35048
  • Neoncsoves
    #6892
    Bazz rohadt jó game. megy lowon de igyis szép :D nekem... egy serverre felengedett törttel, beléptem csak már mások nyomták a gamet aztán én meg madárként repkedtem XDDDDDDDDDDDDDDD
  • Bucser
    #6891
    A V.I.R.U.S mod tulképp hidegen hagy:)

    Ami érdekel engem az a

    TroopMon V0.8

    "Hi,
    after 3 weeks of intense research and coding TroopMon V0.8 is ready for release. It features
    ground-breaking methods of ArmA dialog control and 2D to 3D selection functions, never seen
    before in OFP/ArmA dialog tools and will inspire everybody that is working on dialog-based addons.

    FEATURES:

    - A camera with 6 Viewmodes:
    1. A fixed 3rd Person view
    2. Free/fixed camera mode that can be positioned around the watch-unit
    or independently moved around the whole scenario.
    3. A gunner's view through the ironsights of the watch-unit's weapons.
    4. A 1st person view to find out where the watch-unit is looking at.
    5. A 3rd person view that cycles through a random selection of units.
    Primarily, units that are in combat are shown.
    6. A top view onto the watch-unit suitable for CQB or urban scenarios.

    - Crucial battle data is constantly updated such as:
    which enemy is targetting,firing at or wounding the watch-unit
    with the ability to switch the view to that enemy to evaluate it.
    which enemy is the assigned target of the unit and which enemy
    is being fired upon by the watch-unit.

    - Troopmon works with all kinds of current/future soldier/vehicle addons
    and island addons.

    - The GUI console allows for very intuitive unit selection even in high
    unit count battle situations, selections can be made with the mouse.
    All status data can be shown or hidden by little toggle switches.

    - Statistics are calculated for a numerical overview of the combat behaviour.

    - New groups can be created and sent into the battle to try out new attack strategies
    or enforce groups of isufficient strength without having to edit/restart the mission.
    Waypoints for created or existing groups can be created and groups can be combined.
    Infantry can be moved around with transports using TroopMon-created waypoints.

    - Favourites and camera positions can be saved/loaded for repeating battle scenarios."





    Demonstration videos:

    Video 1

    Video 2

    This tool is also perfectly suited for addonmakers that just want to have a look at their
    model in ArmA using the freely positionable camera.

    If you have any suggestions for future versions or have noticed
    a bug, feel free to PM me about it.
    You can also let me know, how this helped you to improve your missions.



    ftp://www.armedassault.info/armad/tools/TroopMonV0[1].8.rar <- másoljátok bongészőbe mert nem szereti a kapcsos zárojelet.

    Forrás: Armedassault.info
  • tpM
    #6890
    "First of all thank you to all people who helped me out in the last days! VIRUS is done and ready for release... Just wait till the 21.03.2007 release with pc action or pc games or the 08.04.2007 free internet release." nah a V.I.R.U.S. mod készen van ,de várhatunk Ápr.8-ig :\
    + készül a 2. része VIRUS Armageddon Rising
  • pedro870
    #6889
    Egyébként sztem igazad van, szarabb lett voice mint az ofpben volt, olyan néha mintha több embertől rakna össze egy szöveget, össze-vissza ugrál.
  • bucsher
    #6888
    Nem írok :P
  • koestler
    #6887
    Remélem jó rekedtes rambo-hangod van és akkor már küldheted is a mintákat!!!
  • Bucser
    #6886
    Írj jobbat:) vagy vedd fel újra a hangokat:) Hisz szabadon moddolható nem?
  • bucsher
    #6885
    Meg lehet csinálni szavanként összerakva is, csak eligénytelenkedték. Nem baj, nem ez a játék legnagyobb hibája...
  • koschwarz
    #6884
    jó az...
  • koestler
    #6883
    Mindegy, nem fikázom én itt a játékot jó lett ettól nagyon....
  • koestler
    #6882
    Na de még az "at" prepozíciót is külön mondja!!! Azt nem lehetett volna hozzá csapni az órához úgy, hogy "at 11 o'clock"? Semmit nem nyertek, hogy külön mondták csak, hogy baromira életidegen lett a mondat így...
  • koschwarz
    #6881
    pedig volt: soldier----at----eleven----o'clock

    egyértelmű hogy külön vették fel a szavakaat és mindig a helyzetnek megfelelően "rakja össze"...minden egyes helyzetre mindene egyes lehetőséget külön felvenni kicsit durva lenne.
  • koestler
    #6880
    Na jól van akkor.
  • koestler
    #6879
    Jaja, biztos volt ennek oka, de az ofp-ben én nem éreztem ezt a törést a mondatokban....
  • bucsher
    #6878
    textrúra :D
  • bucsher
    #6877
    A textrúracseréket most oldották meg az 1.04es verzióban, azért nem zavar már téged :)
  • Bucser
    #6876
    miután nem egyben mondták fela mondatokat így teljesen dinamikus a rádiózás.... ÉS ez az egyik oka, hogy nem 12 giga a játék hanem csak 2,5
  • koestler
    #6875
    Tegnap végre sikerült kipróbálni a játékot. Csupa pozitív tapasztalatom van. Sokan panaszkodtak, hogy a játék nem eléggé optimalizált, ehhez képest, szerintem hasonló, nem lineáris, nagy bejárható területet nyújtó játékokhoz képest - gondolok itt pl. az Oblivionra - még jobban is fut. Ráadásul a látótávolság valami elképesztő, itt tényleg érzi az ember, hogy elveszik a pályán egymaga. A képi világ nagyon tetszik, én nem tapasztaltam a sokak által idegesítőnek talált textúracseréket sem.

