogy pörgösebb COD szerű legyen de akkor az olyanoknak mint én nem tetszene. Így se voltam kibékülve a kampányal aztán rájöttem, hogyha kihallgatom a bázison a beszélgetéseket akkor kapok mellék küldiket azzal már tűrhető. Már csak az armory-val nem vagyok kibékülve, hogy nem tudom sehol eltárolni a felszerelésemet.
  • DancZer
    #31254
    Vissza tudsz váltani.

    Kapcsold be a végtelen mentést, ha nem megy halál nélkül:
    Configure->Game->Difficulty->Unlimited saves
  • repvez
    #31253
    Egyébként a dev verziót ha bekapcsolod akkor vissza tudsz váltani normál verzióra? vagy nem zavar be ha olyanokkal is játszanál akinek a normál verziós megy?

    Elkezdtem játszani az első kampányt és nagyon lehangoló. A triggerek mérete amire az akciók müködnek sztem nem megfelelőek. Az első küldetésnél ha egy kicsit is tovább mész a megadott ponton már failed a missio a későbbiekben meg mikor a gyülekező ponthoz kell érni 60m re voltam a kijelölt helytől és benyögi hogy nem tudnak megvárni és menjek a köv pontra. Most 60m még sérülten is nem távolság, hogy ne tudjanak bevárni vagy odaszolni nekik hogy várjanak, föleg ha még rádiom is van.
    Ha mindenképp az a cél hogy ne érjem be öket akkor azt másmivel oldják meg akkor.

    Az meg még mindig bosszantö, hogy egy 30cm es keritéslábat nem képes átlépni és meg kell kerülni miatta az egész épületet.
    Az 1 óra játékidőből 3/4-ed óra a cél felé való sétálás.Természetesen az elején mentettem egyet igy mégegyszer már nem tudok, az erőben meg lelöttek, igy érthető hogy most nincs kedvem ujra végigsántitani a tájon.
  • DancZer
    #31252
    Nekem úgy tűnik, hogy szépen lassan újraírnak mindent fontos részt. MOst például az animációkat dolgozzák át, így végre képes lesz az AI is láthatóan használni a távcsövet. Remélem sorra kerül az AI is! :D

    http://forums.bistudio.com/showthread.php?172400-OPREPs
  • Berkut111
    #31251
    OFP Server Browser : OFP Monitor
  • tpM
    #31250
    Én meg Bernard Herrmannt.
  • Hogthar
    #31249
    Ezek bár ütemes zenék, de szerintem mégse illenek egy katonai játékhoz, ugyan ez a helyzet az arma 2 vel.
    Arma 3 ban viszont elég hangulatosak, erről a részről kellemesen csalódtam a játékban.
    Személy szerint Hans Zimmert szeretem a leginkább, játékokhoz és filmekhez is jól kitudja hangsúlyozni a hangulatot.
    climbing intro
  • Neoncsoves
    #31248
    vannak még OFP szerverek? lehetne ilyen retro eventet tartani valamikó' :)
  • tpM
    #31247
    ahj OFP-ben még milyen fasza kis zenék voltak.
  • Hogthar
    #31246
    Ezt Teacup csinálta :D
  • tpM
    #31245
    Na igen, de ehhez nem a BI szállította az AI-t. :D
  • Berkut111
    #31244
    Kutya
  • Berkut111
    #31243
    De volt, meg ha csak addonkent is. Azt hiszem a Jawabol csinaltak.
    Horse
  • tpM
    #31242
    OFP-ben nem is voltak állatok.