35048
  • Sanyix
    #6812
    Mer letiltott serialt próbálsz használni.
  • Sanyix
    #6811
    Jó ötlet, atitoolba letiltogatom pölö a 2.0-ás sedert meknézem elindule, és talán gyorsabb lesz :D bár nem valószínű hogy elindul úgy :\
  • Bucser
    #6810
    mondjuk Bad Serial Number???

    ROSSz SZÉRIASZÁM. Vedd meg eredetiben.
  • szapor
    #6809
    HY!Mér írja ki hogy:Bad serial number amikor a játékot akarom elinditani és már be jön a kezdő ablak és kihozza azt!Mi lehet a baj?PLS help
  • hannibal01
    #6808
    a magyaritás jo az uj angol verzióhoz is?
  • tpM
    #6807
    "Az ArmedAssaultot nevezhetnék OFP2-nek is de csak egy szerencsétlen licensz csere-bere folytán lett az eredetileg tényleg OFP2-nek készülő játékból Armed Assault."

    Én úgy tudom ,h az ArmA és az OFP2 az külön játék. A BIS "Game2" néven fejleszti az OFP2-t mert ugye a Codemastersnél vannak a jogok stb...
  • Alwares
    #6806
    Egészen megtetszett a játék, irtam róla egy kis-rövidet is a blogomra ;-)
    Blogom
  • csoola
    #6805
    a DT-gyárilag benne van?:O ilyen motorom van csak egy kicsit ujabb, ki kell probálnom!:D amugy aki tud plz segitsen hogyan kell megcsinálni a hidas küldit, rádobálom a cuccot, de nem a végére mert odáig ha elmegyek jön egy terepjáro és lekaszál... szal leteszem, egész messze egymástol, de aztán hiába a FLASHFLASHFLASH, megnyomom a gombot és bumm, de a hid áll. lehet h szolni kellene moriartynak.
  • Alwares
    #6804
    Én örülök és tanúsithatom hogy egy 9600PRO-val is rendesen játszható, persze van mikor bemegyek egy városba igencsak belassul és töltögeti a textúrákat, kéne még ram mert az is csak 512-m van. De azért szép hogy futogat... Játszhatóan!
  • MrTressy
    #6803
    jó kérdés passz bár most nem terveztem venni
  • Icebird
    #6802
    Az 1.04-ben minden minimumra rakva árnyék off, minimum AA, aniso Rahmadi 90 fps, Sahrani erdö 30 fps:)
    persze szarul is néz ki a játék, de az tény hogy szarrá lehet butítani hogy gyengébb gépeken is játszható legyen.

    VGA: 6800GT 256MB
  • csoola
    #6801
    nagyon jo a játék, demo után nagyon tetszik, az OF elsö nagy kedvenc játékom volt, ez is nagyon szorakoztató, ha a gépigénye kisebb lenne tuti egész nap tolnám:D de amugy nagyon jol sikerült, regularban játszom, és nem marad el a siker, azt hittem h nagyon überbéla szintjét se fogom elérni, de mégis, elkezdtem sniperes küldit, és sikerült!:D aztán már a 3ikat játszottam ki, a lényeg h teljesitsem a parancsot, akkor kevesebb az esély arra h kiinyirnak:D de tényleg jo, és mivel most ez az egyetlen uj game ami valamire valo és végre elérhetö, eljátszogatok vele
  • Alwares
    #6800
    Nekem szerencsére megy YASU-val simán...
  • Kaszi46
    #6799
    Te honnan fogod bészerezni?
  • MrTressy
    #6798
    Igen taktikai végtelen szabadsággal :) csak a képzelöeröd és a tudásod szab határt hogy mit valósitasz meg a beépitett szerkesztövel
  • DanRyu
    #6797
    Ez a játék taktikai FPS-s?
  • Charly
    #6796
    Sziasztok hogy lehet normálisan bekonfigolni a helihez a joy-t?
    Mert pörög forog a pedál szakaszossan müködik aki tud segitteni legyenszives
  • Icebird
    #6795
    na müködik nálam is alcoholt leszedtem, akkor még nem, de blindwrite leszedése után már megy
  • Alwares
    #6794
    Ja és látom itt a FAQ-ban van magyaritás mod. Ez müködik az új angol verzióval?
  • Alwares
    #6793
    Na futogat, nagyon tetszik a játék! Kár hogy csak olyan 22 fps-re tudtam bekonfigolni hogy elfutogasson még úgy-ahogy elfogadható látványal. Bár ennek is örülök mert a gépem már nem mai (meg a Ghost REcon is 20fps-el lett kijátszva...) Csak egy baj van mikor a kapányt csinálnám, akkor van egy ingame cutsence (trasport) mikor csak áll egyhelyben a kép és nem történik semmi, ez mért van? Ha valaki tudja mért csinálja ezt akkor szóljon légyszives.
    Addig is tolom a sima küldetéseket mert azok is nagyon jók!
  • Icebird
    #6792
    Több lehetőség is van lekell szedni minden virtuális meghajtót kreáló progit, vagy új sptd driver
    esetleg
    RMPS emulation OFF

