35048
  • Hogthar
    #31601
    Én szeretem ezt a kihajlási rendszert könnyen átlátható és dinamikus.
    Sajnos itt a módban tényleg nem működik olyan jól, de ez még változhat.
    Az alap kimozgások is jók, de mivel nyomni kell hozzá egy gombot és közbe nem tudsz mozogni így nagyon ritkán használom, mert egyszerűen körülményes a használata.
  • Paladin
    #31600
    Egyetértek. Az a mod arról szól, hogy valakinek nagyon hiányzik az arcade shooterek világa ;) (...és még azt sem csinálja jól :) ).

    A másik felével is egyetértek. Nagyon értékelem ezt a segítőkészséget, de biztos, hogy az arma topic a legjobb a win install rejtelmeinek kitárgyalására?
  • VO101Tom
    #31599
    Hali.

    Ha elindul a windows, akkor nem kell újrarakni az egészet, nyisd meg a parancssort (start menu, futtatás: cmd), és írd be, hogy sfc /scannow.

    Ez végigellenőrzi az összes windows rendszerfájlt, és jó eséllyel kijavítja ha valami sérült. A drivereket újra kell raknod, de minden más érintetlen marad.

    Bővebben:
    http://support.microsoft.com/kb/929833

    Én már használtam ezt, egyszerűbb, mint legyalulni az egész rendszert, és retkelni a reinstallal...
  • Sith
    #31598
    Nem minden winbpől lehet megcsinálni az USB-s telepítést, nem tudom megmagyarázni hogy mi a különbség de jártam úgy hogy ugyan az a gép pendriove csak másik win image és úgy sikerült.
  • DancZer
    #31597
    Nagyon gagyi. Ez teljesen más mint amiről beszéltünk. A mod annyit csinál, hogy helyetted nyomja meg a kinéző billentyűket. Késve és sokszor feleslegesen nagy a kihajlás, kilépés.

    Mi lenne ha PM-ben, chat-en vagy emailben folytatnátok meg, mert így csak szétoffoljátok ezt a remek kis fórumot!
  • Solt
    #31596
    Ha eddig ment a géped rendesen, akkor a win telepítő szar...

    Esetleg, ha van tuning, azt vedd vissza alapra.
  • Scottt
    #31595
    Igen,azóta más forrásból is javítottak, hogy mit válasszak.
    Így rendesen be is jön a telepítője W7-nek,kiválasztom, hogy magyar stb-->a telepítő indul
    és megint no signal,és kigyullad a piros led az alaplapon.

    FAF
  • Solt
    #31594
    Most kapcsolok... USB-HDD-t válassz vazeg...
  • Solt
    #31593
    Akkor szarul van felírva rá a winfos... azzal a programmal csináld amit írtam.
  • Scottt
    #31592
    Látja,kiválasztom, hogy boot from USB-FDD azt annyi :D betölti rendesen a w7-et mintha mi sem történt volna
  • Solt
    #31591
    Őőőőő....
  • tpM
    #31590
    Te is jelzálogot vettél fel a házra, hogy vehess egy jau kis UHD tévét? Ciki volt, mikor a Fradi kiesett, mi?
  • Solt
    #31589
    No, meccs közben ilyen eszembe se jut... :))
  • Solt
    #31588
    Először derüljön ki, hogy egyáltalán látja-e a bios... lépj be, és nézd meg...

    Ha látja, akkor valami normális programmal dobd fel a winfost a pendrivera. ( Én az OStoGO-t használom ) Majd ezek után próbáld meg boot menüből, ha nem megy akkor állítsd be manuálisan a sorrendet.

    Ideges vagyok, mert kiállítottak egy Olaszt... XD
  • Fox44
    #31587
    Attól függ, hogy milyen alaplap és BIOS. Mert van olyan, amelyiknél elég, ha bútoláskor megnyomja az F12-őt. Előjön egy menü, és ki lehet választani, hogy pendrive-ról menjen a boot.
  • Scottt
    #31586
    Látja a szívem :D Hát órajelet feljebb tudtam piszkálni anélkül, hogy felrobbant volna ez a gané,azt hiszem ezzel is megbirkózok valahogy :D

    De amúgy nem mindegy, hogy kiválasztom a boot menüben, hogy boot from usb-fdd vagy pedig a biosban ráerőszakolom?
  • Solt
    #31585
    Ez nem talentum kérdése... :) Ha nincs tapasztalatod ezzel, nem szoktál a BIOS-ban turkálni, akkor ezt így fórumban írogatva elmagyarázni... Főleg meccs közben! :D :D :D

    Tömören az lenne az első lépés, hogy a BIOS-ban át kéne állítani a boot sorrendet, hogy először a pendrive-ról akarjon bootolni...
  • Scottt
    #31584
    Azért annyira anti talentumnak nem tartom magamat,illetve remekül használom a google-t, de amikor már az sem segít
  • Solt
    #31583
    A BIOS-ban! :) Amikor indítod a gépet, a boot képernyő megjelenésekor nyomogasd a "Delete" gombot, és akkor bedob az alaplapi BIOS-ba. Viszont, ha ezzel nem vagy képben, akkor ez kemény menet lesz! :D :D
  • Scottt
    #31582
    Hol nézzem?még a windows eszközök is nyomtatókban is látom,csak hát ugye azt nem látja, hogy pendrive..
  • Solt
    #31581
    Winfos alól akarsz winfost telepíteni? :) Nincs elég nyűgöd? :D