    Szerintem abszolút hozza az ofp hangulatot, akinek az tetszett, most sem fog csalódni az biztos.

    Engem ami kicsit zavar az a rádióhang. Egyrészt a beszédek közti sípolás sem jön be, másrészt a mondatokat idegesítő módon nem egybe mondták fel, hanem szavanként, majd utólog rakták össze mondattá a szavakat, ami viszont megtöri a hangsúlyozást... Igy pl.a "soldier at 12 o' clock" mondat eléggé illúzióromboló lett.

    Apró grafikai hiba még, hogy külső kamarenézetnél furcsán árnyék van a karakter körül, mintha mindig egy felhő alatt futnék... Ez lehet, hogy csak beállítás kérdése, de eddig nem sikerült megszüntetni, bár nem túlzottan zavaró.

    Összességében gratula a Bohemiának megint!!!!!
  • koschwarz
    #6874
    meg van hülyülve a fórum motor....

    (ja és visszakerestem a patch, 1.03, 1.04 szavakra is. próbáld meg te is, rájössz miért kérdeztem ilyen "triviális" dolgokat)
  • koschwarz
    #6873

    (és visszaolvastam vagy 5 oldalt de meguntam...hogy mozog az ember felsőteste fegyvertartás közben...bah)
  • Bucser
    #6872
    Éljenek a write only userek
  • koschwarz
    #6871
    nézegettem a játékboltok oldalait, de se híre se hamva az angol armának...

    elvileg meg kellett már jelennie, nem...?

    mellesleg a cseh verziójú német kulcsos változatra felmegy az 1.3 és az 1.4??? és ha igen hogy?
  • bucsher
    #6870
    ez óriási. miért, szerinted hova kéne rajzolni a füvet?
  • Alwares
    #6869
    Opsz most néztem meg nekem sajna 1.04-es a játék(most kiadott verzió)! Szóval nem tudok felmenni, várom hogy upgrade-ljetek 1.05-re!
  • Alwares
    #6868
    Akkor megyek majd ma eset fel, szerintem! Csak azért hittem hogy valami kavarás van mert OFP a neve itt meg Arma-ról beszélünk
  • Zsolo007
    #6867
    Tudom és ez benne a vicc..na mindegy...
  • Shep
    #6866
    Nem hinném, hogy nagyon törődnének vele, ugyanis már a rigben is benne volt ez a bug, de lehet rászánom magam és elküldöm nekik.
  • debHUKK
    #6865
    elindítod az armát
    a mutiplayer resznel megkeresed az ofphu servert vagy egyszerubb ha a filternek megadod, hogy "ofphu"
    jelszonak megadod a lentit
    és join
    szeretettel várunk
  • Alwares
    #6864
    Arra hogyan lehet felmenni?
  • tpM
    #6863
    Max 10nap :P ;)
  • debHUKK
    #6862
    igen, mert a játékban is csak ott látszik
  • Zsolo007
    #6861
    Csít? LOL
  • MrTressy
    #6860
    Máris csitelünk?
  • Zsolo007
    #6859
    Sziasztok!

    Tegnap szereztem meg a játékot és gondoltam belenézek a 3dripperdx nevezetű progival, és vicces lett az eredmény: Poén a fű. Csak a látószögemben rajzolja, és csak x távig...



    A beállításokban nem láttam, ki lehet valahogy kapcsolni a füvet?
  • debHUKK
    #6858
    Persze mert folyton szétlövitek a házakat. Ráadásul az összes tetőfedő is elmenekült Sahraniról.
  • debHUKK
    #6857
    "két héten belül 1.05 lesz"
    ha lesz... :)
  • pedro870
    #6856
    megint fut az OFPHu szerver, cím: ofphu, pass: armahu
    sajna még 1.02
    két héten belül 1.05 lesz
  • Alwares
    #6855
    Na én majd nyár elején veszem meg asszem, mikor lesz pénz meg egésznapnyi idők játszani vele multiban...
  • blash
    #6854
    Ird meg a bugot, csinalj hozza kepet, esetleg videot is. Ezen oldalon teheted ezt meg:

    http://community.bistudio.com/wiki/Help:ArmA:_Bug_List

    Arma bugtracker: http://bugs.armed-assault.net/changelog_page.php
  • VeteransKUKaC
    #6853
    Senki nem mondta, hogy mire költsd a pénzed, tőlem tényleg felgyújthatod :), ez csak egy kis vélemény volt. :)