35047
  • Fürtös
    #34686
    Szerver van, pályát is reszelünk ha van rá igény.
    Így csak DM meg devastation PvP megy rajta.
    Mondjuk mostanában nagyon nem volt időm foglalkozni vele a meló miatt :(
  • ToMy_
    #34685
    Kár. Azok a nagyszabású PVP-k azért eléggé fílingesek voltak... :(
  • Hogthar
    #34684
    Szia
    Elszórva van egy-két játék.
    Minden szombaton van egy nagyobb coop kampány H.AR.C.+HAF+ lengyelekkel, ide bárki csatlakozhat akinek van kedve, csak előre kell szólni a szervezőknél vagy jelentkezni az arma.hu oldalán.
    Vs-ből kevesebb van, inkább a túlélős fajták mennek belőle pl Exile.
  • ToMy_
    #34683
    Hello emberek,
    visszatérnék a virtuális csatatérre, miután bevásároltam az A3-at, és egy kicsit átmozgattam a berozsdásodott tagjaimat.
    Vannak mostanában is olyan rendezvények, mint régen a lengyelekkel együtt játszott olaszok/nyugat-európaiak elleni A2-es csaták? Vagy valami szervezettebb coop partik?
  • tpM
    #34682
    iszonyatkirály képek!
  • DancZer
    #34681
  • DancZer
    #34680
    Custom info lesz az új csoda a Jet DLCben. Egy központosított UI elem, amin megjelenik majd a GPS, radar, zu kamera nezet, stb. Így nem lesz egyre több és több elem a felületen. https://forums.bistudio.com/topic/200468-jets-custom-info/
  • Hogthar
    #34679
    Dev-re frissíteni szervert rettentő macerás, de ettől függetlenül pár nap után biztos lesz 1-2 szerver ami Dev-es lesz.
  • Paladin
    #34678
    Ne csodálkozzatok. Dev branchre nem szokás szervert csinálni. Csodálom, hogy korábban ment vele.
  • Tirion
    #34677
    igen,nekem is ez a bajom...felraktam a 64 bit miatt,de kb senki nem használja azt a verziót, nincs szerver
  • SgtChris
    #34676
    Üdv! Valaki másnál is jelentkezett az, hogy a dev verzió legutolsó patch-elése után (~9,9GB...no comment :-) ) nem talál szervert a multiban??? Próbáltam modokkal, mod nélkül, 32 és 64 biten is semmi.... Előtte tudtam multizni rendesen. Ja, Arma3+Apex van meg nekem.
  • Berkut111
    #34675
    Azt nem mondtam, hogy átlagos. Csak azt bizonyítja, hogy minden csak erőforrás kérdése.
  • bazccka
    #34674
    Ja, bocs, télleg! Én kérek elnézést. Ilyen egy átlagos konfiguráció itw.
  • Berkut111
    #34673
    A videóban nincs semmi paraszt vakítás. Csak egy 2 millas konfig.
  • bazccka
    #34672
    Ja, SP scenario nálam is így fut. Esetleg próbáljon ki egy 64 fős multiplayert... Hihetetlen, hogy még mindig megy a parasztvakítás, meg a hazugság a "tökéletes" optimalizációról.
  • Solt
    #34671
    Én is ezt akartam kérdezni! :D
  • macleody
    #34670
    ?
  • Berkut111
    #34669
    Csak mihez tartás végett : Arma 3 - max settings 4K 60 fps
  • AnarchoiD
    #34668
    valaszolok is magamnak ;) eloszor kerdeztem es csak utanba naeztem korbe ;) megnezem a developer 64 bitet ;)
  • AnarchoiD
    #34667
    Hello nepek, eljott a karacsony es jezuska paks 2-t hagyta a karacsonyfam alatt, az arma 3 fut gyonyoruen ultraban de ugylatom mostis csak 2 giga ramot allokal mint az elozo vasamnal, ra lehet valahogy venni az A3 -at, hogy tobbet hasznaljon ?(lehet hogy tulzas volt a 64 ? :)
    Utoljára szerkesztette: AnarchoiD, 2016.12.27. 04:26:28
  • Ulvar
    #34666
    Win 10 64 bitem van. Keressek speckó beállítást mások ötleteiből merítve neten? Gondolom így a legegyszerűbb :D bár ha valaki innen tud tippet adni azt megköszönöm!
