35047
  • Meszi212
    #32802
    Nem!
    Vásárlás után kapod a cd kulcsot,amit steam-en tudsz aktiválni,és egyből jön is le a játék a DLC-vel együtt!
  • DancZer
    #32801
    Steam-en volt már aktiválva?
  • Meszi212
    #32800
    Az országban a legolcsóbban!
    ARMA 3+ZEUS DLC /CD key/
  • repvez
    #32799
    sztem is mindenképp, ez igy nem a kor szinvonala
  • Stief
    #32798
    Köszi!
  • DancZer
    #32797
    Nekem megfelel. :)
  • Gascan #32796
    azert nem csak en gondolom, hogy a mostani sebzesmodellen kene allitani?
  • DancZer
    #32795
    Előző részekben egyszerűbb sebzésmodel volt. Most viszont attól függ, hogy mi van a karakteren. Régebben mindegy volt, hogy hátizsákot lövöd meg vagy a vállát, ugyan annyit sebzett.
  • Paladin
    #32794
    AGM-ben is van armor nerf. CSE-ben pedig szintén lehet a sebzésmódosítót állítani (csak azt komplikáltabb már kész missionökhöz használni).

    (Meg biztos vannak még modok, ez csak a két nagy modpack jelenleg)
    Utoljára szerkesztette: Paladin, 2015.03.15. 12:22:41
  • Gascan #32793
    az elozo reszekben a melleny kevesbe volt "csoda"? :) .. nekem meg ez hibadzik, meg hogy nem lehet meg mindig rendesen kozlekedni epuletekben
  • tpM
    #32792
    HP növelő csodamellény. Ha nem visel ilyet, itt is megfekszik az ellen 1-2 találattól.

    AI mod gyanánt amúgy bCombat-ot használok, annak a configjában van egy ilyen "sebzési szorzó", amit lehet állítgatni. Nálam 1.25-ön van, tehát minden lövedék 25%-kal nagyobbat sebez élőerő esetén.
    Utoljára szerkesztette: tpM, 2015.03.15. 11:29:37
  • Gascan #32791
    masik kerdes, rosszul emlekszem, hogy Operation Flashpointban meg eleg volt 1-2 talalat ahhoz, hogy kinyiffantsuk az ellenseget? talan meg Arma1-ben is .. szoval ez csak Arma 2-3ban kezdodott, hogy fel tar kell ahhoz, hogy kidoljon valaki?
  • Gascan #32790
    tudja valaki hogy mukodik a KOTH, ki finanszirozza a szervereket a KOTHhez? .. hogy mindegy melyik szerveren jatszok, elmenti a dolgaimat
  • DancZer
    #32789
    Arról felesleges beszélni, hogy minek kellet volna bennelennie az elejétől, mert nyilván mindenek ami most bennevan+ace, és már Arma 2ben! +60 FPS-el!

    Azok a dolgok amiket eddig megcsináltak(és előtte a community), szerintem mind sokkal jobb lett. Zeus, fegyver letámasztás, fegyver kezelés(visszarúgás, sway, fáradság), szvsz a hangok is!
    Nem azt írták, hogy nem csinálják meg, hanem azt hogy nem most. Rengeteg dolog van még ami sokkal több, jobb lenne mint a szél, meg a csőben a golyó.

    Szél: továb nehezítené a pontos találatokat(mennyivel? AI rekonfig). Már a swayt meg a fáradtságot is könnyes szemmel nyelték le egyesek.

