35047
  • Solt
    #34766
    Fizetni valamiért amit használunk!? Ne csináld ezt...
  • Hogthar
    #34765
    Igen el.
    Elérhetőek azok számára is a DLC tartalmak akik nem rendelkeznek ezekkel, de ha használod feljön a shift-P reklám.
    Ha nem szeretnéd ne használd a DLC-s cuccokat, esetleg az is megoldás lehet valamit nagyon szeretsz használni, hogy megveszed azt a DLC-t ami tartalmazza.
  • Fenimor
    #34764
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy el lehet tüntetni valahogy a képernyőről azt a nyomorult "Shift P" opciót? Baromira idegesítő ahogy játék közben nyomja a képembe hogy -ezt vegyem meg, azt vegyem meg! Köszönet.
  • beci43
    #34763
    Küldtem privit.
  • Solt
    #34762
    Az onlány más móka, ott bármi megtörténhet, de általánosságban az online sokkal CPU igényesebb. Offline az ArmA-t a látótávok nyírják ki... :)

    Én is csak szimezek VR-l, de kíváncsi lennék egy normálisabb FPS milyen vele!
  • Paladin
    #34761
    Ez igaz, kivéve, ha az ai, és egyéb kalkulációk küldik a béka segge alá. Vagy egyszerűen csak mert arma ;)
    (Múlt héten egy olyan mission-nél, amit állandóan játszunk, minden játékosnak úgy felére esett az fps-e, és fingunk sincs, miért...)

    Egyébként én ilyen nagyon mászkálós dolgokat nem is szeretek VR-ben játszani, inkább csak szimezni.
    De majd ha proci upgrade is meglesz, azért ki fogom próbálni ezt is. :)
  • Solt
    #34760
    VR alatt nem lényeges a magas látótáv, alacsony látótávval meg millió FPS kinyerhető az ArmA-ból. :)
  • Paladin
    #34759
    Vorpx tudja asszem.
    De hogy mikor fog az ember annyi fps-t kicsikarni ebből, az egész más kérdés :)
  • Fehercsoki
    #34758
    Nincs szerintem, de amúgy sem lenne jó 30 fps-el...
    Utoljára szerkesztette: Fehercsoki, 2017.08.30. 14:55:26
  • Solt
    #34757
    Hivatalos VR támogatás nincs esetleg tervben?
  • Solt
    #34756
    ~10 ajró megint az APEX... nem bírtam ki, megvettem!
  • Sith
    #34755
    a kart ha jól emlékszem egy április elsejei hülyeség volt amit végül megcsináltak és jótékonyságra megy a pénz belőle a mai napig.... nem mondanám hogy a játékot ez alapján kéne megítélni. a DLC tartalmától függetlenül szerintem ez érdekes dolgokat vihet bele a játékba (ha mást nem akkor a ROE részét lehet bővíteni, a civil áldozatok switchel) ami persze nem technológiai újítás és eddig is lehetett scriptelni (elég vacak és bonyolult módon szerintem)
  • tpM
    #34754
    Sziasztok,
    Kérem, valaki vegye át a helyem, mint házigazda.

    Üdv
    Utoljára szerkesztette: tpM, 2017.08.18. 14:53:31
  • repvez
    #34753
    Egyrészről jó igen, hogy készül dlc csak hogy megint nem a lényegi dolgokhoz nyúlnak a kart is egy felesleges valami, mert nem igen hallani hogy bárhol is használnák. Rengeteg olyan dolog lett volna ami egy dlc alapja lehetne és jó mindenhez.
  • DancZer
    #34752
    Ahogy Paladin is írta ez egy tanuló DLC. Nem véletletlen a téma, mert a befolyt összeget egy részét a vöröskeresznek adják már másodszor (Kartnál is ez volt). Én speciel örülök, hogy az Armához készítettek DLC-t, nem pedig egy másik játékon dolgoznak. Amsterdami stúdióval tovább bővült az Armával foglalkozók létszáma, ami végsősoron nekünk jó.
  • repvez
    #34751
    Nem teljesen értem ennek a dlc nek az értelmét, eddig mindegyik valami extra funkciót mutatott be, de itt nem látom, hogy mi lenne az. Viszont még mindig nem látom, hogy bármi javulás lenne a fény a fizika és az ai mozgás terén.
    Megint nincs semmi igény felmérés, hogy mit szeretne a közösség. Csak azt csinálják amit akarnak mert nincs más ezért megtehetik.
  • Paladin
    #34750
    Ez egy kis dlc, ami az amszterdami stúdiójuk tanuló projektje.
    Kicsit valóban content szegényebb, mint szokásos, de ha megnézed, hogy a második dlc bundle-ben most 4 van, ugyanazért a pénzért, mint az elsőben, akkor belefér egy kisebb is. Ahogy ezt egyébként már év elején közölték is:
    "In terms of size, the "Orange DLC" stands somewhere in between the Arma 3 Karts and Arma 3 Helicopters/Marksmen/Jets/Tanks DLC."

