35048
  • DancZer
    #32002
    http://dev.arma3.com/post/oprep-audio-roadmap
  • DancZer
    #32001
    Izlések és pofonok.

    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2014.09.08. 18:19:18
  • Axtros
    #32000
    Azért azt nem hiszem, hogy minden effektet valós eszközöktől és/vagy járművektől vettek fel. Szerintem a legtöbb szimpla stúdiós munka. Ez olcsóbbá és gyorsabbá is teszi a fejlesztést.
  • tpM
    #31999
    A Modern Warfare-ben is "igazi hangok" vannak, de ettől még mű. :)
  • Hogthar
    #31998
    Nem mű, igazi hangokat használnak fel, esetleg nem a legjobb minőségben.
  • tpM
    #31997
    Attól még mű.
  • DancZer
    #31996
    Mióra fülessel játszom és a hangerőt se veszem vissza(értsd ha lövök az már majdnem fáj), azóra semmi bajom a hangokkal. Sokkal jobban kihallom a részleteket.
  • tpM
    #31995
    A kedvencem az a zizegés, amit a harckocsik párhuzamosított géppuskái adnak ki. :D
  • tpM
    #31994
    Na és? BI csinálta, semmi érzékük nincs hozzá. :D
  • DancZer
    #31993
    pedig ez új :)
  • tpM
    #31992
    Gyenge.
  • DancZer
    #31991
    tpM mit szólsz?
  • Solt
    #31990
    Köszönjük! :)
  • DancZer
    #31989
    Írtam egy rövid összefoglalót, hogy mi várható még a játékban.
  • DancZer
    #31988
    Pont ezt javították. Ha megnézed a bal oldali ajtót. Özönlenek mint a Mátrixban az őrszemek! :D
  • Paladin
    #31987
    Nekem sokszor kijönni nem akartak az istennek se :)
  • DancZer
    #31986
    Végre okosabb lett az AI. Mostantól be lehet küldeni őket az épületbe és nem makacskodnak! :D
  • Axtros
    #31985
    Akkor itt az ideje, hogy leváltsam az egeremet!
  • DancZer
    #31984
    A lézeres célzóban is beépített kijelző van, meg majdnem minden cuccban amiben optika van. Fegyverekhez lézeres érzékelők vannak, szóval ha lőnek akkor ott tényleg oda megy a lövedék ahova és ahogy épp a fegyvert tartod. Nem egeret használnak.
  • Axtros
    #31983
    Ahogy nézem ez nem más, mint egy sima ARMA 2. (textúrák, objektumok, stb.)
    De végül is nem rossz, egy olyan kivetítő előtt én is el lennék FAC-ként.
  • DancZer
    #31982
    Erre használják a VBS-t. Mindenféle kütyüt támogat és el tudnak játszani egy ilyen kommunikációt:
  • Hogthar
    #31981
    Mi csináltuk a küldetést, letettük az AGM modulokat és be is állítottuk őket.
  • Paladin
    #31980
    Bocs, hogy erre még egyszer rákérdezek, de szerintem itt lehet a difi:

    direkt így készített küldetésben próbáltátok?
  • Hogthar
    #31979
    Mi multiban próbáltuk többször is, de ugyan az, lehet állítottak a mértékén, azaz többször fordul elő hogy csak egy testrész sérül.
  • Paladin
    #31978
    Biztos vagy benne?
    Ez egy kapcsolható opció, amit a küldetésbe szerkesztéskor berakott agm-es medical modulban lehet kapcsolgatni. (Szóval ha csak simán bármilyen küldetést elindítasz agm mod mellett, annál még nem fog működni - sajnos).

    Csináltam egy gyors tesztet az előbb, leraktam egy squadot az editorban, ezt a modult, bekapcsoltam az opciót, aztán preview. Az egyik emberem kezén, lábán megsebeztem, csak egy bandage opció volt, ami mindkét sebét bekötözte egy menetben.
  • Paladin
    #31977
    Pf, pedig már örültem, h kijavították benne az egyetlen dolgot, ami kifejezetten idegesített...
  • DancZer
    #31976
    Szetem lehet javítani, csak felül kell definiálni a HandleDamage eventet.
  • Hogthar
    #31975
    Sajnos ez a "- Added: Medical module option to heal the entire body with 1 bandage. " javítás nem ezt javítja, hanem csak annyit hogy nem pazarolódik el a kötszered, azaz ha mindened sérül 1 kötszerből betudod kötözni, nem kell hozzá 5. De ugyanúgy ötször kell kötöznöd!

