35048
  • tpM
    #7014
    dual 768as 8800GTXen már sztem elmegy így...
  • Alwares
    #7013
    Ajj nekem mikor fog így kinézni :(
  • Seaweed
    #7012
    Nah jo neha kanyarokban 15 is volt...dehat ki tud derekszogben repulni?!
  • joebacsi
    #7011
    nem, ezzel csak oldalra hajol ki hátrafelé menet...a hátrahajláshoz trackIR kell...
    vagy nem ezt akartad mondani? :D

    (amúgy tuti több volt 1-3 méternél, benntről mindig kevesebbnek tűnik :))
  • Seaweed
    #7010
    Q+S
  • Bucser
    #7009
    ÉS rád igen jellemző stílusú:)
  • Seaweed
    #7008
    Multkoriban azzal szenvedtem hogy Kismadarral milyen meszire tudok az utak felett elmenni hogy ne kenjem oda..egyszer sikerul az egesz Sahrani-t keresztul kenni 1-3 meteres magassagon utak felett, fak kozott, hazak kozott....egy elmeny egyebkent ;)))
  • Seaweed
    #7007
  • tpM
    #7006
    Jahát nehéz repkedni 17FPS-el :D
  • Seaweed
    #7005
    Juu ték volt! Grat a topiknak a 7000-hez!!!
  • Seaweed
    #7004
    ..es belestél a Kamovval a fak koze?!
  • tpM
    #7003
    Itt egy fullos kép by tpM ;) (azér itt nincs annyire elmosódva)
  • Bucser
    #7002
    Azt meg nem kell blurolni.:) Van egy depth of field nevü SM3.0-s feature:) Csak magasra kell vnni a shaderquality-t.
  • Bucser
    #7001
    Tanusítom.

    Sőt még a ozgás sem editált animáció. Így mozognak a játékban. A középső elől lévő ember éppen feláll és futni kezd.
    A leghátsó meg lehet TrackIR-t használ és éppen hátradől, hogy lelassuljon.

    Tehát abszolút nézhet így ki. Pláne modolt skinekkel.
  • Seaweed
    #7000
    eztetaztat jomegaszondaztad
  • tpM
    #6999
    Csak annyi ,h a távoli dolgokat kicsit megblurolták...
  • Seaweed
    #6998
    Lehet van nemi kis kozmetikazas..de amugy kb ilyen fullon a graf.
  • Alwares
    #6997
    Vicces nekem 512 RAM-al is tök keveset tölt. A hiba az ön készülékében van!
    Egyébként az alanti képek gondolom nem screen-shotok de ezek nicsenek kicsit feltuningolva photoshopal?
  • Seaweed
    #6996
    (Anyiszor le lett ragva...plz jegyezd meg hogy az imageshack.us-rol nem lehet az SG-re kepet linkelni mert le van tiltva! Sarga kis geciek beka lesz a kep helyett....amugy jo kepek!)
  • Icebird
    #6995




  • Icebird
    #6994
  • Seaweed
    #6993
    1337 by tpM'91 mi?!
  • tpM
    #6992
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (a 'nOOb'-ot kettő 00-val kell írni így : n00b :) )
  • debHUKK
    #6991
    Ez tök jó. Van egy szar géped, amin szarúl fut egy játék. És te meg elkezded fikázni a játékot. Már bocs, de a játékra ráírják a gépigényt és ha játszani akarsz vele akkor illő a megfelelő vasat alárakni. Tele van a hócipőm az ilyen nOObokkal akik elöbb ugatnak és aztán se gondolkoznak.
    És ráadásúl olyan fikáz aki meg se vette. Legalább ademóval próbálkoznál előszőr és azzal kapcsolatban nyivákolnál, de így mire fel?
  • tpM
    #6990
    És ha visszaolvasol látod ,h 7600GT-n már elmegy így az 1.04
  • Seaweed
    #6989
    Milyen VGA-val probalgatod?!
  • Bucser
    #6988
    Aza fa és fű igencsak durva.. milyen visdeokártyád van? egyáltalán milyen a konfigod?

