35047
  • Sith
    #33446
    Csak kíváncsiságból hogy megy egy a humble bundle-on ha most megveszem a heti packot akkor megkapom azt is amit majd holnap vagyis ma hozzá tesznek?
  • Fehercsoki
    #33445
    Tudom, én is ezt írtam. Holnap kb. este 8 körül derül ki, hogy mi az a +3 játék ami bekerül, Redditen írt Dwarden valami olyat, hogy lehetséges hogy az egyik az ArmA 3 lesz, 20+ dolláros kategóriában szerintem teljesen korrekt lenne, valójában mást nem is igazán tudok elképzelni.
  • DancZer
    #33444
    Már most is van Humble-n de abban nincs benne az A3,csak a régiek.
  • Fehercsoki
    #33443
    Esetleg g2a, de az alapján amit Dwarden írt Redditen egyáltalán nem kizárt, hogy az aktuális Humble Weekly Bundle része lesz az Arma 3 is.(ez holnap derül ki, ha ez igaz akkor legrosszabb esetben is 20 dollárt kell majd fizetni érte, de megkapod az összes ArmA játékot/Take on Helicopterst és pár kisebb játékot is)
  • Javonbwoi
    #33442
    Valaki nem tudja,hogy hol lehet olcsóbban beszerezni a steames verziót Arma 3-ból? Mivel 50 eurót kiadni érte,azt soknak tartom.
    Utoljára szerkesztette: Javonbwoi, 2015.07.12. 09:58:31
  • JanáJ
    #33441
    Én fél órája azért haltam meg, mert rámspawnolt 4 kismadár. Majd felnyomtak, erre ekezdtek tankok hullani az égből. :-)
  • Sith
    #33440
    ARMA-ban sok minden előfordulhat (állítólag BUG-ok is), először szokni kell hogy sokszor egy alap tűzharc olyan távolságon zajlik ahová más játékokban már mesterlövésszel lőnél. Aljas módon ki lehet lőni kocsik alatt, a bádogviskók lemezei alatt stb ezekre is érdemes oda figyelni.
  • DancZer
    #33439
    Nos ez kontextus függő. Ha ő egy sniperrel csücsül a ház tetején, te pedig rohangálsz a tér közepén akkor eléggé reális. Ha egy ház szobájában kuporodsz és egyszercsak meghalsz az már gyanús. :-D
  • AnarchoiD
    #33438
    Mennyire realis, hogy egy 480 pingu gyerek fojton lelott egy 50ms -es szeron ahol nekemis 50 es pingem volt , es soha nem jottem ra honnan lott le , ez vmi csit ?
  • JanáJ
    #33437
    A 77-es szerver muszáj lehetett, nem szeretem mert semmit sem szabad. Tiszta igazi sereg, mire megmozdul 3 ember az 20 perc duma. Az ő két szerverükön kívül egy van ami tele van, az az Ahoyworld, vagy valami ilyesmi. :-( Máshol meg nins gond, mert kb üres a pálya.

    Akkor lehet nálam van gond. Mondjuk azt sem értem, hogy néha miért nem tudom 24 fps fölé vinni a játékot, mikor SP-ben meg 100+ van ugyan ezzel. Lehet újra kellene tenni, bár nem tudom a steames uninstall majd reinstal számít-e valamit.
  • Paladin
    #33436
    Én is egy ilyennel szereztem be az előző részeket másfél éve. Ennyit már csak gyűjtőszenvedélyből is megér ;)
  • Fehercsoki
    #33435
    Humble Weekly Bundle ismét Bohemia Bundle lett, hétfőn bővítik néhány játékkal.
    Utoljára szerkesztette: Fehercsoki, 2015.07.10. 10:37:10
  • sirpalee
    #33434
    Jah én is erre tippelek. Általában magadhoz kéoest mindig stabilan mozogsz, max hirtelen elédugrik egy másik kopter vagy AA rakéta. :)
  • DancZer
    #33433
    lag-nak elvileg nem szabadna befolyásolnia a vezetést, az fps-nek már annál inkább.
  • sirpalee
    #33432
    Nemtom, az fura. Én 340es pinggel is lazán helikopterezek és viszem az embereket. Gyalog is harcolok gond nélkül eléggé teli szerveren. Nézz valami mást, lehet azzal a szerverrel van a baj ahol játszol. Az AW#1 jó szokott lenni. (mintha 77th JSOC-on láttalak volna valamelyik nap, az sose volt annyira jó)
  • JanáJ
    #33431
    Nem. Mondjuk balra dől a gép, én jobbra javítanék, de a lag miatt túlkompenzálom, majd megint és így a végén elegem lesz és nem repülök. Mondjuk azóta jutott eszembe, hogy mindig full szervernél van baj. Lehet nem bírja szegény.
  • Hogthar
    #33430
    Egy kis arma 3 star wars?
  • DancZer
    #33429
    Hogy érted? Túlrepülsz a célon? Vagy el se repülsz odáig?
  • JanáJ
    #33428
    Lehet nálam van a gond, de nekem a sima leszállás is gondot okoz teli szerveren. Olyan nyúlós az egész, túlkompenzálom és olyan mintha billről játszanék.
  • JanáJ
    #33427
    Vagy modok nélkül indítod és akkor kitárul a világ. :-)
  • palinho96
    #33426
    köszöntem! :)
  • DancZer
    #33425
    Modokat csak úgy tudsz használni, ha a szerveren is engedélyezve van. Pl. nem tudsz ACE-val menni egy Wasteland vagy egy King of the Hill szeverre kivéve ha valaki csinál ilyet. Minél több modot használsz, annál kisebb a valószínűsége, hogy találsz szervert amin játszhatsz.

