35048
  • blash
    #7054
    Ma este nyolc korul OFP hent, mer legalabb ez normalisan fut. Termeszetesen AP5 es veteren mod by tempi :>

    Instrukciok itt: http://ofp.gginternet.com/ofphu_plugins/forum/forum_viewtopic.php?3638.0#post_3672
  • pedro870
    #7053
    akkor bízzunk az új patchben, vagy új driverekben

    de 2100+-os CPU-val sztem nem jók a kilátások

    a nagypofájúakat meg le kell nyomni ctiben
  • fkubi
    #7052
    Elofordul. Csak kerdes, mi a bugos, az arma, a video driver, vagy maga a kartya. Szvsz mindegyik.
    De ez semmit nem valtoztat a velemenyemen, hulyek mind. :)
  • fkubi
    #7051
    Menj ki Pozsonyba. Cseh arma megvan 5 perc alatt, felpeccseled majd.
    A nap tobbi reszeben meg varost nezel, sorozol, akarmi.
  • Kaszi46
    #7050
    Jah, bár elsöre is azt mondták, hogy nincs, söt nem is tudtak a megjelenéséröl. Utánanézettem a sráccal(ugyanugy mint 1hete), megerösitette hogy valoban megjelent(" hát jééé ez tényleg kintvan"). Ezután meg azt mondta, hogy mivel valoban megjelent, ezért a héten, max a jövöhéten tuti lesz.
    Na mind1 igy is segget csináltak a szájukbol.

    Most megint felhivtam cd galaxist is, itt már nem kellett a gépben sem turkálnia az eladónak, hogy rájöjjön valóban megjelent, és mondhassa nekem , sajnos nálunk még nem kapható. Csipöböl tüzelt a srác: "sajnos nincs nekünk, magyarországon még nincs is bent egyáltalán, nem is lehet tudni hogy mikor lesz".

    Lehet ebböl tényleg a letöltös verzio lesz nekem. De ha már ennyit vártam.... na mind1
  • rekettyes
    #7049
    Figyelj ebben az esetben tévedtek akárhány éve is ofpznek mert
    ez a hiba eredeti játéknál is ugyanúgy jelentkezik.
    Bucser pl nyomja , hogy " A német verzió a VÉDELEM MIATT SZAR VOLT PATCH NÉLKÜL. SZAL PATCHELNI KELL 1.02-re. Utána megy rendesen."
    Ez se igaz mert a cseh verziónál is ugyanúgy előfordul a textúrabaszkódás.
  • Bucser
    #7048
    Ez azt jelenti nem is volt nekik csak nem akartak segget csinaálni a szájukból:D

    Egyébként Sprocketen keresztül le lehet tölteni a letöltős angol verziót.
  • Kaszi46
    #7047
    Fasza, ma már azt mondják nincs, és nem is lehet tudni mikor lesz belöle.
  • Kaszi46
    #7046
    576-nál(asszem) azt mondták hétfön, hogy ezen a héten a de legkésöbb jövö héten már kapható lesz náluk.
  • blash
    #7045
    Megrendeled az Amazontol vagy akarmitol. Ha meg akarod venni, akkor ugy is megtalalod a modjat, nem csak irkalni kell a levegobe...

    Jah, igazad van kubi ba'
  • Bucser
    #7044
    Azok.
  • fkubi
    #7043
    Igy is van. Ezek itt mind hulyek. Azt hiszik, hogy 5 ev OFP es elso arma peldany az orszagban feljogositja oket eszosztasra.
    Fszlmk.
  • koschwarz
    #7042
    meg is teszem, csak nincs semmi konkrét info a magyar forgalmazóktól.
  • tpM
    #7041
    Vegyétek meg.
  • Bucser
    #7040
    megsúgom, hogy az 1.05-ös patch nem fog felmenni a Hatredes ARMA-ra. Még ha az eredeti Hatredes angol szériaszámot használod akkor sem:)
  • JohnnySmith
    #7039
    Jó maradjunk annyiba hogy vedd inkább meg a játékot. Ne oszd az észt.
  • bgabor
    #7038
    Tudom én, nem is törődök az ilyen beszólásokkal.

    Blash, bucsher(nem Bucser!), debhukk meg a többi láma mind csak a hozzánemértéséről tett tanúbizonyságot, hogy nem tud megkülönböztetni egy programbugot a medium detailtől. Ez van, bizony a jó gép mellé nem adnak észt is. Sebaj, a népesség zöme ilyen selejtekből áll, nem szabad foglalkozni velük.

    Én abban bizok egyébként, hogyha kiderül végre majd, mi az angol HATRED verzió szériaszáma (a nforce.nl-en ki volt csillagozva) és kijön az új 1.05 patch, akkor majd javulni fog a helyzet.