    Ez nem normális nálad a hiba mert nekem nem igy nez ki a dolog. abszolút. Nem csoda, hogy rondának látod:)

    Javasolnám azeredeti beszerzését:) Ha normális géped van csalódni nem fogsz benne.
  • joebacsi
    #6987
    hát nálad van valami akkor elszexualizálódva, mert alapjáraton ilyeneket nem csinál :)
  • bgabor
    #6986
    És at 1.05-ös patch mégis hogyan fog változtatni a serial problémán?
    Angolosítás pedig az 1.02-es verzióhoz van, és mi itt most az 1.04-esről csevegünk.

    Egyedül a magyarítás működött megfelelően.
    Emelett a teytúrakezelése igenis rémes a játéknak, ezt
    például highest object detailon és normal texture detailon produkálta:

  • Seaweed
    #6985
    Azert nemet az a warez verzio vazze mert nemet a serial amit odabiggyesztettek a nfo-ba....ez is el lett mondva mar a topicba! az is el lett hogy napokon belul itt az 1.05 patch. Illetve mar reges regen le lett ragva hogy vannak hozza forditasok, angol is es magyar is!
  • bgabor
    #6984
    Letöltöttem a patcheket, elolvastam a FAQ-ot és a telepítési segédletet, valamint visszaolvastam egy kicsit a topicot. Mégis mit kéne még tájékozódnom?
  • bgabor
    #6983
    Ízé, a letölthető HATRED verzió alapból 1.04-es. Mégis hova patcheljem?
    Azt, hogy a hatred-es német vagy cseh verzió, nem tudom, mert egy új szériaszámot használ, crack-el megy, a menü németül, a játék(többnyire) angolul beszél. A verziószám 1.04-es. Csoda hogy nem sikerült rájönnöm, mégis melyik verzióval van dolgom?
  • Seaweed
    #6982
    Nah erre nem mondok semmit! (majd lesz meg aki kommentezi ezt a tokeltesen tajekozott es megalapozott velemeny nyilvanitast )
  • Seaweed
    #6981
  • Bucser
    #6980
    Mondjuk rá kellett volna tekintetned néha a topicra mielőtt bejössz hőbörögni. A német verzió a VÉDELEM MIATT SZAR VOLT PATCH NÉLKÜL. SZAL PATCHELNI KELL 1.02-re. Utána megy rendesen.

    1.04-et nem próbáltam még. de elvileg 1.05-ben renegeteg dolgot javítottak (a játéka kezdetek óta egyre jobb.)


    Azt meg hogy ronda... nos hát nem is tudom no comment.. menj vissza far cryozni:)
  • bgabor
    #6979
    Megvenni?
    Bocsi, de megvenni csak kimagaslóan jó játékokat szokás.
    Én nagy rajongója voltam anno a Flashpointnak, de ezel az AA-val kapcsolatban nem értem a lelkesedést.
    Amit eddig láttam belőle:
    -sokat tölt
    -szaggat mint az állat
    -kurva ronda
    -gagyi textúrahibák jönnek elő állandóan
    -németül karattyol

    Nyilván ebben mundjuk része volt annak, hogy nem tudtam beállítani a grafikát a gagyi németnyelvű menü miatt, de kérdem én, ha már most is szaggat, mit fog csinálni ha feljebbveszem a grafikát.

    Nem azért, de ez még egy átlagos Béta verzió színvonalát sem éri el.
    Valami ilyesminek képzeltem el mindig is a játékok alpha verzióit, mint amit ma láttam a Hatred-es AA-ban.
  • Seaweed
    #6978
    Szerintem meg inkabb vegye meg!
  • tpM
    #6977
    Mérnem magyarítod?
  • bgabor
    #6976
    Jó kis játék...
    Letöltöttem a Hatred verziót. 1.04-es, crackes.
    Eddig még nem sikerült emberi nyelven megszólalnia, a német és cseh karattyolást meg nem csípem.

    Jól értettem hogy a szériaszám kérdése, hogy milyen nyelvű a játék?
    Tudna adni valaki egy angol szériaszámot?
  • JohnnySmith
    #6975
    Már volt :)