35047
  • DancZer
    #33003
    Meglepődnék ha a trackir-el is rendesen működne.
  • Hogthar
    #33002
    Erre én is gondoltam, de nem működik jól, még ha meg is oldod célzásnál a váltást, célzó módban is lehet nézelődni trackIR esetén és látszik hogy csak egy lapról van szó :\
    nem is beszélve ha mozogsz akkor torzul, vagy ilyenkor autó az egész világot pipeli nem csak egy lapra helyezi rá?
  • tpM
    #33001
    ACE-ben meg úgy van megoldva, hogy nem a lencsén van a PiP, hanem a lencsén kívül mindenhol. :)
    Szóval simán belenagyítasz a világba, viszont a lencsén kívül mindent hátrébbpipelsz.

    Nyelvúlyíttás lvl 99. 8-)
  • Hogthar
    #33000
    Köszi, meglesem, ha jó megcsinálom én is a sajátjaimra, csak a szálkeresztet nem belevetítem hanem elé teszem így nem lesz mosott.
  • tpM
    #32999
    Arsenal-ban könnyen ki tudod választani, szerepel az optika mellett, hogy "3D".
  • tpM
    #32998
    A 3.6-os US Forces pakkban.
  • Hogthar
    #32997
    tpM: Melyik RHS verzióba volt ez a real 3D acog?
  • Fehercsoki
    #32996
    Hmm tényleg 1 hónapos, észre sem vettem, csak a verziót figyeltem(1.43), amiből arra következtettem hogy a marksmen dlc(1.42) után fog jönni.
    Utoljára szerkesztette: Fehercsoki, 2015.04.20. 15:44:42
  • DancZer
    #32995
    A post egy hónapos. Ha még mindig él a szerver akkor azt jelenti, hogy a dev-es verzióval is van állandó szerver.
  • Gascan #32994
    az mit jelent h hivatalos? az eddigihez kepest mi valtozik?
  • Fehercsoki
    #32993
    Jön a hivatalos KOTH.
  • Hogthar
    #32991
    Akkor már nincs sok hátra, ugye?
  • tpM
    #32990
    4 éve lesz júliusban. :D
  • Hogthar
    #32989
    Jó ez az ego, csak jó lenne már látni is belőle valamit, vagyis pontosabban hallani. Mert mintha késne az ACSE(röpke 2 évet)
    Szóval mikor várható?
  • tpM
    #32988
    Már bocsi, de az ACE SM-beli crackjeimmel egyszerűen sem a BIS, sem pedig Jarheadék nem tudják felvenni a versenyt. Át kéne dobni 3 alá.
  • DancZer
    #32987

    5:46-nál a pattogás nagyon tetszik.
    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2015.04.14. 20:08:44
  • DancZer
    #32986
    Az első kettő a soundcloud-os demóról ugyan az mint ami a játékban van, csak a kezdeti csapás nélkül.
    Ha ezt megnézed megérted miért nincs ott a csapás:

  • Feró Flex
    #32985
    Elnézést kérek
  • tpM
    #32984
    Nem tudom miről beszélsz. :D Én nem ilyesmire gondoltam.
  • Feró Flex
    #32983
    Nálam is képregény lett a játék az Ace3-al,akadozok össze-visssza
  • repvez
    #32982
    azért látom nem csak nekem furcsa ez a crack hang .
    Ennél még a strandpapucsos is jobb :) meg azt a mutáns szöcskéket lehalkithatná valaki, hogy ne nyomja el a lövés hangját :)
    valami hasonló jobb lenne
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2015.04.14. 15:11:54
  • tpM
    #32981
    Amúgy szerintem nagyon jó ez a menü. Kíváncsi lennék, hogy TrackIR-rel mennyire könnyű kezelni.
  • Feró Flex
    #32980
    Köszi Mester
  • tpM
    #32979
    Bal Ctrl + Win gomb.

    Amúgy a billentyűzetkiosztást az alap billentyű beállítások alatt lévő configure addons gombbal tudod elérni.
  • JanáJ
    #32978
    Nem. Új mentéssel sem jó. Régivel nem is próbáltam.
  • Feró Flex
    #32977
    A füldugót hogyan tudom használni?Hogyan tudom beadni magamnaka morfint?
    Köszi
  • Hogthar
    #32976
    Nagyon hasonló a konfigom, csak gyengébb a videókártyám(660 GTX), tapasztaltam én is korábban és az SSD tényleg megoldotta.
  • Fehercsoki
    #32975
    1 éves, nem hiszem, hogy valami baja lenne, leterhelve sincs, van egy csomó szabad hely.
  • Paladin
    #32974
    Patch előtti mentést töltenél vissza? Mert a korábbi mentések update után sosem működnek.
  • Gascan #32973
    milyen idos a HDD? nem lehet hogy mar oregszik, romlik ... ilyenkor altalaban belassul az egesz HDD, lasabban toltenek be a programok .. onnan is eszre lehet venni h sajat gepre klikkelsz es milyen gyrosan tolti be monjuk a C particiot stb.

