35047
  • JanáJ
    #33204
    Én meg k**va jó fej! (Meg kicsit hazudós.) Szóval játszunk.
  • JanáJ
    #33203
    Nem küldetést, hanem a gép ellen domizni. Településeket foglalj el, meg ilyenek.
  • Paladin
    #33202
    Én is introvertált vagyok :) De a három állandó jellegű tettestársam már vagy három hónapja nem tudom rávenni egy kis armázásra, szóval lassan már ismerkedni is hajlandó vagyok ;)
  • tpM
    #33201
    Introvertáltak vagyunk, na.
  • DancZer
    #33200
    Hmm... Coop-ot egyedül játszani?!
    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2015.06.09. 11:58:10
  • JanáJ
    #33199
    Nagyon egyetértek! Szerintem egész jól ráéreztek, utánajártak a jövőbeni dolgoknak, még ha van is pár hülyeség. De ezek a külsőségek, maga a technológiai szint a most használtat tükrözi.
    Ami még zavar, hogy nem törekedik senki valami játszható átmenetre az FPS és a valóság között. Pl. a sima játékban egy lepke fingra is le tudok szállni helivel külső nézetben, de csak belsővel bárhova szívás. De ugye élőben azért csak van még 3 pár szem a helin aki segít, hogy Józsi b+ ne a fűzfára akaszd fel a farok rotort. Vagy pl lehetne kicsit szélesebb látószögű a NW helin, mert ritka hogy jön velem még három játékos, hogy legyen periférikus látásom este. :-)
    Utoljára szerkesztette: JanáJ, 2015.06.09. 10:21:50
  • JanáJ
    #33198
    Nem látom mostanában a szerver listában és utoljára csúcs időben voltak 8-an fent, ebből 4 külföldi trolkodott és engem is lőtt. :-(
  • JanáJ
    #33197
    támogatom
  • JanáJ
    #33196
    Szerintem mostanában nem agyatlan a lövöldözés a nyitott coop szervereken. Nekem az a bajom, hogy annyira megszigorították a dolgokat, hogy nem lehet már egyedül játszani rajta. Multkor elvittem egy IFV-t hogy odagurulok a csit csat hoz és keresek egy lövészt, erre már ordított az admint, hogy első figyelmeztetés hogy ne vigyem el egyedül a járművet...
  • repvez
    #33195
    Nem a Bis fejleszti a softvert hozzá( 56 s től)?:
  • Solt
    #33194
    Na ne célozgassunk! :D
  • Scottt
    #33193
    I7 4500U, 8850 2GB VRAM, 8GB RAM, nem egy atomerőmű, de a singleplayeres bohóckodásokra eddig tökéletesen megfelelt. ^^ (Nincs mindenkinek konstans 60FPS-s ingerküszöbe, felének is örülök :D )
  • tpM
    #33192
    Lapossal te legföljebb UAV controller lehetsz, ott úgyis megszokott a lagg. :D
  • Scottt
    #33191
    Lemegy a kva vizsgaidőszak, veszek az ösztöndíjból egy SSD-t a laposba meg egy mikrofont és tolhatjuk.
  • Hogthar
    #33190
    személy szerint én örülök az új szigetnek.
    Igaz sok sziget jön ki, de egy rész módok nélküli játéknál így lesz változatosság, másrészt coopos szervereknél sincs kihasználva a legtöbb sziget, mivel sok közüle csak összehányt, egy-egy terület van kidolgozva(feltételezem az amivel kezdett az illető és még volt türelme hozzá)
    ráadásul ezek a szigetek a már megszokott alap arma 3 as vagy arma 2 es növényzetet használják és épületeket használják, ami azért elég monoton már.
  • jimcat
    #33189
    A másik dolog hogy 2035 ben sem lesz egy hadseregben sem általános hogy csak a legmodernebb technikát alkalmazzák.Lesz ott még bőven ak-47 is.
  • tpM
    #33188
    Az expanzióval még helyrehozhatják amúgy...
  • tpM
    #33187
    Ugyan... semmi gond nem lenne ezzel a futurisztikus megközelítéssel, ha érdekes tudna lenni, de sajnos nem az. Most tényleg az zavar, hogy nem tudod, mi az az MX? Azon kívül a többi fegyver mind létezik, csak kicsit más formában.