    A sebzés szóródás igaz, a sebzés modellben vannak átmeneti pontok, így ha lábon lőnek az kihat kb 20 % ban a testre is és kb 5 % ban a kezekre is.
    Ezt sajnos a AGM es csapat nem fogja tudni kijavítani.
    A BISnek kellene az összes modellt átdolgoznia.
    Utoljára szerkesztette: Hogthar, 2014.09.02. 16:50:22
  • DancZer
    #31974
    MIt értesz sebzés szóródás alatt? Köze van ahhoz, hogy nem tudod magad meggyógyítani egy medkit-el?
  • Paladin
    #31973
    (Nem vagyok egyértelmű: a sebzés szóródás javítását természetesen az arma fejlesztőktől olvastam. Tegnap pedig azt néztem meg, az AGM-en mit fejlesztettek a modderek, és abban találtam a biztató újdonságot)
  • Paladin
    #31972
    Jó, akkor nem valami számomra ismeretlen bug bukkant fel :)
    (Ha jól tudom egyébként az arma hibája a sebzés "szóródása", és pár napja ezzel kapcsolatban írtam azt, hogy valamilyen patch notes-ban ennek a javítását, vagy legalábbis fejlesztését ígérték, ha jól emlékszem)

    Ez az egyenkénti kötözés egyébként nekem is nagyon bosszantó volt, viszont pont tegnap néztem hogy mit fejlesztettek, amíg nem figyeltem, és a 0,93-ban ezt láttam:
    - Added: Medical module option to heal the entire body with 1 bandage.

  • DancZer
    #31971
    Szavazzatok arról, hogy szeretnétek e ha az alapjátékban lenne fáradság indikátor hasonlóan az állsá indikátorhoz:
    1. Az állás indikátor szineződjön
    2. Külön jelzés, hasonlóan mint a ShackTac(én erre szavaztam)
    3. Nnem szeretnétek

    http://forums.bistudio.com/showthread.php?182746-Fatigue-indicator-poll

    Ez az egész azért indult, mert nem lehet érzékelni, hogy most fáradsz futásközben vagy még OK. Jelenleg akkor veszed észre, hogy fáradsz ha már ki vagy fáradva azaz gyorsan liheg, imbolyog a fegyver. Valóságban érzed azt hogy ha elkezdesz futni, hogy még le bírod futni a maratont vagy nem.
    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2014.09.02. 11:29:30
  • Hogthar
    #31970
    Nem nekem címezve, de!
    Az AGM sérülésrendszerében ha találatot kapsz például a láb felső részén, sérül a felsőtest ,a bal kar, a jobb kar és a másik láb is.
    Na mármost AGMbe mindent be kell kötözni, így a játék nagy része azzal ment el, hogy kötözgettük magunkat.
    Mivel sok játékos ideje limitált úgy döntöttünk hogy ennyire már nem akarjuk szimulátorra venni, inkább szórakozni szeretnénk és a küldetésre koncentrálni. Talán ha kijavítják ezt a hibát egyszer elővesszük megint.
    Ettől függetlenül a többi funkcióját használjuk az AGMnek.
  • Paladin
    #31969
    Majd ha egyszer eljutok odáig, hogy csatlakozzam... :) Köszi
  • DancZer
    #31968
    Nem játszom velük, így nem is tudom. Ts-en kérdezd meg.
  • Paladin
    #31967
    Danczer, te játszol az arma.hu-s társasággal, ugye? Nem tudod, mi volt a gondjuk az AGM medic részével?
  • tpM
    #31966
    Hát, én a nickjét ismerem a hiv fórumról, de sosem gondoltam, hogy magyar. Ottani öregek közül még teaCup, aki magyar, másról nem tudok.
  • Berkut111
    #31965
    Red Hammer Studios
    Happy birthday to Gergő "archbishop lazarus" Szabó!
  • Berkut111
    #31964
    O kicsoda? Valaki ismeri? Valaha is irt ide? Telefonszam, email?
    Szabo Gergo
  • DancZer
    #31963
    Lehet igazság benne. Crytek odatette a grafikát, de minden más téren viszont el van maradva.

    Arma 3 többet tud mint a VBS 3 grafikája. Arma 3-ban van Ambient Occlusion is, amit itt nem mutattak és nem is volt bekapcsolva. Amit viszont még mindig hiányolok A3 ban(és ez a VBS3 ban is maradt) az a középtávon a talaj textúra valami szörnyű.
    Amit repvez linkelt VBS3 videó, ott abal oldalt felül látszik 3:30nál. A fák között a talaj annyira ocsmány, hogy ha valaki észreveszi elrontja az összképet.