35049
  • Mr Csé
    #22995
    van arma 2 -ben védelem ami miatt nem lehet pontosan célozni ? vagy csak valósághűségből?
  • papi08
    #22994
    :D:D
  • Solt
    #22993
    Addig totális bojkott! :D
  • JanáJ
    #22992
    Félek engem nem fogsz komolyan venni. :-)
  • papi08
    #22991
    Szia!
    Köszi!

    Amíg le nem jár a VIP, addig ez marad:D
  • Solt
    #22990
    Szia!

    Üdv a klubban! ;)

    Olvastam az aláírásod... ha szépen megkérlek csinálnál egy logót... egy olyat magadnak amitől nem kapok epilepsziás rohamot! :D

    Köszi... ;)
  • papi08
    #22989
    Rendben, köszönöm!
  • Hogthar
    #22988
    kontrollba a kamera mozgásnál szedd ki az egész írányítását
  • papi08
    #22987
    Azt esetleg valaki elárulná, hogy hogy lehet megoldani, vezetés közben a kamera ne forduljon el arra, amerre a kormányt forgatom? előre is köszönöm!
  • papi08
    #22986
    tárgytalan.
  • papi08
    #22985
    Sziasztok!
    Most ismerkedem a játékkal, és az érdekelne, hogy pl beraktam a játékba egy ilyen kocsit, akkor hogy lehetne vezetni(esetleg úgy, szabadon) mint a videóban?
    A kocsi adatlapja itt látható: ITT
    Előre is köszönöm!
  • tpM
    #22984
    Te meg ne játszd itt az ártatlan gójt, Weisz bácsi.
  • Solt
    #22983
    Nem vagy? Az baj... :D
  • DAFFANGER
    #22982
    Nem vagyok terrorista de kipróbálok mindenféle Mod-ot:D:D
  • tpM
    #22981
    Mod után egyenlőségjelre figyelj.
  • tpM
    #22980
    Épp Betzalel parancsnokkal beszélek, IP alapján bemérték a célpont házát, rakéta indítás..
    5
    4
    3
    2
    1
    bing bing :D

    Amúgy nem tudom -mod=mappanév és mennie kéne.
  • Solt
    #22979
    Nocsak! Iráni bakát akarsz játszani? Fel foglak jelenteni te terrorista! Pusztítani akarod a nyugati civilizáció terjesztőit? Gyalázat... :D

    tpM itt a haverod! :D :D
  • DAFFANGER
    #22978
    Hali!Azt mondja már meg valaki hogyan kell elinditani az Iranian Armed Force Mod-ot.Addig értem hogy kicsomagolod és akkor az Arma 2 OA fökönyvtárába kell betenni a @Iranian_Forces mappát vagyis van belöle 2-ö de nem igazán értem ami a leirásban van hozzá.azt is tudom ugye,hogy a parancsikonját megnyitod és a végére kell beirni azt hogy -mod@Iranian_Force vagyis be is jön csak mikor belépek a játékba és Editorban beállitok egy egységet akkor valamilyen textura hibákat ír fegyver meg ilyenek ha valaki feltette vagy tudna segiteni az írjon.Köszi elöre is.
  • tpM
    #22977
    ACE 2 OA 1.5 Stable released
  • Hogthar
    #22976
    Szerintem az arma a bchez és más játékokhoz képest azért szimulátor, mert van mozgás korlát azaz nem lehet leanelni pillanatok alatt. Ha megtettél egy lépést azt megtetted, nem tudod felülírni egy másik lépéssel mint a többiben, mindemellett van megfelelő mozgási sebesség, ballisztika és nagy bejárható terület, ai ide vagy oda meg csőhosszi pontosság, ezeket berakhatod bc 2 be is és ugyanúgy nem fogod érezni a szimulációt benne.
  • JanáJ
    #22975
    Amúgy múltkor meglepett az ai SP-ben. Meglőttek mint raj pk.-t. DE volt "pkh" aki ai és átvette a helyzetet. Ok 2mp alatt 20 parancsot adott ki, de pikk-pakk rendett tett. Elkezdtem örülni, majd 10 perc múlva meghalt 5 emberem mert felmásztak egy sziklára és leugrottak...
  • JanáJ
    #22974
    Vannak ilyenek akiket nem vinnének fel a taigetoszra, hanem még lent ásnák el.
  • tpM
    #22973
    A végén azért jól megbosszultuk...
  • Solt
    #22972
    Kinyírta az idegrendszeremet párszor a kis pöcs! :D Arra jó, hogy az ember megvilágosodjon... az abortusznak igen is van értelme! :D
  • tpM
    #22971
    Iamslow volt a neve :D
  • Solt
    #22970
    Kész játékról volt szó, nem olyanról ami "készebb"! :) Az a gond, hogy ez is csak tákolva van, mint a lock-on a waterworld-el... a még nagyobb gond meg az, hogy nincs konkurencia, így szinte a végtelenségig húzható róla a bőr... Mert ugye csak megvesszük...