    Engem az zavar inkább, hogy semmi új, különleges feature-t nem hozott magával ez az időutazás. Fegyverre, sisakra szerelhető kamerák; csapat adatait, információkat közvetítő kijelző a sisakban; különféle tűzvezető rendszerek, illetve rakéta rávezetési módok (ideértve bizonyos programozható gránátokat, lövedékeket, amiknél be lehetne állítani, hogy mikor robbanjon fel, lásd: XM-25) és még sorolhatnám. Tele lehetne, ötletes, mégsem túl elrugaszkodott, érdekes lehetőségekkel ez a 2035, de ehelyett csak egy sótlan addonpack az egész.
  • jimcat
    #33186
    Ez a jelenség szerintem az arma felépítésere vezethető vissza mert arma1 óta a játék gyakorlatilag egy keretet szolgáltat arra hogy legyen mit modolni. csak ez az ace volt arma1 és a 2 ben is (emlékeim szerint arma.hu meg nálunk is) szerintem az arma3 hibája abból fakad hogy megpróbálta a jövőbe vinni a dolgokat amit a közösség annyira nem tudta beleélni magát (mert "Mi a tököm az a mx?" és társai kérdéseket mennyit kellet halhatnom az elején)
    Mindenki kereste a modolási lehetőségeket hogy mai korunk fegyvereit rakja bele a játékba és nagyon sokat kellet várni hogy minőségi munkák legyenek elérhetőek.(igy gyakorlatilag a mostani modválogatás pontosan visszahozta a jelenkort a játékba)
    Mire ide elértünk nagyon sok játékos hagyta az egészet a francba már nem jön játszani elég csak azt azt megnézni fénykorban mennyien voltak arma.hu meg most mi működik sajnos.
    Egyébként idén januárban próbálkoztunk egy közös játékkal a M.A.R.K osokkal de csúfos véget ért a sztori.szerintem azon bukott el a dolog hogy nagyon nehéz volt ennyi emberre küldetést csinálni és már belépéskor semmi fps nem volt ami egyből kihozta mindenkiből a hőbörgő énjét.
  • tpM
    #33185
    A turáni átok.
  • DancZer
    #33184
    Fura, hogy a magyar közösség ennyire szerteágazó. Mintha nem akarnánk egymással játszani, vagy nem is tudom. Kis ország és mégis szét van szakadva még az a pár ember is. Sg fórum, arma.hu, hafclan és még biztos vannak mások is.
  • jimcat
    #33183
    JanáJ www.hafclan.eu itt néz körül ! mi is egyébként péntek este kilenctől szoktunk 2-3 órában játszani egy héten 15-20 an vagyunk föleg magyarok és szinte csak coop-ot játszunk és szívesen csatlakoznánk ace3 as szerverhez most lesz átállás agm ről
    van állandó szerverünk meg armasync a modok letöltésének egyszerüsitésére.
    Utoljára szerkesztette: jimcat, 2015.06.05. 19:46:01
  • Solt
    #33182
  • DancZer
    #33181
    arma.hu
  • repvez
    #33180
    nekem sincs mikrofonom, vagy legalább is a PS3eye- beépitett nem ugxy müködik ahogy kéne és a melo mellett eléggé kiszámithatatlan, hogy mikor érek rá.

    Az uj szigettel kapcsolatban valahol a csendesoceán térségben kell keresni, mert a premier kezdését PDT idő szerint határozták meg.
    Pacific Daylight Time (PDT) és nem AM/PM verzióban

    Talán ez sem véletlen vagy csak azért mert a kiálitás helyszine ott van ?
    Remélem a terület mellett más ujdonságról is hirt adnak, DX12 ,win10 támogatás egyéb játékot érintő ujitásról
  • tpM
    #33179
    Össze kéne verbuválni egy minimalista-ACE rajongó Arma 3 csapatot, akikkel lehetne nyomulni saját kis hoston, saját, egyéni ízlésre készült küldikkel.

    Solt papi biztos benne lenne; én is, ha vennék mikrofont végre. Repvez? JanáJ?
  • repvez
    #33178
    néztem a mai dev-patchet és elgondolkodtam azon, hogy mitől olyan nagy a mérete, mikor csak pár bejegyzés a változások listája és azok sem vlami plusz dolgokt rejtenek hanem egymeglévő ujrapozicionálása vagy modositása. Ebből a közel 600mb-ba máskor egy uj játék vagy egy teljes kiegészitő a játék mellé is elfért volna.

    A multis részhez csak annyit tennék hozzá, hogy kellene egy központi gyári szerver , mert igy hiába van egy átfogóbb mód mint az ACE3, RHS és a többi, nem elég csak azt felrakni hanem mellette még a szerver üzemeltetője mellérak 1000-nyi kisebb modot is . és emiatt hiába akarsz egy ACE3as szerverhez kapcsolódni nem lesz kompatibilis egymással a 2 verzió.
    2 okból nem szoktam multizni.
    Az egyik a már emlitett, minden nyitott szerver agyatlan rohangálós lövölde
    A másik, hogy ezernyi modot le kell tölteni egy játék kapcsolódása elött és utólag ezek a modok nem törlödnek , mikor kiderül, hogy az a szerver mégsem olyan jó.
    Igy hamar telemegy szeméttel a gép foglalja a tárhelyet és esetleg a játék müködésére is kihathat.

