35049
  • tpM
    #22875
    Már az 1ben is bírtam azt, főleg mivel nincs eltúlozva annyira mint pl a Soldier of Fortune 2-ben.

    Amúgy ha ez kapna egy nagyobb terepet nagyobb látótávval, meg ilyen dolgokat mint pl valódi csillagképek az égbolton stb akkor simán verné az OFP/Arma szériát.
  • Solt
    #22874
    Bezony ám!!! Én is azt olvastam, hogy a tankokra nagyon odafigyelnek... ( hallod Vargosz? :D ) Azért is lesz ilyen "kevés", mert a lehetőségekhez képest tökéletes kidolgozásra törekszenek!

    @tpM: Kivételesen nem vérszívásnak szántam, hanem a szétrepülő végtagok miatt írtam... úgy emlékszem ezt nem bírod... ( egyébként meg szemtelenül fiatal vagy, azanyádúristenit!! :D )

    @Gascan: Hát, ez közelít majd hozzá! :)

    @Scott: Az első rész is állat, de ezzel a grafikával... ütni fog! :) ( Te vagy ott mindenhol!! :D Kezdesz gyanús lenni... moszad szagot érzek! :D )
  • Scottt
    #22873
    Az egy is hihetetlenül jó játékélményt biztosít,főleg a Darkest Hour moddal..(:
    -Solt minden fav. topikomban találkozunk?(=-
  • Gascan #22872
    szerintem ez nekem is bejövős lesz... régóta várom már a "tökéletes" multi FPSt :)
  • tpM
    #22871
    19 vagyok, úgyhogy ezt bebuktad, húsom. :P :D
  • Hogthar
    #22870
    Hú ezt én is nagyon várom már, iszonyat jó a fedezék rendszer benne, és pont ma olvastam róla egy hírt ami a benne lévő tankokról szólt. A belseje teljesen kidolgozott, és egyededül esélyes sincs kezelni. A beszállásol és a helyváltásokhoz külön animációt kapsz majd, azt is írták hogy a legtöbb tankszimulátort túl akarják szárnyalni, persze lehet hogy ez csak marketing.

    Az lenne még a szép ha a bohemia ezt konkurenciának venné, és összeszednék magukat, elvégre ez is szimulátor, csak attól tartok ,hogy mivel nem modern hadviselés szimuláció ,így basznak majd rá és továbbra is jön a bug halmaz amit igaz aligha tudunk abbahagyni, de mégis állandóan szidjuk majd a hibái miatt:D

