35047
  • Hogthar
    #34726
    Még régebben néztünk utána tehát azóta ez már változhatott, de:
    DX12 elkezdték megcsinálni arma 3 as motorjára, de nem hozott semmi javulást így nem folytatták a fejlesztést.
    Erre kitalálták hogy akkor a DayZ alá megcsinálják és azt a motort ültetik át Arma 3 alá, csakhogy miután DayZ alá bekerült a motor kiderült hogy átültetni rá az arma 3 at közel sem olyan könnyű, rengeteg kód és fejlesztés ment volna a levesbe, így ezzel is felhagytak.
    Ezek után neki álltak a 64 bites fejlesztésnek, ez kijött már egy 4-5 hónapja.

    Elsősorban az olyan gépeket előnyös ahol több magos processzor van és több mint 3 giga ram.
    A Jet DLC nekem nincs meg és nem is lesz, az új sziget eléggé hasonló Altiszra, csak színesen az épületek, és kicsit szebben kidolgozottabb a domborzat.
  • Solt
    #34725
    Köszönöm, de egyelőre kihagyom... az, hogy nem lesz DX12 csak hab a tortán. Rá kellett jönnöm, hogy megkoptak az érzéseim az ArmA iránt... anno is inkább a közösség miatt volt ez nagy kedvencem, online játékra meg egyáltalán nincs időm. Plusz a többi szimulátor VR alatt annyira leköti a kevés szabadidőmet, hogy úgysem játszanék vele... a GTA V-t is megvettem és amióta megvan az OR el sem indítottam. :)
  • repvez
    #34724
    Nem úgy volt hogy, a day Z motorját dolgozzak at dx12 re és azután beteszik Arma alá is? Csak az a baj hogy semmi infó sincs semmirol hogy nekialltak volna.

    Egyébként a 64bit sokat javitott a gyengébb gépeken való futamon? A jet dlc és az új sziget milyen?
  • Hogthar
    #34723
    Úgy tudom nem lesz DX12 arma 3 hoz, helyette csinálták meg a 64 bites verziót, szerintem tégy vele egy próbát, mert nekem bestabilizálta az fps-t átlag 50-60 körülire.
  • Solt
    #34722
    Szép hozzászólás... mennyit gondolkoztál rajta?
  • tpM
    #34721
    Én hasonló okból nem tartok itthon wécét: félek, hogy lehúznám magam rajta.
  • Solt
    #34720
    Nem... megint csak felhúznám magam rajta... majd, ha lesz DX12! :)
  • macleody
    #34719
    Mi a helyzet, megvetted az Apexet? A fejhallgatót amit rendeltem, természetesen nem küldték, mert azóta felemelték az árát egy tizessel. Nem akarnak bukni rajta.
  • tpM
    #34718
    Mesterlövészeknek :)
  • Solt
    #34717
    Dettó így vagyok én is... :)
  • bakvarnyu
    #34716
    Megkén venni, az a baj csak vásárolok mindent,játszani meg alig játszok:)
  • macleody
    #34715
    Hihetetlen. Mióta várok erre, de tegnap este rendeltem meg egy fejhallgatót, elmegy rá az összes zsé.
  • Solt
    #34714
    APEX kapott egy 66%-s leárazást steam-n! Megér annyit? :)
  • repvez
    #34713
    APEX akció 66%os leárazás
  • tpM
    #34712
  • DancZer
    #34711
    Sziasztok!

    Jópár hónapig nem tudtam játszani és tegnap mikor beléptem egy King of the hill szerverre meglebődve szembesültem azzal, hogy 1-es szintű lettem. Tudja valaki, hogy mitől lehet? A túl sok kihagyás miatt, vagy volt valami frissítés ami miatt elveszett?

    Előre is köszi a segítséget.
  • Hexenking
    #34710
    Sziasztok !!

    Ezt a kieget használta már valaki?