    Talán valami olyan megoldás kéne, hogy a szerver futtassa csak a modokat a cliens csak a modositó értékeket kapná meg .
  • tpM
    #33177
    Annak idején még úgy volt, hogy az RHS és az ACE 3 egybe lesz forrva, mennyivel könnyebb lenne...
  • JanáJ
    #33176
    Köszi. Melyik szerver? Agondom hogy még az ACE-t sem raktam fel, mert heti 4 órát ha tudok játszani és ebből nem szeretnék egy percet sem telepítgetni. Ugyan ezért nem rontanám senki coop élményét azzal, hogy egy óra után elhúzok a küldi közepén.
  • jimcat
    #33175
    hozzánk jöhetsz a csapat egész jó igyekszünk érdekes küldiket összedobni , mondjuk nem vagyunk normálisak ezt már a hangok is megmondták a fejemben :-)
    Utoljára szerkesztette: jimcat, 2015.06.05. 14:17:07
  • jimcat
    #33174
    semmi csak az abaj hogy megállapodunk hogy legyenek ezek a modok vagy azok a modok. Nyilván mindenkinek van egyéni igénye, használunk saját ruházatot satöbbi
    De ez avval is jár hogy végül is bezárkózunk mert nem biztos hogy mindenki le akar tölteni 15 giga modot hogy kipróbálja hogy nem is tetszik neki az egész.
    Én ezt teljesen megértem erre volt jó pl egy arma2 domi vagy ne adj isten egy ace, nagyjából azonos modok voltak egyszerű volt szerverek közt az átjárás. Most van sziget, agm, ace3, fegyver, optika , heli meg mindenféle teljesen jogosan kellő mod.
  • JanáJ
    #33173
    Nem tudtok valami normális coop szervert mondani ami nem a holdon van, ai ellen puffoghatok, és normálisan fut. Hülyét kapok, hogy ha le tudok ülni játszani 2 órát, abból egy a szerver keresés.
  • tpM
    #33172
    Mi akadályoz meg, hogy a társaságotokkal összedobjatok koop küldiket?
  • jimcat
    #33171
    inkább feküdnének rá a multiplayer küldetésekre, akár olyan formában is hogy támogatnának pénzdíjasan lenne mondjuk félévente egy kisebb összeg amit szavazással meg lehetne nyerni.(mint ahogy volt most a pénzdijas modolás)
    Mert nagyon szétszakadt a dolog ahány szerver annyi féle mod vagy king of the hill ( ami ha jól tudom inkább tvt)
    Nagyon kevés minőségi küldetés van coop témában és nem igazán találjuk a helyünket még mindig. Vannak probálkozások de fps halál a vége szinte mindig ha nagyobb mennyiségü ai-t pakol le a küldetés
    sziget lesz új ok. de minek? pici módolással a szomszéd falut is megtalálom szerintem
  • Fehercsoki
    #33170
    Vulkanikus sziget-nek tűnik.(ez a kép is redditről van)
  • Paladin
    #33169
    Hát, nem tudom. A dél keresztje az északi féltekén a huszadik szélességi foktól látható, Kuba kb ezen a határon van.
    Azért nem gondolnám, mert ha már onnan választanak valamit, akkor szerintem inkább egy kisebb szigetet, amit egészében le lehet modellezni.

    A pesszimista énem azt mondja, hogy valami száraz afrikai terület lesz, mert ott altis-os asseteket fel tudnak használni, plussz meg tudják úszni a folyók/tavak kérdését. Pls ne legyen igazam :)
    Utoljára szerkesztette: Paladin, 2015.06.05. 09:53:39
  • tpM
    #33168
    Kuba.
  • Fehercsoki
    #33167
    "The raw image of the stars in the teaser shows the constellation Crux, which is a deep southern hemisphere constellation not visible from the northern hemisphere. Judging by the angle of the constellation next to the horizon, we can assume that this terrain is near the equator and not far south, which places it somewhere in the tropics. Your guess as to which continent it is on!"

    Ezt a redditen írták.
  • sirpalee
    #33166
    Uj-Zeland kene. :)

    Haver ott volt katona par evet, es meselte milyen helyekre es idojarasban dobtak ki oket gyakorlatozni... Utos lenne.
  • DancZer
    #33165
    Jó lenne amit felsoroltál, de egyelőre azt se tudjuk milyen éghajlatú lesz. Kiszivárogtattak egy képet:

    Amiről már megállapították, hogy valószínűleg a déli féltekéről nézve látható. Szóval lehet, hogy afrika?