    Arma.hu-s TS-re ha felmész, ott találsz embereket akik egy mod csomaggal játszanak.
  • palinho96
    #33424
    Sziasztok.
    Viszonylag új vagyok az ARMA3 világában.
    Multiban szeretnék játszani modokkal. Van jópár mod amit használok, de az a gondom hogy kb a szerverek 98% a piros és vagy "session lost" vagy "you are kicked off server" üzenettel elküld anyámba :D
    De ha akad olyan amelyik zöld vagy mod nélküli és én se tudom használni, vagy modok engedélyezve vannak de pl az ACE3 at nem tudom használni az interaction menüjét, de ha az AGM lenne azt meg igen és egyik sincs feltüntetve a server modok között.
    Valami segítséget tudnátok adni hogy hogy smint kellene cselekednem? :P

    Esetleg valakikhez lehetne csatlakozni?
    STEAM: sw_pali
    E-mail: [email protected] vagy [email protected]

  • tpM
    #33423
    Tök mindegy, mert van egy letámasztott Zafir a bozótban, és vége a kismadárnak is, és az utazóközönségnek is.
  • Paladin
    #33422
    Dslyecxi? Simán :)
  • DancZer
    #33421
    Gyanítom a játékosok 90% még sima modellel sem tudja. Egyébként ő megtudja, kivéve egy két manővert ami felesleges mert a valóságban sokkal gyorsabban süllyed a heli, ha lehúzod a kollektívet.
  • sirpalee
    #33420
    Majd ha advanced modellel is meg tudja ugyanezt csinálni... :)
  • DancZer
    #33419
    Dev branch nem RC-s branch.
  • Solt
    #33418
  • tpM
    #33417
    Akit érdekel, az valószínűleg alapból devbranchen van, nem?
  • DancZer
    #33416
    Már elérhető az 1.48-as RC ha valakit érdekel: Arma3Update148RC
  • DancZer
    #33415
  • Hogthar
    #33414
    Egyet értek valóban a monitorral lehet gond, most vettem én is új monitort és be is kalibráltattam megfelelően.
    Armában normálisak a fények. Nem kiemelkedőek de jók.
    Az én gondom vele hogy nem változik dinamikusan.
    Mint ahogy a hangoknál is itt is különböző területek és időjárás elemek befolyásolhatják a színek változását.
    Persze az időjárás jelenleg is befolyásolja valamilyen szinten, de nincs a legszebben kidolgozva..
    Az alap fények egyébként a kicsit felhős napos időre vannak megfelelően bekalibrálva.
    Utoljára szerkesztette: Hogthar, 2015.07.07. 08:38:49
  • tpM
    #33413
    Most szörnyű ötlet villant elmémbe: ACE 3-ban van ilyen pbo, hogy a különféle színes napszemüvegeket ilyen színeltolódással szimulálja, és ugye nem lehet, hogy Repvez ezt látja? :'D
  • JanáJ
    #33412
    Vagy levenni a sárga party szemüveget. Már véget ért a VOLT.
  • Solt
    #33411
    Lehet, hogy venned kéne egy rendes monitort! :D
  • repvez
    #33410
    Nem tudom jól megfogalmazni vagy elmagyarázni,de valahogy olyan mint mikor egy fényképnél a fehéregyensúly és a histogram nem megfelelő.Ezekkel jelentősen lehet javitani és rontani is egy kép látványán. Valahogy egy rosszabb képre ránézve egyből látszik, hgogy valami nem stimmel vele, mig egy jól komponálton egyból megakad a szem .

    A szigetes video is ezt támasztja alá, mert bár ez is kopár és sárgás barna,de mégis valahogy kontrasztosabb és a különbözö szinek élénken elkülönülnek és nem folynak egybe a tájjal, emiatt a játékban azt sem tudja jóformán az ember, hogy egy tárgy elött vagy mögött van-e az a valami.
  • DancZer
    #33409
    Itt egy videó Lemnos-ról. Egy két helytől eltekintve elég sárgás barnás, fakó zöldes árnyalatú a sziget, ahogy a játékban is.
  • DancZer
    #33408
  • repvez
    #33407
    Igy van a sok post processes szarság teljesen elrontja a szinvilágot és a hangulatot.
    Olvastam a reportot,de arra is emlékszem, hogy A3 nál is voltak ilyen képek és mire megjelent elkenődött a végeredmény.
    Azzal is tisztába vagyok ,hogy egy görög szigetcsoporthoz tartozó területet másoltak le az Altrisnál, de azért ott is a zöld növények a színes virágok és a különbözö tárgyak(amiből nem sok van) ugyan ugy néznek ki mint a mi vidékünkön, nem szivta ki a nap :)

    Mondjuk ezt más játékoknál se tudta még nekem megmagyarázni, hogy mi szügség az egész képernyőre egy egységes szinvilágot ráhúzni, ami általában a sárgásbarna.