35048
  • Bucser
    #6974
    19th Feb 2007

    Successful start of ArmA in Europe

    ArmA stormed into the UK PC (full price) Chart at #3 after it's first weekend! It also was amongst top selling games on Amazon.co.uk and all other leading online stores in the UK.

    forras: Armedassault.com
  • freeriderosx
    #6973
    Ha érdekel valakit: link
    Beszéltem a fickóval (skype-on elérhető), cseh vezió, 2 db van raktáron, ha elfogy, 3-4 nap alatt érkezik új. Futárral szállít 2000 Ft-ért, másnapra ott a cucc, személyes áruátvétel nem lehetséges.
  • STFU
    #6972
    thx
  • tpM
    #6971
    Mission Editor:
    BLUFOR->Man->Sniper ennyi.
    vagy leraksz egy embert és az Init-be:
    removeallweapons this ; this addweapon "M24" ; this addmagazine "5Rnd_762x51_M24"
    És ha Character Switch-re gondolsz akkor azt nem mindig lehet. Elméletileg kiírja ,ha lehet.
  • Seaweed
    #6970
    Hol akarsz sniperrel lennio?! kampany?! single?! multi?! editorban csinalt jatek?!
  • STFU
    #6969
    lehet bonyolult meg igy is amit szeretnek megtudni, de hatha erthetobb. max betuzom majd
  • STFU
    #6968
    Mostmar tudom, nem lehet mesterlovesz puskaval ugrani. Csak azt aruld el, hogy hol lehet mesterloveszt valasztani!
  • Kaszi46
    #6967
    Nekem nincs se multiban, se single-ben az angol 1.4-nél fade.
  • tpM
    #6966
    Akár biztos. Én az eredeti Cseh serialommal telepítettem és multiban furcsa dolgokat csinál :)
  • Seaweed
    #6965
    Allitolag (nem lattam), de ha nem vetted meg akar FADE is lehet!
  • Charly
    #6964
    Az angol verzió 1.04 es nem?
  • neuro
    #6963
    nekem teljesen jól megy a helo
  • Seaweed
    #6962
    Illetve pontosits hogy mi van!
  • Seaweed
    #6961
    Gond?! 1.01-nel meg eleg "izzasztos" volt..de azota mar szerintem rendben van...
    Lehet FADE (nem csodalnam)...passz.
  • Charly
    #6960
    Sziasztok nálatok nincs gond a heli irányitásával ha joyal nyomjátok?
  • Seaweed
    #6959
  • bucsher
    #6958
    muszáj
  • repvez
    #6957
    nálam meg mint a kérdésemböl kiderült még egyszer sem használtam,de ha ugyan azt a pályát tölti állandoan vissza akkor is amikor sikeresen teljesitettem akkor muszály valami fortély hogy tovább tudjak játszani.
    vagy te inkább beletörödnél hogy a kampánybol csak 5 pályát tudsz játszani.
  • koestler
    #6956
    Az van, hogy nekem az éjszakai küldik nem nagyon jönnek be, ill. sajnos van néha kifejezetten bosszantó küldi, ott jobb inkább ezt csinálni, mint szidni a játékot, hogy rosszul lett megírva....
  • SzaSzaWEL
    #6955
    Izgi lehet így végignyomni a kampányt. A videókat azért megnézitek, ugye?
  • repvez
    #6954
    kiprobálom mert lehet az volt a baj hogy a job shiftet használtam,de annak mindegynek kéne lenni.
  • koestler
    #6953
    Pedig működik. Bal shift + num mínusz, utána beirod, ENDMISSION. Nekem nem volt gond vele.
  • koestler
    #6952
    Szerintem vannak benne hanggal kapcsolatos bugok. Néha nekem sem mondja be a radio, amit kijelolok. Amikor tankban vagyok úgy nem fogad el parancsot, viszont ha kiszállok először én a járműből és úgy adom ki az ordert, akkor már engedelmeskednek... Nekem így sikerült...
  • tpM
    #6951
    godmode :D LOL!
  • debHUKK
    #6950
    Ez már a tavasz első jele. Megjöttek az elő vérpistik :)
  • debHUKK
    #6949
    sajnos pontosan nem tudom mivel nem játszottam még végig, de 20 fölött az bissztoss
  • Bucser
    #6948
    Vagy magyarul tanulj meg vagy gépelni vagy előbb olvasd át újra amit írtál mielőtt postolsz, mert borzalmas... Se írásjelek, se értelmes szavak nincsennek a HSZ-edben..

    Nagyjából kisilabizáltam mit akarsz mondani.
    Nem, nem lehet ugrani mesterlövész puskával a kézben.


    Másrészt meg ha nem bírtál lelőni senkit 24 órán át a hiba a te készülékedben van.. lehet beragadt a fegyvered?? nem tudsz lőni? vagy elhalványul a lövedék a levegőben? (FADE)


    [center][center]

  • STFU
    #6947
    ha lehet inditani szavazast akkor arrol hogy atvitted e az elso missiot valaszoknak sztem igen, igen de 24ora1huzamban, enemy-t nem birtam leloni, NEM!
  • STFU
    #6946
    mikor elkezdem az elso missiont, traktorral kimegyek az utkeresztezodesbe, na ott en nem ezzzel a gagyikatonaval akarok lenni. hol van az a opcio hogy mesterlovesz lehessek? vagy legalabb ezt a ocska zold tavcsovet le lehet venni? ja es csak god modban lehet az elso bezist ki irtani?
  • Gascan #6945
    mennyi kampány küldetés van az Armed Assaultban?
  • repvez
    #6944
    Amit régebben ajánlottak a shift+(nimpad)minus a küldetés sikeres befejezéséhez és a köe váltáshoz nekem nem müködik
    hogy kéne csinálni hogy használni tudjam?
  • Prince23
    #6943
    Nekem egyenlőre nem jött be, nem érezni rajta a küldetést.
  • pedro870
    #6942
    de mindketten elbsztátok mert fut a port csak más porton ;)szervermonitor vki írja máááá át!
  • fkubi
    #6941
    Omg, ennek szofosasa van.
    Lehet am ket mondatot irni egy hozzaszolasba.
    Sot, ez mar a harmadik!
  • Kaszi46
    #6940
    "Amint a képviselethez érkezik lesz itt is"-cdgalaxis
  • Bucser
    #6939
    Bocs akkor nekem van még túl korán:D
  • tpM
    #6938
    #6937
    "...ha jól látom éppen nem megy az ArmA port."
  • Bucser
    #6937
    Próbáld ujra.. Az ARMA port éppen nem fut. Csak az OFP+AP5 port.
  • tpM
    #6936
    ArmA/OFPHu itt van servermonitor is és ,ha jól látom éppen nem megy az ArmA port.
  • Neoncsoves
    #6935
    ez nem OFF, na jó igen, de muszáj a lelket tartani a topicban, ja bocs már megjelent a game, hát akkor jó játékot kívánok találkozunk majd valamikor, akkor: most van magyar ArmA server ha jól értettem? 1.02-s patchel? mert nekem 1.04-es van.