35047
  • Solt
    #33766
    Ez most valami vicc, vagy mi a szar? Miért nem megy az ilyen a jó édes mamájába az EA-hez játékot fejleszteni a sok kis nyomoroncnak! Kibaszott idióta!

    Nagyon remélem tpM, hogy csak szórakozol a labilis idegrendszeremmel... :D
  • tpM
    #33765
    Ehhez mit szóltok?

    "A legfontosabb változás talán az, hogy a futás már nem jár fáradással. Míg a régi állóképesség-rendszer az animációk sebességének fokozatos lassításával szabályozta az ember tempóját - egészen addig, amíg az csak sétálni tudott - az "újításokkal" immár akármeddig lehet futkározni, ahogy az teljesen megszokott a többi játékban is."

    Őszintén, mi a fa... fészkes fene ez? :'(
  • Fürtös
    #33764
    Sziasztok, akit érdekel szervezett PVP az esténként csatlakozhat a Tactial Battlefield EU1 serveren.
    RHS mod+TFR.
    Ha valaki nem ismerné:
    Tactical Battlefield A3

    USA VS USSR

    Igyekeznek elég élethűre csinálni, rá vannak kényszerítve a játékosok a csapatjátékra. Ha egyedül játszol nincs hozzáférésed a jobb felszereléshez és a respawnokhoz. (+kaszt rendszer)
    Klasszikus szektor kontroll,area defense és search and destroy.
    Elég sokan vannak a serveren esténként, jó lenne egy magyar squadot összehozni, persze szigorúan vörös oldalon B)

    RHS mod:

    RHS mod
  • DancZer
    #33763
    Röviden magyarul a Roadmap 2015-2016: http://www.arma.hu/80-arma3/223-arma-3-2015-2016
  • DancZer
    #33762
    Hát ez nagyon állat! Megérdemelné a tag, hogy belekerüljön az official játékba még ha csak egy jelenet erejéig is.
  • tpM
    #33761
    Ezt nézzétek, de király!


    Csórikám még 2D editorral csinálta... :D
  • DancZer
    #33760
    Már csak IP alapján tudsz csatlakozni. http://lmgtfy.com/?q=arma+2+servers mert megszűnt a gamespy.
    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2015.10.13. 17:01:21
  • hqx
    #33759
    Helló!

    Beaktiváltam a dvd-s arma 2-őt steam-en, de egy szervert sem talál már, megszűntek?
  • RODLEE
    #33758
    Igen nekem a WWII mod kellene!
    Megpróbálom!
    Valamelyik majdcsak összejön!
    Kössz a helpeket!
  • Paladin
    #33757
    Elméletben tök jó a play withsix, de valahogy nem sikerült megszeretnem. Mostanra nem is próbálkozom, simán lekapom armaholicról ami kell.
    Azt a három-négy modot, amit használunk, úgyis rendszeresen követem a fórumban, szóval általában hamarabb van meg egy új verzió belőle, mint withsix mellett.
  • jimcat
    #33756
    esetleg próbáld meg ezt alul van az armasync autoconfig(ez is egy program ami le tudja tölteni a modokat, ebben az esetben ami szerverünkről de csak úgy indul el ha minden letöltött modot elindítasz)
    https://www.youtube.com/watch?v=PcDqdz5E5rc
    neked ugye a ww2 mod az érdekes
    Utoljára szerkesztette: jimcat, 2015.10.08. 17:20:33
  • RODLEE
    #33755
    Sikerült letölteni a withsixet,utána indítom a linket,de utána elakadok 2,65 gb lenne a mod de nem akarja letölteni!
    HELP PLEASE!
  • priluki
    #33754
    üdv, meg tudja mondani nekem valaki hogy miért változik meg a FOV arma3-ba ha jármüvel vagy repülövel megyek gyorsan? nagyon zavaró :(
  • Hexex86 #33753
    WW2-es mókába én is benne lennék valamikor. :)
  • RODLEE
    #33752
    Kössz!
    Ezt withsix-t le kell külön tölteni?
    Vagy csak simán a felső link?
    Boccs tudatlanságom miatt,nem hallottam még erről a withsixről!
  • jimcat
    #33751
    http://play.withsix.com/arma-3/mods/1pMiutVI5BG4qwAVF72WTA/iron-front-in-arma-3-standalone/download
    elvileg itt . withsix-t érdemes használni. ez letölti a kívánt a modokat
  • RODLEE
    #33750
    Dánke!
  • Paladin
    #33749
    Szerintem az Armaholic-on nézz körül, vagy a hivatalos forum modos részén. Ha van ilyen, ezeken megtalálod.
  • RODLEE
    #33748
    Valaki tudna segíteni abban,hogy a WWII modot,mdokat honnan tudnám letőlteni(esetleg 1 link)!
    Előre is kössz!
  • Paladin
    #33747
    Nekem is így rémlik, hogy a Vortex Ring State nem volt szimulálva a ToH-ben, csak nem akartam mondani, mert ezt nem tudom tutira.
  • DancZer
    #33746
    A3-as fejlettebb mint a ToH, mert van vortex is ami ToH-ben nem volt. A3-ban mindenből a legjobb van amit a BI a reality engine-be belepakolt eddig. A BI nem pedig a BIS!
  • Sith
    #33745
    Alap heli egyáltalán nem hozza a szintet, a helis DLC már inkább (de úgy tudom ott sem egy az egyben vették át). Ami tény hogy az alaphoz képest sokat fejlődött.
  • Fehercsoki
    #33744
    Azt olvastam, hogy az a helikopter fizika ami az Arma 3-ba került nem olyan jó, mint az ami a Take On Helicopters-ben van. Ez igaz? Van olyan aki mindkettőt próbálta?
  • DancZer
    #33743
    Kerbal népszerű, mert a nasa is reklámozza itt ott, hamarabb eljut az emberekhez. Meg szimulátor, oktatásra is használható. Szét lehet moddolni a játékot mint az armát, talán ez is hozzájárul ahhoz, hogy kevesebb pénzt tudnak beszedni és fejleszteni házon belül.