    De nekem pl win2003 alatt ennek ellenére sem jó
  • Pill
    #6791
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy ha leszedem a hivatalon ango lverziót ami most jött ki akkor arra ugyanúgy rá mennek a patchek és tudok vele tört szerveren játszani?
  • chicco
    #6790
    az volt a tools könyvtárban elinditom és semmmi
  • chicco
    #6789
    ugy sem
  • bucsher
    #6788
    yasu
  • chicco
    #6787
    mivel elég izmos vidkari kell hozzá szerintem dx8felejtös
  • chicco
    #6786
    leszedtem 1 népszerü magyar oldalról .de nem indul
    Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel.
    További részleteket keressen a http://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=13000&l=hu címen.


    ez írja vlm tanács??

    cd dvd lehúzva
  • priluki
    #6785
    Jaj bocs de még lenne egy csunya kérdésem lehet valahogy a játékot dx8 ba futattni?
  • priluki
    #6784
    köszi szépen az infot :)
  • Kaszi46
    #6783
    Úgy, hogy neked 1.02 van, vagy a demo ami meg 1.03. Ami most jött ki angol verzsön, az meg már 1.04, amiben van motor. Kb hónap végén lesz egy szintre hozva, azaz 1.05re az összes. az 1.02 és 1.04 közötti különbségeket, javitásokat pedig a #6750 hsz-ben található linken tudod elolvasni.

  • tpM
    #6782
    #6776: qs
    #6777: qs
  • priluki
    #6781
    most szedtem amugy le ezt a verziot,akkor most kell patch ehez vagy valami? hányas verzio? bocs a tudatlanságomért :DD
  • priluki
    #6780
    nade komolyan.. ami nekem van verzio abba én nem láttam motort.. hogy van ez akkor?
  • Seaweed
    #6778
    Hogyan tesztlejuk le ujkent azt ami regi by tpM
  • fkubi
    #6777
    Da Lamma
    Hivj szerelot, de addig ne nyulj a gephez, mig ki nem szamitod a sabotos feladatot!
  • Icebird
    #6776
    JSF Veteran Looser SC:D
  • tpM
    #6775
    Állj! bocsánat elnézést! Most néztem és valami elcsesződhetett installnál mert ugyan az addonok meg voltak ,de az 1.02-es verziószámot írta ki :O Szal az alábbi "teszt" nem érvényes :D
  • Kaszi46
    #6774
    van rajta lámpa, igy forgalomba helyezhetö tehát enduro:D
  • HardcoresHUN
    #6773
    ez inkább crossnak tűnik
  • priluki
    #6772
    szoval ez az angol verzio egyböl 1.04? amugy honnan ez a yamaha enduro? ilyet még nem láttam