    Bios-ban látod a pendrivot?
  • Scottt
    #31580
    Na most lett végre annyi szabadidőm, hogy megpróbáljam újra rakni ezt a ***-t.
    Daemon toolsba W7 bemountol,telepítő indít,ahogy illik.
    Windows fájlok kibontása közben,egyszer csak bamm,no signal a monitornál,egy piros kis led elkezd világítani az alaplapon,ami csak boot közben szokott felvillanni,és kész nem történik semmi.
    Vártam egy csomót, hogy hátha telepít, és majd újra indul,visszajön a kép, de semmi nem történt egy óra alatt se.

    Ötlet?
    Van boot-os pendriveom,csak bedugva nem ismeri fel,másféle üres pendriveot se :O
    A boot dvd-t kiválasztva meg lefagy,bár azt lehet én kúrtam el,passz :D
  • tpM
    #31579
    Tessék. Még nem próbáltam ki, de a leírás szerint ilyesmi. :)
  • Paladin
    #31578
    Tetszik az ötlet :)
  • DancZer
    #31577
    Szerintem valamilyen kombinált megoldás jó lenne. Vissza kéne kapcsolni a fegyver ütközést és megcsinálni az automatikus fegyver leengedést, DE kéne rá egy beállítás, hogy ki lehessen kapcsolni. Ilyenkor a játékosnak kéne leengednie.
  • sirpalee
    #31576
    Fincsi. :)
  • repvez
    #31575
    http://arma3.com/news/arma-3-bootcamp-update#.U6h5-E2KC71
  • repvez
    #31574
    ÁÁ én már fel sem húzom magam ilyen apróságokon.
    Az egész alapja már ott el van cseszve, hogy már szinte egy tetrisbe sokkal több vér és emberi roncsolások vannak mint ebben a realistikusnak mondott katonai lövöldébe.

    Nem azt mondom, hogy vödröt kelljen a monitor alá tenni a kifolyó vér miatt,de azért ami most van az nem kicsit fura.Most vagy egészséges vagy halott, köztes állapot nincs, max nem tud felálni.

    A másik, hogy milyen szar, hogy minden kampány missio elött oda kell menned egy katonához aki megmondja hogy menj a fonokhoz majd onnan a gyülekező helyre, a 3. után már ugy is tudod , hogy ez lesz a sor.
    A hullátol való felszerelést is lehetne modositani, hogy a lőszert azt vegye fel ami kell ha mást is akarok kivenni akkor kelljen csak az invertori ablakba turkálni.
    Ma már a leg egyszerübb játékoknak is jobb a fedezékrendszerük és az ütközés rendszere a sérülésmodelről nem is beszélve.Sőt már ha egy okostelefonnon elmennek akkor mi az ami miatt a PC-erős hardver környezetén nem tudnak megcsinálni.

    Az egész lényege az akaráson múlik, de nem akarják és ez a legnagyobb baj.
  • Paladin
    #31573
    Hajlamos lennék valami olyasmit mondani, hogy "hát ha egyszer nem fér el a fegyver, akkor lőjjenek le", hogy védjem az álláspontom ;) de belegondolva a realitásokba, és az arma engine-jének jól ismert "pontosságába", simán el tudom képzelni, hogy a fedezékeknél mennyi szopás lenne vele, mert nem működne jól.

    Ezért írtam, hogy szép lenne az ilyen, de amikor az objektumütközéseket ilyen fél méteres pontossággal képes csak kezelni (és ebben nincs költői túlzás), addig csak álom marad. :)
  • MarkBlade
    #31572
    Ez lol.. bár a nevéből itélve neki valóban van félni valója..a gyógyintézetekben...:)
  • DancZer
    #31571
    Weapon should automatically lower when it hit a wall or something.
  • DancZer
    #31570
    Az automatikus fegyverleengedés tényleg jó megoldásnak tűnik, de nemtudom mennyire szeretném, ha amiatt halnék meg, mert automatikusan letette a fegyvert a katona és nem tudtam lelőni az ellenséget.
  • tpM
    #31569
    Félig off, de szétröhögtem rajta az agyam...
    (hadtech topikból)


  • Scottt
    #31568
    Ahogy a dagadt lányok is mondják a külső nem minden,az orosz különlegeseknél elég gyakran előfordul, hogy ahány ember, annyi féle minta, de ez szerintem semmit sem befolyásol.
  • Fox44
    #31567
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet meg akarják téveszteni az ellenfelet.(?):D
  • Hogthar
    #31566
    A páncélozott kukásautó nagyon ott van, egyébként elég szedett-vetett banda, terepmintában mindenfélét használnak, német, angol, amerikai.
  • Solt
    #31565
  • tpM
    #31564
    Az én koromban ez már nem akkora szégyen, te kis taknyos.
  • tpM
    #31563
    Épp pár napja programoztuk ezt bele ACSE-be, akkor ezek szerint felesleges volt. :D
  • Paladin
    #31562
    "az nem egyet bug" - egyetlen

    ((szerk. gombot akarok! :) ))