35047
  • marja
    #33686
    Az univerzumban két teljesen felesleges dolog van: a pápa töke, és armában a hangtompító.
  • repvez
    #33685
    Ez a kérdés igy is felmerült már bennem régen nem kell ahhoz épületen belül lenni.Kint is van rengeteg olyan tárgy aminek illene szétmennie egy robbanástól vagy felrobbanni a lövéstől,de nem teszi mégcsak meg sem mozdul.PEdig állitólag van benne phisix.Csak az is olyan mint az isten mindenki hiszi hogy létezik,de még senki sem látta.

    A következő DLC rámehetne ennek a bövitésére
  • tpM
    #33684
    Üres csapásokat mérnénk a görög felé!
  • Solt
    #33683
    Arról nem beszélve, hogy utána a következő az lenne, hogy miért nem lehet szétlőni a berendezéseket cafatokra...
  • DancZer
    #33682
    Amiket felsoroltál azok CQB játékelemek. Arma nem CQB orientált mint a Rainbow Six vagy a Counter Strike. Egy ház megtöltése beltéri elemekkel tényleg nem bonyolult és az objektumok számát sem növeli relevánsan. Ugyanakkor ha egész Kavalát akarod így berendezni az 100-300 ház és még lehet keveset mondtam. Tudom szerinted felesleges a nagy pálya, de vannak akik pont ezért játszanak vele.

    Ezt csak úgy, mert lehet:

    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2015.09.02. 23:15:23
  • repvez
    #33681
    Persze tudom, de azért ahogy a képen is látszik pár doboz és raklap vagy asztal szék elhelyezése sem bonyolultságban sem polygonszámban nem olyan nagy , hogy ne lehetett volna megoldani,de a játékélményben sokat javitott volna, egy irodaházban az üres csarnok nagyon kiábránditó éss, hogy ha bemész az ajtón akkor az egész épületet belátni és löhető az ellen vagy épp mi, semmi CQB taktika nincs.
    Még talán az épületek kinézete belülről sem olyan, hogy ott bármi ilyen kialakuljon, alig van olyan épület ahol több oldalról is nyitni lehetne ajtó 2 csoportra osztva a csapatot a bentiek meglepéséhez. Vagy ha nem akarnak belső tárgyakat akkor az épületeket tervezték volna olyanra, hogy azok egy kis változatosságot mutassanak .
    Szállodák nagy hall részzel galériásan kialakitott folyosók, szobák stb.. ezer +1 lehetőség a változatosságra.

    Ezek olyan dolgok, hogy nem szimulátor árkád vonal sajátosságok vagy grafikai motor, ez csakis a fejlesztők akaratán mulik.
  • DancZer
    #33680
    Arma sohasem a besőtérre fókuszált, ezért igenis fura és nem lesz átlagos. Tanoa-nál is inkább a kültérre fókuszálnak és kevesebb ház lesz teljesen bejárható.
  • repvez
    #33679
    nem ritka fura látványnak kéne az ilyennek lennie , hanem egy teljesen átlagos képnek :(
    Azt sem értem, hogyha szinte a játékosok szájába tesznek mindent (SDK, tools, terrain processor stb..) akkor miért nincs olyan nagy pörgés valami komolyabb változtatás terén a játékba?
  • DancZer
    #33678
    Hú de fura ilyet látni armában. Mindenesetre jól néz ki: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=508079655
    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2015.09.01. 10:18:23
  • JimKirk
    #33677
    Udvozlom onoket.

    Arma 3 Exile modhoz keresunk 25 ev feletti jatszopajtasokat. Akit erdekel az legyen szives privatban irjon nekem.
  • Hogthar
    #33676
    Már nagyon rég, akárcsak ghost recon a sorozat.
    Igazság szerint a legtöbb tom clancy játékkal ez lett.
  • JanáJ
    #33675
    Rainbow 6 detto elkurvult.
  • Hogthar
    #33674
    Hitman nagy kedvencem
  • tpM
    #33673
    Épp most játszom a Hitman 2-vel. Időtálló.
  • Hogthar
    #33672
    Az a baj ezekkel a sorozatokkal, hogy kurvulnak el.
    Nagyon hasonló például a Hitman és a splinter cell sorozat.
    A splinter cell régebben komoly kihívás volt, az új részekben a lopakodás ami van az pedig már vicc, elhitetik a birkanéppel, hogy jók a lopakodásba.
    Hitmanben is sajnos éreztem ezt, szerencsére ott a legnehezebb fokozaton kilehet kapcsolni ezeket a super érzékeket, mellyel látod a körvonalát az ellennek, így abba a sorozatba látok még reményt. De közel sem adja vissza azt a régi érzést amikor bemagoltam az egész személyzet mozgását csak azért hogy úgy végezzek a pályával, hogy csak a kitűzött célszeméllyel végezzek anélkül, hogy tudnának a létezésemről.
    Vissza térve a MGS-re úgy látom ez is kicsit kurvul már és a szájbarágós irányt veszi fel. Persze érthető ez a lépés a nagy piac felé kell nyitni, nem a hardcore réteg felé.
  • DancZer
    #33671
    Kijött az 1.50. Élvezzétek! 890Mb
  • DancZer
    #33670
    Hozzátenném, hogy nehézség beállításfüggő.
  • marja
    #33669
    Köszönöm szépen!
  • sirpalee
    #33668
    Shift + bal egér.
  • marja
    #33667
    A napokban játék közben véletlenül sikerült letenni egy jelzést a térképre, ami azt eredményezte, hogy egy fehér v- jel mutatta folyamatosan a jel távolságát és irányát. Segíteni tudna valaki, hogy lehet ezt a jelet szándékosan lerakni a térképre?
  • tpM
    #33666
    "Bánj mindenkivel érdeme szerint: melyikünk kerüli el a mogyorópálcát? Bánjon velök saját embersége és méltósága szerint; minél kisebb az ő érdemök, annál nagyobb érdem a szívessége."
    - Hamlet
  • Solt
    #33665
    Senki sem tökéletes! :)
  • sirpalee
    #33664
    +1