    Azért mellesleg ebben is több van, mint pár átszínezett egység. Mini kampány, új akna és aknakeresős mechanikák, stb.
  • Hogthar
    #34749
    Jön egy új DLC armához.
    Micsoda egyedi téma választása van.
    Egy civil magán szervezetről szól kik különböző esetekben próbálnak segíteni.
    Pont erre volt szüksége mindenkinek nem?
    Az egészben az zavar leginkább, hogy nem csináltak mást csak egy eleve elkészített ruhát átszíneztek vörösre, betettek pár új kütyüt és kész.
    A színezést egy 12 éves is megtudja csinálni (vagyis 12 éves koromban én már csináltam átszínezést quake 3 arénához) a többi 2 napos munka, de komolyan!
    Azért fájó ez mert armához nagyon nehéz új emberi egységet betenni a bután megkreált animációs rendszer miatt, ráadásul ők is 2-3 harci egységet tettek be eddig más-más színezéssel. Ha a módokat nézegetjük a legtöbb ezeknek az újraszínezései.
    Ők tudnák jól megcsinálni és nem lenne sokkal több munka.
    De nem helyette inkább olyan DLC-re fókuszálnak amit ha ingyenes módként megcsinálna valaki se foglalkozna vele túl sok ember.
  • Paladin
    #34748
    Egy i5-3570 (nem K), és egy gtx 960 messze nem fullos gép, mégis max grafikán simán megy 45-50 fps-sel.
    Ha nem tartozik az ember a megszállott "60fps vagy a halál" figurák közé, akkor ez bőven elég.
  • Fehercsoki
    #34747
    Nálam most jó... Persze még jobb lenne ha nem fix 30 fps lenne hanem 60.
  • Tirion
    #34746
    hát még mindig botrányos a minőség ennyi évvel a játék megjelenése után....még fullos gépen is
  • Fehercsoki
    #34745
    Úgy tűnik, hogy azért valamennyit javult a játék. A kb. 1,5 évvel ezelőtti állapothoz képest kb 10-el több az átlag fps, így akár egy 120 fős KOTH szerveren is megvan a fix 30 (és végre ez nem ingadozik).
  • lacinkacinka
    #34744
    Üdv!

    Nemrég kezdtem a játékot, így szeretnék kérni egy kis segítséget!
    Olyan kérdésem van, hogy a kiegészítőket azokat hova kell bemásolnom, illetve hogyan?

    Pl: találtam egy ilyen símaszk csomagot, ezt szeretném feltenni.

    https://forums.bistudio.com/forums/topic/184464-call-of-duty-ghosts-headwear/

    Ilyen file-okból áll: https://www.dropbox.com/sh/h4w7gmhxxz02wm3/AABYnxFM9qkO2JS3gKV619Ura?dl=0

    És ha feltettem, hol tudom használni őket? Csak multiban vagy single-ben is?
    Válaszokat előre is köszönöm!
  • DancZer
    #34743
    Arma 2 alá nem hiszem, hogy lehet olyan gépet tenni amin akadásmentesen fut. Én inkább az Arma 3 javasolnám, mert újabb a motor és sokkal jobban optimalizálták mint a Arma 2 utolsó állapota.
  • beci43
    #34742
    Arma 2-höz egy gtx 580,Radeon 5870 szintű vga bőven megfelel,proci lehetőleg 4 magos vagy annál nagyobb legyen,a ram viszont minél több,annál jobb.Ja,nem árt egy SSD sem.
  • Wreck86
    #34741
    Sziasztok!
    Gépberuházás előtt állok (laptop) és érdeklődnék, hogy milyen paraméterekre szűkítsek ahhoz, hogy az Arma 2 (full) szép grafikával, akadás mentesen tudjon futni?
    Jelenlegi gépemen is fut, de minden LOW beállítás sajnos. :(
    Illetve Arma 3-at is kipróbálnám, bár oda közepes beállítás is bőven jó lenne. :)