    UI.: Medal of honor meg ilyeneket én interaktív filmnek tekintem, így közben nem koncentrálok a szimuláció és egyéb taktikai részetekre, csak a jelenetekre és a végén olyan érzésem van mintha megnéztem volna egy B kategóriás akciófilmet.
  • 4850 hd
    #22869
    :(
  • m1c1mack0
    #22868
    bocsáss meg 4850 hd
  • Solt
    #22867
    Ha már off... én ERRE várok már... ez odab@sz majd... ( tpM... eleje 18+ !!! )
  • Solt
    #22866
    Ez az egy ami jó benne!! A többi viszont... hülyegyerképződobozra való agyhalál...
  • csige791
    #22865
    a rádiózás kurva jó, mindig is imádtam az ilyen rádiózásos témát, olyan jó a feeling tőle.
  • Gascan #22864
    szerintem ezt a játékot három éves gyerekeknek csinálják - már csak igy összetétel alapján :) -... van akinek ez bejön, de ezek szerint azok nem mi vagyunk :D
  • Solt
    #22863
    Ha értékelhetően kifejted, hogy mi a jó benne, ígérem vissza fogom magam! :D
  • csige791
    #22862
    off:
    ez a video kurva jó (ne fikazzatok, tudom ,hogy egy aecade fos lesz a medal, de a video akkor is kurva jo szerintem.)
  • JanáJ
    #22861
    Bocs, akkor én csak kevertem a fekáliát. :-S
  • DAFFANGER
    #22860
    Köszönöm a válaszokat!
    #22858
    #22857
    Nektek is.
  • Hogthar
    #22859
    Szerintem van Battleeye-od fent, csak van ez az új bohemia hülyeség, méghozzá mivel Battleeye-t meglehetett kerülni ezért azt találták ki, hogy mostantól a játékod rendszergazdaként kell indítani, ha battleeye- os szerverre akarsz csatlakozni.
  • Icebird
    #22858
    Nézd meg ezen az elérési útvonalon a dll-t!
    .\ArmA 2\Expansion\BattlEye\BEClient.dll
    Ha nincs BattlEye mappa akkor létrehozol és ezt töltsd le/másold bele!
  • JanáJ
    #22857
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1116602507&no=22633
  • DAFFANGER
    #22856
    Nem találtam semmit pedig olvasgattam.Annyit tudok már hogy valamit le lehet tölteni de az is csak valami 2 darab Battleeyes DLL. akárhova másoltam nem jó.Patch fenn van az 1.54 OA-hoz fogalmam sincs miért dobálk ki a szerverekröl ezzel a Battleeyes gonddal. nesze neked eredeti játék^^
  • tpM
    #22855
    WoW-ozni?
  • Gascan #22854
    én szoktam
  • noname23
    #22853
    játszik egyáltalán valaki vele
  • tpM
    #22852
    Nem nem, ezt tolom. :D Amúgy az a baj, hogy jelenleg nem tudom megvenni az OA-t így értelem szerűen nem tudok játszani vele. :(
  • Solt
    #22851
    Ne sértegesd a haverom!!! Különben is milyen csé? WOW!! :D :D
  • Gascan #22850
    és mit csinálsz Arma helyett? Csé? :)
  • tpM
    #22849
    Mostanában nem armázom, csak elolvastam a featurelistet. :D
  • Gascan #22848
    megpróbálom mikor hazaértemm... te használod? segit valamit?
  • tpM
    #22847
    Próbáld ki ezzel az AI, és effekt fejlesztéseket tartalmazó moddal.
  • Solt
    #22846
    Hát akkor babrálhatod még egy darabig! :D
  • Gascan #22845
    mindig baszkurálom hátha sikerül valami jó kombóval szuperinteligens übersoldiereket faragni az AIból :D :D
  • Solt
    #22844
    Alapból fix, hogy nincs... hidd el... akkor már valamikor baszkuráltad! :)

    @Janáj: Emiatt nem alkalmazom azt a népi megfigyelést, amely szerint: "Ennél rosszabb már nem lehet" DE!! Rosszabb mindig lehet! :D
  • JanáJ
    #22843
    Olvass vissza. Valamelyik patchből kimaradt a Batle Eye és ezt hiányolja. Pontosabban nem tudom, de már 2-3x leírták, uhogy megtalálod.
  • DAFFANGER
    #22842
    Az mitöl van hogy fel akarok menni a valamelyik OA vagy Arma 2 szerverre és állandóan azt irja ki Kicked Battleeye missing os privileges:(Run game Administrator.Ez mitöl van?A játékom eredeti nem értem miért dob ki irja ki ezt mindig.help
  • Gascan #22841
    hát én veteranon játszom, lecsekoltam és be van kapcsolva..
  • JanáJ
    #22840
    Lefele mindig van... :-)
  • Solt
    #22839
    Alapból kikapcsolva van, ha legnehezebbre állítod akkor is... szerintem a plusz erőforrás igény miatt...

    @tpM: Ez tény... némelyik még az AI-t is alul múlja! :D
  • tpM
    #22838
    Azért még mindig jobb, mint pár külföldi berzerk huszár... :D
  • Gascan #22837
    naná h bevan... de miért kell egy ilyet egyáltalán kikapcsolni egy ilyen szinten? :)
  • Solt
    #22836
    A super ai be van kapcsolva nálatok? Nem mondom, hogy így agytrösztök, de azért ennyire szerintem nem gáz...