  • Fehercsoki
    #34665
    Bírni fogja, csak okosan kell beállítani, "jól" fog futni a gépeden, már amennyire az arma jól tud futni. Már van 64 bites exe is, azzal sokkal jobban fut.
  • Ulvar
    #34664
    Szevasztok. Próbáltam visszaolvasni. Szeretném megvenni az APEX DLC-t és újra ARMA-zni (kifejezetten multi, és nem coop, hanem pl. Arma Life és a többiek). Olvastam, hogy van némi FPS probléma az új pályával. Azt szeretném megtudni, hogy ez még fennáll (ahogy visszaolvastam igen)? Most akciós steamen és szeretném megvenni, de ha játszhatatlan akkor...másra költöm.

    Videokártya: Gigabyte RX460 4GB GDDR5 GV-RX460WF2OC-4GD
    Ram: 8 GB Kingston
    Proci: Intel i5 4570 (asszem :/ fejből nem nagyon megy, most meg más gépnél ülök).

    bírnia kéne nem? Előre is köszi az infókat.
  • Feró Flex
    #34663
    Szervusztok Bajtársak
    Kérdésem lenne:Miért nem tölt vissza mentésnél a játék?Valami Bi_behavior üzi jön fel vagy mi fene fekete kockában. Gondolom a modólás miatt van de nekem kéne fetétlen ez a jó kis Blastcore meg tracers finomság.Van erre valami okosság?
    Nagyon szeretnék coopozni veletek de sajnos nem tudok minden csatában jelen lenni...
    Köszönöm
  • DancZer
    #34662
    64 bit-es verzióval nem lesz sokkal több az FPS, hanem inkább stabilabb lesz. Kevesebb ingadozás, hirtelen FPS esés várható.
  • bazccka
    #34661
    mod nélkül próbáltam tanoa-t
  • Hogthar
    #34660
    Nálam érezhető a változás nem is kicsit.
    Módokkal indítottam liberationt, magas civil jelenléttel és a ellenséges erőket is maximumira tettem, úgy hogy én voltam a szerver stabil fps mellett.
    32 bitnél ennyi ai-val leesik az fps-em, főleg szerverként.
    Viszont ha olyan módot futtatsz ami 32 bites DLL-el rendelkezik összeakad a játékkal és leesik 2-3 fpsre a játék nem erről van szó nálad?
  • Tirion
    #34659
    mondjuk azt ne felejtsük el csak én pakoltam be NPC-ket egy random mapre...szóval több playerrel lehet szar lesz ez is :D
  • bazccka
    #34658
    én se' hittem volna.... nos, nem is kap(t)unk. ugyanolyan xarul fut, mint valaha...
  • Hogthar
    #34657
    Na ez a fajta hazugság elfogadhatatlan itt az arma fórumán..
    Nem hittem volna hogy tényleg kapunk hasonló optimalizációt a bohémiától... úgy valaha.
    Mások is dicsérik:
  • Tirion
    #34656
    megvan! végre 120 FPS :) csak se DAyZ se battleroyale szerver nem megy ezzel a verzióval :D
  • repvez
    #34655
    Akkor állitsd be a steamen, hogy a development verziót használd a stabil van most neked abban még nincs benne a 64bites rendszer.
    Az már az 1.67es feletti verziót használja
  • Tirion
    #34654
    1.66139 a verzióm
  • Tirion
    #34653
  • Tirion
    #34652
    hmm nekem nem is ilyen a launcher...WTF?
  • repvez
    #34651
    ma nem vagyok gépközelben , de itt tudod kiválasztani a menük között megtalálod az első sor volt nálam.
  • Tirion
    #34650
    nem találom basszus :( tudsz dobni egy SS-ot?
  • Tirion
    #34649
    köszönöm
  • repvez
    #34648
    Az arma launcher parameter menüjében van egy lenyiló menű ott kell kiválasztani a 64bitet
  • Tirion
    #34647
    hogyen kell steamről az x64-est elindítani?