35047
  • Fürtös
    #34806
    Semmenyire, majd használunk valami másodlagos hang szervert magyarul. Én meg majd intézem az angol részét.
    Még valaki?
  • T800
    #34805
    Engem érdekel, nem vagyok sajnos nagy angol zseni. Ez mennyire ront a helyzetemen?
  • Fürtös
    #34804
    Szombat este indul a következő kör, hétköznap is fel lehet menni ismerkedni a rendszerrel, ha érdekel valakit szóljatok és összehozzuk.
    Launcher
    Le kell tölteni a launchert az megcsinál mindent. Teamspeak kötelező! (ha nem beszélsz angolul akkor is!).
    Ha kérdés van szóljatok
  • bakvarnyu
    #34803
    Az a baj ha nincsennek ismerősök, akikkel tudtok együtt csapatban menni nem lesz nagy élvezet.
  • Fürtös
    #34802
    Frontline
    Szombaton Iron front verzió megy vasárnap meg RHS.
    Utoljára szerkesztette: Fürtös, 2018.01.27. 21:44:32
  • Paladin
    #34801
    Gyorstipp: a launcher server browseréből keress szervereket, ott van lehetőséged, hogy a launcher letöltse és beállítsa az adott szerverhez szükséges modokat.
  • Zsebenyi
    #34800
    Sziasztok Mesterek! De rettentően örülök, hogy egy "élő" Arma3 fórumra akadtam. A napokban vettem meg a játékot (pár év PC-t most kihagytam az életemből) és szeretnék visszatérni a taktikai coop, akár stealth tartományba (mindig is ez volt a világom) de sajnos a fórumok nem mennek már, a beépített missziók nem tetszenek, a szerverekre meg nem enged be mert nincs meg ez, vagy az a mod. Esetleg valaki tudnak nekem segíteni, hogy mit töltsek még le, vegyek meg vagy akármi? Köszi előre is!
  • T800
    #34799
    Wow ! Ez érdekelne engem is. Hol tudok csatlakozni hozzátok? :)

  • Fürtös
    #34798
    Mi is toljuk még, de szigoruan RHS moddal :D
    Leginkább ez megy hétvégenként:
    Frontlines
    Gameplay
    Szuper kis cucc, realisztikus jó meccsek szoktak lenni.
  • Hogthar
    #34797
    Mlacix fenn van de ő már nem sokat játszik(Ha őt keresed kifejezetten, akkor mostanában álcázza a nevét, ha találsz fenn egy képtelen nevű felhasználót ő lesz az), Inyo jelenleg nincs de úgy tudom még lesz, Ziz fenn szokott lenni rendszeresen.
  • T800
    #34796
    Ilyen, hogy mlacix,inyo,ziz vannak még? Régen ők voltak állandóan fent a TS-en :) Játszanak még armával?
  • Hogthar
    #34795
    Előző héten még aktív volt, csak mostanság inkább hétvégén elérhetően az emberek.
    Liberation folyamatosan megy ráadásul foltozgatjuk és karbantartjuk, mellette konvertálgatjuk különböző pályákra.
    Komolyabb coopot meg személy szerint én is tervezek, de kevés időm van pályát szerkeszteni.
    Egy kampányt akarok csinálni 3 küldetéssel, de mivel sok scriptet tartalmaz nem haladok vele túl gyorsan, az első küldetés 75% nál tartok 2 hónap alatt :D
  • T800
    #34794
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=756113314

    Szerintem erre gondolsz :)
  • steweee
    #34793
    megnéztem, nagyon szupinak tűnik, köszi

    de az nem világos, hogy az hogy part 4 ?

    mi a part 1, part 2, part 3 ?
  • Micsu
    #34792
    cold war crysis mod part 4
  • steweee
    #34791
    nem igazán játszottam a játékkal, még az első részt próbáltam de nem fogott meg, mert túl realisztikus

    viszont amivel hihetetlen sokat nyomtam régebben az operation flashpoint

    ha jól tudom akkor az OPflash volt ennek az elődja

    kérdésem az, hogy az ARMA motorjára készült átirata a régi játéknak ? úgy még megérne egy végigjátszást
  • T800
    #34790
    Nem tudjátok az ARMA.hu oldal aktív még? Régen sokat voltam fent, de mostanában már senkit nem látok a TS szerveren. Valaki tud róluk valamit? Egy jó coop mission jó lenne megint :) Vagy valami insurgencyhez hasonló móka.
  • Micsu
    #34789
    a a126os repülővel ha repülök és megvan jelölve lézeresen egy cél akkor az ag rakéta miért nem oda megy ha Tvel lockolom a célpontot?
  • T800
    #34788
    Az igaz, de sajnos mégsem lett olyan népszerű ez a map, mint anno A2 nél az Arrowhead nyújtotta Takistan.
    Na sebaj...
    Senki nem játszik itt komolyabban KOTH játékmóddal? Lenne pár kérdésem.

    Köszi előre is!
  • Paladin
    #34787
    Kismillió mission van Tanoára is, lesd meg a workshopot.
    Azt nem tudom, hogy az ilyen publikus mindenféle szerverek mennyire vannak, sose játszok olyannal.
  • T800
    #34786
    Tanoa mapra nincs is king of the hill? Van itt aki gyakrabban játssza ezt a játékmodot? A karácsonyi akcio alatt megvettem az Apex kiegészítőt de kezdem úgy érezni hogy Nem túlzottan érte meg... Kb semmi sincs erre a szigetre az exile modot leszámítva, meg a coopokat persze.
  • Fehercsoki
    #34785
    A tankos lesz az utolsó DLC, hivatalosan is megerősítették hogy több DLC nem lesz. ArmA 4 még nem lett bejelentve, de valószínűleg majd jön valamikor.
    Utoljára szerkesztette: Fehercsoki, 2018.01.06. 10:51:09
  • T800
    #34784
    https://arma3.com/news/arma-3-roadmap-2016-17#.Wk-pIN_iaUl

    Elnézve a Roadmap-et vége lesz lassan az arma 3 updateknek,dlc-k nek?