    Nagyon köszi!
    M.
  • Endre
    #34740
    szupi amit mutattál csak én ennyire nem vagyok penge. itt szó esik init.sgf file-ról na innen magas. lehet nem lesz mozgó céltábla. ha csak egy skriptet kell bemásolni az objektumba az ok ( pl. ammo box arsenallá tétele). nagyon köszönöm a segítő szándékod, de mint a Tizedes meg a többiekben Albert a komornyik mondta: hiányoznak az alapok. ha esetleg szánná rá időt a megvilágosodásomra hálás lennék, ha nem azt sem veszem zokon, kurva meleg van
  • DancZer
    #34739
    pl.: https://www.reddit.com/r/armadev/comments/1yldyg/moving_targets/?st=j4wrbfck&sh=bc798ab4
  • Endre
    #34738
  • Hogthar
    #34737
    Bocsi félre értelmeztem a kérdést, az aikat vettem mozgó céltáblának
    Céltáblásra nem tudom a választ.
  • Endre
    #34736
    köszi ezek mennek, céltáblákat szeretnék mozgásra bírni (persze a mozgókat:)) ehhez gondolom script kell amit nem találok. amit leltem az nem műxik. köszi még egyszer a segítséged.
  • Hogthar
    #34735
    Miután letetted az egységeket, kijelölöd amit éppen mozgatni szeretnél, átmész a waypoint részre, kattintasz kettőt a térképen adsz egy move parancsot, majd ez folytatod míg elér arra a pontra ahová szeretnéd vinni.
    Ha járőrt szeretnél az utolsó waypoint legyen cyrcle ebben az esetben ha eljut az utolsó waypointhoz elkezdi előröl a folyamatot.
  • Endre
    #34734
    Sziasztok! editorban hogy tudom rávenni a mozgó céltáblákat a mozgásra? köszi a segítséget.
  • DancZer
    #34733
    Nekem sokkal stabilabb lett és sztem több az fps is. Az új sziget hangulatos, vannak rajta érdekes helyek. Jetek is bejönnek, főleg a black wasp és a shikra.
  • DancZer
    #34732
    Próbáld meg átállítani az allokátort:

    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2017.06.30. 21:44:34
  • Paladin
    #34731
    Vanilla volt automatikus, ace és többi mod általában billentyűhöz kötötte.
    A röppályát megnézni valami moddal lehet, de nem tudom melyikkel. Viszont ha arsenalban lövöldözöl, ott alapban is kirajzolja, ha az neked elég.
  • GaBika6
    #34730
    A távolságmérésre rájöttem közben. Billentyűhöz rendelték hozzá, korábban ez automatikus volt.
    Viszont az még mindig érdekelne, hogy lövés után hogyan láthatom a röppályát? Mod vagy beállítás? Aki sniperkedik írjon már rám thx!
  • GaBika6
    #34729
    THX a linket! Ezt milyen modokkal lehet elérni?
    Régóta nem játszottam, de most valamiért nem tudok távolságot mérni. Ez bug vagy valamit máshogyan kell csinálni? Valaki tud ebben segíteni? THX!
  • bazccka
    #34728
    Te vagy az tirexi? Miért nem veszel kórájhetet?
  • 4850 hd
    #34727
    hello mindenki imadnam eszt a jatekot ha birna a gepem de felemetesen szarul fut foleg a varos harcba sajnalom de uj procit nem veszek vetem uj vga gtx1070 8gb memoriat 16 gb 1600 ssd de lofasz kell a proci na ne ,de van egy megoldas erre valtotam nekem valo sok akcio es nem tul elrugaszkodo https://www.youtube.com/watch?v=dtwOdL6ogJ4 argo a neve es nem rossz :))))))))))))))