  • Szekig
    #7037
    Nekem nem olyan... Mondjuk nekem eredeti van...
  • Suri hun
    #7036
    Azt szeretném kérdezni, hogy az ArmA-hoz kiadtak már olyan programot, amivel pl a katonáknak a textúráját le lehet cserélni. Vagy van olyan program amivel teljesen új szigetet lehet készíteni?
  • fkubi
    #7035
    Majd megcsinalja Cleanrock :)
    A cr1.0-ban mar nagyon jo kis spectator es commander view script van. Marjdcsak atulteti armara is...
  • rekettyes
    #7034
    Na nekem is ugyanígy néz ki ezért nem tudok játszani vele és
    sok más embernél is ugyanilyen.Radeon és geforce kártyákon is tapasztalták.
    A legelején a riporter csajnak pl fekete a feje!
    Ez valami játékhiba, ne törődj vele mit írtak a többiek.
    Majd talán egy patch javítani fogja pár hónap múlva.
  • Beers
    #7033
    Melyik magyarítás jó az 1.04-es verzióhoz?
  • pedro870
    #7032
    ebből jó kis "radart" illetve commander nézetet lehet majd csinálni




  • Szekig
    #7031
    Egyszerű: Vedd meg a játékot, és gondolkozz el a gépfejlesztésen. A warez szarok nem mennek jól? Ne is csodálkozz. A játékok védelmei pont erre vannak kihegyezve. A 2100-as Athlon xp-nél meg mire gondolsz nem tudom de máér olcsón lehet kapni 3200+ost is. Persze Bartonból.
  • blash
    #7030
    nub bgabornak talan vga drivert kene frissitenie...
  • JimKirk
    #7029
    Hat nekem 1 giga rammal A64 3200+-es procival es egy 6600GT-vel megy 20-40 fps-sel ugy hogy mindenb low-on van. De azert ilyen rosszul nem nez ki mint nalad!

    Ha kijon vegre, akkor veszek egy 8600GT-t azzal egy idore megoldodik a vga problemam.
  • bucsher
    #7028
    Felejtsd el. Szar a géped. Igen, tényleg.
  • bgabor
    #7027
    Igen, tényleg ott az nfo fix az nforce-on, de ott ki van csillagozva a serial. Így aztán nem tudom honnan szerezhetném be.
  • pedro870
    #7026
    mintha lett volna szó vmi németesített warez verzióról
  • tpM
    #7025
    Hát... már lentebb is írtam nekem 1giga RAM-ból max 500at fogyaszt :>
  • Bucser
    #7024
    Itt bukik a ló... a proginak nem árt legalább 1 giga ram. Ha nem több.

    A 6600 Gt-t meg keményen megizzasztja...

    BTW: 1.04-ben nincs német verzió... Másrészt kiadtak egy NFo fix_et amiben már angol serial került. próáld me azzal ugyanis a német serial német verzió fájlait keresi amiből sok nincs benne.
  • tpM
    #7023
    1.04ben Angol verzió van. Német nem is lesz soha 1.04 mert 1.05ös patchet adnak ki még Feb vége előtt ,hogy egy szintre hozzák.
  • bgabor
    #7022
    Nekem meg az ilyen hozzád hasonló kis görényekkel van tele a hócipőm, akik ilyen stílusban nyomják.

    A gépem egy 2100-as Athlon XP, 768DDR rammal és egy 6600GT-vel.
    Senki se mondja nekem, hogy legalább low beállításokkal nem kéne elfutnia rajta a cuccnak bármiféle textúrahiba vagy hasonlók nélkül.

    És még valami. Semmilyen más program nem produkál nálam hasonló hibajelenségeket, szóval nagyon is el tudom képzelni, hogy a programban van a hiba. A program pedig a HATRED féle 1.04es német verzió, amit pontsan az nfo-ban leírtak szerint telepítettem, seriallal, crack-el.
  • debHUKK
    #7021
    persze
  • Alwares
    #7020
    Már kérdeztem de a magyarítás müködik angol verzióra is?
  • Sanyix
    #7019
    Nem sm3.0 fícsör az, sajnos 2.0-nél is van, és néhány játékban ki sem lehet kapcsolni :\
  • Seaweed
    #7018
    ooo dehogynem...kis falukban (pl eszakmagyarorszag) kis vityilot is kapsz erte telekkel, udvarral....igaz hogy mai normakhoz kepest szinte lakhatatlan (foleg a varosi nepeknek)....de meg mindig sokan laknak az orszagban ilyen korulmenyek kozt...eleg csak elmenni felenk az alfoldon a tanyavilagba...
  • tpM
    #7017
    Hát... nekem 1GB RAM-ból max 500at eszik csak :D
  • joebacsi
    #7016
    azért azt még nem :)
  • Seaweed
    #7015
    negymagos procival meg 8giga rammal mi?!...van aki ennek az rabol lakast vesz :P