    Mire lehet számítani ezután, talán érkezik az arma 4??
  • ToMy_
    #34783
    KotH: 3 csapat és 1 foglalási zóna. Mezei bakaként kezded, minimális választék a járművekben, fegyverzetben és ruházatban, illetve az alap perkek elérhetők. Pénzt és XP-t zónafoglalásért, ölésért, illetve mindenféle hasznos cselekedetért kapsz. Globálisan jegyzi a szintedet, tehát szerverváltáskor is viszed tovább. Kb. ennyi.
    Van inf only, illetve full-scale hadviselés szerver is.
  • Hogthar
    #34782
    A játék alapvetően nem rang rendszeres, minden felszerelés, fegyver és kiegészítő elérhető alapból.
    Ha ehhez hasonlót tapasztaltál valószínűleg egy olyan szerverre mentél fel, vagy olyan játékmóddal játszottál ami-t játékosok írtak meg ranghoz kötöttre, például king of the hill.
    Ha tudod milyen játékmóddal játszol, az már neked is sokat segíthet, hogy többet tudj miként használhatsz más felszerelést is.
  • wesleyakos
    #34781
    helló, nemrég vettem meg..és azt nem értem miért van hogy küldetéskor online, kiválasztom a felszerelést de nem engedi és leszedi rólam..ruhát fegyvert stb.. pedig megvan a apexes kiegészitő ..vagy mitől függ a szintemtől ? ja és a heliket azér nem vezethetem még mert 1-es szintü vok ?? ha nagyobb leszek akk lehet ?? meg ha nehézgéppuskát választok akkor nem birok futni..csak sétál..meg töltényt felszerelést hogy kell átrakni a táskámba ?hiába huzom nem rakja át köszi..
  • Hexex86 #34780
    A terep miatt szerintem érdemes. Ha meguntad már a sivárabb terepet akkor mindenképpen. Egy dzsungelszerű terület merőben más!
  • T800
    #34779
    Érdemes megvásárolni tehát a kiegészítőt? (Nekem csak az alap arma3 van meg, az ingyenes dlc-kkel.) Javarészt EUTW szervereken játszottam még anno.

    Más:

    A king of the hill módról tud valaki egy kicsit bővebben mesélni? Látom, hogy elég sok szerver van, sokan játsszák. Tényleg ilyen jó? Mi a lényege?
  • Hexex86 #34778
    Van pár szeró ahol játszanak vele! Én főleg Invade and annex módba szoktam tolni. Azokon vannak főleg hétvégén.
  • T800
    #34777
    Játszanak egyáltalán az apexxel behozott Tanoa szigeten? Vagy nem érdemes beruházni a kiegészítőre? Illetve tudtok mondani egy olyan magyar arma közösséget, ahol van még élet?

    Köszi!
  • Hexex86 #34776
    Tudtok valami jó ww2-es szervert ahol játszanak is mondjuk hétvégén?
  • T800
    #34775
    Sziasztok!

    Érdemes beruházni az APEX kiegészítőre?

    Alapjáraton csak CTI játékmódot játszok, az EUTW-s szervereken. De kíváncsi vagyok erre a szigetre is. Ez a játékmód működik az APEX-en is?

    Köszi a választ előre is!
  • DancZer
    #34774
    Optimalizáció/stabilitás meg egyelőre ezek:

    Tweaked: Enabled PhysX wheel sweep collisions
    Added: PhysX-simulated and animated tank tracks according to PhysX wheels rotation.
  • Hogthar
    #34773
    Jól hangzik, de ez ránk nézve mit takar az optimalizáción kívül?
    Vagy csak optimalizáció a célja?
  • DancZer
    #34772
    Dev-en már frissítették a PhysX-et 3.4 re.
    "significant performance optimizations for CPU simulation, vehicle module improvements."
  • Béluska74
    #34771
    Letölti...kitömöríti (itt már szerintem nem elég a hely)...feltelepíti az új javítást. Nagyobb hely kell neki sokkal mint amekkora valójában.
  • repvez
    #34770
    Azt nem tudja valaki , hogy miért nem engedi lefrissiteni a steam a játékot, ha 6,8gb adatot akar letölteni? és 18gb van azon a helyen szabad aho a játék van és 9gb meg a c-n. és 28.6gb-ot szeretne, hogy szabad legyen, de minek és melyik helyen kéne ennyinek lennie szabadon?
    Sztem ez elég nonszensz, hogy egy ~7gb os adat miatt 4x-es helyigény kell neki.
  • Paladin
    #34769
    Igen. Vezetni nem tudod (tudtommal), ha nincs meg a dlc, utazni lehet, csak olyankor van reklám.
  • Solt
    #34768
    Passz... :)
  • Gascan #34767
    az akkor is elojon amikor helikopterrel transzportalnak a-bol b-be? sokszor nem volt lehetosegem nem DLCs helivel utazni ... bar nem tul gyakori, igy nem idegesito a shift + p a tobbi DLC meg megvan :)