    +1 a csőben: a fegyverekhez az animációkat újra kellett volna csinálni, látszata meg alig van és lehet 1 hónap munka.
  • bosco05 #32788
    KOTH, Epoch, Battle Royale, kb a sorrend is ez :)
  • Stief
    #32787
    melyik a legnépszerűbb modok az armához mostanság?
  • sirpalee
    #32786
    Szvsz ez csak mellébeszélés. Ilyen featureknek lenne helye a játékban, de igen nem félúton, hanem még az elején.
  • tpM
    #32785
    A szél bevonását a ballisztikába pedig azért mellőzték, mert így egyeseknek túl nehéz lenne (amit a teljesítményről ír ennek kapcsán, azt nem hiszem el, mosolyogtam is, mikor a következő mondat már a nehézségről szólt :)). De valljuk be, ilyen dolgokat nem így félúton kéne betenni egy játékba.
  • sirpalee
    #32784
    Azert egy vicc, hogy az extra, csoben levo loevedeket meg mindig nem csinaltak meg. Gyakorlatilag a marksmen dlcben lesz egy feature aminek mar megejeleneskor ott kellett volna lennie (bipod), es par uj fegyver. De ennyi, kesz. Mennyi is lesz a DLC?
  • DancZer
    #32783
    https://pbs.twimg.com/tweet_video/CAEFj91VAAAzidu.mp4
    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2015.03.14. 20:38:32
  • DancZer
    #32782
    http://dev.arma3.com/post/oprep-marksmen-weapons
  • tpM
    #32781
    Ja. Nagyon klafák.
  • Hogthar
    #32780
    Köszi, remélem beleteszik.
  • repvez
    #32779
    ha jól értem kipróbálhatóak az új fegyverek :
    itt irnak rlóa
  • DancZer
    #32778
    Mintha mondtak volna olyasmit, hogy fegyverekre is meg lesz csinálva. Azt hiszem mikor mutatták a járműves résznél, akkor említették. Vagy lehet user kérte fórumon már nem tudom. Sztem ha nincs ilyen ticket csinálni kell, aztán majdmegcsinálják ha úgy gondolják. :)
    Esetleg a marksmand dlc-s topicba be lehetne linkelni majd a ticketet és hivatkozni arra, hogy a járműveknél már lesz akkor lehetne ott is.
  • Hogthar
    #32777
    hiddenSelectionsTextures paranccsal tudom is módosítani úgy hogy 1 modelt használjon, nem az lenne a lényeg, hanem jelenleg külön classban vannak, viszont a marksman DLCben a járműveknél van külön fül ahol az adott járműnek mutatja az elérhető textúrákat, ezt esetleg fegyverekre is lehetne valahogy?
    Mert akkor nem lenne 10 féle egy fegyverből hanem csak egy és külön fülben kiválaszthatná az illető, hogy melyik terepmintát szeretné rá.
    Igazság szerint ez a kérdés a Marksman DLC megjelenése után lenne igazán esedékes, csak tán ha belelátsz most is.
  • JanáJ
    #32776
    Nekem is hiányzik a halláskárosodás, mikor kihúz egy 20-as sorozatot a szobából.
  • DancZer
    #32775
    setObjectTexture, setObjectTextureGlobal ezeket próbáltad?
  • Hogthar
    #32774
    Egyenlőre még sehogy, de ahogy kijön a marksman DLC benne lesz és elérhető lesz mindenki számára.
  • Solt
    #32773
    "a zár csattogása sokkal hangosabb mint a lövés döreje"

    Erre mondtam, hogy olyan mint egy varroda... :)
  • repvez
    #32772
    Ahogy egy hires mondás szól válámi ván,de nem az igazi :P
    Már érezhető egy kis visszhang,de nem annyira hangsúlyos, a most nem jut eszembe a mod neve ami az eredeti hangokhoz kever hozzá, nekem jobban tetszett.

    Amin még finomitanék, hogy a különbözö hangok milyen hangosak legyenek,mert a zár csattogása sokkal hangosabb mint a lövés döreje, lehet ezért hallom annyira magasnak a hangokat , a másik meg nem tudom milyen tücskök vannak azon a környéken,de hogy a fegyverek ropogását elnyomja és több km távolról is olyan hangosan hallani mintha a vállamon lenne azé gyanus nekem.
  • Berkut111
    #32771
    Hogy lehet az Arsenal-ban a jarmuveket elerni?
  • Hogthar
    #32770
    Arzenalban színezhetőek lettek a járművek, ez meglehet oldani fegyverekre is?
    mert nem kellene a módomhoz 20 millió class-t csinálni, a különböző festésnek.
  • Paladin
    #32769
    A youtube csatornájukra kirakták a tegnapi livestreamet, ha valakit érdekel.


    Utoljára szerkesztette: Paladin, 2015.03.08. 11:47:28
  • Solt
    #32768
    Mintha valami varrodában lennénk! :D
  • tpM
    #32767
    Most akkor ezeket a "tail"-eket dinamikusan keveri? Ha mezőn vagyok, és tartok egy erdő felé, akkor x% mezei visszhang lesz, és y% erdei is? Mi van, ha házak is vannak a közelben? Akkor háromféle lesz? Játék közben nem derült ki.
  • DancZer
    #32766
    Kicsit részletesebb bemutató az új hangrendszerről:
  • DancZer
    #32765
    Nem mutattak meg mindent, de sztem elég jó dolgokat kapunk. Azt azért ne feledd, hogy a fegyvereken es par küldetésen kívül minden ingyenes(patch) formában megkap mindneki. Csak azért adják DLC formában, hogy akik tamogatni szeretné megtehesse, mert ők is pénzért csináljak a munkájukat.
  • DancZer
    #32764
  • Solt
    #32763
    Köszi az infókat! :)