35048
  • w77d
    #6852
    Sziasztok! Az lenne a problémám hogy néha, miután újratöltöttem egy állást nincs hangja a játéknak, de főleg a járművek hangjai és a lövéshangok tűnnek el! Tudtok valami megoldást?
  • Seaweed
    #6851
    Nem apropenz..de kb a ketkezem elfer azoknak a game-eknek a szama ma mar amivel jatszok. Ezeket mind meg is veszem....ez eves szinten kb osszevissza kevesebb mint 10 jatekot jelent (tavaly ez nalam 2db volt!!(pcre, a 10 is a ugy jott ossze hogy PSP-hez vettem ezt azt)).....komoly osszeg tenyleg!! Jah persze en dolgozok, nem apuci-meg anyuci finanszirozza a hobortjaim...innentol meg azt csinalok a penzemmel amit akarok..ha holnap mind kiveszem a bankbol es a varos foteren elegetem se lehet senkinek egy szava sem!..max bankjegyrongalasert szabalysertesi eljarast indithatnak a hatosagok ellenem...de mast nem....[pont]!!! Egyebek meg kinyalhatjak!
  • Bucser
    #6850
    Nem akarom cop paste-re beszurni a szokásos commentemet az ilyen típusú beírásra....
  • VeteransKUKaC
    #6849
    Valakinek sok pénze van :D, hát igen vannak olyan emberek akiknek ~10e az aprópénz :D.

    u.i.:
    Ha ezt most látná Fürtös biztos, hogy nem hagyná szó nélkül :D:D:D!!!!
  • Neoncsoves
    #6848
    beázik a tető
  • Seaweed
    #6847
    Majd azert akarok egy angol dobozost hogy legyen egy dobozosom is...nem egy egetrengeto osszeg azert...es OFP-bol is van 2 dobozosom (egy full elsokiadu angolverzio, es egy GoTY ;))...[hulye vagyok tudom :P]
  • Seaweed
    #6846
    Nekem se..ez vicces
  • Shep
    #6845
    Az is lehet, hogy rajtam kivül senkinek nem tűnt fel a hiba régen sem. (még a készítőknek sem) :)
  • tpM
    #6844
    Ha van német verziód minek veszel angolt? Hónap vége előtt jön az 1.05ös patch ami egy szintre hozza az összeset.
  • pedro870
    #6843
    az a fura, hogy nekem ofpben se tűnt fel sose :)

    ettől eltekintve persze azé ciki
  • Seaweed
    #6842
    Tehat hiaba megy CZ seriallal az angol fade van mert tudja hogy angolt cz seriallal hasznalsz vagy ez most hogy van?! (nah nem fenyeget a ganyolas...jonekem egyenlore a nemet verzio...aztan ha odajutok majd egyszercsak veszek egy angol dobozost, csak jo tudni)
  • Seaweed
    #6841
    Hmm telleg...gyorsan kiprobaltam, es az eso efekt hazon belul is megvan. Ez eddig fel se tunt.
  • tpM
    #6840
    (lol) Én az 1.04essel játszottam multiban az eredeti CZ serialommal és még úgy is van FADE.
    Úgyhogy akinek nincs eredeti vegye meg! :P
  • Seaweed
    #6839
    Erdekes..en meg ilyet nem tapasztaltam....
  • Shep
    #6838
    Az azért elég gáz, hogy ha esik az eső akkor a házban is esik, azért ezt kijavíthatták volna a pár év alatt.
  • Djemba
    #6837
    kösz már nem kell elindult
  • Seaweed
    #6836
    Majd jonnek megint a "Hogyvan ez hogy 3meterrel arebb csapodik be a loszer..mikozben 1 meterrol fejbelovoooom?!!?"
  • Bucser
    #6835
    "original Product never FADE"