    nekem ez volt a gondom a regi HDDvel, ezert is kellett vennem ujat .. a regi HDD csinalt hasonlokat mint ami a te panaszod
  • JanáJ
    #32972
    Miért? Tuti lenne olyan hülye, aki két új szemüvegért is ad 10 dollárt. :-)

    Amúgy van ötletetek miért nincs marksman óta mentésem SP-ben? Ha visszatöltaném akár mert meghaltam, akkor hibát dob. :-(
  • Fehercsoki
    #32971
    Western Digital Blue WD5000AAKX 500GB 7200 RPM 16MB Cache SATA 6.0Gb/s, ilyen HDD-m van, de szerintem indokolatlanul sokszor szaggat be, SSD-re sajnos most nincs pénzem.
  • Gascan #32970
    nekem is hasonlo konfigom van, viszont nekem csak nagyon ritkan szaggat be .. siman jatszhato .. nem mindegy az sem sztem hogy milyen SATA3 HDD-d van .. van olyan aminek az olvasas/iras segebssege jobb ... az enyem elvileg jatekokhoz valo, picit dragabb is volt ... de elegedett vagyok vele
  • DancZer
    #32969
    Sztem egy SSD megoldaná a problémád. szvsz egy ilyen géphez már alap, sőt! bűn ha nincs! :) Nemrég láttam haverom notiján, hogy megy(jobb gpu-ja van mint nekem, viszont nincs ssd-je) és az objektumbetöltés lassúsága elvette a több FPS varázsát.



    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2015.04.13. 11:47:10
  • Fehercsoki
    #32968
    Találkozott valaki olyan "hibával", hogy scope használata esetén illetve sima jobbklikkes zoomolásnál(jellemzően ha objecteket tölt be) a játék "szaggat", hirtelen leesik az fps? Akkor is beszaggat, ha mondjuk meglőnek vagy felrobban valami, vram és a ram sem fogy el, SSD-m nincs, grafikai beállítástól függetlenül, nagyon kicsi látótávnál is csinálja(akkor is ha egy üres mapon vagyok), próbáltam az összes config filet letörölni, újratelepíteni steamről, de semmi se segített. i5 4570, GTX 970, 8gb 1600mhz cl9 ram, cpu és gpu utilization is "alacsony", nincs semmiféle hatalmas "kiugrás", szóval ötletem sincs, hogy miért lehet ez, alapvetően az fpsem jó, de ezek a szaggatások nagyon játszhatatlanná teszik. Ja és nem az új patch óta ilyen, mindig ilyen volt, viszont eddig azt hittem, hogy a vram kevés, de az új videokártyával is csinálja.
    Utoljára szerkesztette: Fehercsoki, 2015.04.13. 09:14:09
  • DancZer
    #32967
    Sztem a DLC-k azért kerülnek ennyibe, mert a többi részét(a sok munka) ingyen van. Tényleg amolyan becsületkassza szerűség. Azt is eltudom képzelni, hogy amit a DayZ-moddal beszedtek Arma2 idején, most tartalékként felhasználva kisérleti alapon megy az Arma3 DLC. Felmérve, hogy milyen a felhasználók vásárlási hajlandósága.
    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2015.04.13. 08:31:15
  • sirpalee
    #32966
    Már ez is picit lehúzás. :) Már a modok, és a rengeteg user made content miatt (amihez ők max supportot nyújtanak, de elnézve pár hiba javítási sebességét... nem igazán) is hosszabb az élettartalma mint a hasonló kategóriájú játékoknak. Tök jó, hogy ilyen updateket raknak bele, de közben még alapvető hibákat sem javítanak ki. Pl még mindig eldobálja a kontroller beállításokat multiban, ha véletlenül megnyitod az options-t? Vagy még mindig felrobbannak a greyhawk-ok a felszállópályán? :D
    Utoljára szerkesztette: sirpalee, 2015.04.12. 23:20:27
  • DancZer
    #32965
    Kérem tegyék meg szavazataikat: http://feedback.arma3.com/view.php?id=23544 Köszönöm
  • DancZer
    #32964
    Az már elég nagy lehúzás lenne, ami számomra nem volna szimpatikus húzás. :)
    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2015.04.12. 22:50:24
  • JanáJ
    #32963
    Megvettem főleg a Paladin által írt dolgok miatt.
    Én a helyükben még gyári skineket adnék arany áron, hogy a pénzes réteg girdó lehessen és tolja a pénzt az ARMA 4-be (nekem). :-)