35048
  • Szekig
    #6731
    AAspy segít. :)
  • pedro870
    #6730
    a veterán optimizmus :)
  • Seaweed
    #6729


    (Megis mit vartal?! )
  • tpM
    #6728
    Nem is tervezük... felraktak egy normális CTI-t és IRC-n eldöntöttük ,h megnézzük és jó!
  • VeteransKUKaC
    #6727
    Hmmm hol volt ez kiírva hogy lesz játék :D, mert én nem láttam :D, sumák banda titokban játsznak 8-)
  • tpM
    #6726
    Hát az előbb olyan király MFCTI 1.16ot nyomtunk ,h... szal király volt :D majd pénteken lesz a patchünnep.
  • VeteransKUKaC
    #6725
    Tempi eddgi is rüheltem a sivatagi mintázatu bluefort, demost már a fegyvere is sivatagi mintás, nehogy el tudjon a mocsadék bújni :D, egyébként tetszik :D.
  • VeteransKUKaC
    #6724
    Sajnálatos módon mostaniban megint kong az ürességtől a server:(, ez mitől van???
    Várják az emberek a patch-et azt csak utána fognak játszani vagy eseteleg mindenki mostaniban túlórázik, minden esetre kéne egyet játszani valamikor?:D
  • Shep
    #6723
    Nem tudom, nekem ez a gond most megoldódott(mondjuk nekem más játéknál nem is adódott ilyen gondom), valami másik progi kavarhatott be, de azt a pályát továbbra sem tudom hogy kellene megcsinálni.
  • tszd
    #6722
    Shep! Nekem is hasonló a gondom. A billenyűzetre gyanakszom, mert a hiba más fps-nél is előjött. Nekem pl. multimédiás billentyűzetem van és, ha bármelyik extra multimédiás billentyűt megnyomom, lefagy a gépem. Próbáltam a drivert újra tenni, de nem oldotta meg a problémát. Másik billenytűzettel is kellene talán próbálkoznom, teszteld le ezt te is!
  • Shep
    #6721
    Direct Hit a pálya neve
  • Shep
    #6720
    Tudtommal egyedül vagyok, legalábbis nincs kint a hud-on ere utaló jel. Megnézem inkább mi a pálya neve úgy egyszerűbb lesz.
  • tpM
    #6719
    Egy WiP kép a BHD modból
    by tpM ofcourse... ;)
  • priluki
    #6718
    ooo,kár na mind egy ugyis most jelenik majd meg ,remélem az jo lesz..
    azért köszi
  • PhantomAss
    #6717
    ez a pálya nekem is bugos, itt még soha nem engedett tovább, hiába csináltam ki mindenkit-és nálam gépágyúval nem akar lőni hiába utasítom...szóval itt csak cheattel tudtam sajna továbbmenni (endmission)
  • SzaSzaWEL
    #6716
    megnyomod az "F" billenytűt, akkor vált fegyvert, vagy manual fire...
  • SzaSzaWEL
    #6715
    kassaidezso rossz pályára gondolt. Gondolom a kampányban lévő éjszakai pályára gondolsz, ahol 3-an vagytok (2 sniper, 1 szabotőr). Vegyél fel jó pozíciót mind3 katonával, aztán engage at will. Szedd ki a tisztet az álcahálós sátornál, és senkit ne engedj a rádió közelébe, mert erősítést hívnak. Viszonylag gyorsnak kell lenned, hogy mindenkit megölj, és ne tudjanak rádiózni, vagy a truck-al elmenni. Ha megtisztítottad a bázist, akkor szépen bemész, viszed magaddal a szabotőrt, és a hangárokban van 2 truck, azokat robbantasd fel vele. Aztán meg futás az extraction-hoz. Kb. ennyi.
  • priluki
    #6714
    pls valaki.. #6707


  • Shep
    #6713
    Most jut eszembe, nem is emlékszem őrtoronyra, lehet en mis egy pályáról beszélünk.

    -ronggyá (előző javítása)
  • Shep
    #6712
    Igen? Engem simán rongyá lőnek ha a tábor közelébe érek, pedig nem futok vag ilyesmi, de persze ahogy láttam mindegyiken éjellátó van. Mondjuk a fű az meg csak grafikai elem de álcázásra nem jó.
  • lee56
    #6711
    Icipici neki a géped, pontosabban a videokártyád :)
  • tpM
    #6710
    Ha olvastad voln a A FAQ-ot akkor tudnád ,h legalább Radeon 9500 vagy GeForce 5600 kell hozzá...
  • mascarun
    #6709

    tud segíteni valaki?
    ezt aa hibát írta ki demo indításánál!
    nemtom mi lehet. kicsi neki a gép vagy más egyéb?
  • kassaidezso
    #6708
    Pedig ez egy nagyon egyszerű pálya. A bázison lévő katonák nagy része nem is lő rád akármit csinálsz. A bejárati kapunál lévőeket el kell kerülni messziről, meg az őrtornyokban lévők lőnek. Akik a bázison sétafikálnak, azok ügyet sem vetnek rád. A tankokat kell felrobbantani, asszem 3 db van, aztán szólni rádión, és elhúzni a csapatszállítóhoz.
  • priluki
    #6707
    hi,lenne egy olyan kérdésem ,hogy a single missioknál helikoptert kell vezetnem és kisérni két UH-t aztán jön az ellen tankokkal és utasitom a gunnert ,hogy löjjön de a balfácán csak képfegyverrel lö.. ,hogy lehet utasitani ,hogy rakétával löjjön már a tankra??
  • Seaweed
    #6706
    Ejjelato?!
  • bucsher
    #6705
    Ezt még az angol kopók se tudják megcsinálni, csak Pluto kutya!
  • Icebird
    #6704
    crbf marker addont használ
    igy már elindul: crbf_0.91_@arma_12_bases.Sara
  • Bucser
    #6703
    mert ha "elengeded a gombot" járás közben (ergo ugy döntessz, hogy megállsz) még mindig visz előre a lendület és nem ledermedsz mint egy angol kopó aki nyulat talált.
  • Shep
    #6702
    #6696 -ra senki?