    Majd ha elkezd érdekesen viselkedni kíváncsi leszek az arcodra: N00bz:D
  • Alwares
    #6834
    Hát nemtom én YASU-val elrejtettem és még multizni is tudok. noobz
  • Bucser
    #6833
    Én is tudok hozzá cracket:) Vedd meg!!
  • JimKirk
    #6832
    Igen!
  • Djemba
    #6831
    valaki tud cracket ARMED ASSAULThoz???? most jött ki 2.6 gb
  • Alwares
    #6830
    Igen arról én is hallotam hogy ez csak továbbfejlesztett motor, viszont azt nem tudtam hogy készítik a 2-t is...
  • Alwares
    #6829
    Később megnéztem és már tudom hogy be lehet, nagyon jó kis opció. Köszönöm az építő kritikádat segítségedet...
  • razz
    #6828
    jah. a gém stáron 16odika van irva
    de az 576-még csak emlités sincs rola
    a cd galaxisban pláne
  • tpM
    #6827
    Elméletileg már megjelent.
  • razz
    #6826
    itt mo-n miko jelenik meg?
  • MrTressy
    #6825
    127.0.0.1 armedass.ms12.gamespy.com
    127.0.0.1 armedass.master.gamespy.com
    127.0.0.1 armedass.available.gamespy.com
  • blash
    #6824
    Szuper... Maskor eresz ra egy helyesiras ellenorzo vmit, mer szornyu.

    Ez az alabbi, amit a blogodrol bemasoltam, meg fasag, mert be lehet szepen allitani, hogy lasd-e a terkepen a sajat poziciodat. Nezd at ujra az opcikat.

    "Térkép! Nos ez pontosan megfelel az eredeti katonai térképek, mind jelzésekben, szinezésekben. Az a kár hogy jelölve van hogy éppen hol vagyunk, nem kellet volna elvégre van a játékban előkapható tájoló és a térképen jelölve vannak a tereptárgyak is amikből tájékozódni is lehetne akár. Legalábbis én örültem volna neki"
  • blash
    #6823
    Az hatvanherc, fojjon csak ki a szeme, ha crt-t hasznal.....
  • Bucser
    #6822
    alulra keresobe ird be:

    localhost
  • runcájsz
    #6821
    Vki tudna segíteni, hogy milyen gamespy címeket kell átirányítani localhost-ra ha nem akarom, hogy a cd kulcs ellenőrzés menjen szerver indításkor?
    Köszi!
  • Bucser
    #6820
    nem.

    Az ArmA az a VBS1 továbbfejlesztett engine-jét használja. Tulajdonképpen a készítők szerint is egy OFP másfél csak. A Game2 (azaz OFP 2 csak nem igy hivják) pedig a VBS 2 motorját fogja használni amely az amerikai/ausztrál hadsereg számára fejlesztett virtuális kiképzőeszköz.
  • Alwares
    #6819
    Igen de ez készült annak csak nem kapták meg a jogokat...
  • csoola
    #6818
    megvan, mind1 mert nem használtam:D felbummoltam hidat tipped alapján (thx) aztán lelépett a bmp én átdzsaltam másik oldalra a csonakkal gyorsba, civiltöl skoda el társakhoz be, skulo ujratölt humveeba be aztán mission accomplished nagyjábol:D
  • tpM
    #6817
    Nah! Úgy döntöttünk ,h a BHD Modot majd 1.05után fogjuk hegesztgetni (ugyebár 1.05 az plan to release the end of the month :) ) mert változnak a fegyvermodellek stb...
    Addig is egy artwork :)
  • HardcoresHUN
    #6816
    amerről jöttél a Hummerrel, nah a msáik irányba egy kis beugróban, a hídtól 20 méterre
  • csoola
    #6815
    ammoládákhoz?:D azok hol vannak?:D amugy megnézem most mert épp szünetelünk, esküvön voltunk-lakodalomban leszünk de hazajöttünk vmi laza cuccért addig én megprobálom kitolni:D
  • HardcoresHUN
    #6814
    csoola, egymás mellé rakd a bombákat, kábé a híd egynegyedénél, mind az ötöt, majd menj az ammoládákhoz, és szerelkezz fel AT-val, az kelleni fog. Flash,Flash,Flash, robbants, fuss fel a roncsépülethez, onnan lőd ki a BMP-t, Menj, a kiskocsihoz, beszállás, és menj végig a pontokon.
  • fkubi
    #6813
    Meg kene venni a jatekot...
    Akinek van penze a hozzavalo gepre, az ki tudja csengetni a jatek arat is :)