35047
  • repvez
    #34846
    Nem értem az egész koncepciót mögötte. 6 év allatt ha évente kiadnak egy DLC-t külön szigettel vagy egy egész uj kampányt akkor már 6x akkora tartalom lenne és azokkal nyugodtan jöhetett volna azok a fejlesztések amiket most DLC ként elsütöttek.

    AZ összes DLC eddig szinte csak plusz modell volt, de jelentös változást nem hozott semmiben, mert azoknak a többségét az alapjátékosoknak is meg kellett hogy kapják, ha kiegyenlitett játszmát akarnak.
    A tankoknál és repülöknél nem lett látványosan jobb se a sérülés modell se a kezelés nem lett részletesebb .

    DE olyan dolgokat még 6 év után se csináltak meg, hogy zárt térbe ne legyen nappali világosság, meg a lámpa fénye árnyékot is vessen ne csak a nap.A jármüvek irányitása is már a legrosszabb árkádos autó játék is realisztikusabb.
    A texturák is közelről akkora pixelekböl állnak hogy csuda.A kezelés még mindig bonyolult és lassú.

    És hogy elmentek ebbe a futurisztikus jövő és űrlényes irányba meg megint egy bullshit.
  • Hogthar
    #34845
    Jó de miért?

    Próbálok nem fenn akadni hogy idegeneket visznek a játékba vicceskedésből.
    Az új sziget szép és jó ráadásul az új egységek is végre új egységek(az Apex-ben csak áttextúrázott alap egységek voltak), de én kicsit úgy érzem, hogy ez kicsit elkésve jelent meg. 2013-ban jelent meg az alap játék, ilyen DLC-ket utána kellett volna létrehozni.
    Esetleg hasonlóan az Apexhez ez a DLC lehetett volna a felvezetése egy motorátültetésnek, ha már nem akarnak új számozott résszel előállni.
  • repvez
    #34844
    Na az arma is elveszett!
    Még egy játék ami elrugaszkodott a valóságtól :(
  • repvez
    #34843
    We're ready to announce our upcoming #Arma3 expansion, but have been unable to make contact with Steam so far (which means we're unable to publish the store page). We'll let you know as soon as we receive a sign of life from the Valve offices. For now, please stand by - and thank you for your patience! #o7
  • repvez
    #34842
    Ugylátszik a Bis-nek sem sikerül kiadni egy videót időbe. Lehet ED-e leányvállalata, vagy cseh ország másik időzónában van ?
  • Solt
    #34841
    Nálam a Rising Storm... :)
  • Gascan #34840
    picit off de azt olvastam h mobilpiacbol eleg sok penzt tudnak ossze szedni ... nem tudom h ez mennyire vonja el a figyelmet az "ilyen fontos" kerdesektol

    nalam mar egy ideje a Squad es a Post scriptum vette at az Arma helyet
    Utoljára szerkesztette: Gascan, 2019.05.21. 21:20:56
  • repvez
    #34839
    Eléggé leült a topic, gondoltam megkérdezem, hogy milyen uj hirek vannak, mert ahogy látom 23-án jön ki egy uj DLC.
    Esetleg valami uj hir, hogy mi lesz ha lesz egyáltalánn az uj verzióból vagy mikor akarnak grafmotort váltani ahogy régebben igérték?

    Sajnos , eléggé elmentek a fikció irányába igy anynira nem fogja már meg a fantáziám, mintha maradtak volna a kjelenleg fegyverzetnél és azon belül probálják fejleszteni a játékot. ÉS sajnos nem sokminden szivárgott át a régebbi VBS-ekből se.
  • HUNNFSKILLER
    #34838
    Üdv mindenkinek.

    Egy új szerver indul elsősorban magyaroknak. Részletek az oldalon: CriMan
    Mindenkit várunk szeretettel!

    Balathruin
    Utoljára szerkesztette: HUNNFSKILLER, 2018.11.01. 00:10:50
  • Fürtös
    #34837
    Hello, elég jo kis magyar csapat jött össze, én sajnos elég ritkán vagyok a meló miatt de ha felmész nyugodtan irj rájuk, vagy csatlakozz be a szakaszukba.
  • milegyen
    #34836
    Üdv!

    Toljátok még a Frontline-on?
    Én is csatlakoznék.:)
    bár én csak hétköznap délutánonként érek rá sajnos.
  • repvez
    #34835
    Rókabőr szagot érzek.
  • Alanw
    #34834
    https://www.polygon.com/2017/5/31/15719236/argo-free-fps-bohemia-interactive-arma-dayz-release-date
  • Alanw
    #34833
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/ARMA_(series)
  • RJoco
    #34832
    Sziasztok!
    A Steam topic-ban feltettem már a kérdést, de semmilyen válasz nem jött, hátha itt nagyobb sikerem lesz, tekintve, hogy ezzel a játékkal kapcsolatos.