    ON: Fejlesztik a sebzés rendszert armában és az új verzió már elérhető a dev-en. Több sebzés pont lesz és a pontok között lesz valami átmenet a védelemnek megfelelően. Az a céljuk, hogy ahol nem takar valami ott ne legyen védelem. Tehát ha valakit nyakon/arcon lősz akkor annak annyi. Még nem volt időm megnézni. Remélem hétvégén hozzájutok, addig is ha valaki megnézné légyszi írjon pár sort. ;-)
  • DancZer
    #33742
    mint mindig, arma3.com->dev chatter->spotrep
  • AnarchoiD
    #33741
    van vhol patchnotes ? az uj patchnal minden szero lagos mint allat
  • tpM
    #33740
    Találtam egy ilyet, még nem próbáltam ki.
  • bPatrik0521
    #33739
    Ne kérdezd hogy, de láttam youtube-on régebben ilyet az Armában is. Csak ott helikopter mozgást rögzített. Benne van csak elő kell hívni vhogy.
  • Paladin
    #33738
    Fura, én - nagyjából kívülállóként - pont a Kerbalról hallok sok irányból, és jókat. A Robocraft nevét mostanáig meg nem is hallottam :)
  • DancZer
    #33737
    Sajnos a nem havidjjas fejlesztések lassabban fejlődnek. Annó elkezdtem játaszani KSP(Kerbal Space Program)-al és a Robocraft-al. Utóbbinál van játékon belüli vásárlásra lehetőség. A két játék kb azonos időben volt alfa és béta stádiumba és a fejlesztőcsapat mérete is hasonló volt. Most 1 évvel később a Robocraft egy kiforrt ütős és folyamatosan fejlődő játék, a KSP meg döcög ahogy az elején. Azt akarom ezzel mondani, hogy kicsi a valószínűsége hogy konkurencia legyen az armának. A AAA árkát shooterek meg megint csak sokkal nagyobb vetélytársak.
  • sirpalee
    #33736
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy kis off, de régebben szóbakerült.

    Toltam hétvégén a Squad closed alphat. A közösség, akárcsak a PR-ben, nagyon jó, segítőkészek, normálisak, nem megy a hülyéskedés, ez kéne nekünk is annex & invade szerverekre. (vagy minden másra) Viszont maga a játék nagyon béna, és játékmenet tekintetében még fényévekre van az armától. Árkádos, egyszerűsítve van minden, és kb még semmi sincs a játékban. :/


    Utoljára szerkesztette: sirpalee, 2015.09.28. 00:51:04
  • Hogthar
    #33735
    Ezt az arma 3 DayZ Exile modot nagyon jól kidolgozták.

    Amikor leereszkedik kötéllel a barlangba majdnem elaléltam.
    Mintha nem is armát néznék. Lehet majd ki is próbálom, bár nem nagyon vagyok oda a DayZ módokért.
  • DancZer
    #33734
    Jaja, és az a jó benne, hogy az egész UI(kezelőfelület) scriptparancsokkal van felepitve, szóval ha valaki csinál egy mod-ot akkor azzal plusz mezőket is tehet a szerkesztőbe, azokra a helyekre ahova akar. (pl acre esetén rádió típus a katonánál).

    Még pár ilyen húzás és túlél mindannyiunkat a játék. Nagyon odat ették magukat!
  • Hogthar
    #33733
    nagyon jónak néz ki megkönnyíti majd a küldetés készítést
  • AnarchoiD
    #33732
    orok hala ;)koszi ;)
  • DancZer
    #33731
  • tpM
    #33730
    Jóféle.
  • DancZer
    #33729
    Zeusszal? Inkább az Eden-el! :D
    http://arma.hu/80-arma3/219-arma-3-eden-3d-szerkeszot
  • DancZer
    #33728
  • Hogthar
    #33727
    Helyette meg lehet oldani zeusszal még jobban is.

    Arma 3 ban lesz OR támogatás?
    Ha igen, akkor megcsinálják a rendes 3D támogatást is, pl az nvidiásat?