35048
  • Neoncsoves
    #6934
    az OFP egy felejthetetlen játék még most is (számomra XD) főleg a vírusos mod... FRESH MÍÍÍÍÍÍÍT
  • tpM
    #6933
    Muszáj szarrá OFFolni a topicot?
  • Neoncsoves
    #6932
    de nincs meg... nem hozták, msnen ráirtam minden lehető osztálytársra de egyik se válaszolt, egyik válaszolt hogy mindjárt de már 30 perce nem válaszolt XD
  • Neoncsoves
    #6930
    Armed Assault, the unoptimized combat simulation from the creators of Operation Flashpoint.™ - by tpM


    Ez jó XDDDD
  • Bucser
    #6929
    Akkor játék helyett esetleg meg kellene csinálni??
  • Neoncsoves
    #6928
    +postakölcség ezt meg kell majd venni... most van 4000FT-om :) húsvétkor sztem meg is lesz
  • Neoncsoves
    #6927
    nem csak most más bajom is van nincs meg a lecke se se csütörtök se péntekről se tegnapról se máról azért vagyok ideges
  • neuro
    #6925
    "szar jeleket"? 13 évesen legalább beszélj rendesen vagy ezt sem tanították meg otthon?
  • Neoncsoves
    #6924
    bocs... 380 *_*
  • Neoncsoves
    #6923
    13 évesen honnan a rákból tudjam az ilyen szar jeleket? most jöttem rá igen angol font, és ha jól tudom 1 angol font az egyenlő 280ft..........
  • neuro
    #6922
    ez csak vicc ugye?
    angol font
  • Neoncsoves
    #6921
    ez a £ mi?
  • Neoncsoves
    #6920
    amazonon ez van:
    RRP: £29.99
    Price: £19.99 & this item Delivered FREE in the UK with Super Saver Delivery. See details and conditions
    You Save: £10.00 (33%)
  • Neoncsoves
    #6919
    azt meg tudod mondani hogy mennyibe kerül előreláthatólag?
  • Neoncsoves
    #6918
    ezt a játékot letöltve használni szentségtörés... ezért le is töröltem és megvárom amíg meg tudom venni !
  • tpM
    #6917
    Meg kell venni s nincs ilyen gond.
  • Neoncsoves
    #6916
    hanyas peccses a magyar server?
  • Neoncsoves
    #6915
    mennyi a várható ára?
  • sjack sg
    #6914
    Szerintem félreértetted. Én azt kérdeztem hogy majd ha megjelenik a v1.05 akkor azzal kell-e vmit csinálni(mondjuk crack-elni - amikor megjelenik hozzá crack) vagy csak simán elég lesz feltenni(procyon verzionál gondoltam).
    Csak mert nem akarok ujratenni a game-t ha nem lesz jo crack nélkül.
  • tpM
    #6913
    Nah ugylátszik fogunk ArmÁban is 20vs20-t játszani... :)
  • Beers
    #6912
    Nem, de a hatred-en volt :)!
  • Bucser
    #6911
    Offisól DVDn volt crack meg Yasu??
  • chicco
    #6910
    hát yasu van hozzá nem crack.de nekem sem indul
  • Max 36
    #6909
    sziasztok !!! segtiségre lenne szükségem nem indul a játék amikor be crekkelem ,nem találja a cd-t azt irja mit kellene csinálni melyik fájt kell felülirni.elöre is köszönöm a segitséget
  • Gascan #6908
    hang bugok mitől lehetnek a játékban? a 4.,5. pálya körül igen idegesitő mikor mondanám az embereimnek, hogy szálljanak ki a Strykerből de egyszerűen nem mondja meg.... pedig én úgy szeretném szeretni ezt a gémet????
  • hiba
    #6907
    gebasz...
  • hiba
    #6906
    http://www.flashpoint1985.com/cgi-bin/ikonboard311/ikonboard.cgi?s=d5b4f728f741817588069003b41c95a8;act=ST;f=68;t=57978
  • hiba
    #6905
    na legalabb nem vagyok egyedul :)

    http://s158.photobucket.com/albums/t90/knockedeye/
  • hiba
    #6904
    Rájöttem mi okozza: Texutre detail "normal" mod eseten alladoan szetesik kep. low/very lowba nem.

    Cat 7.1-et hasznalok, nem csinalta ezt meg mas gameval :(
    nekemisayasus van, nem kell crk ha megy nelkule...
  • sjack sg
    #6903
    Nekem is x1950pro-m van és tökéletesen fut high-on. Mégcsak ismerkedek vele de eddig nagyon tetszik. Én egy uj rajongo vok. Ofp-vel csak 1x toltam szal nekem uj a téma rendesen, de ugylátszik énis egy fan leszek.
    Már kiprobáltam a multit is. Csak annyira hogy müxik-e. És megy!Szal megvan az örömöm.

    Nekem procyon verzio van meg. Azt szeretném kérdezni hogy ez az angol verzsön lenne? A másik kérdésem hogy ez ugye yasu tool-os dolog. Ha megjelenik majd az 1.05 akkor simán feltudom tenni és menni is fog? (Mert yasu-nál ugy nincs crack) Vagy attol még crackelni kell majd az 1.05-öt?
  • hiba
    #6902
    rohadt beka...
    http://img167.imageshack.us/my.php?image=aramsuxtp1.jpg
  • hiba
    #6901
    Hi!

    Szetesett kep

    Ez fade, szar driver, programbug, szarhw vagy mitol van?

    Neha total szetesik a kep, neha normlasi...
    Mitol van ez egy hete vettem egy x1950prot, ezzel nem mukodik rendesen?
  • w77d
    #6900
    Ha ki van kapcsolva, ha be van, elmegy a hang
  • HRaVeN1
    #6899
    EAX-ot kikapcsoltad?
  • w77d
    #6898
    Basszus most már abszolút nincs hangja! Légyszi segítsetek!!
  • MrTressy
    #6897
    Nem fédel?:)
  • Fürtös
    #6896
    http://ofp.gginternet.com/ofphu_plugins/forum/forum_viewtopic.php?3638.last
  • Djemba
    #6895
    okéakkor leszdem
  • neuro
    #6894
    van. ki is próbáltam, német 1.04-es, bár az install angol
    ahogy olvastam a cdkulcs hozzá német azért nem megy angolul
  • Djemba
    #6893
    Armed_Assault-HATRED ez a verzó miben különbözik a clonedvd től???van benne crack???