    A Metal Gear a tökéletes, filmszerű játékélményről szól, komplex történettel és zseniális karakterekkel. Az senkit sem érdekel, hogy nem realisztikus. Kismillió olyan dolog ad, amit egy arma stílusú játék sose fog.
  • Fürtös
    #33663
    Úgy látom itt senki nem játszott metal gear soliddal
    Ha lőni kell már régen rossz
    Az első 2 rész kijött PC-re a harmadikat emulátorral toltam,a negyedikhez meg veszek egy konzolt mert az csak arra jött ki, de nagyon rá vagyok kattanva.
    Az egyik legnagyobb játék a videojátékok történetében.
  • Gascan #33662
    ez egy egesz jo atirat .. epp arrol van szo h nem mondja meg hova kell loni, hogy kell eljutni a celig ... ilyen szempotbol eleg szabad a jatekemete ... lehet hivni kimento helikoptert, oda ahova szeretned .. ha tuz alatt vagy akkor valzseg ledurrantjak es akkor kell b terv

    egesz jo
  • Solt
    #33661
    Úgy-úgy... bőven elég a júzernek, ha a tűzgombot nyomogatja, nehogy leterhelődjön az agya! :D
  • DancZer
    #33660
    Kihagytad az auto aim-ot és a hozzá extraként a lassítást :D mintha amúgy nehéz lenne :D
  • Solt
    #33659
    Plusz ez a mindent a szádba rágnak... ott az ellen, ide lőj, arra megy, átlátszik a sziluettje mindenen... sírni tudnék ezektől!
  • repvez
    #33658
    Az egy elvetemült ember lehet aki konsolon lövöldözös vagy autós játékokat játszik és kontrollerrel irányitja.Egyszerüen én nem tudom elhinni, hogy mi jó van abban úgy. Amitől meg falramászok, amikor egy PC-s játékot a nagy expokon kontrollerren promoznak.Onnantól az a játék már halott ,mert vagy konzol átirat vagy oda szánják jobban.
  • Gascan #33657
    probalkozott itt valaki a Metal Gear Solid sorozattal, Ground Zeroes? ... ha igen, mit gondoltok rola?

    egesz jonak tunik nekem, a kommandozos fajtabol .. az AI turheto, nem mesz bele felesleges tuzharcba es ez rakenyszerit, hogy elore tervezz


    Utoljára szerkesztette: Gascan, 2015.08.24. 12:44:29
  • DancZer
    #33656
    Én gondolkoztam rajta, de azzal együtt már 3 armám lenne. :D Meg nekem csak a szobor meg az ezüst medál kellene....
  • repvez
    #33655
    Annak aki eléggé fanatikus vagy gyüjtő vagy csak sok a pénze vagy mindegyik
  • repvez
    #33654
    hát igen ez sem értem hamár realistikusság és hasonlók akkor a sérülések látványával is kezdhetnének valamit, egy árkád vagy zs kategóriás játéknál is komolyabban mutatják ha valakit eltalálunk, most itt nem arról van szó, hogy testrészek szakadjanak és röpködjön mindenfelé,de azért amikor valami komolyabb telibekap egy katonát akkor ne csak egy horzsolásos sérülésnek tünjön , esetleg a falra is fröccsenhetne vér .

    Lehet hogy egyenlöre nem ez a fő csapásirány ,de pár ilyen apró részlet sokat dobhatna a játékélményen, lehet többet mindtha a valóságnak megfelelő széleltéritést programozzák bele.
  • Hogthar
    #33653
    Nagyon látszik hogy útóeffekt, a fények is módosítottak, szemcsésített minimálisan a kép, a vér és a fegyverfüstön is látszik hogy nem játékbeli, túl egyedi és túl illeszkedik a környezethez.
  • Fürtös
    #33652
    Ez Ingame? Mert mintha nem látnék ilyen vérpacákat a játékban...
  • DancZer
    #33651
  • DancZer
    #33650
    Jó lenne ha ilyen lenne az ingame.
  • DancZer
    #33649
    Öm... Linkeltem videókat...
  • sirpalee
    #33648
    En majd csak hetvegen sajna. De kivancsi leszek, mert nagyon sokat vezettem regen armaban jarmuvet. Csak a tankokat csinaltak meg, vagy minden jarmuvet?
  • Sith
    #33647
    Nem tudom mi bajod van, engem már lőtt ki AI mozgó autóból, ghiliben bokroalól, ehhez képest a szikla mellől semmiség :)