35047
  • DancZer
    #33244
    Nem olyan sok munka ha valaki ad ilyenekre. Én tettem le galambokat olyan helyre ahol tudtam, hogy esetleg végigfut valaki. Triggerrel bekötöttem és elég fosatós lett. :D Menekülsz az ellen elől, már azt hiszed megúszod és akkor felrepülnek a galambok. Jön a hú ba* meg! :D
  • sirpalee
    #33243
    Túl egyszerű használni. Ha berakod, akkor a földön harcolók dolga nagyon egyszerű lesz. Ha nem rakod be, akkor meg nem kapnak rendes légitámogatást.
  • Paladin
    #33242
    Reméljük a GRAW-ra hasonlít majd jobban, nem a Future Soldierre. Bár tartok tőle, hogy inkább egy Ghost Recon: Far Cry lesz.
    Utoljára szerkesztette: Paladin, 2015.06.16. 12:31:41
  • JanáJ
    #33241
    Mi a baj szegény A-10+-al? Multiban még őt is gyengítik.

    Valahogy nem sikerül eltalálni a terepet gyári pályán. Vagy a sivatagi 600m+-os lő távok mellett lőjük egymást a hegy tetőn. (és csak én vagyok olyan hülye hogy nem 3 tárból lövök le valakit, hanem közelebb megyek) Vagy bokor és fa hegyek és meghalok mert az erdő közepéről kiszednek úgy, hogy én még az erdőt sem látom. :-)
    Utoljára szerkesztette: JanáJ, 2015.06.16. 12:06:43
  • repvez
    #33240
    Csak úgy ... :D
  • sirpalee
    #33239
    Ugyis elbasszak az elejen, es honapokig javitgatjak. Mindig ez van.

    Amugy a kepek pofasak, es az esoerdo az en fantaziamat is megmozgatta. Jol lehetne ott harcolni. Meg jo lenne valami uj alacsonytamado is, mert a wipeout egy vicc.
  • Hogthar
    #33238
    Ez csak post process effekt, 5 perc alatt összedobok neked ilyet egy küldetés eréig, az a gond vele, hogy nehéz beállítani hogy dinamikusan változzon, az-az ha van egy effekted ami nappalra jó már nem biztos hogy jól mutat esős időben, vagy van egy kifejezetten erdős hangulathoz megfelelő, kiérsz nyílt terepre már nem biztos hogy jó, persze triggerrekkel meglehetne oldani hogy változzon, de sok munka :D
  • tpM
    #33237
    Olyan dzsungelbéli képeket akarok, mint az Apokalipszis Most-ban. Van az a rész, mikor bemennek mangót szedni, és olyan fakó kékeszöldes színben mélázik minden. Annyira király...
  • repvez
    #33236
    Amig nem törölték a linket addig megnéztem a képeket,sajnos a videoról lemaradtam,de gondolom,hogy a héten bemutatásra kerülő videóból vannak a képek.
    ÉS a dzsungeles rész akkor utne igazán,ha a fények( nem csak a nap vethetne árnyékot) és árnyékok rendbe lennének téve illetve a már emlitett ütközés vizgálat, hogy kellöen hatékonyan lehessen használni fedezékként a fákat és ne logjon ki mögüle az ember két lépés között.

    Meg ugye a fizika, mert hogy néz már ki egy sürü bozotos, ha a robbanásoktól rezzenéstelenül maradnak
  • DancZer
    #33235
    Arma 2-nek más volt a vezetője mint az Arma 3-nak, így elég nehéz bármit is jósolni. Sztem a DLC-k eddig többet adtak a játékhoz mint az A2 idején amiből arra következtetnék, hogy ez a tendencia folytatódik és a kiegészítő is ütős lesz.
  • JanáJ
    #33234
    Remélem valami sztori is lesz hozzá. Kíváncsi leszek mennyire lesz használható, mert az Arma 2-ös Chernarusz horror szar volt az elején.
  • Paladin
    #33233
    Abban biztos vagyok, hogy nem kapja meg aki bundle-t vett. Miért is kapná?
    Az egy 2 (ha számolom a gokartot, akkor három) dlc-s bundle, nem egy season pass.
  • DancZer
    #33232
    Külön meg kell venni és úgy tudom nem lesz különálló, mert akkor bontanák a platformot. Szerintem ugyan azt szeretnék elérni mint a DLC-kel. Jövő hétne majd többet tudunk.
  • Hogthar
    #33231
    lemaradtam az utóbbi időben az arma hírekről, ez különálló kiegészítő lesz mint az arrowhead volt?
    Esetleg DLC és ha DLC lesz akkor aki megvette a bundle az ezt is megkapja hozzá?
  • Fehercsoki
    #33230
    Igen fizetős lesz, de ezen kívül még sok más is lesz a kiegészítőben.
  • Hogthar
    #33229
    Ez a sziget egyébként fizetős DLC lesz?
  • tpM
    #33228
    Jaja, mondjuk ilyet az OFP-hez készült dxdll is tudott. xD
  • Fehercsoki
    #33227
    Volt egy videó is, de azt eltávolították, illetve látszik hogy azért foglalkoznak az enginel is, szép lett a tükröződés a víz felületén.
  • tpM
    #33226
    Esőerdő!
  • Fehercsoki
    #33225
    Tanoa lesz az új sziget, vannak képek is, szerintem nagyon szép lett.
    Utoljára szerkesztette: Fehercsoki, 2015.06.13. 08:31:16
  • repvez
    #33224
    Arma2-ben ,de néha a 3ban is amikor ment a játék és lekerül a képről minden utófeldolgozás meg az egész képre érvényes árnyalat, sokal jobb mint amikor játszik vele az ember.

