35047
  • repvez
    #33646
    Miért javitottak rajtuk ? (gonosz) :P

    Tegnap a deves 1.51es verzióval nyomtam egy kicsit de hamar elszakadt a cérna, mert az adott szituáció felbosszantott.
    12 saját katona és 4 ellenséges az ellenség a völgybe az erdőszélén,m i fenn a domboldalba.Lefekszek egy szikla mellé ,nem vettek észre majd leadok pár lövést erre a 3-4. lövésük eltalált , majd utánna még tovább néztem a tüzharcot és a saját katonáim állva tölem 2-3 méterre puffogtatnak egy karcolás nélkül, bezzeg engem fekve a szikla mellöl 3 lövésből 300m távolságból nyilt irányzékkal kiszednek.

    Tehát mind szép és jo ,hogy már nem látnak át a bokron,de azért ne legyenek már ennyire mesterlövészek, hogy a hang irányát cm pontosan belövik és még célozni is olyan pontosan tudnak miközben teljesen váratlanul rájuk lönek mintha ez a legnagyobb természetesség lenne a világon.

    Azért egy kis morál és félelem faktor növelés igazán rájuk férne.
  • DancZer
    #33645
    Ámen! Meséljetek inkább arról, hogy mit szóltok az 1.50 es javításokhoz?! AI, tank, karakter ütközés.
  • sirpalee
    #33644
    Mea culpa akkor, csak az a tény, hogy cikkeket írogatott oda és hazigazda volt a neve alá félrevezetett. Nem nagyon járok oda, csak abu hülyeségeit olvasni, meg azt a topicot ahol néha tirexit kibeszélik. :)

    Abu elvakult fanboy az amd és az új konzolok felé. Lehet nem látod, de nagyon sok dolgot kever és felreért, ami nagyon rossz jel olyan embernél aki szeretne szakmai cikkeket ír. Nagyon az érződik, hogy témában kb egy sor kódot nem írt, vagy sosem került szembe valódi problémákkal.

    Téma lezárva. :)
  • Solt
    #33643
    Nem tudom Te kivel kevered Abu-t, de nem moderátor PH-n, a szakmai felkészültségébe pedig igen nehezen lehet belekötni! :) Max az AMD fanságot lehet felróni neki! :)

    tpM: :D
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.08.20. 14:58:54
  • tpM
    #33642
    Tisztára mint amikor Solt a nőkről beszél.
    Utoljára szerkesztette: tpM, 2015.08.20. 13:58:58
  • DancZer
    #33641
    Nem akartam írni, de ha már elkezdted. :D egyetértek.
  • sirpalee
    #33640
    Majd ha végetér a nyaralás, hazarepülök, és kipihentem a jetlaget, akkor lehet megnézem. De alapból rossz érzéssel mennék olyan helyre, ahol abuhoz hasonló balfék moderátor lehet. :D
  • Solt
    #33639
    Én nem így gondolom, de ez itt erősen off. Ha úgy gondolod, hogy jobban tudod, van PH-n topik, ahol kifejtheted a konkrét álláspontodat, örömmel olvasnám! ;)
  • sirpalee
    #33638
    Pedig az. :) Elolvasott egy halom pdf-et, cikket, megnézett jópár prezentációt de nagyon látszik rajta, hogy nem fogja fel az ott leírtakat.
  • Solt
    #33637
    Teljesen hozzá nem értő? :D Azért ez egy kicsit erős volt! :)
  • sirpalee
    #33636
    Abu megint félrebeszél. :) Ezért baj, ha egy teljesen hozzá nem értő szakmainak tűnő cikkeket próbál írni.
  • DancZer
    #33635