    Újra kéne írni a motort, mert fizikai határok vannak... fizika + látvány a jelenlegi átlag gépeken csak akkor hozható össze, ha kiválóan van programozva, de még így is határeset...

    A RoF mind fizikára, mind látványra, mind teljesítményre nagyon jó, viszont az AI ott is hol kurva jó, hol totál béna! Ilyen szimulátoroknál az AI már az MI szintjén kéne, hogy mozogjon ahhoz, hogy az olyan legyen, mint aminek szeretnénk...

    Tényleg csak azt tudom mondani, hogy akit ez a játék érdekel, az online, human ellen! Belátható időn belül ezekben a játékokban kizárt, hogy kiváló AI legyen...

    Arról nem beszélve, hogy volt olyan war, amin nem kevesen túl tettek az AI hülyeségén... "kedvenc" sipítozó kis helis hülyegyerekünk ( aki emlékszik a nevére segítsen ) rendre eljátszotta azt, hogy centire oda repült vissza, ugyanazon az útvonalon, ahol pár perccel korábban szitává lőtték... ha esetleg valami Isteni csodának köszönhetően túléltük a transzportot, akkor meg ijedtében lerakott minket valami olyan helyen, ahol semmi fedezék nem volt, viszont kiváló érzékkel megtalálta azt a 2-3 kóborló ellent, akik fülig érő szájjal várták, hogy földet érjünk...

    Ugye járműből kilövöldözés nincs... szépen ott ültünk a kis heliben és végig néztük ahogy ez a szerencsétlen, tajgetosz pozitív, indoeurópai evolúciós zsákutca szarrá lövet minket úgy, hogy még csak nem is bökhettünk rá a tűzgombra!

    Persze az ellen megvárta amíg földet érünk, hogy szépen sorban mindenkit ki tudjanak hámozni a bádogból... közben ez a kretén meg üvölti... mit üvölti, vinnyogja, hogy "go go go"! Párszor megfogadtam, hogy csak azért megtanulok angolul, hogy ennek az idiótának írhassak egy 4-5 oldalas "szerelmes" levelet!

    Na most ehhez képest a lassan tankba mászó ai maga a felüdülés... lehet a bis az eu-s átlaghoz fejlesztette az ai-t... :D
  • repvez
    #22969
    Armán kivul szinte bármelyik játék készebb állapotban van a kiadás pilanatában is . :)
  • JanáJ
    #22968
    Azé' szimulátor, mert szimulálja a háborút/harcteret. Punktum. :-)

    Az AT/4-es kérdést mondja má' meg valaki.

    A pakolásnál ami rohadt idegesítő az az hogy pl ha egy hátizsákba beleteszel egy második válfegyvert, akkor 10 tárnyi helyet foglal. Ami szvsz vicc. Kb az oldalára kötöm. A súly, az ok.
  • tpM
    #22967
    Őrök, elvezetni!
  • Solt
    #22966
    Hogy is szokta nekem tpM mondani? Ja igen: ÁRULÓ! :D
  • Gascan #22965
    uuuuhhhhhmm....... BChez képest Arma sokkal lassabb? :)
  • Solt
    #22964
    Tudsz nekem egy olyan játékot mondani ami kész van? :)
  • repvez
    #22963
    Nos igen annak aki játékot akar fejleszteni annak egy jo platform elengedhetetlen, de aki játszani akar annak inkább egy kész játék jobban kell.
  • tpM
    #22962
    Igen, én is egy platformnak tekintem, ahogyan ACE-t is. És ez a csőhossz dolog már ACE1 óta meg van oldva ;).
  • repvez
    #22961
    Érzem tpM megérintett a sötét oldal szele :)
    Vagy csak kiszabadultál a fogvatartoid alol és már szabadon mersz beszélni a játék hibáirol ?