    A Humble-n most akcióban van az Arma játék, be is fektettem.
    Viszont nem értem, hogy a Steam-en miért van kettő ArmaII játék?
    Nekem az egyik megvan, a másik nincs. Illetve most már gondolom megvan, ha aktiválom a kódot.
    Az Operation Arrowhead is megvan, így azt akár oda is tudom adni valakinek ajándékba.
    De, ha megmondjátok mi a különbség a két ArmaII között, akkor lehet, hogy az ArmaII-t is oda tudom adni.
  • Paladin
    #34831
    A második arma 3 dlc bundle (Jets, Tacops, Laws of war, Tanks) kivételével, ha pontosíthatok.

    De akkor is nagyon jó vétel!
  • repvez
    #34830
    Aki meg akarja szerezni az összes arma játékot és addont az most 20$-ért megteheti
  • Hexenking
    #34829
    Sziasztok !! Nekünk van egy magyar szerverünk , várunk mindenkit szeretettel.
    Exil 1.0.3 ,Cup-Units,vehicles,weapons, CBA, Extended Base Mod, ezek a modok futnak rajta. Van kihivás a szerveren mert elég sok az NPC.
    Hungary Hunters/Roaming AI/EXILE-1.0.3
    IP: 134.255.213.162:2302
    Ha kérdésed van keress minket bátran délutánonként Ts en. : ts145.nitrado.net:10050

    További szép napot !!
  • itlosz0429
    #34828
    Sziasztok szeretnék készíteni egy magyar Exile vagy Epoch szervert.
    Egy alap Exile szervert eltudok készíteni, de a beállításához illetve a módolásához nem értek.
    Ebben szeretnék segítséget kérni.

    Módok amiket használnék a szerveren : Task Force Radio, RHS, CUP, CBA, stb...
  • Fürtös
    #34827
    Fennt vagyok.
  • Amery
    #34826
    Szia Fürtös!

    Letöltve, indítva, TS és Frontlines szerverre belép, szóval minden ok.
    Lenne néhány kérdésem, leszel valamikor armahu ts-en?
  • Fürtös
    #34825
    Este 18:00 Frontlines!
  • Fürtös
    #34824
    20 perc és indul a Frontline!
  • Amery
    #34823
    Igaz.
    No, úgy látom lesz szombati program. Este nekiugrok töltögetni :)
  • Alanw
    #34822
    https://m.facebook.com/Arma3Magyar/
  • Alanw
    #34821
    azokat a modokat amiket a szerverek hianyolnak
  • Alanw
    #34820
    annyira nem..szerencsere letezik Google fordiito
    Utoljára szerkesztette: Alanw, 2018.02.05. 23:23:07
  • Feró Flex
    #34819
    köszi
  • Califa
    #34818
    Sziasztok , érdeklődnék van-e a gamehoz részleges vagy teljes Magyaritás ?
  • Fürtös
    #34817
    ArmaHU ts en room 2 ben vagyok ha kell segitseg.
  • Feró Flex
    #34816
    ja van Ts-em,Frontline launcser majd az indítja az armát.Majd még nekiugrok ennek a multinak
  • Fürtös
    #34815
    Teamspeaked van?
    Honnan indítod?
  • Feró Flex
    #34814
    Na jó semmi gáz,a letőltés kész.Indítok valami valami server duma fogad okézok ablak bezáródik,aztán egy szép nagy felirat fogad hogy frissítenem kéne.
  • Fürtös
    #34813
    Nyugi én 36 vagyok :D Mivel szenvedsz? A launcher elvileg mindent megcsinál, semmit nem kell letőltened külön.
  • Feró Flex
    #34812
    Újra letöltök még két óra nem adom fel véigcsinálom.
  • Feró Flex
    #34811
    Tízenötóraóta letöltök kicsit ki vagyok és ezért nem játszok mert bírom agyilag ezt a sok akármit így negyvenkétévesen!Igaz Füstös?
  • Feró Flex
    #34810
    Most gépészkedem de évek óta (Arma1 IC) nem volt fent semmilyen szerveren kicsit bénázom.
  • Fürtös
    #34809
    Szombat este 5 körül kezdünk.
  • Fürtös
    #34808
    Le van már töltve?
  • Feró Flex
    #34807
    Sziasztok,engem érdekelne de az angolom nulla,közös coopozásban is benne lennék heti egy két este mehet a buli.Jó lenne kicsit újra éleszteni a társaságot