  • Solt
    #33634
    DX12 lehetőségek

    Bízom benne, hogy ebből mi is látunk majd valamit! :)
  • JanáJ
    #33633
    yipá. Agyf@szt kaptam mikor az 1500+ ló a 60+ tonnával megszeppent egy közepes kátyútól, vagy mikor az emelkedőn lenyomott egy járókeretes nyugger a banya szatyrával :-)
  • DancZer
    #33632
    Azért így már sokkal királyabb!
  • DancZer
    #33631
  • DancZer
    #33630
    Vissza váltottam 1.48-ra és ég és föld. 1.50-ben úgy mászik a dombra mintha kötélen húznák, 1.48-ban meg meg se mozdul. Határozottan jó lesz tankozni!
  • DancZer
    #33629
    1.50-ben úgy érzem jobb lett a lánctalpasok írányíthatósága. Még mindig van úgy, hogy megtokik egy nagyobb gödörben, de sokkal jobb.
  • repvez
    #33628
    azért enynire amatőr nem vagyok
  • Adam Jonas
    #33627
    Ahaaa, értem, köszönöm. :) (Bocs, hogy ilyen full kreténségeket kérdezek, csak perpill még nem tudom, hogy mi hol merre hány méter. :D )
  • sirpalee
    #33626
    Nem tudom, nem használtam még, csak az első google keresés végeredménye. Elnézve ez egy mod, szóval kelleni fog hozzá a játék.
  • repvez
    #33625
    sennheiser hd202 fülesem van az természetesen analógon jack dugóval megy a vonal kimenetre, párszor már próbáltam,de valahogy ugy sem éreztem nagyon másabbnak,igaz hallkabban hallgattam, de a többi fpshez képest sehol nem volt mélytartományban hozzájuk
  • AnarchoiD
    #33624
    vagy lehet hogy az earplugot mindig bepattintja veletlen ;)
  • Adam Jonas
    #33623
    Zsíííír, köszi. Ezzel amúgy lehet úgy is pályát létrehozni, hogyha nincs meg a játék? (Szóval ennek licensze nem játékfüggő?)
  • DancZer
    #33622
    Nekem alaplapi hangkártyám van + Koss Porta Pro(9e) és maximálisan elégedett vagyok a hangokkal. Egyszer próbáltam fülbedugós sony-val, hát az valami rettenetes volt. Tompa és lapos volt az egész. Hangfalakról is próbáltam, de azt ha olyan hangossra teszem, ahol a tücsköket hallom akkor akciózás közben nem szeretnek a szomszédok. :D
    Szóval én azt ajánlanám szerezz be egy jó fülest és tekerd fel a hangerőt addig amíg nem hallod a tücsköket úgy, mintha egy réten lennél.
    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2015.08.15. 21:24:00
  • repvez
    #33621
    kéne egy kis help, mert tényleg elbizonytalanottam a hangokkal kapcsolatban. nálam még mindig olyan a lövés hang mintha valami alufóliát recsegtetne valaki.
    A bátyám szerint szerinte jók a hangok nála nem olyan mint nálam. nála egy egyszerü genius 5.1es hangszóró van analógon rákötve a gépre , nálam optikaival van az onkyo házimozi rákötve és ugy az 5.0ás hangfalak.
    Asrock 970ext4es lapon lévő hangkártya, optikai kábel, onkyo sr tx505e erősitő majd egy sal 2610es rendszer . win7 64biten digitális részen . minden amit lehetett már megnéztem szoftveresen mind a win mind a játék alatt,de nem változik semmi.
    játékban 128 sample van beállitva a hangokra és az effektet kb 40% on vannak a többi minimum közelébe.
    Zenék és videok is mennek ezen a rendszeren semmi gond nélkül ugyan ezen a hangerön remegnek az ablakok , játéknál meg csak fülelek, hogy most szól e valami és csak ilyen magas csettegés a fegyverek hangjai.
  • DancZer
    #33620
    Steam->Library->Tools->Arma 3 tools
  • sirpalee
    #33619
    Ja
  • Adam Jonas
    #33618
    Jól értettem az eddigiek alapján, hogy a játékhoz Map Editor is jár?
  • Fürtös
    #33617
    Üdv urak! Van itt valaki aki ért a server konfiguráláshoz?
    Nemzetközi RHS Epoch servert akarok bérelni de nem értek a konfighoz.
    A fáradozást korrektül megfizetem.
    Ha valakit érdekel akkor hajrá!
  • AnarchoiD
    #33616
    Csak arra akartam reflektalni, hogy a tegnapi posztom ota beugrott 6 ora jatekido ;)
  • Paladin
    #33615
    762 óra, és az utóbbi fél évben sajnos alig játszottam :)
  • DancZer
    #33614
    Nem vagy, láttam már 3000 órásat is. Mondjuk ő alfától tolja.
  • AnarchoiD
    #33613
    nemvagyok fuggo nem vagyok fuggo ezt mondogatom magamnak ;)

  • tpM
    #33612
    Én sem tudok letenni róla. Vannak időszakok, mikor félreteszem, de pl. valamelyik nap is arról álmodtam, hogy editorban összehozok valami lövöldét. :'D
  • Sith
    #33611
    Nekem gyakorlatilag az OFP óta ez az egyetlen játék ami időről időre előkerül, igen lehet nem tökéletes, lehet egy bughalmaz, de a mission editor és a millió mod miatt elég nehéz megszorítani :)
  • DancZer
    #33610
    Szeretném, ha a helikopterek hangja közelebb állna a valósághoz. Remélem Ti is! Vote pls: http://feedback.arma3.com/view.php?id=25135
    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2015.08.13. 20:57:09
  • DancZer
    #33609
    Hát igen, ez az a játék amihez idő kell. De ha valaki rászánja azt az x órát és megérti, megtanulja a játékot játszani és elfogadja a hibáit akkor olyan élményt nyújt amit más játék közel sem hoz.

    Edit: és sztem ezt a BI is tudja, mindezek mellett folyamatosan fejleszti és jönnek a javítások újdonságok ingyen! Úgy fejlesztik mintha MMO lenne, csak ez nem havidíjas. :D
    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2015.08.13. 19:09:21
  • Adam Jonas
    #33608
    Köszi a válaszokat! Igazából annyira nem sietős nekem a dolog, úgyhogy megvárom a kövi akciót. :)
  • AnarchoiD
    #33607
    En 24 euroert vettem meg a summer sale folyaman az extended version-t (minden szirszar egyben), megvetelkor elbizonytalanodtam, vissza akartam adni (de nem bvettek mivel egyszer volt free weekend es akkor toltam vele 8 orat) , azota csak es kizarolag multizok(de megfogadtam magamnak hogy a singlet is megfogom nezni vmikor)

    jelenleg : nel jarok


    szvsz ha futja vedd meg dragan ha nem vard ki amig megint leertekelik (iden eddig kb 3x volt leertekelve) nagyon nagy gamma
    Utoljára szerkesztette: AnarchoiD, 2015.08.13. 18:43:33