    Mondjuk ezt a csöhosszos meg ballisztikus dolgot nem igazán értem hogyha ekkora gond akkor az ACE csapat iért nem tett ellenne már sztem enél nagyobb változtatásokat is csinált már a játékban.

    Nekem a legnagyobb bajom az hogy ez csak egy platform és nem egy kész játék, mert tényleg bármit meg lehet benne tenni szabadon, de csak akkor tudsz bármi értelmeset csinálni ha teljesen beleásod magadat a mission szerkesztöbe, mert hiába jonnek ki ujabb egységek azok nem befojásolnak semmit a kampányon vagy a single missionon
    Amugy az AI is csak parasztvakitás hogy önáloan szabadon megy ahova akar, mert megvannak ugyan ugy jelölve a tájon hogy merre mehet mintha scriptelve lenne csak nagyobb térbe mozoghat és random a scriptnél meg mindig ugyan ugy megy végbe, de ettöl még nem valos.

    Én ha a BIS helyébe lennék és egy ilyen adu lenne a kezembe akkor mindenképpen rendbe tenném az AI-t akár annak árán is hogy bizonyos részeit scriptelném és tennék bele normális fizkát és sérülés modellt , majd ezután ontanám magambol a DLC kampányokat amiket coopként multiba is játszhatok.egy egy nagyobb frissités patch alkalmával kiadott DLC-t meg pénzért mint mondjuk most a Briteket , sztem lenne kereslet rá ha tudná az ember hogy 1-2 havonta kap uj kampányt.
  • tpM
    #22960
  • Solt
    #22959
    Azért abban bízom, hogy érzed a különbséget a BC2-höz képest...
  • tpM
    #22958
    Nem magáról a szigetről beszélek, hanem arról, hogy ekkora terepet tudjon kezelni.
  • Gascan #22957
    maradok a laikus hozzáállásomnál... egy ilyen nagy pálya? azért az tény, hogy a pálya 90%-nak az összehozása szerintem 20perc alatt lezajlott... sima terep, néhol egy kis domb, egy-két fa ... a pályaszerkesztőt összehozni telhetett több időbe

    az AI meg, hogy magától intézi a dolgokat scriptek nélkül ... kinek számit ez, ha hülyék mint a segg és csak elrontják a játékélményt? nem nagyon tudom pozitivba venni, ha egy tankba ami 50 méterre van előttük és az egész mapon még egy tapsifüles nyúl sincs 10 percig tart a beszállás...

    én azt se bánnám, ha beszkriptelnék az egész kampányt úgy ahogy van, csak galibák nélkül lehssen élvezni a a játékot :D

    Már OF1től fan vagyok de igazából még mindig nem értem miben más ez mint a Bad Company 2? Ritkáppan respawnolok és ha igen, akkor tovább tart mig a sűrűjébe kerülök? :)
  • tpM
    #22956
    Csakugyan laikusként szerintem ez a nagy terep, könnyen szerkeszthetőség és az AI. Akármennyire szarnak tűnik, ha figyelembe veszed, hogy nincs megszabva nekik hova, merre mehetnek és teljesen "maguktól", scriptek nélkül cselekednek egész jó, mutass más játékot amiben hasonlóan van. :)

    A fizika meg ilyenek hát... kipróbáltam ezt a VBS2 Lite-ot (ami ingyenes úgyhogy ne mondják azt, hogy ez a seregnek készül meg blabla) és van benne rendes kötél lengedezés, ha nekimész egy faládának akkor kicsit arrébb mozdul, billen meg ilyenek... talán majd A3-ban megkapjuk.