    Az mitől van, hogy ha nyomom valamelyik irány gombot pl. megyek előre akkor mikor felengedem egy darabig még mindig megy hiába csinálok akármit?
  • Icebird
    #6701
    15 perces video és letölthetö küldetés
    crbf 0.91 in ArmA@DVD

    crbf_0.91_@arma_12_bases.sara.Sara.pbo
  • blash
    #6700
    Na, meselj, hogy mi jot csinaltak bf szerverrel.
  • tpM
    #6699
    Ha kijön a modellező tool ArmA-hoz megigérem lesz WC papír addon...hamár ekkora igény van rá o_O :D
  • Seaweed
    #6698
    BHD by tpM?...ehh tenyleg lesz itt meg WC papir is by tpM
  • tpM
    #6697
    ---- Hiredetés ----
    *******************
    Hi all, Hardcore meg Én (tpM'91) elkezdtünk dolgozni egy nagyszabású projecten ami a Black Hawk Down (Sólyom Végveszélyben) c. filmet dolgozza fel kampányban esetleg kisebb textúra, config és később modell modifikációban. Ha tudsz jól scriptelni, configot írni, textúrázni stb... jelentkezz!
    [email protected] (vagy itt priviben)
    -------------------
    Nos... a fegyver csomag beta verzió készen van(M4 sivatagi 'álcával' , AK47 , M16 stb ujratexturázva)
    Kampánynak az első pályája kb. 70%on áll szóval hamarosan lesz egy demo szerüség.
    új SVD optika
  • Shep
    #6696
    Az első éjszakai pályát hogy lehet megcsinálni, egyértelmű hogy a lelövök mindenkit rambo módszer nem célra vezető, vagyis lopakodni kellene, igen ám, de akárhogy kószok mászok kiszúrnak, én persze nem is látom őket, de ők simán agyonlőnek, ráadásul azt se tudom melyik járműveket kell felrobbantani, remélhetőleg nem mindent mert ahoz nincs elég cuccom.
  • Bucser
    #6695
    Forrás: ArmedAssault.info

    NIM Dynamic Weather
    Written by Old Bear
    Monday, 12 February 2007
    Smiley_Nick had released the NIM Dynamic Weather addon on the BI Forums.

    Storms are brewing, blizzards are coming, and the new Dynamic Weather has arrived for Arm A.
    The pictures don't really do the addon any justice,you really have to see it for yourself.


    Features
    1.) Fully Dynamic Random Weather.
    2.) Pre-set weather conditions for easy placements.
    3.) User friendly placement of weather systems using logic's.
    4.) "The Four Seasons" variations of the weather systems, each creating random weather in that required season.
    5.) Fully tested and working in Multi Player.
    6.) 99.9% Lag Free. (It really is this time)
    7.) New 3D clouds, and new replacement sounds and new models for a more updated look.


    DOWNLOAD (FTP#1) NIM_Weather_1.7.rar [ 3 MB ]
  • kassaidezso
    #6694
    Múlt héten valamelyik nap volt időm kicsit szarakodni a játékkal, és (asszem) találtam benne egy bugot.

    Beraktam egy m113-at üresen. Playernek beállítottam egy közönséges lövészt, és hozzárendeltem két másik (magasabb ranggal beállított) katonát, egy ezredest meg valami mást, annak nem tudom a jelentését..
    A mission elindításánál beszálltam a playerral az m113-ba drivernek, majd az egyik katonát a gépfegyverhez, a másikat hátulra parancsoltam. Az egyik katona volt m16a4-el ha jól emlékszem, ő volt az alapértelmezett player, egyben a group peader. A másik kettőnél mp5 volt. Kicsit mászkáltam velük, ki-be mászkáltam az embereimmel, ide-oda küldtem őket, szóval játszottam kicsit.
    Az egyik team switch után azt vettem észre, hogy már nem az a group leader akit eredetileg beállítottam. Átléptem a riflemanra, és semmi. Vissza az mp5-ös csávóra, és ő a group leader. Pedig nem ezt állítottam be az editorban.

    Azt hiszem az m113-nak (illetve a járműnek) szerepe van a kavarodásban, egész pontosan annak hogy ki (pl ezredes vagy nem) hol (gunner, driver, vagy kint a placcon) van a team switch közben.

    Megpróbálom majd reprodukálni, és leírom ide hogy pontosan mi a hiba.
  • fkubi
    #6693
    En is ezt mondtam.
    Foleg, mert nincs eleg eros gepem armazni :)
  • VeteransKUKaC
    #6692
    Ma megint egy game? Mondjuk 20:00 -tól de tőlem lehet elöbb is!