    Tanoa Híd
  • bakvarnyu
    #34709
    Ez jó lehet az újoncoknak,nekem meg az ilyen kiegészítők miatt érdekes, amik eddig elkerülték a figyelmemet: Arma 2: Army of the Czech Republic.
  • Solt
    #34708
    ArmA Bundle
  • metlogen
    #34707
    Még egy kérdésem lenne, ACE mod-ban, hogy lehet parancsot adni a csapatomban lévő embereknek, hogy pl hasaljanak, guggoljanak, lopakodva menjenek? Mert amik idáig voltak gombok 0-7 vagy 0-8, azok most nem működnek mert az ACE felülírta őket.

    Köszönöm!
  • metlogen
    #34706
    Köszönöm!

    Megvan! Ahogy írtad kellett még hozzá két mod, amit összehozza az RHS-t meg ACE-t:

    -ACE Compat - RHS Armed Forces of the Russian Federation
    -ACE Compat - RHS United States Armed Forces
  • Paladin
    #34705
    Workshopban modként is lehet subscribe-olni a kompatibilitási mini-modokra (jobb is, ha így csinálod, ha az ace workshopból van, különben mindig "kijavítja", ha átmásolsz benne valamit).
    Utoljára szerkesztette: Paladin, 2017.01.27. 19:52:46
  • metlogen
    #34704
    Köszi, de én ilyet nem találtam. Nem tudom mi lehet a baj. Csak tippelek,hogy az RHS modokat frissítették. Bár érdekes nem nagyon találok róla semmit, hogy ez a hiba másnak is előjött volna, :(
  • RODLEE
    #34703
    KÖSSZ!
  • Ulvar
    #34702
    Ha steamen keresztül vásárlod, akkor kell egy dombornyomott bankkártya nyilván a megfelelő mennyiségű összeggel rajta, vásárlásnál meg kell adnod a személyes adataidat illetve a bankkártyád adataid (név, biztonsági kód stb...).

    Dobozos verziókat már évek óta nem vásárolok, felesleges nekem, hogy porosodjon a polcon, és általában drágább is.

    Az, hogy melyik verziót akarod, az csak rajtad áll, ha minden részét kiakarod próbálni akkor az összes DLCvel együtt vásárold, ha csak az alapra vagy kíváncsi akkor csak az alapot. Nem tudom, ahhoz a modhoz mik a követelmények, járj utána, hogy kell e az APEX vagy sem hozzá, hogy minden elemét élvezd a modnak.
  • tpM
    #34701
    Kellenek a kompatibilitási fájlok, elvileg az ACE pakkban van az optimal/extra mappában.
  • metlogen
    #34700
    Sziasztok!
    Leszedtem az RHS: USA és Orosz módokat, minden ment is frankón, viszont most leszedtem az ACE3 módot, hogy realisztikusabb legyen a játék, de mikor elindítom ezt írja ki alulra:

    Game Logic: (@combat_rhs_usf3) at version (3,8,3,1,4) (or higher). You have none."
    Game Logic "warning: ace requires ace_combat_rhs_arfr3 (@combat_rhs_afrf3) at version (3,8,3,14)(or higher). You have none."

    Nem tudjátok mi lehet ez?
    köszi
  • RODLEE
    #34699
    Hali!
    Meg akarom venni a játékot steamen(ez hogy működik?) érdemes megvenni vagy hagyományosan?
    Érdemes e a DELUXE verziót venni vagy elég az alap?
    Mondjuk én inkább a WWII moddal szeretnék játszani,ha jól tudom az ingyenes?!
    Előre is kössz a választ!
    Üdv
  • DancZer
    #34698
    Tudtommal még mindig csak dev-es van.
  • bazccka
    #34697
    nincs bizony. egy rakás trágya még mindig ez az egész.
  • Hogthar
    #34696
    Plusz küldetést ha letöltesz például steam műhelyből egyből elérhetővé válik a játékban, viszont érdemes figyelni milyen módok kellenek hozzá. ha nincs meg az adott mód nem indul majd el a küldetés.
    Ha máshol keresel küldetést például az armaholic-on akkor manuálisan kell betenni a küldetést. Például ha egyjátékos küldetést teszel be a játék főkönyvtárán belül a "Missions" mappába ha többjátékos küldetést az "MPMissions" mappába kell bemásolni.