    A másik problémám( az alacson FPS en kivül), hogy elmosódik az egész vagy zizeg és egy idő után már fáj és fárad a szemem töle.
    Ez más játékoknál nem nagyon jelentkezik még alacsony FPS-nél sem
    Pedig már a menüben minden hasonló dolgok kikapcsoltam,de mégis olyan mintha a késleltetés nem lenne az igazi. és emiatt nem folyamatos

    ÉS azért zavaró,mert alapjába véve nem akad nem laggol a játék,de mégis egy elmosodott zizegős hatást kellt.
  • DancZer
    #33223
    Azért a színekhez sok köze van az időjárásnak is. Nem mindegy, hogy borús az idő vagy süt a nap. De amúgy egyetértek. Lehetne sokkal színesebb és élénkebb.

    Azt hiszem hog csinált valami filteres modot vagy mit.
    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2015.06.12. 18:56:49
  • repvez
    #33222
    A domborzat tényleg nagyon jó,de a szinekkel és a fény árnyék részekkel remélem a későbbiekben majd tudnak kezdeni valami, mert ezek miatt teljesen elveszti a valósághűségét az egész.
    ARMA-ban minden barna volt a 2-ben mindenféle szinek ,de inkább sárgás beütésű volt az egész táj , a 3asnál meg olyan fakó minden , pedig lehetne szép szines és éles kontraszztos képeket is előállitani
  • DancZer
    #33221
  • repvez
    #33220
    Valamit olvastam, hogy az 1.46 os nem lett olyan nagyon jó és, hogy visszatértek az 1.44re, mert összeomlások voltak vele? MA egy hotfix is jött ki
  • tpM
    #33219
    Próbáld ki... nekem ugyanolyan.
  • DancZer
    #33218
    Fixed: Iron / back-up / CQB sight FoV was inconsistent across weapons
    Fixed: Naked eye FoV was inconsistent across vehicles
    Fixed: Magnification magnitudes back to the designed values after recent changes in default FoV
    Fixed: Naked eye FoV is consistent across vehicles even for helicopter gunners
  • tpM
    #33217
    Már egy hete így van, dev branch-en vagyok.
  • DancZer
    #33216
    dev-es verzióban? variálnak most valamit a fov-okkal meg a zoom-okkal.
  • tpM
    #33215
    Mik ezek az őrült zoomolások fegyvereknél? Persze, valamennyire jó ráközelíteni a célra, de nemrég valami megváltozott, és sima irányzékokkal is olyan nagyítást kapsz, hogy szörnyű.
  • DancZer
    #33214
    igen
  • bosco05 #33213
    akarod mondani ddos?
  • DancZer
    #33212
    DoD-al támadják őket hackerek. :-( Meg kérdeztem twitteten.
  • Paladin
    #33211
    Ja, én is így értettem, csak kicsit sietősen fogalmaztam :)
  • oneal1
    #33210
    köszi!
  • DancZer
    #33209
    nagy patchek általába tartalmi cserére utalnak. Az 1GB az jelen esetben hangok. AH-9+visszhang, könnyű földi járművek lövéshangjai+visszhang, gránátok+visszhang, robbanóanyagok+visszhang, 30mm löveg hangok cserélye+visszhang.

    Újak pl a tank torony mozgáshang, vannak valami új fegyver töltés hangok is azt hiszem. több hang egyes fegyverekhez és ezek variálódnak lövéskor. hangrobbanások hangját is lecserélték azt hiszem, hasonló módon ahogy a fegyverekét.
  • Paladin
    #33208
    Na itt van.

    Rengeteg fix ahogy szokott, meg a hangokkal variáltak, ez jön le gyors ránézésre.
  • Paladin
    #33207
    Fel sem tűnt hogy volt :) Most hogy kérdezted, meg akartam nézni az oldalukon, hogy mi volt benne, de nem megy a devhub órák óta.
  • marja
    #33206
    Álca by USA
  • oneal1
    #33205
    sziasztok!

    lehet tudni hogy ez az utolsó 1 gb-os patch tegnap mit tartalmazott?