    Ezen kívül eléggé homályosan fogalmaztál a hibával kapcsolatban, ahány mód annyi probléma tud lenni. Ha pontosabban leírod melyik móddal indítottál és pontosan milyen hibát kaptál, talán tudok segíteni.
  • Hogthar
    #34695
    Szia
    Nem gond az sehol, hogy kezdő vagy, egyszer el kell kezdeni.
    Ha kicsit kötetlenebb játékot szeretnél mind coopban, vagy Pvp-ben ott az arma.hu.

    Ha komolyabb szervezett játékokra vágysz nézz el a Haf oldalára.

    Ezenkívül hétvégente van egy nagyobb coop kampány, ide bárki jelentkezhet, csak játéknál tudni kell viselkedni és követni a szakaszvezető parancsait. Erre lehet jelentkezni: link vagy teamspeakon Ziz-nél.
  • Tirion
    #34694
    még mindig nincs 64 bites release verzió?
  • Zoolee1976
    #34693
    Sziasztok!Megvan az alap Arma 3 a küldetéseket megcsináltam és a kérdésem az lenne hogy hogyan tudok plusz küldetéseket és módokat felrakni a játékhoz!?Megtetszett egy ilyen túlélős mód de felraktam a steam műhelyéből de állandóan valami hibára hivatkozva nem indul el Win 10 64 bitten.Esetleg valaki tudna magyar "tutorialt" linkelni ahol elmagyarázzák hogy működik a dolog!?Előre is köszönöm.
  • Morpeus
    #34692
    Srácok, full kezdő vagyok multiplayerben, de single-ben néhány küldetést megcsináltam. Szívesen kipróbálnám magam multiban. A kérdésem ez lenne, hogy van-e olyan csapat aki szívesen látna új arcokat?
  • Morpeus
    #34691
    Hiába szép a játék ha nem fér bele a memóriába a cucc. Ha ekkora területtel dolgozol akkor rengeteg dolgot kell betölteni. Ha nem fér bele a memóriába akkor meg a hdd-ről fogja betölteni amivel nem leszel előrébb. Kell neked az hogy leesik az fps ha 2 métert megteszel?
  • Terawatt
    #34690
    Szerintem jobb LOD (level of detail) modellekkel szebb lenne az a játék, de ha az armát nézzük az is legalább "ronda" és még szarul is fut a gépeken :D
  • Hogthar
    #34689
    Az engine az csak egy alap, miként kezeli az effekteket, a fizikát és a fényeket.
    A fejlesztőktől függ mekkora textúra méretet használnak és a pályákat milyen részletességgel dolgozzák ki.
    Én amúgy valószínűnek tartom, hogy a nagyobb pályaméret miatt van erre szükség.
  • T800
    #34688
    Sziasztok!

    Tudom OFF, de egy olyan kérdésem lenne, hogy van a SQUAD nevű játék. Volt már itt is szó róla régebben. Nos a kérdésem annyi lenne, hogy lehet az, hogy a játék alatt tudomásom szerint Unreal engine 4 van (azt hiszem a legújabb?!) Mégis a többi UE játék mellett gusztustalanul csúnya a grafikája, leszámítva a robbanásokat mert azokat tényleg eltalálták. Valószínűnek tartjátok, hogy a közeljövőben csiszolnak még rajta ? Vagy direkt van úgymond lebutítva a MAP méretei miatt? Nem tudom felfogni ezt, hogy hogy lehet ekkora kontraszt játék és játék között ami ugyan azt az engine-t használja.

    Valaki fel tudna világosítani? :)
  • metlogen
    #34687
    Sziasztok!

    Tudnátok mondani olyan scriptet, vagy valami mást, hogy az ellenség csak akkor lőjön rám, ha fegyver van nálam?

    köszönöm!